این سربازان مبارزه COVID-19 و هنوز هم فارغ التحصیل آموزش های پایه

دو ارتش ایالات متحده, جدیدترین سربازان به تازگی به دست آورده و حقوق لاف زدن با تکمیل اساسی آموزش مبارزه و پس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 خرداد 1399

دو ارتش ایالات متحده, جدیدترین سربازان به تازگی به دست آورده و حقوق لاف زدن با تکمیل اساسی آموزش مبارزه و پس از بازمانده حملات با رمان coronavirus.

تقریبا هشت ماه پیش 21 ساله Pvt. کارلوس مرا و 36 سال Spc. ژوئن نكن شروع به درد و رنج از COVID-19 علائم در حالی که رفتن را از طریق پایه آموزش مبارزه در فورت جکسون, South Carolina.

جزئیات بعدی: سوم خدمات عضو می میرد از COVID-19

"من از خواب بیدار در صبح و احساس وحشتناک" مورا گفت: در اخیر ارتش به انتشار اخبار. "من تا به حال یک تب بالا و من تا به حال اندکی درد. گفتم مته sergeants و آنها مرا به بیمارستان."

Ryan گفت که او هیچ ایده چگونه او کردم ویروس.

"من یک تب واقعا ضعیف و من تا به حال درد" او گفت:. "من سرفه زیادی است و زمانی که من منفجر بینی من من تا به حال لکه های قرمز. من به بیمارستان رفت و آنها را به آزمون. من مثبت بود."

رهبران ارتش متوقف حمل و نقل استخدام به BCT به مدت دو هفته در اوایل ماه آوریل به گوشت گاو تا تست پروتکل در مراکز آموزشی. مرکز اولیه آموزش نظامی (CIMT) در حال حاضر گرفته شده چندین مراحل تهاجمی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 -- اعم از چند نمایش برای جدا کردن تازه واردان در BCT از اصلی جمعیت در طول دو هفته اول از آموزش است.

با وجود این اقدامات در حدود 50 سربازان آزمایش مثبت برای این ویروس در جکسون در اوایل ماه آوریل.

تا کنون وجود داشته است 6,118 موارد COVID-19 لباس شخصی در میان اعضای ارتش ایالات متحده. از کسانی که 3,460 خدمات اعضای بهبود یافته اند و سه نفر با توجه به آمار و ارقام پنتاگون منتشر شد مارس 26.

مرا نكن و هر دو اختصاص به جکسون 2 گردان 39 پیاده نظام زمانی که آنها شروع به احساس بیمار با توجه به انتشار.

این روشن نیست که چگونه به شدت به این ویروس مبتلا مورا یا نكن از آنجا که ارتش نمی تواند با انتشار جزئیات خاص در مورد خود بیماری و یا درمان فردی با استناد به بیمار-حریم خصوصی محدودیت در زیر بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون (HIPAA), مگ نی سخنگوی CIMT و گفت: Military.com.

"من بیش از حد بد است. من از نفس و سرفه" مورا گفت: در انتشار. "دیگران تا به حال آن را بدتر کند. آن من می ترسم چرا که آنها در مورد سن و سال من بیش از حد."

Guarjardo گفت که او بیشتر نگران مادرش که نگران بود که او تا به حال شنیده ام از او.

"او بسیار نگران من" Ryan گفت: در انتشار. "او در مکزیک و آن را بد وجود دارد. من می ترسم برای او ماندن در داخل و دور از مردم است."

بعد از دو هفته هر دو مرا و نكن بودند احساس بهتر و به زودی آزمایش منفی در Moncrief ارتش درمانگاه بهداشت با توجه به انتشار.

به طور کلی هر دو از دست رفته حدود سه هفته آموزش به طوری که آنها تا به حال به reassigned به 4 گردان 39 پیاده نظام.

در مه 14, مرا نكن و راه می رفت در سراسر جکسون هیلتون زمینه با همکار BCT فارغ التحصیلان در یک مراسم بود که در جریان Facebook برای دوستان و اعضای خانواده با توجه به انتشار.

"آن زمان من یک هفته اضافی به حق تنفس دوباره" مرا گفت: از بازگشت خود را به آموزش. "من از آن ساخته شده ،

مرا برنامه ریزی شده است به پیشرفته آموزش فردی در فورت لی در ویرجینیا برای تبدیل شدن به یک چرخ خودرو مکانیک.

Ryan گفت: "واقعا می خواستم به تحصیلات تکمیلی با شرکت های قدیمی" اما ارتش ذخیره سرباز است که به دنبال به جلو به رفتن به AIT در فورت گوردون گرجستان برای تبدیل شدن به یک فن آوری اطلاعات و متخصص "که قادر به صحبت کردن با خانواده من هر روز دوباره" انتشار متحده است.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: حرکت ارتش برای بازگشایی آموزش های پایه به عنوان 50 Coronavirus موارد ظهور در فورت جکسون

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب