این عمده پایگاه های نظامی شده اند Greenlit برای سفر

به عنوان گام بعدی در آن تدریجی بازگشایی استراتژی زیر را در مجموع سفر خاموش با توجه به COVID-19 پنتاگون روز پنج شنبه منتشر شده یک لیست از عمده پایگاه برای سفر که محدودیت برداشته شده است.

این خبر به دنبال وزارت دفاع حرکت در روز دوشنبه به لغو آن سفر بان کی مون در شش کشور جهان و همه اما سه متحده با این نکته که سفر مجوز باقی می ماند منوط به ارزیابی از شرایط در فردی تاسیسات نظامی. در حال حاضر تنها در کالیفرنیا و فلوریدا و میشیگان باقی می ماند در زیر کامل محدودیت های مسافرتی.

جزئیات بعدی: مدال تایید شده برای سربازان که در پاسخ در COVID-19 بحران

“امروز نصب و راه اندازی به روز رسانی وضعیت را فراهم می کند وضعیت محدودیت های مسافرتی برای DoD تاسیسات و امکانات و مکان های با بیشتر از 1000 تا DoD پرسنل اختصاص داده شده” مقامات پنتاگون گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “تاسیسات و امکانات و مکان است که ملاقات معیارهای مندرج در این یادداشت نشان داده شده توسط ‘بله’ در سفر محدودیت برداشته ستون.”

محدودیت های مسافرتی برای پایگاه برداشته شد, مقامات گفت: اگر تاسیسات ملاقات معیارهای زیر:

  • در داخل دولت و یا مربوط به ملت اگر نه در ایالات متحده 14 روز کاهش روند در علائم و موارد و بدون اقامت در خانه سفارش در اثر
  • برای نصب و راه اندازی, یک, حفاظت از سلامت وضعیت وضعیت زیر بالا دولت از چارلی خدمات ضروری در دسترس تضمین کیفیت در محل به صورت نظامی محرک و هیچ پایه خاص محدودیت های مسافرتی
  • تایید سازمان مربوطه نظامی, منشی, مبارز فرمانده یا پنتاگون ارشد مدیریت افسر به لغو محدودیت

“اگر شرایط نصب و راه اندازی هستند و پس از آن آشنا نیست, تصویب سازمان تصمیم می گیرد اگر محدودیت های مسافرتی باید دوباره,” مقامات گفت.

شش صفحه لیست پایگاه های منتشر شده توسط پنتاگون شامل منع مسافرت وضعیت هر یک از. در حالی که در تمام پایگاه های خود در کالیفرنیا و فلوریدا و میشیگان و کشورها محدود شده باقی می ماند بسته به سفر برخی از پایگاه های خود در غیر این صورت greenlit متحده نیز بسته باقی می ماند.

سفر نیز بوده است greenlit برای بحرین, بلژیک, آلمان, ژاپن, آمریکا, انگلستان, کره جنوبی, پورتوریکو و گوام موضوع به همان شرایط است.

عمده پایگاه ارتش از جمله فورت براگ N. C.; Fort Benning, Georgia; فورت هود تگزاس; و فورت درام, n. y. تمام باقی می ماند بسته به نظامی حرکت می کند و سفر با وجود اینکه در کشورهای که در آن ممنوعیت سفر برداشته شده است. در دریایی سپاه Camp Lejeune N. C. در حال حاضر باز به سفر اما Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره S. C. باقی می ماند در ،

ترین پایگاه نیروی دریایی هنوز هم بسته به, سفر با چند استثنا از جمله Naval Air Station کورپس کریستی, تگزاس, خلبان پایگاه آموزشی و نیروی دریایی ایستگاه آناپولیس مریلند که در خانه های ایالات متحده در آکادمی نیروی دریایی. از سوی دیگر بسیاری از پایگاه های نیروی هوایی اعلام شده است باز به سفر از جمله پایگاه مشترک Elmendorf-Richardson, آلاسکا و مشترک پایگاه اندروز در مریلند در میان دیگران.

این سفر از محدودیت ها به خصوص مهم برای نیروهای نظامی و اعضای خانواده برنامه ریزی تغییر دائمی از ایستگاه حرکت به تاسیسات جدید. بسیاری از آنها به سمت چپ در برزخ در ماه مارس زمانی که پنتاگون اعلام کرد جارو ممنوعیت سفر در نظر گرفته شده برای توقف گسترش این رمان coronavirus.

در حالی که برخی از نظامی حرکت می کند و دیگر سفر کرده اند ادامه داد: آنها شده اند مورد نیاز برای واجد شرایط خاص و معافیت از جمله نیازهای عملیاتی بشردوستانه دلایل یا “مشقت شدید.”

این ممنوعیت در اصل مجموعه ای از به پایان می رسد مارس 11, اما بعد از آن تمدید تا 30 ژوئن. پنتاگون اعلام کرد که تصویب یک شرایط مبتنی بر رویکرد برای آمریکا و تاسیسات ژوئن 29.

سفر بین پایگاه های پیچیده باقی مانده است: تنها نظامی حرکت بین دو “سبز” در پایگاه در حال حاضر می تواند محل را بدون چشم پوشی.

“اگر هر دو از دست دادن یا به دست آوردن نصب و راه اندازی است ‘red’ یا ‘محدود’ خدمات سفر اعضای نیاز به بود یا معافیت و یا چشم پوشی مشخص شده در [قبل] وزیر دفاع یادداشت” مقامات پنتاگون گفت.

و امکان باقی مانده برای پایگاه شده اند که greenlit قرار داده شده در پشت فراموش-نمی-سفر لیست. روز شنبه, توماس McCaffery دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان اذعان 41% سنبله در ارتش COVID-19 مورد نرخ در ماه ژوئن به عنوان مناطق و کشورهای begin مرحله به مرحله بازگشایی روند و استراحت محدودیت.

در میان اعضای خدمات مورد میزان تقریبا دو برابر از 6,396 در ژوئن 1 به 12,521 یک جولای 1, هر چند به طور کلی میزان بستری شدن باقی مانده است کم است. به تاریخ سه عضو سرویس و پنج نظامی وابسته اند و از ویروس.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: پنتاگون آسانسور ممنوعیت سفر در تمام اما 3 متحده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>