این گروه از اعضای خدمات را دریافت کنید اولویت برای Coronavirus آزمون

مستقر فعال وظیفه و رزرو مراقبت های بهداشتی پرسنل نیروهای درگیر در این کشور را به بازدارندگی هسته ای و تلاش و نیروهای جدید خواهد بود در میان کسانی که در سر خط تحت طرح جدید برای تست کل نیروی رمان coronavirus بالا مقامات پنتاگون روز چهارشنبه گفت.

جدول زمانی برای در دسترس بودن تست بستگی دارد عرضه اما فاز اول برای اولویت پرسنل باید در پایان ماه آوریل به گفته مقامات در پنتاگون جلسه.

طرح تایید شده توسط وزیر دفاع علامت Esper تجزیه نیرو به چهار ردیف برای تست.

مرتبط: کنگره خواستار Marines برای استراحت کوتاه کردن مو قوانین در طول همه گیر

ردیف 1 شامل پرسنل درگیر در بحرانی ملی قابلیت های مانند بازدارندگی هسته ای گفت: نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک. او گفت: تست برای درجه 1 باید تکمیل شود مدتی در مه.

ردیف 2 را تست سابقه نیروهای در سراسر جهان است. ردیف 3 برای نیروهای رو به جلو مستقر شده اند و یا کسانی که redeploying. ردیف 4 برای همه نیروهای دیگر.

تست یک ابزار مهم در مبارزه با COVID-19, Hyten گفت: اما خدمات اعضا هنوز هم نیاز به دنبال کاخ سفید دستورالعمل های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک صورت “برای بهبود کلی ما نیروی در دسترس است.”

این رویکرد جدید را نیز شامل غربالگری و quarantining برای کسانی که در مورد به استقرار در تکالیف اجتماعی که در آن فاصله را دشوار است به غیر ممکن است مانند کشتی ها و زیردریایی گفت: معاون وزیر دیوید Norquist.

آن دسته از افراد خواهد شد به نمایش در آمد با پرسشنامه و دماسنج برای شناسایی خطر پرسنل. آن تلقی می شود در معرض خطر خواهد شد و سپس قرار دادن در قرنطینه 14 تا 21 روز برای شناسایی عفونت ممکن است, او گفت:.

“قبل از خروج از قرنطینه ما به انجام یک سواب آزمون و متوسط بررسی برای شناسایی افرادی که آلوده می شوند اما هنوز هم آن را نشان نمی دهد” Norquist گفت. “به عنوان واحد و سپس حرکت به ماموریت خود [ما] را حفظ خواهد کرد این گروه با هم [با] محدود خارج تعامل برای جلوگیری از مقدمه ای از عفونت از خارج است.”

ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley هفته گذشته اعلام کرد یک aspirational هدف داشتن نظامی انجام 60,000 آزمون در روز تا پایان ماه ژوئن است. اما Hyten و Norquist گفت: هدف از 50,000 آزمون در هر هفته خواهد بود به احتمال زیاد به دست آمده توسط پایان ماه ژوئن.

“برای رسیدن به کل نیروی 1.4 میلیون فعال وظیفه و کل [ملی] گارد و رزرو رفتن به آمریکا را به, تابستان, اما من فکر می کنم ما به استقرار, redeploying نیروهای, نیروهای درگیر, همه ردیف 1 نیروها در ماه آینده” Hyten گفت.

“بنابراین ما در حال حرکت به سرعت. این یک مسئله عرضه در حال حاضر که ما باعث نمی شود قادر به رفتن به پایین طیف کامل از تمام نیروهای,” او گفت:. “همین دلیل است که ما با رویکرد لایه.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: تصویب برای آزادی 80 ساله دامپزشک دعوا به خارج از Coronavirus آلوده به زندان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر