فضائل کنسرو سالاد میوه

نزدیک به هشت سال بعد, من می توانم به وضوح به یاد بیاورید این یک نیویورک روز زمستان: من با خواهر بزرگتر Upe که در آخرین روزهای بارداری. من اینجا هستم تا به دست خود را نگه دارید و antsy به گهواره برادرزاده من. و استر او خواهر در قانون آورده فیلیپینی سالاد میوه برای مناسبت. یکی که stuns من با بافت آن طراوت و چالاکی deliciousness سهولت و مهمتر از همه چگونه قدرت آن را حمل و نقل من بازگشت به دوران کودکی.

رشد تا هر زمان که وجود دارد یک حزب در خانه ما (و بسیاری وجود دارد) از تولد به “جلسات” به دلایل دیگر به جمع آوری و جشن بزرگ کاسه میوه های تازه, تکه, ژله و شیر تبخیر خواهد tailgate Jollof برنج بست و دیگر خوش طعم دلخوشیها. ما می خواهم لذت بردن از سرد, خامه, سالاد میوه صدر با گلاب بستنی وانیلی و برش خامه ای ، کیک بستنی و مغز گردو از انواع.

نیجریه سالاد میوه به طور معمول متشکل از تکه های پرتقال و شیطان من (پاپایا) و هندوانه و آناناس و گاهی ناف—همه پرتاب با آب پرتقال تازه. چند ساعت در یخچال طول می کشد تا میوه ها از acquaintanceship به دوستی.

هنگامی که میوه گروه می آید به جدول از آن لذت بسیار به ویژه هنگامی که با تاج پور از caramelly تقریبا مورد پسند شیر تبخیر. من آن را دوست داشتم وقتی که مادر من می خواهم به اضافه کردن برخی از تکه های توت فرنگی ژله را به مخلوط را به صورت جذاب موزاییک از ریزش میوه wiggly مکعب و نقاشی با مداد رنگی-سس صورتی.

بنابراین شما ممکن است درک لذت من زمانی که سال بعد استر سالاد, نرم, بازده میوه و خامه, tangy, چسبنده و شیرین سس مشترک مشابه آبرنگ-esque نگاه کنید. اما برای اولین بار نیش نشان داد برخی از میوه ای جدید چسبنده دوستان: nata د پینا و کوکو (jellied تخمیر مکعب از آب آناناس و آب نارگیل است که جویدن فراتر از ژله اما نه کاملا آدامس), توان buko (نرم رشته جوان نارگیل گوشت) macapuno (ضخامت ژله مانند نارگیل گوشت) و kaong (نخل آجیل خوش به حالت تعلیق در شربت).

آن را به من از عشق من برای کنسرو شده, خامه, میوه, سالاد: یکی از دوران کودکی شهد—the all-American classic میوه و ميدانی Guadalajaran bionico—که در آن میوه های فصلی دیدار با سس خامه و ترد گرانولی را کنار بگذارید و ویتنامی Chè Thái—آب شاه بلوط lychees و longans wading را در شیر نارگیل.

من می دانم که بسیاری از انرا استفاده از غذاهای کنسرو” و “فضیلت” در همان جمله; اما سعی کنید dolloping چرخش کرم به bobbing رنگین کمان میوه برای خودتان این آخر هفته. من فکر می کنم شما توافق می کنید: خوب می آیند از قوطی.

آیا شما یک کنسرو شده, خامه, دستور سالاد میوه شما مایل به اشتراک گذاشتن ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im