VA است که به دنبال ورودی در به روز رسانی واجد شرایط بودن قوانین برای کاغذ بد ترشحات

وزارت امور سربازان سابق است که به دنبال اظهار نظر عمومی در به روز رسانی بهره مند واجد شرایط بودن برای جانبازا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399

وزارت امور سربازان سابق است که به دنبال اظهار نظر عمومی در به روز رسانی بهره مند واجد شرایط بودن برای جانبازان با "کاغذ بد" ترشحات.

در یک اعلامیه منتشر شده در دفتر ثبت فدرال VA پیشنهاد به روز رسانی قوانین برای روشن شدن آنچه که در نظر گرفته شده است بیشرمی برای تخلیه و بهره مند واجد شرایط بودن اهداف است.

این حرکت لازم است زیرا قانون فدرال به طور خاص اجازه می دهد تا تنها جانبازان با "غیر از بیشرمی" تخلیه برای دریافت مزایای VA اما وزارت دفاع اغلب مشخصه ترشحات به عنوان "دیگر از محترم." در این موارد VA باید تعیین کند که آیا دلیل واقعی برای تخلیه در نظر گرفته شده است "محترم" و یا "بیشرمی."

این تعیین اغلب می تواند متفاوت بسته به نوع و کارکنان تصمیم گیری و درک خود را از قانون است. همچنین واقعی بیان برخی از مقررات نبوده است به روز رسانی برای بیش از 40 سال و در تلاش است تا به تعاریف مدرن و فرایند تصمیم گیری.

به طور خاص, قوانین جدید روشن خواهد شد تا تعاریف از "عمدی و مداوم سوء" "جرائم مربوط به فساد اخلاقی" و "همجنسگرا اعمال مربوط به شرایط تشدید یا دیگر عوامل مؤثر بر عملکرد وظیفه" را به عنوان این نوع از ترشحات اغلب می تواند در نظر گرفته شود یا جناب یا بیشرمی بسته به شدت جرم.

برای مثال در مورد یک عضو نظامی که می رود AWOL برای بیش از 180 روز و به طور مشخص یک "دیگر از محترم" تخلیه به عنوان "بیشرمی" مهم نیست که چه شرایطی.و در حال حاضر پیشنهاد به در نظر گرفتن آنچه که باعث این عضو برای رفتن AWOL در آن فرایند تصمیم گیری است. وجود دارد جدی خانواده موضوع را عضو رفتن AWOL برای جلوگیری از جنگ و یا عضو رفتن AWOL زیرا آنها نابالغ 18 سال ، قانون جدید به دنبال اجازه و باید بیشتر پاسخگو به وضعیت واقعی.

و همچنین می خواهد برای از بین بردن سردرگمی در "عمدی و مداوم سوء" با کمیت دقیقا همان چیزی است که "مداوم" و هماهنگی با آن تعاریف با دستی برای دادگاه های نظامی. مثلا نافرمانی یک نظم قانونی و یک هفته و ترک صحنه تصادف یک هفته بعد در نظر گرفته خواهد شد "مداوم;" اگر جرائم رخ داده است شش ماه از هم جدا نیستند و از هر جرم جزئی است در طبیعت. اما اگر یک سرویس عضو متعهد جدی تر به تخلفات آنها در نظر گرفته شود "مداوم" حتی اگر آنها رخ داده است به اندازه پنج سال از هم جدا.

به تعریف "جرائم مربوط به فساد اخلاقی," VA را در نظر بگیرید که آیا این سرویس عضو می دانستم که آنچه که آنها انجام می دهند زمانی که آنها مرتکب جرم. VA خواهد اتخاذ زبان از قبل تصمیم قانونی می گویند که یک سرویس عضو می تواند به اتهام فساد اخلاقی اگر آنها عمدا مرتکب یک عمل است که می تواند انتظار می رود به علت آسیب یا صدمه حتی اگر آن قانون نبود غیر قانونی است. برای مثال اگر یک عضو موفق به انجام نگهداری مورد نیاز در قطعه ای از ماشین آلات و ماشین آلات شکست خورده و باعث آسیب آنها را عمل اشتباه و چنین جرم را ممنوع کرده و آنها را از دریافت هر گونه مزایای VA. اما اگر آنها انجام تعمیر و نگهداری و شکست ماشین آلات زیرا آنها نمی روت به درستی آنها را نمی توان با ارتکاب رد صلاحیت جرم. قانون جدید تلاش برای پایه یک صلاحیت تصمیم گیری در این سرویس عضو قصد و نه از عواقب آن.

هدف از این مقررات تغییر است به انکار منافع به کسی که عمدا همسرم, نه کسی که ناخواسته باعث تصادف.

در نهایت و به دنبال ساده کردن حکومت است که باعث می شود "همجنسگرا اعمال مربوط به شرایط تشدید یا دیگر عوامل مؤثر بر عملکرد وظیفه" یک دلیل برای بیشرمی تخلیه. به این منظور و می خواهد به تغییر به جرم "اعمال جنسی مربوط به شرایط تشدید یا دیگر عوامل مؤثر بر عملکرد وظیفه است." این اساسا گسترش مقررات و باعث می شود هر گونه عمل تجاوز جنسی به اندازه کافی جدی به یک اثر در نظم و انضباط یک جرم است که disqualifies یک جانباز برای جانبازان مزایای.

وجود دارد توضیحات مفصل تر و با جزئیات بیشتر در مورد VA ارسال به فدرال ثبت نام کنید.

قوانین مربوط به تخلیه انواع به طور معمول اعمال می شود تنها به مدت enlistments. اگر عضو دریافت محترم تخلیه از اولین دوره سرویس و هر نوع ترشح از یک بعدی نام نویسی VA نمی خواهد که به هر, تعیین, پس از اولین دوره از محترم خدمات خواهد واجد شرایط کهنه برای منافع. استثنا برای این قانون است کسانی که در حال تخلیه به قبول یک کمیسیون.

نظرات پذیرفته خواهد شد از طریق سپتامبر. 8, 2020.

می دانم که همه حقوق قانونی خود و مزایای

آگاه باشید و آنچه شما را به عنوان. نگه دارید تا با تمام مزایای قانونی به شما در دسترس به عنوان یک سرویس عضو جانباز و یا همسر و دریافت به روز رسانی تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را با اشتراک Military.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب