ارتش ایالات متحده در حال از دست دادن تک تیرانداز جنگ علیه روسیه

این مقاله توسط Jared کلر در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

ارتش ایالات متحده دارای یک مشکل: وقتی که می آید به محدوده دقت آتش سوزی پیاده نظام نیروهای outgunned توسط روسیه در هر نوبت.

برای سال نیروهای آمریکایی لذت می برد تیرانداز از خفا تسلط در خاورمیانه و شمال آفریقا; در حال حاضر برابر به اصطلاح “قدرت بزرگ” دشمنان پنتاگون می یابد خود را outgunned و outmatched وقتی که می آید به دقت آتش سوزی در سطح تیم ملی. در واقع یک سال 2016 ارتش گزارش هشدار داد که از تک تیر اندازها تبدیل شده اند “به مراتب پیشرفته تر از دقت در بورس های ایالات متحده تشکل مواجه شده اند بیش از 15 سال گذشته” پس از 2014 الحاق کریمه.

بنابراین آنچه که دقیقا این است پنتاگون قرار است در مورد آن انجام?

اولین چالش این است که یک ماده از تجهیزات. آمریکا زرادخانه دقت سلاح های گرم — M40, تفنگ تک تیرانداز, M110 نیمه اتوماتیک تک تیرانداز سیستم M2010 پیشرفته جنگ تفنگ و M107 sniper rifle در میان سلاح های دیگر — برای سال ها دارای فاصله معناداری و دقت استفاده بیش از دوران شوروی Dragunov تفنگ که با موثر شلیک طیف وسیعی از بیش از 800 متری ارتش روسیه به میدان فرستاد برای چند دهه. اما در سال های اخیر نظامی روسیه اتخاذ کرده است چندین تفنگ ها — Dragunov جایگزینی Chukavin تفنگ تیرانداز از خفا و Orsis T-5000 Tochnost تفنگ — به عنوان بخشی از یک عملیات نظامی گسترده نوسازی فشار اجازه می دهد تا تک تیر اندازها برای رسیدن به فراتر از 1600 و 1800 متری بود.

“روس ها هستند سمت راست وجود دارد با آمریکا مادی در نظر تکنولوژی و مهمات” رئیس استوار 5 مسیحی وید (Ret.), سابق تیرانداز از خفا و 2 Marine Division, توپچی گفت: وظیفه و هدف. “روس ها یا خرید تکنولوژی ما و یا اروپای غربی تکنولوژی و یا آنها فقط به تکرار آن است.”

در سمت فن آوری پنتاگون در مبارزه با به عقب. به عنوان بخشی از آن آغوش مرگبار میان یک محور به “قدرت های بزرگ” رقابت ارتش و سپاه تفنگداران دریایی باید هر دو به میدان فرستاد جدید تعیین شده نشانه گیر تفنگ (M110A1 تیم ملی تعیین شده نشانه گیر تفنگ و M38 نوع M27 پیاده نظام تفنگ اتوماتیک بود) و جدید تفنگ تیرانداز از خفا (به M110A1 جمع و جور نیمه اتوماتیک تک تیرانداز سیستم که ارتش جدید SDMR است بر اساس و Mk 13 Mod 7 بود) برای کمک به افزایش برد و دقت هر دو تیم تعیین شده marksmen و تک تیر اندازها.

از همه مهمتر هر دو ارتش و سپاه تفنگداران دریایی و همچنین عملیات ویژه ایالات متحده فرمان طرح به اتخاذ چند نقش طراحی تطبیقی (MRAD) bolt-action تفنگ تک تیرانداز از برت سلاح گرم است. به عنوان وظیفه و هدف که قبلا گزارش شده که ارتش می خواهد به اتخاذ MRAD تحت آن دقت تفنگ تیرانداز از خفا برنامه به جای هر دو سرویس را M107 sniper rifle و M2010 پیشرفته تفنگ تیرانداز از خفا سیستم در حالی که دریایی سپاه می خواهد به خرید MRAD از طریق SOCOM پیشرفته تفنگ تیرانداز از خفا برنامه به جای همه آن bolt-action تیرانداز از خفا سیستم. حفره ای در 7.62×51 میلیمتر ناتو .300 نرما مگنوم و .338 نرما مگنوم از MRAD دارای برد موثر بیش از 1600 متری با توجه به برت.

“این فوق العاده تفنگ” وید گفت: وظیفه و هدف از MRAD. “دولت از هنر است.”

با وجود پیشرفت های اخیر در ارتش آمریکا اسلحه در اب راه رفتن را نشان می دهد که ماهیت فدرال خریداری سیستم hobbles پنتاگون وقتی که می آید به فیلدینگ جدید سلاح های کاهش تصویب جدید تفنگ به یک نسبت خزیدن. وید امتیاز به M27 پیاده نظام تفنگ اتوماتیک است که در حال حاضر تنها شاهد گسترده فیلدینگ در سراسر دریایی یگان های رزمی — با وجود اولیه محدود تست ابتدا در افغانستان نزدیک به یک دهه پیش است.

پنتاگون “نیست تطبیق تقریبا به اندازه کافی سریع به روسیه و چین تهدید” وید می گوید. “با توجه به عامل محیط زیست فدرال سیستم اکتساب ما به سادگی نمی تواند نگه دارید تا با برخی از این کشورهای دیگر است.”

اما از همه مهمتر روسی تک تیر اندازها نیست فقط ماهیگیری برای materiel مزیت اما اعتقادی هست. در حالی که آمریکا تک تیر اندازها تست فطرت خود را در استاتیک دوره های آموزشی مستقر downrange بیشتر در شناسایی توابع روسی تک تیر اندازها را در سال های اخیر می برد گرمای فعال مبارزه در رقابت تئاتر کریمه به سنگ تیز کردن تاکتیک های خود را و ایجاد یک دکترین لیزر متمرکز سرکوبگر آتش و جنگ روانی. 2016 ارتش گزارش اشاره می کند که ضمیمه و در واکنش به روسیه تک تیر اندازها جبهه مانند اوکراین ثابت شده است “مشکل”; تک تیرانداز شکست روش که در خدمت نیروهای ایالات متحده در افغانستان و عراق پس از شروع جنگ جهانی علیه ترور ثابت کرده است که نسبتا بی اثر در برابر همه کاره, روسی, ماهر

از همه مهمتر در حالی که روسیه در تک تیر اندازها هستند با بهره گیری ثابت, آموزش های تخصصی, ارتش و سپاه تفنگداران دریایی نیست حتی تیراندازی اولیه نظامی شغلی تخصص استعفا sharpshooting به حد مرگ مجموعه ای از مهارت های به جای یک ارزش و حد عالی رساندن برای منطقی آن ، در واقع وید اشاره می کند که تنها 30 درصد از دریایی سپاه’ تک تیرانداز فضاها در حال حاضر پر شده با فارغ التحصیلان از این سرویس را طلایه دار تیرانداز از خفا ،

“اگر شما نمی خواهید به کسی که تمام وقت, تیرانداز از خفا, سپس آن را به پرسنل خود و آموزش آن به پایان خواهد رسید تا شما را عقب نگه داشتن,” وید می گوید. “فن آوری است که در برآورد مشابه با یک لبه به روس ها اما شما نیاز به تبدیل تیراندازی به یک واقعی حرفه گهواره تا گور است. آن را یک هنر و یک علم است اما در حال حاضر ما واقعا اجازه تفنگداران دریایی بود تک تیر اندازها.”

برای گرفتن به روسیه, ارتش آمریکا نیست و فقط در آغوش بهتر سلاح و مواد برای تک تیر اندازها با توجه به رابرت مقیاس بازنشسته ارتش سرلشگر اخیر و عضو vaunted مبارزه با نزدیک مرگ نیروی کار به سفارش سابق وزیر دفاع جیمز Mattis. در واقع پنتاگون تلاش بی پایان برای مرگ به معنی بازاندیشی sharpshooting نه فقط برای ارتش و سپاه تفنگداران دریایی تک تیر اندازها اما برای ارتش و سپاه تفنگداران دریایی واحد به طور کامل. اگر “هر دریایی است که یک پایه تفنگدار” همانطور که می رود گفت: پس چرا نمی تواند هر سرباز یک تیرانداز از خفا ؟

“سنتی توزیع سلاح منسوخ مفهوم” فلس گفت. “اگر شما یک نور recon واحد هر سرباز در آن واحد باید از حمل جدید که SDMR به دلیل سراغ واحدهای تمایل به حفظ ایستادگی کردن از 1000 متر یا بیشتر. چرا حمل سلاح با مطلوب طیف وسیعی از 300 متر است ؟ اگر ما مراقب ما سقوط به کنوانسیون.”

با توجه به مقیاس های ابزار معمولی تک تیرانداز آمریکایی است “به شدت محدود” از آنجا که آن را “مانند یک تابع منحصر به فرد” است که تخلیه قدرت مبارزه به دور از موجود واحد های کوچک. “این ghillie suit و متعلقات و سنتی بخش عمده ای از سلاح تک تیرانداز معنی است که متوسط تیرانداز از خفا نیاز به یک دسته از حمایت از سلاح و پرسنل برای یک نرخ پایین از آتش” ترازو گفت: وظیفه و هدف.

“بنابراین ما پرسید: چرا همه باید این قابلیت را به یک تیرانداز از خفا ؟ با پیشرفت در تکنولوژی و آموزشی جدید وجود دارد بدون هیچ دلیل ما نمی توانیم با بالا بردن سرباز فردی به سطح بسیار قادر به تیرانداز از خفا.”

به این منظور این سوال نیست یک موضوع است که آیا آمریکایی با تک تیر اندازها می outshoot همتایان روسی خود را با توجه به مقیاس: این یک سوال از ساخت تیرانداز از خفا تا حدودی منسوخ شده است.

“فرهنگی هیل شما باید به صعود در شرایط استفاده از تک تیر اندازها بزرگ است: پیاده نظام مدرسه است که در عشق با bolt-action rifles اما هیچ دلیلی وجود دارد که یک نیمه اتوماتیک [تیرانداز از خفا سیستم] هر دقیق کمتر با وجود این وسواس” مقیاس توضیح داد. “چشم انداز است که به طور تیرانداز از خفا بیشتر نخبگان عنصر اما برای گسترش مهارت ها و دانش ها و فن آوری های پایین به طوری که به جای یک مرد در یک شرکت که می تواند با دقت ضربه به یک هدف در 1200 متر شما باید یک کل واحد است که می تواند آمار بین 600 تا 1000 متر است. که قریب به اتفاق قربانیان قتل, قدرت, و اگر شما قادر به خارج کردن دشمن ملات و یا ضد تانک هدایت شونده موشک مواضع از 1000 متر شما به طور کامل معکوس شلیک استفاده دشمن ممکن است داشته باشد.”

این است که می گویند که تک تیر اندازها نمی خواهد همچنان به طاعون دشمنان خود را برای آینده قابل پیش بینی; در واقع, میدان جنگ کریمه ارائه منحصر به فرد آموزش محیط زیست بر خلاف هر گونه دیگر در جهان برای کرملین elite band of اکشن. اما با افزایشی تغییرات در تجهیزات و تکتونیکی تغییر در پرسنل و آموزش سربازان و تفنگداران دریایی ایالات متحده ممکن است خود را فقط به عنوان توانمند در آینده جبهه.

تا آن زمان ممکن است به می گویند که یک کشور تک تیر اندازها لبه بیش از دیگران است ؟ در اب راه رفتن فکر می کند.

“در این مرحله من می خواهم که به می گویند استفاده روس ها” وید گفت: وظیفه و هدف. “دل و روده من است و به من گفتن که آن را نه بر اساس materiel سلاح یا مهمات اما نگران است که پرسنل و آموزش.”

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>