تاریخ پر سر و صدا از آتلانتیک سیتی نوعی اب نبات آب نمک

به عنوان شهری افسانه ای است مردی به نام دیوید برادلی متعلق به یک قنادی ایستاده در آتلانتیک سیتی تفرجگاهی در نوبه خود از قرن 20th. پس از یک شب سنگین طوفان به برادلی بازگشت به پیدا کردن او ایستاده آب گرفتگی و آب نبات خیس شده با آب دریا. او تصمیم به فروش نوعی اب نبات به هر حال به شوخی آن را “نوعی اب نبات آب نمک.”

برادلی شگرد بازاریابی مشغول به کار—رانندگی همکار آتلانتیک سیتی نوعی اب نبات سازان, James شرکت آب نبات و Fralinger را به نام تجاری جدید محصول خود را به عنوان به خوبی. “آب نمک” نوعی اب نبات و سلامت گردشگری متکی به Jersey shore اقتصاد شده اند و پس از حل نشدنی.

اطلس شهر نشسته در ابسکون جزیره کوچک ساحلی سد در نزدیکی نوک جنوبی, New Jersey. استقرار منظم از خدمات ریلی در قرن 19 متصل ساحل به فیلادلفیا و نیویورک و منجر به افزایش بزرگ تفریحی و کشور را از اول مرور. توسط 1880s هزاران نفر رفتند به “زمین بازی جهان است” برای قمار و نوشیدن موسیقی جاز و نوعی اب نبات. باغ دولت برجسته ترین boardwalks ویژه چندین فروشگاه آب نبات که در آن شیرینی پزی دیده می شود می تواند پرتاب شش پا بلند طناب از نوعی اب نبات بیش از قلاب.

"Mr. Bradley Had an Accident!"
“آقای برادلی به حال تصادف!” عکس از جیمز شرکت آب نبات عکس بایگانی

شلوغی از شهر آتلانتیک فقط آهسته با جنگ جهانی دوم زمانی که شهر به عنوان یک نظامی عملیات پورت. پس از جنگ فعلی مدیر عامل فرانک Glaser پدر و سه برادرش خریداری James آب نبات شرکت در امید سوارکاری آتلانتیک سیتی احیای. چه Glaser خانواده و بسیاری دیگر از انتظار نیست که این کاهش از طریق راه آهن 50s و 60s می کند به نوعی اب نبات کسب و کار.

“مردم استفاده می شود به یک قطار را به آتلانتیک سیتی. اما پس از آن ذهنیت بود “من باید یک ماشین را که من می توانم به کوه بروید و یا من می توانم به دریاچه” می گوید: “Glaser. ساحل دیگر جوامع که قبلا در دسترس نیست با جمعی حمل و نقل به رشد جدید شهرت و آتلانتیک شهر گمشده منحصر به فرد آن تجدید نظر شود. اقتصاد کند برای دو دهه تا شهرستان در بر داشت یک راه جدید به تشخیص خود—به عنوان یک مرکز برای قمار.

با دولت قانونی قمار در شهر آتلانتیک در سال 1976 این شهر وضعیت به عنوان یک جهانی زمین بازی ابقاء شد. مسابقات بوکس کنسرت و رویدادهای مهم دیگر آمد و با قمار و با آن بسیاری از نوعی اب نبات مشتریان (Glaser recollects گرفتن فرانک سیناترا را در سال 1978 برای 500 پوند از نوعی اب نبات). James مدیر عامل آب نبات زده معاملات به باز کردن مغازه های شیرین در عرض سه تا از بزرگترین قمار و مدت کوتاهی پس از آن او را رقیب Fralinger. نوعی اب نبات آب نمک بود بصورتی پایدار و محکم مندرج به عنوان بخشی از جدید آتلانتیک سیتی تجربه و برای بهتر یا بدتر رسما بسته Glaser سرنوشت با که از شهرستان خود را.

James' Candy storefront.
James’ آب نبات نمای. عکس از جیمز شرکت آب نبات عکس بایگانی

James آب نبات شرکت ادامه با توجه به طبقه آن گذشته و دلتنگ مشتری. “ما تغییر نکرده چیزی از من اینجا بوده ام و این که 50 سال” گلاسر می گوید. “مردم عاشق نوستالژی آن را مانند رفتن به یک مغازه عتیقه فروشی. در واقع مسن, عتیقه [نوعی اب نبات] جعبه فروش و حتی بهتر است.” اما به دنبال عقب تنها می تواند حمل Glaser رو به جلو بسیار دیگر. بیش از 30 سال گذشته کشورهای اطراف را به تصویب قوانین اجازه قمار رهایی اطلس شهر از آن قمار انحصار است. جنوب نیوجرسی اقتصادی بررسی گزارش در ماه مارس سال 2017 که این شهرستان در تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است 21.4 درصد بین سال های 2006 و 2015 و 2016 دولت در زمان این شهر بیش از, برای جلوگیری از ورشکستگی.

این تغییر از دست تهدید کرده است که بسیاری از گردشگری وابسته به کسب و کار در منطقه Glaser شرکت به خصوص. “در سال 2006 بود که بسیار قوی شرکت” Glaser به من گفت. “اما در چند سال گذشته از آن شده است بسیار دشوار است به سعی کنید به نگه داشتن همه چیز باز به پرداخت صورتحساب بنابراین من فقط گفت:” شما می دانید آنچه که من ریخته به اندازه کافی پول به این.'” به عنوان Glaser نظر دارد برای تکمیل فرآیند ورشکستگی این ماه او خوشبین است اما هنوز هم انتظار چالش های پیش رو. پس از سه ماه از بسته شدن با توجه به همه گیر Glaser انبار خرده فروشی و امکانات به آرامی در حال بازگشایی در حال حاضر, اما به مقدار کمتر مشتریان.

از فروشگاه ما

حتی با آن مجلل مرور افق آن سخت است تصور کنید شهر آتلانتیک به عنوان خروش سرگرمی, سرمایه آن را یک بار بود و COVID-19 تحمیل اضافی سختی در این شهر گردشگری متکی به اقتصاد است. اما به آتلانتیک سیتی قمار شاتر و گردشگری کاسته نمک نوعی اب نبات آب سرسختانه باقی می ماند—یک یادآوری از ritzier بار حتی به عنوان شهرستان در تلاش برای کشش خود را بیش از حد نازک است.


آیا شما رشد می کنند تا با نوعی اب نبات آب نمک? به ما بگویید در مورد آن را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>