Valve اعلام کرده است که بازگشت از آن بخار بازی جشنوارهمجموعه ای را با آن فراوانی قابل پخش دموی و توسعه تعامل در سراسر پلت فرم.

اخیرا اعلام شد در رسانه های اجتماعی توسط خود شرکت که بخار را بازی جشنواره باز خواهد گشت در ژوئن 9 خواهد بود و در اطراف تا زمانی که آن خروج در ژوئن 14.

این یک شبیه پنجره به E3 2020, و دلیل خوب است. بخار جشنواره بازی نیست و فقط فروش آن را یک فرصت برای بازیکن را به شیرجه رفتن به دموی برای نسخه های آینده و تعامل با سازندگان پشت چنین پروژه هایی است.

داده وجود دارد نمی توان یک فرد فرصت به نمایش گذاشتن چنین انتشار به مطبوعات و مصرف کنندگان در این سال با توجه به Covid-19 گیر این بهترین چیز بعدی. این اولین بار نیست بخار برگزار کرده است چنین رویداد و به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین.

در حالی که دموی قابل پخش خواهد بود آشکار تمرکز بازی بخار, جشنواره, شما همچنین می توانید انتظار یک دسته از دیجیتال تخفیف در سراسر پلت فرم همزمان با چنین شرایطی است. شانس اختصاصی فروش تابستان اجرا خواهد شد در کنار آن و یا از نزدیک و یا آنکه اگر شما به سادگی پس از یک معامله و یا دو.

لیستی از عناوینی که در دسترس خواهد بود در سراسر بخار بازی جشنواره هنوز اعلام نشده از توسعه دهندگان هنوز هم قادر به ثبت نام علاقه خود را برای در نظر گرفتن بخشی. ما تصور آن خواهد شد غیر منتظره مخلوط indie عزیزان و بیشتر غیر منتظره عنوان.

ما مطمئن شوید که به ارائه هر گونه به روز رسانی در بازی بخار, جشنواره, اینجا از جمله لیست پخش بازی های بالقوه معاملات و شخصی ما بر میدارد برای بهترین چیزهایی که برای بررسی پس از آن می رسد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de