جنوب هند مواد غذایی آسایش همه ما نیاز

هر هفته در نابغه ی دستور غذاها—اغلب با کمک شما!—Food52 مدیر خلاق و مادام العمر نابغه-شکارچی کریستن Miglore است کشف دستور العمل های است که تغییر راه شما طبخ.


وقتی که من پیدا کردم خودم غرق شده و مانع به تازگی و یا uninspired توسط تکراری پخت و پز از پنج وعده های غذایی خانواده می داند با قلب این دستور غذا را دلداری من در راه و حتی بیشتر از انتظار است.

آن را تا حد زیادی یک گلدان کامل گیاهی غذا از خامه برنج و عدس—دنج و ترمیمی به اندازه کافی است که در جنوب هند نسخه از این دستور العمل ها اغلب در خدمت به نوزادان و ناخوشی اما آسان به لباس تا در زمان شما می خواهم روشنایی بیشتر و یا ادویه.

Big hug.
آغوش بزرگ. عکس کریستن Miglore

از آن راه آرام نویسنده و بروکلین دهلی بنیانگذار Chitra Agrawal می نویسد: در کتاب آشپزی زیبا پر جنب و جوش, هند, “جاست نام huggi نهایی راحتی مواد غذایی است.”

او توضیح می دهد که این نسخه شناخته شده است به عنوان خارا huggi در کانادا—زبان مادرش صحبت کرد و در حال رشد در بنگلور—به افتراق آن savoriness از شیرین huggi معمولا به عنوان دسر. این همچنین به عنوان شناخته شده pongal در تامیل.

“بسیاری از مردم می دانند khichdi,” Chitra به من گفت, هندی نام به همان اندازه دنج برنج و عدس غذای ساخته شده در شمال هند که در آن پدر خود را از. “این دستور غذا است که در واقع لذت بردم در سراسر هند اما متفاوت خواهد بود در نام و ادویه جات ترشی جات استفاده می شود بسته به منطقه است.”

از huggi و آن قوم Chitra می گوید: “شما قطعا احساس می کنید مانند شما در حال در آغوش گرفت که خوردن آن است.”

من انجام دهد. این یک خرس بزرگ در آغوش گرفتن و حتی شاید بیشتر از با غذاهای راحتی از خود من در دوران کودکی به لطف دلپذیر زمینی ارتینگ تست ادویه جات ترشی جات مانند زیره و فلفل سیاه و احساس نه تنها tucking به ویژه درمان, اما در حال lastingly تغذیه بیش از حد.

آن را نیز اعمال از پخت و پز huggi که تسکین: شستن برنج و toasting dal, برنزه کاشو اشتعال خرد شده و ادویه جات ترشی جات در یک چرخش روغن و ریختن آنها کندوپاش بیش از گلدان خود را از huggi (1) دانستن و دیدن است که هر یک از این مراحل باعث می شود تفاوت. (2)

و شاید بیشتر مسهل و بیشتر تاثیرگذار است و لحظه ای شما را به گلدان خود را کاملا بخارپز زردچوبه-رنگی برنج و عدس بریزید و در آب بیشتر فرو رفتن در خود را با قاشق و باش آن همه. Chitra اضافه شده این نابغه گام به مادرش دستور به بافت درست و مناسب است.

این huggi بلافاصله تبدیل به کرم و فرنی مانند به عنوان آن را باید. وجود دارد بدون ترس از overcooking یا oversaturating برنج خود را در اینجا. شما نمی خواهد شکست خود را huggi. بسیار شبیه با congee Filipinio arroz caldo و دیگر بر اساس برنج فرنی آن را ابریشمی طرف دانه شما بعد از, همراه با به همان اندازه سازگار dal.

Chitra دوست دارد با شکوه او huggi با مزه تند و چاشنی های تند مانند ماست یا لیمو. یا achaars—تند-زبانه دار-بد بو-فراموش نشدنی سس—او به فروش می رساند در بروکلین دهلی نو (هنگامی که شما شروع شما می خواهید برای قرار دادن آنها را بر روی هر چیز دیگری بیش از حد). و یا شما می توانید آن را به روش سنتی با ذوب روغن حیوانی یا کره ، “این” Chitra می گوید: “زمانی است که مردم به شهر برود.”

(1) برای اطلاعات بیشتر در این بنیادی هندی, روش سرخ کردن ادویه جات ترشی جات (و گاهی اوقات دیگر آروماتیک) در چربی به توست دم و عطر و طعم خود را به یک ظرف شناخته شده به عنوان chaunk, tadka, baghaar و بسیاری از نام های دیگر در سراسر هند—خواندن این داستان توسط Chitra در Epicurious.

(2) اگر شما از دست رفته هر یک از ادویه جات ترشی جات و یا دال و می خواهم به نگه داشتن آنها را در دست خود را در شربت خانه Kalustyan را حمل مواد تشکیل دهنده از سراسر جهان و کشتی های سریع.

یک نابغه دستور العمل های به اشتراک گذاری—از کلاسیک آشپزی, یک منبع آنلاین و یا در هر نقطه ، شاید چیزی ایده آل برای مبتدیان ؟ لطفا راه من (و به من بگویید چه بسیار در مورد آن هوشمند) در [email protected].

از فروشگاه ما

این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. به عنوان یک آمازون, دانشیار, Food52 را بدست آورده یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>