ساده و رایگان-ظرف غذا راهی برای نصب کاشی

ساده و رایگان-ظرف غذا راهی برای نصب کاشی – باب ویلا

از نرم رنگ از سنگ تراورتن به شدت خواص انعکاسی شیشه ای, نصب کاشی می افزاید: یک بعد جدید به backsplashes و حمام و سرویس بهداشتی—و در حال حاضر حتی DIYers می توانید حرفه ای به دنبال رسیدن به نتایج با این کاشی-تنظیم mat.

Installing a Tile Backsplash How To

عکس: istockphoto.com

به عنوان یک بالا پایان ارتقا—تا به حال—نصب کاشی شده است دامنه های حرفه ای, کاشی setters با توجه به پیچیده و کثیف روش اتصال کاشی به دیوار نازک-مجموعه ملات. کوچکترین اشتباه در مخلوط کردن و یا استفاده از این ملات می تواند باعث کاشی به رعایت بنابراین اکثر مالکان انتخاب به استخدام حرفه ای (گران گزاره) و یا عبور از روی شانس برای به روز رسانی با کاشی. خوشبختانه که همه تغییر انقلابی جدید کاشی-تنظیم حصیر اجازه می دهد تا DIYers برای نصب کاشی و بدون نیاز به مخلوط و اعمال نازک-مجموعه ملات. با SimpleMat از سفارشی سازی محصولات اتصال کاشی آسان و ظروف سرباز یا مسافر-رایگان است و شما لازم نیست که صبر کنید بین تنظیم کاشی و استفاده از ملات.

دنبال همراه به صورت گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد چگونه شما می توانید یک کاشی backsplash با SimpleMat و SimpleGrout. با این ابتکاری کاشی تنظیم حصیر و ملات شما می توانید نگاه شما می خواهید بدون ظروف سرباز یا مسافر و یا برچسب قیمت بالا.

مواد و ابزارهای در دسترس در آمازون
– Premixed تیغه ترکیب (اختیاری)
– تیغه نوارچسب زدن چاقو (اختیاری)
– پیچ گوشتی
– نقاش نوار
– کاشی اسفنجی
– گریس پاک کن (اختیاری)
– کاشی
– نوار اندازه گیری
– رشته خط
– سفارشی SimpleMat
– قیچی یا چاقو سودمند
– گروت شناور
– اره کاشی یا کاشی برش (اختیاری)
– کاشی جداکننده (توصیه می شود)
– سفارشی SimpleGrout
– سطل آب

دستورالعمل

پس شما راه رفتن را از طریق چهار مرحله از نصب کاشی backsplash: 1) شاخص های دیوار 2) ایجاد یک طرح 3) اتصال کاشی و پس از آن 4) استفاده از ملات و به پایان رساندن این پروژه است. همین روند را می توان مورد استفاده برای نصب کاشی در مناطق دیگر از جمله کانتر و دیوار. برای بصری بررسی تصویری “چگونه برای نصب کاشی و استفاده از کاشی تنظیم Mat.” SimpleMat مناسب نیست اما برای نصب کاشی بر روی طبقه و یا در مناطقی که در آن کاشی غوطه ور است مانند استخرهای شنا یا دوش پایگاه.

دبستان روی دیوار

مرحله 1: حذف backsplash و پچ دیوار در صورت لزوم.

بسته به اینکه چگونه پیر backsplash متصل شد, آن می تواند آسیب سطح تیغه زمانی که از آن حذف شده است. تعمیر تیغه صاف بر روی یک کت نازک تیغه ترکیب با یک تیغه نوارچسب زدن چاقو. اجازه دهید این ترکیب به طور کامل خشک قبل از اقدام. اگر وجود دارد هیچ موجود backsplash شما می توانید از این مرحله بگذرید.

مرحله 2: حذف رسانه ها و پوشش می دهد.

حذف هر گونه خروجی و سوئیچ را پوشش می دهد با یک پیچ گوشتی و سپس اعمال نقاش نوار بیش از این رسانه ها و سوئیچ ها برای محافظت از آنها در طول کاشی کاری روند.

مرحله 3: تمیز کردن دیوار.

تمیز کردن دیوار به طور کامل حذف همه آثار از گرد و غبار و خاک و دوده است که می تواند به کاهش SimpleMat را چسب توانایی. اگر دیوار در حال حاضر نسبتا تمیز و پاک کردن آن را با یک اسفنج مرطوب کفایت خواهد کرد. اگر آن را رنگ آمیزی و یا چرب, اسپری گریس پاک کن, پاک کردن به طور کامل و اجازه دهید کاملا خشک شود.

عکس: سفارشی سازی محصولات

ایجاد طرح کاشی

گام 4: اندازه گیری اندازه backsplash.

تعیین ابعاد مورد نظر خود را کاشی backsplash و ضربه محکم و ناگهانی یک خط گچ بر روی دیوار نشان می دهد لبه بالا و سمت لبه. استاندارد backsplash گسترش 4 اینچ در بالای آشپزخانه و خوبی است حداقل ارتفاع برای حفاظت از دیوار از پاشیده و نشت اما احساس رایگان برای ایجاد یک بلندتر backsplash برای طراحی اهداف است. برخی از امروز شیک ترین آشپزخانه ها از ویژگی های کاشی backsplashes که گسترش تمام راه را از آشپزخانه به قسمت زیرین کابینت فوقانی.

گام 5: طرح backsplash الگوی.

ایجاد کاشی مورد نظر خود را الگوی در آشپزخانه به طور مستقیم زیر که در آن نصب خواهد شد. این است که به نام “خشک تنظیم” کاشی و آن را به شما ایده خوبی از آنچه backsplash را نگاه مانند یک بار کاشی در محل هستند. با دقت اندازه گیری دیوار ابعاد و مطمئن شوید که بعد از خشک-مجموعه طرح یکسان هستند. اگر شما با استفاده از کاشی های فردی شما نیاز به استفاده از کاشی های جداکننده برای اطمینان از یکنواخت خطوط دوغاب. اگر شما در حال نصب کاشی که از قبل تنظیم شده در یک پشتوانه صفحه نمایش هیچ جداکننده مورد نیاز هستند.

مرحله 6: برش کاشی.

در این مرحله شما ممکن است نیاز به قطع برخی از کاشی با کاشی را دیدم و یا برش کاشی مناسب در اطراف رسانه ها و یا سوئیچ جعبه. شما همچنین ممکن است نیاز به برش کاشی مناسب در طرف backsplash اگر آنها کون برابر کابینت و یا تر و تمیز.

ضمیمه کاشی

گام 7: برش SimpleMat متناسب با کاشی طرح است.

SimpleMat در می آید 9-اینچی-با-40-پا رول یا 9 اینچ-توسط-18-inch ورق. پشت حصیر ویژگی های پوست کردن کاغذ سفید پشتوانه و طرف مقابل امکانات فوق العاده قوی چسب زبانه طراحی شده برای نگه داشتن کاشی و ایمن در محل. هنگامی که اندازه گیری و برش حصیر اجازه می دهد برای 1/8-inch با هم همپوشانی دارند.

گام 8: قطع SimpleMat به دیوار.

پوست کندن کاغذ سفید از پشت SimpleMat و با دقت تراز حصیر با گچ خطوط روی دیوار قبل از فشار دادن آن در محل. تکرار تا زمانی که شما تحت پوشش کل منطقه شما قصد کاشی با تشک. ترک جبهه peel-off بوش در محل در حال حاضر.

گام 9: مطبوعات SimpleMat به محل.

استفاده از پایه های تخت از یک ملات شناور به فشار SimpleMat بصورتی پایدار و محکم در برابر دیوار. این اطمینان خواهد داد یک پیوند قوی بین تشک و دیوار.

گام 10: شروع کاشی کاری.

پوست محافظ بوش از چهره SimpleMat و با دقت شروع نصب کاشی با شروع در پایین ردیف و کار رو به بالا. پس شما ایجاد شده و خشک-تنظیم چیدمان در آشپزخانه در حال حاضر شما فقط نیاز به انتخاب کنید تا یک کاشی قرار داده و آن را در موقعیت مربوطه بر روی دیوار. اگر شما با استفاده از جداکننده های خشک-مجموعه طرح استفاده از آنها در حال حاضر نیز برای اطمینان از یکنواخت خطوط دوغاب.

گام 11: اطمینان از کاشی های هستند که پیوند می خورند به SimpleMat.

پرس کاشی بصورتی پایدار و محکم در برابر با انتهای صاف از ملات شناور. نمی اسلاید ماله بر روی سطح فقط با دکمه راست به سمت داخل. در حال حاضر شما آماده برای ملات—هیچ انتظار لازم است.

Grouting Tile Backsplash with SimpleGrout

عکس: سفارشی سازی محصولات

گروت و پایان

گام 12: اعمال SimpleGrout.

درخواست SimpleGrout به سطح کاشی با دوغاب ماله و گسترش به طور مساوی کار تزريق به خطوط دوغاب و با استفاده از خالی ماله به حذف بیش از حد. بر خلاف خشک ملات است که باید مخلوط با آب SimpleGrout می آید premixed بنابراین کار کمتر و کمتر ظروف سرباز یا مسافر. می آید در هشت رنگ از جمله سفید روشن و ماسه سنگ و Delorean خاکستری بنابراین شما می توانید ایجاد یک نگاه سفارشی.

گام 13: حذف دوغاب اضافی.

نگه داشتن لبه گروت شناور در یک زاویه 90 درجه به کاشی و کشیدن شناور در امتداد سطح کاشی برای حذف دوغاب اضافی. مقدار کمی باقی خواهد ماند در سطح کاشی, اما شما می توانید از شر بسیاری از آن در مرحله بعدی است.

گام 14: تمیز کردن کاشی.

بلافاصله پس از برداشتن بیش از حد تزريق با دوغاب شناور پاک کردن سطح کاشی تمیز با یک مرطوب کاشی و اسفنج. پاک و صاف حرکت دایره ای و بدون فشار دادن اسفنج به کاشی. به عنوان شما پاک کردن اسفنج را به سرعت انتخاب کنید تا ملات بنابراین تمیز نگه دارید سطل آب دستی و شستشو اسفنجی غالبا. در ادامه به پاک کردن تا سطح کاشی ها رایگان بیشتر از ملات باقی مانده است.

گام 15: Buff backsplash.

صبر کنید حداقل چهار ساعت اجازه می دهد تا SimpleGrout به خشک و سپس شما می توانید از چرم گاومیش سطح کاشی با یک نرم پارچه خشک به حذف هر گونه ابهام در پشت سمت چپ از ملات. تبریک می گویم خودتان در نصب خود را کاشی backsplash!

این محتوا با تبلیغات پرداخت می شود ایجاد شده در همکاری با سفارشی سازی محصولات. آن حقایق و نظرات کسانی که از BobVila.com.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>