امن ترین گیاهانی که در اطراف کودکان و نوجوانان

تزئینات مهد کودک یکی از هیجان انگیز ترین لحظات قبل از یک کودک می رسد. Unboxing گهواره و نقاشی دیوار باعث می شود آینده وحشی, واقعیت, خوب واقعی است. اما همانطور که با هر چیزی کودک مربوط به همه دکور انتخاب—از جمله گیاهان—نیاز به تایید (عملا همه چیز را یک خطر بالقوه).

من کنجکاو بی قانون و قاعده و بی باک کودک نو پا ، وجود ندارد یک مورد که او نیست پایین کشیده از یک جدول و یا یک جسم کوچک در طبقه است که نمی توان به آن ، (چرا كه همان شور و شوق در غذا؟!) به طوری که آن را به چیدن راست سبز برای اتاق کوچک, من می دانستم که من می خواهم که به تحقیق امن ترین گزینه است. اما همه “بهترین گیاهان برای کودکان” لیست من به عنوان خوانده شده آنلاین ویژه همان generic غیر سمی گیاهان. قطعا وجود دارد تا به حال به چیزی جالب تر از یک عنکبوت گیاه ؟

برای کمک به پیدا کردن یک غیر سمی گیاه که من همسان زیبایی شناسی و خواهد بود امن برای کودک نو پا من و 6 سالهمن تبدیل به ربکا Bullene بنیانگذار گیاه شناسی شرکت طراحی سبز نیویورک و مادر را به سه سال ماکسیمیلیان برای کمک به. در اینجا این کارشناس که همچنین راه اندازی یک کارخانه جدید بوتیک و خدمات تحویل می دهد ما معقول مامان و مشاوره به ما می گوید در گیاهان برای جلوگیری از, و نشان می دهد آنهایی که امن ترین و زیباترین—که در اطراف کودکان و نوجوانان. در ادامه به ایجاد یک شادتر محیط سالم برای یک کمی خود را.

این می رود بدون گفت که گیاهان سمی هستند بدون هیچ است. اما در حالی که اکثر صرفا جزئی باعث مشکلات معده اگر مصرف یک عدد مانند بسیار سرد به دنبال مداد کاکتوس می توانید انجام دهید آسیب جدی. “Sap در این گیاه بسیار سمی” هشدار Bullene. “حتی گرفتن آن بر روی پوست شما می تواند باعث آفتاب سوختگی خفیف-نوع واکنش است.”

این کارشناس در واقع توصیه می کند در برابر بسیاری از cacti در کل. “آن را حتی به دلیل سمیت اما فقط به دلیل ماهیت تهاجمی این گیاه,” او توضیح می دهد. “من از هر چیزی که تیز در اتاق پسر من به خاطر او است بنابراین لمسی. بنابراین من قرار نیست هر چیزی در آن وجود دارد مانند cacti یا حتی sansevieria که کسانی که تیز نقاط بر روی برگ.” و اگر چه روح سرخس بوستون است که در اکثر لیست برای کودکان Bullene را توصیه نمی کند آن را برای دلایل مختلف. “آن بالا ریختن گیاه” او می گوید: “و آخرین چیزی که شما نیاز به در مهد کودک بیشتر از یک ظرف غذا است.”

لانه پرنده سرخس

اگر شما به دنبال یک گیاه زیبا برای یک میز و یا تغییر جدول Bullene عاشق چشمه-شکل لانه پرنده سرخس. “آن غیر سمی است و واقعا آسان برای مراقبت از,” او می گوید. “برای مهد کودک, من می خواهید یک گیاه است که بسیار زیبا خواهد بود و با شکوه بدون من نیاز به سرمایه گذاری یک تن از انرژی به آن است.”

پرنده بهشت

پرنده ای از بهشت با آن بزرگ مجسمه شاخ و برگ یک گیاه شگفت انگیز برای اسیر کردن بچه ها. “من یکی در اتاق پسر من و هنگامی که او یک کودک بود بیش از آن بود سرش منطقه و او را به نگاه و دیدن نور dabbling از طریق برگ می گوید:” Bullene. “از آن ساخته شده من واقعا خوشحالم که او قادر به دیدن است که ارتباط با طبیعت است.” یکی دیگر از دلایل او توصیه می کند این گیاه است که به آن اندازه بزرگ است. زمانی که زوج با یک بزرگتر رگ آن را تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای یک کمی به دست کشیدن پایین. به علاوه این گیاه انعطاف پذیر. “آنها می توانند بر روی ساقه و نمی توانم در یک مقدار زیادی از آسیب به گیاه می گوید:” Bullene. اگر شما نگران در مورد این گیاه گرفتن بیش از حد بزرگ Bullene می گوید همه چیز در مورد که در آن شما آن را قرار دهید. “نور بیشتری به شما بدهد آن را بزرگتر و crazier این می شود,” او می گوید. “اما اگر شما آن را در درجه حرارت متوسط آن را به یک کنترل رشد است.”

عکس از سبزی نیویورک

Calathea زیبایی ستاره

اگر شما یک چاشنی گیاهی پدر و مادر و گیاهان در calathea خانواده مانند calathea زیبایی ستاره یا calathea lancifolia خواهد بود مناسب برای شما. “به همین دلیل من آنها را خیلی دوست دارم بخاطر این است که آنها یک راه برای آوردن رنگ به فضا می گوید:” Bullene. بسیاری از اوقات calathes باید صورتی در شاخ و برگ به عنوان به خوبی به عنوان برخی از الگوی آنها.

از فروشگاه ما

Neanthe بلا نخل

اگر شما لازم نیست که یک تن از نور در مهد کودک, یک neanthe بلا نخل است برای شما. شاد گیاه گرمسیری رشد می کند و در نور کم است که آسان برای مراقبت از و به اندازه مناسب برای یک میز است. یکی دیگر از جایزه: می توانید آن را ضرب و شتم. “اگر آن را می شود کاهش یافته و به کف اتاق را برای زنده ماندن می گوید:” Bullene.

عکس از سبزی نیویورک

Pilea Peperomioides

کسانی که با یک کودک باید در نظر pilea peperomioides (همچنین به نام دوستی, گیاه, گندم, گیاه, ufo گیاه یا چینی پول گیاهی). “آن را منتشر آنقدر که ساخت نیروگاه جدید در واقع می تواند سرد فعالیت خانواده شامل کودک بزرگتر در می گوید:” Bullene. جفت آن را با یک براق زمینی به صورت مدرن و یا در اواسط قرن مهد کودک.

عکس از سبزی نیویورک

Hoya Kentiana

اگر شما خود در فضای یک کارخانه در یک سبد آویزان است یک راه عالی را در سبز. “من همیشه فکر کردن در مورد چگونه من می تواند تاثیر بسیار زیادی در مهد کودک به جای داشتن یک زن و شوهر از گیاهان کوچک در ظروف کوچک است که یک کودک می تواند به راحتی بیش از سرنگونی” می گوید Bullene. برای حلق آویز سبد او را دوست دارد hoya kentiana که دارای یک آبشار به آن است. “Hoya به طور کامل غیر سمی و فوق العاده ترین گل ها (که نیاز به نور بالا به شکوفه),” او می گوید. “و اگر چه آنها بسیار انعطاف پذیر کارخانه, آنها قدردانی به طور منظم آبیاری بنابراین بهترین خود را به اجازه دهید آن را خشک و بیش از حد.”

نخل دم اسبی

“موی دم اسبی نخل است که در واقع یکی از مورد علاقه شخصی من گیاهان می گوید:” Bullene. “این باور نکردنی فرم; بسیاری از مردمی می دانم آن را به یک “دکتر سوس” گیاهی—چگونه مناسب برای مهد کودک!” کلید خوشحال موی دم اسبی پالم است نه بیش از حد آب. “این گیاه استفاده می شود بسیار به شرایط خشک در آن بومی مکزیک پس از قرار دادن آن را در یک پنجره روشن و آب بسیار کم است.”

عکس از سبزی نیویورک

Repot خود گیاه در خاک های آلی

به عنوان به زودی به عنوان او همراه یکی از اولین چیزهایی که Bullene پسر بود با شتاب مشت خاک از یکی از درختان بزرگ و پرتاب آن را در دهان خود. “من گفتم:” اوه خدای من! ” اما حداقل من می دانستم که آن آلی خاک,” او می گوید. خاک مهم است به فکر می کنم در مورد زمانی که شما بچه های کوچک در حال اجرا در اطراف. “اگر شما نگه داشتن گیاه در گلدان آن در آمد شما واقعا نمی دانید که چه چیزی را در خاک می گوید:” Bullene. “این می تواند ماس ذغال سنگ نارس با برخی از نوع کود شیمیایی مخلوط شده است.” به طور کلی او سیاست به replant همه گیاهان در خاک گلدان آلی خاک به عنوان یکی از فاکس مزرعه. “آن را سالم تر و شادتر برای گیاه بیش از حد.”

حق انتخاب زمینی

برای جلوگیری از حوادث “قرار نیست هر چیزی در یک کارخانه ایستاده در اتاق کودک می گوید:” Bullene. در واقع او نشان می دهد شما را به تمرکز بر روی عروق است که در حال گسترده تر در پایه از خلاف معمولی گلدان قرمز مایل به قهوهای که باریک در پایین و گسترده تر در بالا. “من معمولا برای کشاورزان که واقعا محکم در پایین به طوری که حتی اگر یک کودک است که با استفاده از آن به جلو و به هیچ وجه آن چیزی که می گذرد بیش,” او می گوید.

چه کودک پسند گیاهان آیا شما در خانه خود را ؟ در نظرات به ما بگویید.

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>