راست راه برای جدا کردن تخم مرغ با توجه به یک آشپز شیرینی

بازگشت در سال 2013, نابغه نویس کریستن Miglore و Food52 آلوم Kristy Mucci به ما نشان داد دو راه برای جدا کردن تخم مرغ—با نیم پوسته تخم مرغ و یک (تمیز!) دست و یا با دو نیمه از یک پوسته تخم مرغ.

اما در واقع وجود دارد یک سوم راه بهتر است.

من اول آشپزخانه کار در یک دسر نوار در پایین سمت شرق منهتن. هر حرکت و تصمیم من در دوران دبستان دریافت جانبی جدی و چشم و متنبه (شدیدا آموزشی در ادراک). یک ماه یا بیشتر در بعد از نه افتخار و نه grunting در جدید من-و-بهبود انبه, تاس, آشپز از من خواست برای 240 گرم سفیده تخم مرغ. این من می تواند انجام دهد! و بنابراین من شروع شد: به آرامی رپ یک تخم مرغ روی سطح کار coaxing دو نیمه جدا از هم و حول زرده به عقب و جلو بین دو پوسته به عنوان سفید تضعیف کردن به من (tared) کاسه.

او آن را از دست داد. او cracked تمام تخم مرغ باقی مانده را به سفیده تخم مرغ, کاسه, سپس, ساخت یک رب النوع اتش و فلزکاری-esque “V” با یک دست صید زرده در هشت سریع نرخهای پایین. باید آن را گرفته اند کمتر از 30 ثانیه برای جدا کردن تمام تخم مرغ. در آن زمان من ذهنی jotted این همه او پرسیدن که چرا من تا به حال با برچسب آنها نشده است. بله آشپز!

1. کرک تمام تخم مرغ ها در یک کاسه است.

شیر و تخم مرغ را به آرامی روی یک تخت سطح لبه یک کاسه است. لبه کاسه را ممکن است برای یک تمیز کننده-به دنبال شکستن اما این نیروهای پوسته به داخل تخم مرغ است که می تواند پیرس زرده. (همچنین یک پوسته قطعه ممکن است دزدکی حرکت کردن راه خود را به کاسه—نه ممنون.)

2. را از زرده.

تا حدی گسترش انگشتان دست غالب خود را (نه آنقدر که دست خود را سفت می شود و یا بیش از حد جاسوس—فقط به اندازه کافی به اجازه سفیده تخم مرغ را از طریق سقوط) و خود را با وسط و انگشت حلقه, حرکت شبیه چمچه زنی زرده تخم مرغ و از.

وجود دارد هرگز یک طرح پشتیبان برای یک سهوا شکسته و زرده تخم مرغ (اعتماد به نفس است که می آید از ترک خوردگی همان تخم مرغ از همان تامین کنندگان در همان—من استرس دوباره تخت—سطح برای دهه). باید کمی زرده نشت در کاسه همه از دست رفته است; به سادگی حرکت شبیه چمچه زنی آن را با پوسته تخم مرغ. شما ممکن است از دست دادن یک کمی اما دسته ای خواهد شد در غیر این صورت نمی تواند به خطر بیافتد.

از فروشگاه ما


وجود دارد شما آن را دارند—در کل خیلی از هم جدا تخم مرغ را در یک کل بسیاری از زمان. چیزی است که رفتن به شما روش ؟ به من بگویید در مورد آن را در نظرات.

مرجان لی سردبیر در Food52. قبل از این مواد غذایی پخته شده صرفا برای عکس. قبل از آن, او مواد غذایی پخته شده تنها برای مشتریان. و قبل از آن, او شات لیزر در نقاشی های دیواری در Herculaneum و تدریس یوگا. هنگامی که او را نوشتن در مورد و یا ساخت مواد غذایی او را به فکر کردن در مورد آن. او میراث شبکه رادیویی نمایش “به معنای خورده” بررسی متقابل تبادل فرهنگی به عنوان فراهم شده توسط مواد غذایی است. شما می توانید به دنبال او در Instagram @meanttobeeaten.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im