ما به همکاری با Miele به اشتراک گذاری هوشمند و زرنگ و دانا راهنمایی برای spiffing تا خانه خود را—که آیا شما یک کل آخر هفته و یا کمتر از یک ساعت. در اینجا ما در حال برجسته یک قدم شما نباید جست و خیز قبل از دادن هر اتاق یک تازه کردن.


هر چند ماه یا بنابراین من این ایده به سر من که برخی از فضا در آپارتمان ما نیاز به redecorated شود. از آنجا که ما اجاره واقعی نوسازی نیست امکان ما را با آسان سطحی ترفند مانند مبادله آثار هنری اضافه کردن لوازم جانبی جدید و بسیار گاهی اوقات جایگزین کردن یک قطعه از مبلمان.

بدون توجه به آنچه که من باید یک قاعده مهم که من را دنبال کنید: قبل از من می تواند هر چیزی را تغییر دهید من باید انجام دهید تمیز کردن عمیق.

بله, من می دانم. تمیز کردن عمیق است که به هیچ وجه نزدیک به عنوان سرگرم کننده به عنوان نقاشی دیوار تکیه یا re-تجهیز اتاق خواب کامل خود را به نگاه مانند اواسط قرن مدرن اتاق هتل در پالم اسپرینگز. اما بتونه کاری یک فضا برای یک نگاه جدید باعث می شود یک تفاوت عظیم و گاهی اوقات فقط تمیز کردن و سازماندهی مجدد اتاق را سرکوب من تمایل به خرید چیزهای جدید برای آن است.

چگونه بهترین برای شروع بستگی دارد که اتاق یا منطقه ما در حال صحبت کردن در مورد. قبل از اینکه شما را عمده حرکت صرف برخی از زمان در اتاق در سوال و یک نگاهی به نحوه عملکرد آن است. برای مثال: آیا شما می خواهید برای به روز رسانی آشپزخانه خود را چون خود را backsplash است کثیف و وجود دارد بیش از حد مسائل در مقابله با? این است که اتاق خواب خود را تحت پوشش در انبوهی از لباس و شما می خواهید یک tidier فضا ؟ آیا اتاق نشیمن خود را نگاه کنید دقیقا همان به عنوان آن بود زمانی که شما نقل مکان کرد و در چهار سال پیش مرموز, فرش, لکه, از مستاجر قبلی و تمام ؟

یک برنامه را برای آنچه شما می خواهید برای به روز رسانی و یا تغییر و متعهد به تمیز کردن عمیق و decluttering قبل از اینکه شما شروع به خرید آنلاین.

در اینجا چگونه برای شکستن آن را به سه کاملا شدنی مراحل (به علاوه آنچه که به انجام اگر شما در زمان کوتاه):

از فروشگاه ما

1. رفتن را از طریق آنچه شما در حال حاضر

قبل از اینکه شما هر چیزی را ارزیابی آنچه شما در حال حاضر—این بدان معناست که در tallying محتویات هر کشو کمد و قفسه. ایجاد یک توده ای از چیزهایی که شما می خواهم به کمک مالی و اطمینان حاصل شود که تمام وسایل یک خانه خاص. در طی این فرایند شما ممکن است کشف مجموعه ای تزئینی ملحفه و یا صفحه نمایش-شایسته لیوان کوکتل است که تا پایان دادن فضای یک نگاه کاملا جدید. اما حتی اگر شما نمی شما را به فضا برای آیتم های جدید.

در حالی که decluttering یک لحظه به پاک کردن گرد و خاکی قفسه ها و خلاء تا هر خرده در پایین از زیر شلواری با یک شکاف پیوست. این نیز زمان خوبی برای نگاهی به مبلمان شما فکر می کنم که آسیب دیده و یا خسته به دیدن اگر شما می توانید نجات آن با یک قدرت مته و یا یک پوشش جدید از رنگ.

2. مقابله با گرد و غبار و آلودگی

پرت کردن چیزی است که می تواند متمرکز به ماشین لباسشویی پاک کردن سطوح با یک پارچه میکرو و خود را در چند سطح تمیز کردن اسپری از انتخاب و آماده جارو برقی.

تیره رنگ مبل یا پژمرده فرش اغلب می تواند spruced تا به شکوه سابق خود روز با یک پاک, به خصوص اگر شما به طور کلی تا حدودی اتفاقی پاک کننده مثل خودم. خلاء خود را در مبل و مبلمان وبهلسترد (استفاده از یک ابزار اثاثه یا لوازم داخلی برای این) به خلاص شدن از شر گرد و غبار, پرز و مو حیوان خانگی که ممکن است مؤثر بر رنگ. اگر شما به خصوص نگران بوی حیوان خانگی بر روی مبل خود را سعی کنید گرد یک لایه نازک از جوش شیرین بیش از آن. ترک آن را به مجموعه ای برای 15 تا 30 دقیقه و سپس تا خلاء جوش شیرین (شما می توانید سعی کنید این فرش بیش از حد). اگر فرش یا مبل در واقعا بد شکل را در نظر بگیرید اجاره اثاثه یا لوازم داخلی تمیز کننده خود را از فروشگاه های بهبود خانه محلی یا استخدام حرفه ای به در آمده و تمیز کردن عمیق را برای شما با ماشین آلات خود را.

گرد و غبار نیز می تواند حل و فصل در کتاب هنر, قاب عکس, ظروف و knickknacks. آن را در زمان کمتر از شما فکر می کنم به همه این موارد یک ضربه تند وشدید زدن سریع از یک پارچه میکرو یا گردگیر پر. به علاوه در حالی که شما پاک کردن چیزی است که شما می توانید ارزیابی کنید که آیا شما می خواهید به نگه داشتن آن و یا به روز رسانی آن است.

3. بیش از روشنایی و پنجره درمان

اگر شما یک اتاق است که احساس می کند فوق العاده تاریک ببینید اگر جارو پرده یا پرده (با استفاده از یک ابزار اثاثه یا لوازم داخلی برای پرده و یک برس گرد برای پرده) باعث تفاوت قبل از شما سفارش جدید لامپ یا خندق های موجود در پنجره درمان در دسترس نباشد.

در حالی که شما در آن هستید و گرد و غبار و لامپ خود را همراه با هر سقفی روشنایی. به من اعتماد کن این باعث می شود یک تفاوت بزرگ. این هم زمان زیادی برای شستن هر پنجره ها و یا درهای کشویی از جمله پنجره ها و آهنگ های (خلاء ابزار شکاف است که بهترین دوست خود را برای آن). شروع شده توسط جارو آهنگ ها برای اولین بار پس از پاک کردن با یک پارچه میکرو و چند سطح پاک کن برای پاک کردن هر گونه باقی مانده دوده. بهترین راه برای شستن ویندوز واقعی خود را بستگی دارد که چه نوع از خانه شما و اندازه پنجره ها اما پاشش آنها را با شیشه پاک کن و پاک کردن با روزنامه ها (جدی!) یک جای خوب برای شروع است.

هنگامی که فضا جیر جیر تمیز و مرتب وجود دارد یکی مرحله نهایی را قبل از رفتن به شهر در redecorating: خواب بر روی آن. زیرا هنگامی که شما از خواب بیدار تا روز بعد و مرحله به که پاک دوباره سازماندهی فضایی, شما ممکن است مایل به ایجاد تغییرات کمتر از شما فکر می کنید در اصل.

در زمان کوتاه? اولویت بندی کنید.

اگر شما به دنبال برای برخی از اپلیکیشن طراحی ارضاء (با نام مستعار شما نمی خواهید به صرف تمام روز مرتب سازی از طریق گنجه خود را و یا در هم ریخته و زیر شلواری) و سپس ترفند برای ساخت این فضا احساس تازه است و به اولویت بندی.

به فضای یک بار بیش از خود را با خلاء و گردگیر و سپس سعی کنید حرکت برخی از مبلمان در اطراف. تغییر روی نیمکت خود را در حال حرکت و یا یک قفسه کتاب می تواند باز کردن اتاق و آن را احساس می کنید کاملا تازه و بدون قرار دادن در به سختی هر زمان و در همه. این که ساده است.


آیا شما عمیق تمیز کردن اتاق قبل از دادن آن را به یک طراحی تازه کردن? در نظرات به ما بگویید!

برای یک خلاء است که می تواند رسیدگی به هر اندازه ظروف سرباز یا مسافر—از خرده نان-پوشش کف به گرد و خاکی مبلمان—بررسی کنید ما شریک Miele را مجموعه ای از جاروبرقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im