تفنگداران دریایی می خواستم یک دانشگاه به مطالعه Co-ed بوت کمپ. هیچ یک از اعمال

برنامه ریزی مستقل در عمق ارزیابی دریایی سپاه’ تاریخی جنسیتی تفکیک بوت کمپ آموزش مدل هنوز شروع نشده است-از آنجا که هیچ کس تا به طور داوطلبانه به انجام آن است.

این خدمات را دریافت نمی هر گونه برنامه های کاربردی زیر نوامبر درخواست برای دانشگاه های دولتی به مطالعه راه آن قطار استخدام در Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره در کارولینای جنوبی سروان. سام استفنسون سخنگوی فرماندهی گفت: Military.com.

این سرویس به طور سنتی جدا از مردان و زنان وجود دارد اگر وجود داشته اند که برخی از های اخیر, شاگرد, شرکت هایی که آموزش دیده با هم زندگی می کردند اما در جداگانه تیم ملی خلیج. دریایی سپاه می خواستم یک شخص ثالث مطالعه به ارائه “هدف, داده محور, توصیه برای تغییر سیاست” برای بهبود ورود به سطح آموزش برای ورودی استخدام.

مرتبط با: تفنگداران دریایی می خواهید یک مطالعه علمی در هزینه اثرات شاگرد بوت کمپ

“در این زمان آموزش و پرورش دستور بررسی زبان اصلی اطلاعیه های ممکن برای انتشار مجدد در آینده تاریخ” استفان گفت: تماس بوت کمپ مطالعه است.

علمی مطالعه با توجه به دریایی سپاه توسط Feb. 1, 2021. رهبران می خواستم آن را به نگاه در چهار حوزه: جایگزین بوت کمپ, آموزش مدل های, هزینه, برای کسانی که جایگزین هزینه برای مدل فعلی از جدا کردن مرد و زن استخدام و چگونه در مورد برداشت شاگرد, آموزش نفوذ یک فرد تصمیم به پیوستن به این سرویس است.

دریایی سپاه در مواجهه با یک مهلت هر دو را به خود جذب انبار — parris در جزیره در سواحل شرق و سن دیگو در سواحل غرب — آماده برای حمایت از جنسيت-مجتمع آموزشی. زنان در حال حاضر قطار تنها در parris در جزیره اما 2020 دفاع ملی مجوز عمل شامل یک نیاز به تغییر است.

ارائه که اضافه شد با تشکر. جکی Speier, حزب دموکرات کالیفرنیا خواستار بوت کمپ به شاگرد در parris در جزیره ظرف پنج سال آینده و در سن دیگو در هشت.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال ویلیام مولن رئیس آموزش و پرورش دستور که نظارت بر استخدام انبار گفت: Military.com در پاییز گذشته که او دستور داد که مطالعه علمی در دریایی بوت کمپ برای دریافت خنثی ارزیابی خدمات آموزشی ،

“اگر یک مطالعه مستقل و نه وابسته به دریایی سپاه در می آید و طول می کشد یک نگاه صادقانه در همه چیز در راه بی طرفانه شما چگونه استدلال می کنند؟” مولن گفت.

بسیاری در نیروی دریایی به مدت طولانی در دفاع از این تصمیم به نگه داشتن بوت کمپ تفکیک جنس. حتی اولین مختلط جنسیتی آموزش گردان که فارغ التحصیل شده اند در parris در جزیره در سال گذشته را صرف خود را از اول ماه آموزش در جوخه سطح معنی زنان آموزش دیده به طور جداگانه از مردان با زنان مته مدرسان. در مرحله بعدی آموزش و جوخه های ترکیب شدند برای اطلاعات بیشتر از آموزش های خود را پیاده روی با هم و یا ضربه زدن به تفنگ برد.

مولن گفت: مطالعه علمی خواهد تعیین کند که آیا سپاه تفنگداران دریایی به روش درست. خدمات قطار آن مرد و زن نامزدهای افسر و نظامی دیگر شاخه های جدا نیست مردان و زنان در بوت کمپ.

“ما فکر می کنم ما باید آن را درست … اما چقدر از آن خود ما است تعصبات?” مولن گفت. “چقدر از آن است که” ما اختراع آن را در اینجا نوع چیزی است؟”

برخی از سرزنش دریایی سپاه,’ مدل برای ایجاد شکاف بین مردان و زنان در صفوف.

اگر سرویس قرار می دهد از تماس دیگری برای مطالعه آموزش در parris در جزیره محققان می تواند به صورت چالش های جدید را به عنوان آنها ارزیابی آموزش در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. تمام شاخه نظامی قرار داده اند جدید پروتکل های ایمنی در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 در بوت کمپ. Parris در جزیره دیده می شود بیش از 20 نفر وجود دارد که منجر مقامات به طور موقت متوقف ورودی محموله های استخدام.

“به عنوان وضعیت در اطراف COVID-19 همچنان به تکامل همه احتیاطی لازم گرفته خواهد شد برای اطمینان از انجام و اجرای هر گونه مطالعه علمی نیست مخاطره افتادن سلامت افراد درگیر و انجام شده است مطابق با [وزارت دفاع] هدایت” استفان گفت.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

ادامه مطلب: سپاه تفنگداران دریایی آموزش رئیس می گوید: او را باز به پایان جنسیتی تفکیک بوت کمپ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>