دریایی سپاه تشکیل اولین از نوع خود هنگ در هاوایی

جدید “دریایی شمالي هنگ” از آمدن به هاوایی–اولین در نوع خود در سپاه تفنگداران دریایی–نشان دهنده یک تغییر عمده برای این سرویس در “قدرت بزرگ” رقابت در غرب اقیانوس آرام و آماده سازی برای یک high-tech جنگ موشکی در منطقه است.

به جای آموزش به صورت low-tech ضد شورش ماموریت در افغانستان و عراق که تعریف شده سپاه برای نزدیک به دو دهه شمالي و یا مراکز نظامی را تبدیل به متخصصان در کشتی-به-ساحل قابلیت در شرایط سخت به میان چیزهای دیگر, غرق شدن کشتی در دریا با استفاده از موشک های شلیک شده از هواپیماهای بدون سرنشین که مانند فله-تا Humvees.

این وسایل نقلیه بدون سرنشین را به کار گیرند در داخل محدوده بسیار قادر دشمن موشک به بازگشت در آنها را در حالی که تلاش برای حرکت به سرعت برای جلوگیری از هدف قرار دادند.

اضافی دریایی شمالي هنگ ممکن است در ژاپن و گوام اما اولین هاوایی مستقر در واحد انتظار می رود که 1, 800 به 2 000 تفنگداران دریایی حک شده عمدتا از واحد در حال حاضر در اینجا از جمله یکی از سه گردان پیاده نظام در Kaneohe خلیج با توجه به مسلح ، جاشوا بنسون سخنگوی سپاه تفنگداران دریایی مبارزه با توسعه فرمان.

به عنوان یک استثنا در بسیاری از شرکت ها و شلیک باتری را تا یک شمالي ضد هوایی گردان خواهد آمد از واحد در حال حاضر مستقر در هاوایی بنسون گفت: در یک ایمیل.

منعکس کننده اهمیت تشکیل جدید, 3rd تفنگداران دریایی ستاد را دوباره تعیین 3rd دریایی شمالي هنگ ستاد. هاوایی هنگ در حدود 3,400 تفنگداران دریایی.

جدید هاوایی واحد است که بخشی از تغییرات گسترده دریایی سپاه می خواهد به بیش از ده سال آینده آن را به عنوان reorganizes نیروهای خود را برای جلوگیری از جنگ با یا چین یا روسیه اما برنده اگر به آن می آید.

نیروی دریایی نیروی اعزامی می خواهد برای کوچک کردن شماره آن توسط 12,000 (186,000 در سپاه در حال حاضر); چگونه به خلاص شدن از مخازن خود را ترک است که قابلیت به ارتش و تخصص در littoral.

واگذاری سنتی قابلیت را در نتیجه پتانسیل صرفه جویی 12 میلیارد دلار–به مجددا اخذ شود نسبت به تهدیدات در حال ظهور را مطرح مهمترین توسط چین است.

“دریایی سپاه در یک نقطه عطف و ما باید با تغییر” فرمانده ژنرال دیوید برگر گفت: Marine Corps Association و بنیاد در ماه نوامبر.

سپاه است و هدف ساخته شده برای مقیاس معمولی زمین منتقله از عملیات. “فکر می کنم صحرا و سپر صحرا و طوفان” ایران برگر گفت. “ما ساخته شده است ایده آل برای 1990.”

طراحی مجدد دریایی سپاه “رانده است چین محوری به سمت دریا و اولیه جبهه که آنها را باز کرده اند تا تجدید است و قدرت های بزرگ رقابت–و شما می توانید اضافه کردن روسیه از آن است که معادله” ایران برگر گفت.

پیشرفت چین موشکی نیروهای بدان معنی است که “presumptive دریا کنترل دیگر چیزی است که ایالات متحده می توانید بر روی تکیه. ما را در رقابت برای آن ” فرمانده گفت.

وارد چه دریایی سپاه خواستار “اعزامی پیشرفته پایه عملیات” یا EABO یک مفهوم كودكان ونوجوانان به توزیع بسیار همراه تفنگداران دریایی در سراسر اقیانوس آرام جزایر و بازوی آنها را با موشک های پیشرفته است که می تواند کمک نیروی دریایی با غرق شدن کشتی در رقابت خفه کردن نقاط.

“درون نیروی” را در عمل طیف وسیعی از موشک های دشمن در مناطقی مانند جنوب دریای چین جزایر تحت این نظریه که آنها خواهد بود برای تشخیص.

“در اینجا چیزی است که این به معنی” برگر گفت. “ما همکار دشمنان نیاز به درک یک دسته کوچک تلفن همراه, دریایی واحد در backfield با پایین امضا نگرش بد و مزایای کامل از مخل قابلیت.”

کارل شوستر بازنشسته نیروی دریایی کاپیتان و عضو هیات علمی کمکی در هاوایی و اقیانوس آرام در دانشگاه گفت: تفنگداران دریایی امکان پذیر پوشش خیلی بیشتر قلمرو اقیانوس آرام با رویکرد است.

“در راه آن مقابله با چینی ها قرار دادن پایگاه های خود در دریای چین جنوبی” شوستر گفت. “ما ممکن است کشتی به اندازه کافی برای پوشش زمین, اما ما به اندازه کافی قدرت شلیک و یک مفهوم به پوشش است که در اقیانوس است.”

سه سال راه اندازی طرح برای هاوایی دریایی شمالي هنگ چين استفاده از نیروی اعزامی تفنگداران دریایی کشتی ممنوعیت سیستم یا NMESIS با اعتصاب نیروی دریایی موشک است که طیف وسیعی بیشتر از 115 مایل راه اندازی مشترک از نور تاکتیکی وسایل نقلیه از جمله وسایل نقلیه بدون سرنشین.

دریایی شمالي هنگ “استفاده از چند کوچک اما دوربرد لندینگ کرافت به عنوان اولیه آن روش تاکتیکی و تئاتر-گسترده تحرک” بنسون گفت.

پس از استقرار جدید نظام “آن را بلافاصله شروع به آموزش و تجربه با اجاره نیروی دریایی صنایع دستی مانند استرن فرود کشتی و سازه های دریایی کشتی پشتیبانی در حالی که بیشتر دائمی ناوگان مشابه قادر به فرود کوچک صنایع دستی تهیه شده,” او گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: قوانین سختگیرانه در محل گورستان ملی بازدید در روز یادبود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>