جدید نشت ممکن است به ما داده اند ما مناسب برای اولین بار نگاه اجمالی در بزرگ بعدی پرچمدار اپل است. و به نظر می رسد مانند وجود دارد یک طراحی جدی تعمیرات اساسی.

Tipsters همه چیز اپل طرفدار و حداکثر Weinbach باید تیمی برای به اشتراک گذاشتن یک سری از جدید ارائه, نمایش مدل بالا در آی فون آینده 12 سری. در حالی که تقریبا مربع شکل باعث می شود آن را مانند یک رجعت به آیفون 5 عصر را ناهنجاری در طراحی جدید نشان می دهد یک بهبود واقعی در صفحه نمایش به بدن نسبت و sleeker به پایان برسد.

مرتبط: بهترین آیفون 2020

همچنین به نظر می رسد کمی باریک – با توجه به این ویدئو پرچمدار جدید خواهد بود فقط 7.4 mm) گسترده است. به طور کلی ما در حال گرفتن یک کمی افزایش در اندازه صفحه نمایش بیش از حد آن را به عنوان ضربه به 6.7 اینچ است.

متاسفانه برای هر کسی که متنفر درجه یک به نظر می رسد که آیفون ویژگی هیچ جا نمی رود به زودی. اما این مدل جدید به نظر می رسد به منقبض شده این را پس از آن در مورد همان اندازه به عنوان یک موجود در وان پلاس 6. که کمی کمتر از 2 سانتی متر بنابراین شما به سختی آن را متوجه. Ahem.

اما البته بزرگ شایعات بی اساس است که واقعا در مورد دوربین. به نظر می رسد مانند ما بود چیزی نه بیش از حد متفاوت به تنظیم بر روی آی فون 11 اما با اضافی سنسور LIDAR. این چیزی است که دیده می شود بر روی iPad Pro مدل ماه گذشته و باید آن را بهبود واقعیت تقویت قابلیت های این گوشی است.

به طور کلی به نظر می رسد این مدل جدید را مشترک زیادی با iPad Pro. درست مثل طراحی بر روی اپل تبلت های جدید آی فون 12 خواهد خانه خود سنسور در یک مطرح مربع شکل در عقب از مدل. این به این معنی است که فرد لنز نمی خواهد چوب به همان اندازه اما وجود خواهد داشت دلپذیری مربع برآمدگی در پشت خود دمنده.

و جدید شیرجه عمیق از tipsters همچنین نشان می دهد که پایان بالا مدل را کمی بزرگتر آنتن تر از سلف خود است که جای تعجب ندارد با توجه به زمان هیاهوی اطراف 5G قابلیت های.

مرتبط با: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آی فون SE 2

این هنوز فقط شایعاتی است که نمی تواند تایید توسط اپل تا آیفون 12 در واقع راه اندازی – و حتی اگر آنها یک انعکاس دقیق از این شرکت در زمان طراحی وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای تغییر قبل از ما آمار واقعی تاریخ راه اندازی.

اما آنها نشان میدهد که اپل به دنبال به طور جدی تعمیرات اساسی برخی از ویژگی های آن, آینده, آیفون, 12 سری.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im