هزینه های بالای یک نشت و چگونه از آن جلوگیری

تشخیص نشت آب با 3 ابزارهای دستی | باب ویلا

جلوگیری از اتلاف آب و آسیب و صرفه جویی در پول با یکی از سه آب تشخیص نشت.

The High Cost of a Small Leak—and How to Prevent It

عکس: istockphoto.com

“آیا رفتن به دنبال مشکل” یک ضرب المثل اکثر مالکان می تواند مربوط به خصوص وقتی که می آید به لوله کشی. پس از همه, اگر یک مشکل وجود دارد شما می خواهم در مورد آن را می دانم—و یا شما می شود ؟ حقیقت این است که چند چیز به عنوان اب زیر کاه به عنوان چکه کن لوله و لوازم و زمان وضعیت آشکار می شود, آسیب انجام شده به بخش های مختلف خانه خود را. خط پایین 40 درصد از مالکان را در مقابله با آسیب آب در برخی از نقطه است که پنج بار به احتمال زیاد به رخ می دهد از سرقت و شش برابر بیشتر apt به اتفاق می افتد بیش از, آتش, با توجه به آمار بیمه.

مرتبط با: 15 مکان آب آسیب ممکن است به پنهان شدن در خانه خود را

وجود دارد راه هایی برای تشخیص نشت آب میگذرد و بستن آنها را قبل از آنها به علت تعمیر زحمتی و صورتحساب. خواندن ادامه به یاد بگیرند که چگونه به نگه داشتن یک کمی نشت از شما هزینه عمده پول!

3 راه از دست دادن آب Wallops کیف پول خود را

Detect Water Leaks Before Major Damage

عکس: istockphoto.com

غیر قابل تشخیص نشت—از امثال لوله کشی, لوله و لوازم (به طور معمول ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر و ماشین ظرفشویی)—مسئول 17 گالن آب از دست دادن هر روز در خانه به طور متوسط. در اینجا چگونه است که می تواند صدمه مالی:

  • بزرگتر قبوض آب: ممکن است آن را آسان به چشم پوشی از آن چکیدن سر دوش یا شیر آب آشپزخانه تا زمانی که شما متوجه آن رژیم در مورد 347 گالن آب در هر سال—و تضمین شده است برای منفجر کردن قبض آب. و به طور مداوم در حال اجرا توالت زباله هشت گالن آب یک ساعت—به لحن برخی از 70 دلار در ماه است. (استفاده از این ابزار از سازمان زمین شناسی ایالات متحده ابزار برای محاسبه چه مقدار آب شما در حال هدر رفتن در حال حاضر!)
  • دلار برای آب خسارت: آهسته, اب زیر کاه, نشت منجر به تدریجی آب آسیب است که می تواند خراب کردن یک رنگ کار drywall سقف و کف cabinetry و حتی تاثیر تهویه مطبوع مجاری و سیم کشی برق. در عین حال بر خلاف حوادث ناگهانی دیرینه مسائل است که باعث صدمه به آب به طور کلی نیستند تحت پوشش بیمه صاحب خانه را—که به معنی شما را پای این لایحه به تعمیر یا تعویض کنید. و البته موارد از ارزش احساساتی مانند آلبوم های عکس و یا مادر بزرگ خود را, لباس عروسی غیر قابل تعویض هستند.
  • پول برای بازسازی قالب: اکثر مالکان می دانم که سیل می تواند منجر به قالب های بد بو و زننده قارچ که خرابه سطوح و به طور بالقوه ارائه یک خطر سلامت. اما چند می دانم که یک غیر قابل تشخیص نشت نیز به احتمال زیاد به ایجاد شرایط مرطوب است که اجازه می دهد تا قالب به رشد است. خلاص شدن از قالب در یک منطقه کوچک می تواند یک DIY سخت و طاقت فرسا اما بیشتر مشکلات جدی به طور کلی نیاز به استخدام یک حذف قالب های حرفه ای در بین $1,113 و $3,350 با توجه به خانه مشاور.

3 سیستم که پیشدستی کردن اب زیر کاه نشت

در حالی که شما ممکن است از شنیدن صدای خش خش توالت و یا دیدن یک شیر آب چکه بسیاری از مشکل نشت معمولا رخ می دهد در مناطق شما به طور معمول نمی اطلاع—زیر سینک می گویند و یا در پشت یک ماشین لباسشویی. این ساخته شده است برای پیگیری آب از دست دادن یک نبرد از دست دادن—تا به حال به لطف جدید فن آوری هوشمند است که شناسایی و به شما هشدار به نشت قبل از آنها می تواند ویران در خانه خود را. با چندین سیستم در حال حاضر در بازار شما می توانید یکی را انتخاب کنید که مناسب شما و یک عامل کلیدی در برخی ناگهانی نشت) و البته بودجه خود را. در اینجا نگاهی به سه گزینه که در خدمت به عنوان یک lookout برای نشت.

Detect Water Leaks with Moen Smart Water Detector

عکس: amazon.com

فلو توسط Moen

در خط مقدم این تکنولوژی Flo توسط Moen خانه هوشمند تشخیص نشت سیستم یک سیستم برنامه ریزی که می آموزد که خانواده خود را از آب معمولی استفاده عادات و اسکن روزانه برای فعالیت های غیر معمول. اگر هر چیزی amiss است سیستم مشخص می کند مشکل این است که می فرستد به شما یک هشدار و به شما امکان خاموش کردن آب قبل از نشت افتضاح به بار میآورد.

اجزای کلیدی هستند Flo هوشمند آب Shutoff valve (در دسترس در آمازون) که متصل به خانه خود را آب اصلی تامین خط و هوشمند آب سنج (همچنین در دسترس در آمازون) است که می توان در هر نقطه در خانه. دو کار در پشت سر هم به فعالانه نظارت بر امنیت کل آب سیستم (از جمله در پشت دیوارها و در بنیاد). Flo نه تنها پیدا کردن به طور بالقوه مشکلات فاجعه بار آن را به اندازه کافی دقیق برای قرار دادن پین هول-اندازه نشت که ممکن است آزادی به عنوان کمی به عنوان یک قطره در هر دقیقه است.

Detect Water Leaks with Honeywell Lyric Water Leak and Freeze Detector

عکس: amazon.com

Honeywell شعر نشت آب و یخ آشکارساز (در دسترس در آمازون)

Honeywell ورود به تشخیص نشت است از یک اتصال Wi-Fi دستگاه متصل است که نه تنها شناسه نشت اما حواس دما و رطوبت بیش از حد. سنجش درجه حرارت می تواند بسیار مهم در آب و هوای سرد که در آن لوله های مناسب برای یخ (به احتمال زیاد علت ویرانگر نشت) در حالی که رطوبت تشخیص می تواند کمک به مالکان دفع قالب و کپک زدن مسائل.

Detect Water Leaks with Govee WiFi Water Sensor

عکس: amazon.com

Govee WiFi سنسور آب (در دسترس در آمازون)

اگر در حال هشدار به نشت است که خود را منحصر به فرد نگرانی این هوشمند اما ساده گزینه ممکن است پر کردن این لایحه است. آب آن سنسور و دروازه ارتباط با هم کار می کنند از طریق Wi-Fi برای تشخیص نشت آب و ارسال هشدار از طریق یک برنامه تلفن هوشمند. دروازه نیز قابل ارتقا است و می تواند اتصال به 10 سنسور.

کدام گزینه را انتخاب کنید نشت تکنولوژی تشخیص هوشمند راه برای جلوگیری از رایج مشکلات لوله کشی و نگه داشتن خانه خود را ميخ!

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>