داس و don’ts از آب بندی عرشه

آب بندی عرشه? دنبال 8 این بایدها و نبایدها | باب ویلا

اجتناب از اشتباهات رایج در هنگام استفاده از درزگیر است که می تواند ترک عرشه خود را در معرض آسیب و خطرات.

The Dos and Don’ts of Sealing the Deck

عکس: istockphoto.com

یک حیاط خلوت عرشه کامل پلت فرم برای بار خوب اما سطح چوبی مناسب نیاز درزگیر برای محافظت از آن در برابر نابسامانی از آفتاب و باران و نوسانات درجه حرارت. در حالی که شما می توانید استخدام یک پیمانکار کف سازی اطلاعات عمومی برای مهر و موم روی سطح بسیاری از مالکان انتخاب کردن برای مقابله با این کار و صرفه جویی در بین حدود 550 $و $1,260 با توجه به HomeAdvisor. در حالی که آب بندی عرشه چوبی نیست سخت ترین پروژه DIY وجود دارد قطعا ترفندها و تکنیک های که کمک به اطمینان از کیفیت نتایج. بنابراین در نظر گرفتن این بایدها و نبایدها برای آب بندی عرشه بنابراین شما می توانید کار انجام حق اولین بار.

آیا صبر کنید تا 30 روز قبل از آب بندی عرشه های جدید.

اگر شما فقط با قرار دادن در یک طبقه جدید شما بدون شک خارش به پایان کار توسط بسته بندی آن است. اما مواد نگهدارنده در چوب اغلب نیاز به حدود 30 روز’ ساکن زمان قبل از عرشه خیس می تواند درزگیر. پس از یک دوره 30 روزه ریختن مقداری آب بر روی عرشه خود را. اگر آن دانه های چوب است که هنوز هم بیش از حد مرطوب به مهر اما اگر آب جذب شده و آن را آماده برای مهر و موم. مطمئن باشید که برای اعمال درزگیر به عنوان به زودی به عنوان چوب آماده است; ترک عرشه در معرض دیگر باعث افزایش احتمال هر دو اشعه ماوراء بنفش (UV) و رطوبت آسیب.

اشتباه نکنید رنگ آمیزی و درزگیر.

Sealing the Deck: Difference Between paint, stain, and sealant

عکس: istockphoto.com

درزگیر و لکه و رنگ همه می تواند به یک عرشه برای درجات مختلف حمایت می کند.

  • مهر و موم استفاده می شود عمدتا برای محافظت در برابر رطوبت و آسیب. آنها حاوی ضد آب و یا آب دفع خواص و ضخیم تر ویسکوزیته از لکه ها. بر خلاف لکه مهر و موم فاقد رنگدانه و به طور کلی کمتر ارائه حفاظت از اشعه ماوراء بنفش از لکه ها.
  • لکه ها همیشه شامل رنگدانه اضافه می کند که رنگ به عرشه و کمک می کند تا محافظت در برابر اشعه uv. حتی بهترین عرشه لکه ها به طور کلی ارائه تنها وزش حفاظت از رطوبت.
  • رنگآن لاتکس و یا مبتنی بر نفت می تواند به محافظت در برابر هر دو اشعه ماوراء بنفش و رطوبت آسیب, اما بهترین عرشه رنگ به طور کلی نگه ندارد تا به عنوان درزگیر و یا لکه. اگر وجود دارد هر گونه طولانی رطوبت در چوب در طول برنامه رنگ خواهد شد در معرض متلاطم و پنوماتیک.

خط پایین: ترکیب رنگ-و-درزگیر ارائه محصول با دوام رطوبت و حفاظت از اشعه ماوراء بنفش با حداقل اشکالاتی است. در جای که شما می توانید درخواست یک روش ساده رنگ آمیزی به روی عرشه و پس از 48 ساعت اعمال درزگیر برای یک سطح مشابه از حفاظت.

مربوط به: تفاوت چیست ؟ نقاشی با رنگ آميزي عرشه

Wash Before Sealing the Deck

عکس: istockphoto.com

انجام تعمیر و شستشو و شن و ماسه عرشه خود را قبل از آب بندی.

دبستان مناسب است, کلید موفقیت در, آب بندی عرشه. تعمیر و یا جایگزین هر شل یا شکسته تخته به طوری که در آینده می شکند یا ترک نمی ایجاد خطرات. سپس شستشو عرشه با استفاده از قدرت-واشر به سطح اسکراب تمیز…. اجازه می دهد به خشک برای 24 ساعت پس از آن شن و ماسه در سطح بین 60 تا 150 سنباده دانه یا سنباده دیسک. استفاده از یک صفحه سنباده ابزار برای حذف لایه ای از چوب است که می تواند عمل به عنوان یک مانع برای درزگیر.

در یک قبلا رنگ آمیزی عرشه همچنین مطمئن شوید که به شن و ماسه کل سطح مناطق که در آن درزگیر اتحاد فرسوده دور به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که هنوز هم حفاظت از رطوبت دست نخورده است. این حفاظت از رطوبت جلوگیری می کند جدید درزگیر از جذب تا شن و ماسه به طور مساوی برای اطمینان از پاک لخت سطح.

در نهایت حرکت و یا خلاء به طور کامل. حتی یک نام تجاری جدید عرشه باید حداقل مختصری از شستن و خشک کردن به محو هر گونه خاک و دوده انباشته شده در طول خشک کردن اولیه 30 دوره است.

آیا اعمال درزگیر برای مرطوب یا سرد سطوح.

استفاده از درزگیر برای مرطوب یا سرد عرشه منجر خواهد شد در بهترین حالت به یک ناهموار splotchy مهر و موم است که نمی تواند به طور موثر حفاظت از عرشه خود را. در بدترین حالت درزگیر خواهد مهره در آب و موفق به جذب ایجاد کثیف و خطرناک لغزش و خطر است. همیشه اجازه می دهد تا سطح خشک حداقل 24 ساعت پس از بارش قبل از آب بندی عرشه.

Apply Proper Technique When Sealing the Deck

عکس: istockphoto.com

آیا مناسب استفاده از ابزارها و تکنیک برای آب بندی عرشه.

عرشه درزگیر را می توان با استفاده از یک غلتک قلم مو رنگ و یا حتی یک رنگ سمپاش. شما می توانید از حالت ایستاده با یک قطب و یا در دست و زانو (kneepads بسیار توصیه می شود). کار به آرامی به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که هر اینچ از عرشه می شود به مقدار کافی از درزگیر.

بیش از حد ضخیم درزگیر مستعد ابتلا به لایه برداری و پیکور بنابراین جلوگیری از oversaturating سطح با استفاده از تنها یک کت از درزگیر در یک زمان. در اکثر موارد, همه شما نیاز است یک کت, اما باید به شما مایل به درخواست یک کت دوم صبر کنید حداقل 24 ساعت.

همین بی اعتنایی دما و زمان از روز.

طرح مهر عرشه خود را هنگامی که دما و زمان از روز ایده آل هستند. هدف برای خوشایند نیست بیش از حد باد می وزد روز بین 50 تا 90 درجه فارنهایت است. شروع به کار در صبح به عنوان خورشید از یک بعد از ظهر تابستان می تواند باعث درزگیر به سرعت تبخیر جلوگیری از کافی جذب.

Sealing the Deck Is Required Once a Year

عکس: istockphoto.com

انجام اعمال درزگیر و لکه محصول یک بار در سال.

در نظر بگیرید این یک قاعده کلی بسته به آب و هوا و سن عرشه خود را. در sunnier مناطق پایبند به شدت به یک بار در سال برنامه برای محافظت از چوب از قدرتمند اشعه ماوراء بنفش است. مناطق شمالی ممکن است با دو یا حتی سه چرخه در این مناطق بیشتر مستعد ابتلا به آسیب رطوبت بنابراین مراقب باشند در مورد سنباده عرشه قبل از آب بندی به اطمینان حاصل شود که درزگیر قادر به خیس خوردن به چوب به ارائه حفاظت طولانی مدت در برابر ذوب برف و رطوبت آسیب.

آیا استفاده از عرشه برای 48 ساعت.

در حالی که درزگیر است که به طور معمول خشک به لمس در عرض چند ساعت, برای, مناسب, مهر, است که محافظت از چوب اقامت کردن عرشه خود را برای دو روز کامل. به یاد اعضای خانواده قرار داده و زرد نوار احتیاط در سراسر مسیرهای دسترسی به عرشه. پس از 48 ساعت اجازه دهید مهمانی شروع می شود!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر