داس و don’ts از درزبندی حمام

درزبندی حمام: 8 بایدها و نبایدها را به یاد داشته باشید | باب ویلا

دریافت با کیفیت حرفه ای پایان در اطراف دوش, وان و توالت با دانستن بهترین و بدترین شیوه برای درزبندی ،

The Dos and Don’ts of Caulking the Bathroom

عکس: depositphotos.com

اگر شما زندگی می کنند در یک صفحه اصلی یا صفحه برنامه را به ماندن در خانه خود را برای بیش از پنج سال این احتمال وجود دارد که شما به پایان رسید تا نیاز به recaulk حمام خود را. اگر شما مطمئن نیستید آنچه شما انجام می دهند, اما, ساده, DIY کار می تواند تبدیل به یک کثیف, بی کابوس. Caulk به نظر می رسد باید بدون درز در حالی که نگه داشتن دیوارها و کف و سقف مجاور به دوش, وان و توالت امن از رطوبت بیش از حد است که به طور معمول در حمام. در ادامه به یاد بگیرند که چگونه برای جلوگیری از اشتباهات رایج و بزرگ دریافت راهنمایی که خواهد شد که شما درزبندی حمام مانند یک متخصص.

را انتخاب کنید بهترین caulk برای حمام.

Appropriate Caulk for Caulking the Bathroom

عکس: depositphotos.com

متوسط خود را در فروشگاه های بهبود خانه باید یک راهرو پر از انواع مختلف درزبندی. شما می خواهید به انتخاب یک محصول است که با برچسب “برای حمام استفاده کنید” یا چیزی شبیه به نشان می دهد که ضد آب است و فرموله شده است برای نگه داشتن پروژه خود را ایمن از باکتری ها و قالب و کپک زدن. Caulk که با بهره گیری از سیلیکون یا لاتکس است که برای حمام استفاده کنید. سیلیکون فرمول (مانند جنرال الکتریک پیشرفته سیلیکون caulk در آمازون در دسترس را فراهم می کند قوی تر مهر و موم در برابر رطوبت, اما, لاتکس, تمایل به آسان تر برای کار با. دو برابر نفوذ مقعدی, Kwik مهر Plus (همچنین در دسترس در آمازون) ترکیبی از هر دو نوع از محصولات برای ایجاد یک siliconized, لاتکس, چرت زدن برای یک مهر و موم قوی و کارایی آسان.

آیا چشم پوشی با استفاده از با کیفیت caulk تفنگ.

در حالی که شما می توانید با استفاده از یک لوله اب بندی کردن بدون مسدود کردن اسلحه آن است که یک روند طولانی و خسته کننده است که به راحتی می تواند اجتناب شود با خرید یک کیفیت caulk تفنگ. یک caulk اسلحه اجازه می دهد تا شما به راحتی مدیریت جریان caulk و منجر به بهتر به دنبال نتیجه است. هر مناسب و معقول caulk تفنگ را با دوام پیستون برای هل دادن caulk از لوله و انگشت شست فشار است که می تواند به سرعت متوقف کردن جریان درزبندی از تفنگ. بهترین بخش ؟ این ابزار مفید نسبتا ارزان هستند.

Cutting the Caulk Tube Before Caulking the Bathroom

عکس: depositphotos.com

انجام برش لوله اب بندی کردن حق از ظهر.

درزبندی لوله طراحی شده برای اعمال فشار به درزبندی در داخل آنها را به طوری که شما می توانید با فشار یک مهره از caulk با سهولت و دقت است. برش یک بخش کوچک از نوک کردن لوله و فشار یک مهره از caulk به آزمون عرض مهره علیه منطقه شما در حال درزبندی ، اگر شما نیاز به مهره خود را به یک کمی گسترده تر برش کمی بیشتر از نوک لوله و تست آن را دوباره. به یاد داشته باشید شما همیشه می توانید برش بیشتر از این نکته اگر شما نیاز به اما شما نمی توانید reattach یک قطعه از مسدود کردن لوله پس از آن قطع شده است.

همین حالا درخواست جدید درزبندی بیش از caulk.

ممکن است وسوسه انگیز به سادگی مسدود کردن بیش از قدیمی خود را ترک درزبندی اما این امر می تواند یک اشتباه بزرگ است. اگر شما درخواست درزبندی بیش از caulk, آن را نمی خواهد با ارائه یک پیوند قوی و در نتیجه نشت و ترک در جدید خود را caulk, خروج از حمام خود را در معرض مداوم صدمه به آب. به جای حذف موجود درزبندی با استفاده از انتخاب خود را caulk remover, چنین به عنوان ماده چسبنده و لزج رفته Caulk Remover (در دسترس در آمازون) و ساده بتونه چاقو مانند هاید 1-1/2″ بتونه چاقو (همچنین در دسترس در آمازون).

Work Area Prepared for Caulking the Bathroom

عکس: depositphotos.com

فراموش آماده سازی محل کار خود را قبل از درزبندی ،

نقاش نوار اجازه می دهد تا شما را به بخش خارج از مناطق است که شما می خواهید را به چرت زدن در حالی که کاشی های خود را وان و حمام تمیز به طوری که محصول نهایی خود را شسته و رفته است و به نظر می رسد حرفه ای. استفاده از نوار طولانی از نوار برای محافظت از سطح اطراف منطقه می روم رایگان به درخواست خود مهره از چرت زدن خود را به دیوار حمام یا وان. همچنین نگه داشتن در ذهن است که caulk نخواهد پیوند به یک سطح مرطوب, بنابراین مطمئن شوید که منطقه شما کار تمیز و خشک قبل از استفاده از caulk.

درزبندی در اطراف وان خود را یک فرایند نسبتا ساده اما پس از انجام کار یک وان حمام تمایل به جلو و به دور از دیوار یا کاشی با توجه به اضافه وزن است. برای جلوگیری از این اتفاق باز کردن درب به اتاق به اطمینان حاصل شود که هر گونه رطوبت اضافی است که قادر به فرار و پر کردن وان حمام با آب در دمای اتاق. ترک وان کامل برای کل دوره درمان, اما مطمئن شوید که آب است که قادر به لمس و یا تاثیر چرت زدن.

نمی سعی کنید برای پر کردن شکاف های بزرگ تنها با caulk.

دهانه است که می تواند پر از چرت زدن باید حداکثر یک چهارم اینچ در عرض نیم اینچ در عمق. هر شکاف که در حال گسترده تر و یا عمیق تر از این باید با استفاده از پشتوانه مادی (مانند این caulk حامی راد در دسترس در آمازون) برای پر کردن شکاف و اجازه می دهد که چرت زدن به نشستن ایمن در سراسر باز کردن. پشتوانه مواد باعث می شود مطمئن شوید که مسدود کردن است که به سادگی تحت فشار قرار دادند به یک خالی زنگ تفریح است که بیش از حد بزرگ برای چرت زدن را از هر گونه استفاده. نگه داشتن در ذهن است که درزبندی دقت ماده ای است که نیاز به تمیز کردن و خشک کردن سطوح به منظور ایجاد موفق یک مهر و موم در برابر رطوبت. به سادگی استفاده از مقادیر زیادی از caulk نمی خواهد ایجاد ميخ پیوند است که لازم است برای محافظت در برابر آسیب آب.

Proper Technique for Caulking the Bathroom

عکس: depositphotos.com

انجام اعمال caulk با روش های مناسب.

درزبندی حمام نمی نیاز به مقدار زیادی از قدرت یا فشار. پس از حصول اطمینان از که خود را نقاش نوار منظمی اعمال می شود به آرامی فشار خود را caulking تفنگ تا زمانی که مقدار کمی از caulk شروع به بیرون آمدن. حفظ فشار شما را در رسیدگی به نگه داشتن caulk درست در نوک لوله در حالی که شما در خط آن را با شکاف در نظر گرفته شده. هنگامی که شما راضی هستند و نقطه شروع خود شروع به اعمال فشار بیشتر به طوری که caulk است تحت فشار قرار دادند از لوله. نگه داشتن فشار یکنواخت و حرکت تفنگ درزبندی در طول کرک به درخواست حتی یک مهره است که در مورد عرض یک مداد است.

این مفید است برای شروع در گوشه و اعمال یک مهره تک اجرا می شود که حدود نیمی از ظهر از کرک شما در حال تلاش برای پر کردن. پس از آن درخواست یک دوم مهره از پایان مخالف است که دیدار اول مهره در وسط. هر گونه نقطه شروع که راحت با شما کار خواهد کرد. پس از درزبندی حمام, خیس انگشت خود و اجرای آن را در امتداد مهره های درزبندی به حذف هر گونه اضافی caulk. پس از شما محتوای با درزبندی کار—و در حالی که مسدود کردن است که هنوز خیس—حذف نوار است.

آیا استفاده از حمام تا caulk است درمان می شود.

درزبندی سخت می تواند به سرعت اما آن است که بسیار مستعد ابتلا به دستکاری و آسیب تا زمانی که آن را به طور کامل درمان می شود. همانطور که به یاد داشته باشید که مسدود کردن نیست پیوند به یک سطح مرطوب بنابراین حتی اگر سطح خود را تمیز و خشک هنگامی که شما در ابتدا اعمال خود را درزبندی و آب ممکن است قادر به تحت نفوذ درزبندی است که به طور کامل درمان می شود. برای بهترین نتیجه اجازه می دهد حداقل 24 ساعت برای درزبندی به درمان پس از برنامه قبل از استفاده از حمام خود را.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>