این Crispiest کتلت مرغ—با یک عنصر پوسته

یک کمی بزرگ دستور العمل کوچکترین-امکان لیست مواد تشکیل دهنده و بزرگ همه چیز طعم خلاقیت وای عامل. Psst: ما نمی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

یک کمی بزرگ دستور العمل کوچکترین-امکان لیست مواد تشکیل دهنده و بزرگ همه چیز طعم خلاقیت وای عامل. Psst: ما نمی شمارم و آب و نمک و فلفل سیاه و برخی چربی ها (به طور خاص 1/2 فنجان یا کمتر از روغن زیتون و روغن نباتی و کره) از آنجایی که ما در حال حدس زدن شما باید آن پوشش داده شده است. امروز ما بردنج مرغ اما نه با خرده نان.


وقتی که من نمی دانم چه چیزی برای شام—و یا اجازه می دهد تا واقعی زمانی که من نمی خواهم به صرف شام در همه کتلت مرغ علاوه غول سالاد یک قالب است که هرگز به من اجازه پایین.

کتلت آمریکا مدت برای یک ظرف سراسر جهان یافت—فکر می کنم, آلمانی, schnitzel, ایتالیایی, میلان, مکزیک milanesa ژاپنی کاتسو به نام چند—گوشت زد تا پس از آن پوشیده با نان سرخ شده و تا زمانی که آن را ترد مانند اندازه قطعه.

اما به آن کلمه پوشیده با نان. فقط به عنوان آرد یک بار فرض گندم اما در حال حاضر ممکن است اشاره به جو و بادام یا نخود کلمه نان تکامل را به یک فعل و رایگان برای همه فعل در آن است. در حالی که مریام-وبستر تعریف می کند عمل به عنوان "پوشش در خرده نان" جدید عاشق مواد غذایی همراه شل کمر با "نان بیسکویت و یا دیگر خرده."

سرگرم کننده ترین چیزی که در مورد "دیگر" است: آن می تواند به معنای هر چیزی خرده نان-مانند به خصوص دانه ها. فکر می کنم کنجد و کدو تنبل و چیا و یا در این مورد خشخاش. شیک (به جرات میتونم بگم نیازمندان?) خرده نان اغلب نیاز به یک چسب—مانند شیر و تخم مرغ و آرد و یا هر سه—واقعا چوب برای گوشت یا غذاهای دریایی. اما itty-bitty دانه خوشحال به انجام آن همه در خود را دارند.

عکس از Emma Laperruque

اگر شما مانند من هستید شما نگه داشتن دانه های خشخاش در اطراف برای: بیسکویت کلوچه, کوکی ها و یا هر شیرین-ish چیزی است که می تواند استفاده از برخی از بحران-بحران-بحران. من حتی نگه داشتن آنها را در "پخت" قفسه از من ادویه کابینه (بله من ادویه دولت سازماندهی شده توسط دسته و آن را یک منبع رزمی ناآرامی وقتی کسی—من نمی خواهد می گویند که اما کسی—نگه می دارد قرار دادن جوز بعدی به شیلی پرک).

به هر حال. در حالی که بسیاری از ما از جمله خود من به طور پیش فرض برای استفاده از آنها در محصولات پخته شده دانه های خشخاش را برد. با یک دیوانه تقریبا تلخ عطر و طعم و مودی چشمگیر, رنگ, آنها یک عنصر راه را به هر گونه ناهار یا شام پاپ. فقط فکر می کنم از نقش محوری آنها در داخل یک bialy حلقه و یا در یک همه چیز بپرهیزید.

در اینجا دانه های خشخاش به نوبه خود به طور افراطی ترد بردنج که فقط اتفاق می افتد به گلوتن رایگان و نمی تواند است اگر ما سعی. همه شما نیاز دارید این است که تازه و شاداب سالاد با (و شاید یک لیوان شراب شما به من بگویید).

این سالاد می تواند به عنوان ساده به عنوان کاهو و سرکه بریزید و انجام می شود. من آن را یک قدم بیشتر با خلاصه آلو. آغشته به سرکه و سپس smushed با یک گوشت کوب سیب زمینی, این به نوبه خود غیر این صورت نرم-صحبت پانسمان به مرتب کردن بر اساس است که می خواند در حمام, با صدای بلند به اندازه کافی برای همسایگان به شنیدن.

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن