راهنمای کامل برای سازگار با محیط زیست رنگ

سازگار با محیط زیست رنگ: 10 گزینه برای صفحه اصلی – باب ویلا

دریافت زرق و برق دار, با کیفیت بالا داخلی و خارجی رنگ با مواد گیاهی و کم VOCs.

The Complete Guide to Eco-Friendly Paint

عکس: istockphoto.com

از لحاظ تاریخی ترین با دوام طولانی مدت داخلی و خارجی رنگهای مورد نیاز مواد شیمیایی خشن برتر برای اتصال به مقاومت در برابر آسیب مانند پوست و پوسته پوسته شدن در طول زمان است. اما ترکیبات آلی فرار (VOCs) در حال حاضر در بسیاری از رنگ های شناخته شده برای خود را حاد و مزمن اثرات بر سلامت انسان, نه به ذکر است خود را خشن و اثرات آن بر محیط زیست است.

به عنوان اثرات بهداشتی سنتی رنگ به نور آمده مالکان به نام برای امن تر و سازگار با محیط زیست رنگ گزینه ها برای استفاده در خانه های خود که در کیفیت سازش نیست. بسیاری از اعتماد تولید کنندگان رنگ به رسمیت شناخته اند این تغییر در اولویت ها و معرفی گزینه های جدید در دو دهه گذشته. سازگار با محیط زیست رنگ آمده است یک راه طولانی از زمان آغاز آن در ’90s. امروز شما می توانید با کیفیت بالا داخلی و خارجی رنگ که با مواد طبیعی ساخته شده و به طور چشمگیری کاهش VOC محتوا.

این راهنمای سازگار با محیط زیست رنگ کمک خواهد کرد که شما حرکت طبیعی ترین گزینه ها در بازار به طوری که شما می توانید رنگ شما را دوست دارم و احساس خوبی در مورد استفاده از در و در صفحه اصلی خود را!

دقیقا چه واجد شرایط به عنوان یک دوستدار محیط زیست رنگ ؟

بیشتر سازگار با محیط زیست رنگ کمتر مواد شیمیایی و در نتیجه کاهش VOC مطالب. علاوه بر چک کردن برای VOC مطالب برچسب شما می توانید بیشتر به طرز محسوسی تشخیص کم VOC رنگ با عطر و بوی آن: آنها باید کمی به هیچ رفتارهاي خارج از کشتار با گاز بوی چرا که آنها فاقد این مواد شیمیایی.

چندین تست مستقل labels که سازگار با محیط زیست رنگ ممکن است به گواهی مواد تشکیل دهنده خود را و محتوای VOC. دو مستقل از برچسب است که وجود دارد در ایالات متحده عبارتند از:

  • سبز مهر®: صدور گواهینامه با سبز مهر و موم نیاز به VOC مورد نیاز نیست بیش از 50 گرم در هر لیتر برای رنگ مسطح و 100 گرم در هر لیتر برای غیر مسطح رنگ. این گواهینامه همچنین بدان معنی است که یک محصول ملاقات پایداری استانداردهای کاهش آلودگی سمی و حفاظت از سلامت انسان علاوه بر آن کم VOC محتوا. مصرف کنندگان می توانید پیدا کنید که محصولات سبز مهر و موم گواهی طریق سبز مهر و موم وب سایت.
  • GREENGUARD: رنگ هایی که دریافت GREENGUARD برچسب باید کمتر از 50 گرم VOCs در هر لیتر به گواهی شود. GREENGUARD دارای سطوح مختلف از صدور گواهینامه از جمله GREENGUARD طلا که در شرایط سخت و حساس در نظر جمعيت مانند کودکان و افراد مسن. مصرف کنندگان می توانید GREENGUARD برچسب در رنگ های تولید کننده وب سایت و یا با چک کردن این لیست از GREENGUARD-مصوب رنگ.
What is an Eco-Friendly Paint

عکس: istockphoto.com

برای قرار دادن این مقادیر در چشم انداز آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) در حال حاضر اجازه می دهد تا رنگ VOC سطوح تا 100 گرم در هر لیتر برای تخت پس از اتمام و 250 گرم در هر لیتر برای براق پس از اتمام. وجود دارد در حال حاضر هیچ فدرال استاندارد در محل برای شرایط “کم VOC” یا “صفر-VOC” بنابراین شما نیاز به بررسی برچسب برای تعیین محتوای VOC برای خودتان.

نه همه کم VOC رنگهای دوستدار محیط زیست هستند. نه تنها ممکن است آنها هنوز هم حاوی اندکی از مواد شیمیایی سمی, اما آنها نیز ممکن است حاوی مواد حیوانی و حتی شرکت در بحث روش های تست مانند حیوانات آزمایش برای اطمینان از ایمنی محصول می باشد. در حالی که سازگار با محیط زیست رنگ ندارد به شدت وگان, محصولات حیوانی نباید نخست مواد لازم برای واقعا سازگار با محیط زیست رنگ است. رنگهای معمولی می تواند شامل محصولات حیوانی مانند کازئین است که پروتئین موجود در شیر گاو به عنوان یک چسب. رنگ ساخته شده با شیر غیر قابل تحمل است و می تواند خشن و اثرات آن بر محیط زیست به عنوان گاو تولید گازهای گلخانه ای که تحت تاثیر تغییرات آب و هوا, صندوق جهانی حیات وحش ،

درست سازگار با محیط زیست رنگ باید بیشتر پایه طبیعی مانند از آب و یا گیاهان به جای مصنوعی یا حیوانی مشتق شده از مواد تشکیل دهنده و باید به طور مستقل آزمایش برای امنیت و یکپارچگی به عنوان استاندارد جهانی برای کشورهای عضو اکو دوستانه, رنگ وجود ندارد و در عین حال.

اهمیت انتخاب سازگار با محیط زیست رنگ

با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست, محیط داخل, VOC سطح تا 10 برابر بیشتر از کسانی که در خارج از منزل (اوه!), بنابراین این باعث می شود انتخاب یک فضای داخلی کم-VOC رنگ مهم برای خانه خود را کیفیت هوا در محیط داخلی.

در داخل خانه به خصوص اما در خارج از منزل و همچنین سازگار با محیط زیست رنگ می تواند کمک به بهبود کیفیت هوا برای افرادی که به دنبال کاهش قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر. سازمان حفاظت محیط زیست همچنین آمده است که VOCs می تواند باعث مشکلات جزئی مانند سردرد و حالت تهوع, اما آنها همچنین می تواند علت عمده مسائل مربوط به سلامت مانند واکنش های آلرژیک آسیب به اندامهای اصلی مانند کبد و کلیه, خون دماغ, استفراغ و حتی اختلال حافظه.

کاهش استفاده از مواد شیمیایی خشن نیست فقط مفید برای سلامت انسان—از آن می تواند کمک به حمایت از یک سیاره سالم با کاهش سموم در محیط زیست است. VOCs در رنگ بیرونی می تواند واکنش نشان می دهند با اکسیدهای نیتروژن به آلوده لایه ازن و تاثیر هوای نفس کشیدن ما آمریکا ریه ارتباط توضیح می دهد.

Eco-Friendly Paint: Estate Emulsion Interior Wall & Ceiling Paint

عکس: farrow-ball.com

10 سازگار با محیط زیست رنگ گزینه های در نظر گرفتن برای پروژه بعدی خود را

محصولات زیر در حال بالا سازگار با محیط زیست رنگ گزینه های در بازار امروز است.

1. Farrow & Ball

رنگ انتخاب کنید: املاک و امولسیون داخلی دیوار و سقف رنگ ($110/4L)

Farrow & Ball امکانات بدون VOC گزینه با 100 درصد آب بر اساس انتخاب خود را دوستدار خانواده, داخلی, رنگ, است که به طور مستقل آزمایش و GREENGUARD تایید برای اطمینان از ایمنی. این شرکت عاری از ستم و متعهد به کاهش اثرات زیست محیطی از طریق بازیافت. موجود در Farrow & Ball و فروشندگان مجاز.

2. ECOS رنگ

رنگ انتخاب کنید: خارجی ساتن رنگ دیوار ($75.95/gal)

این رنگ بیرونی مناسب سنگ بلوک خاکستر آجر و بتن و جانبداری در عین حال حاوی صفر VOCs و کاملا غیر سمی است. مبتنی بر آب است و هرگز مورد آزمایش بر روی حیوانات ECOS رنگ کامل مجموعه گسترده ای ارائه می دهد انتخاب رنگ در قسمت بیرونی و داخلی و تخته سیاه رنگ. موجود در ECOS رنگ و آمازون است.

Eco-Friendly Paint: Natura Interior Paint

عکس: benjaminmoore.com

3. Natura رنگ از بنیامین مور

رنگ انتخاب کنید: Natura داخلی رنگ ($67.99/gal)

موجود در هزاران رنگ بنجامین مور Natura داخلی رنگ به طور مستقل مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود هیچ VOCs. این خط را بدست آورده و صدور گواهینامه خود از سبز مهر و موم و همچنین آسم و آلرژی دوستانه® صدور گواهینامه توسط آسم و آلرژی بنیاد امریکا و آلرژی استانداردهای Ltd. این بر اساس اکریلیک رنگ خود بتونه کاری بر روی اکثر سطوح و مهندسی با Gennex® رنگ فن آوری برای اطمینان از سایه خود باقی می ماند زرق و برق دار برای سال. موجود در بنجامین مور و فروشندگان مجاز.

4. سیاره سبز رنگ

رنگ انتخاب کنید: Premium داخلی رنگ مسطح ($50.99/gal)

این بدون VOC, GREENGUARD تایید گیاهی و غیر سمی, رنگ نام تجاری تبلیغ شده است به عنوان “بسیار بی خطر و طبیعی شما می توانید استحمام در آن است.” در حالی که ممکن است یک نی نی, شدید, خود وگان رنگ داخلی گفته بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان را تا 50 درصد و ایده آل برای بسیاری از مواد شیمیایی حساس هستند. موجود در سیاره سبز رنگ.

5. این BioShield رنگ شرکت

رنگ انتخاب کنید: حلال-رایگان رنگ دیوار ($44-48/gal)

این هیچ-VOC و GREENGUARD تایید رنگ داخلی بزرگ ارائه می دهد پوشش تنها با نه مواد تشکیل دهنده. در حالی که نه در نظر گرفته شده برای مناطقی که در معرض سطوح بالایی از رطوبت (فکر می کنم حمام و سرویس بهداشتی), BioShield رنگ جایگزین های طبیعی به رنگهای معمولی است. موجود در BioShield رنگ شرکت.

6. AURO

رنگ انتخاب کنید: AURO Plantodecor حق بیمه ($137.50/10L)

همچنین شناخته شده به عنوان شماره 524 این وگان و سازگار با محیط زیست داخلی رنگ از AURO حاوی مواد گیاهی شده اند که دقت آزمایش با استانداردهای اروپایی برای ایمنی. عالی برای تمام سطوح داخلی این رنگ پایبند به سخت کم VOC استاندارد. موجود در AURO ایالات متحده آمریکا است.

Eco-Friendly Paint: Interior Wall Paint

عکس: clare.com

7. کلر رنگ

رنگ انتخاب کنید: دیوار داخلی رنگ ($54/gal)

GREENGUARD طلا گواهی صفر VOC کم بو و self-priming, کلر رنگ حاوی هیچ خطرناک آلاینده های هوا و نه سمی آلاینده های هوا. رنگ خود نیز مطابق با رهبری در انرژی و طراحی محیط زیست (LEED) مقررات ساخت و ساز سبز محصولات. کلر موجود در رنگ را انتخاب کنید و فروشندگان مجاز.

8. کشف رنگ

رنگ انتخاب کنید: Marmopure رنگ ($39/gal)

با بیشتر محصولات وگان و هیچ حیوانی تست این رنگ ها از یک خانواده و متعلق به اداره شرکت در کلرادو. تولید کننده تنها با استفاده از زمین طبیعی و رنگدانه های معدنی—بدون رنگ های مصنوعی در اینجا! رنگ ساخته شده است از کازئین مشتق شده به طور کامل از گیاهان و نه از شیر به صورت کاملا زیست تخریب پذیر صفر-VOC پوشش. موجود در کشف رنگ.

9. خوب رنگ از اروپا

رنگ انتخاب کنید: EUROLUX رنگ بیرونی ($125/2.5 L)

وارداتی از هلند و در انطباق با LEED مورد نیاز برای داخل ساختمان آلاینده های هوا, خوب, رنگ, اروپا ویژگی های عاری از ستم و کم VOC رنگ بیرونی گزینه را برای خانه خود را. کم تعمیر و نگهداری و شامل طیف وسیعی از رنگ خوب, رنگ اروپا می تواند آینده خود را بیرونی کت بالا. موجود در خوب رنگ از اروپا و خرده فروشان را انتخاب کنید.

Eco-Friendly Paint: DuraSOY PRO Paint + Primer Exterior Wall Paint

عکس: ecosafetyproducts.com

10. EcoProcote

رنگ انتخاب کنید: DuraSOY PRO Paint + پرایمر خارجی دیوار رنگ ($54.98/gal)

حاوی صفر VOCs و ساخته شده با تجدید پذیر گیاهی-بر اساس مواد تشکیل دهنده این حرفه ای-درجه سم-رایگان داخلی و خارجی رنگ از EcoProCote یک جایگزین عالی برای معمولی رنگ خارجی که حاوی سطح بالایی از ترکیبات آلی فرار. این رنگ و پرایمر دسته کوچک موسیقی جاز حاوی مواد جامد برای پوشش اضافی و ساخت آن را یک انتخاب عالی برای آینده خود و بیرونی نقاشی ، موجود در EcoProCote و در صورت درخواست در نمایندگی های مجاز.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>