شکلات تراشه کوکی ها من نمی توانم غذا خوردن کنه اما هرگز متوقف ساخت

من پخت به احساس می کنم مثل خودم, به ویژه هنگامی که در خارج از جهان احساس وارونه است.

در سال 2009 گذاشته بودم از من اول غذا رسانه ها شغل خارج از مدرسه آشپزی. این همیشه رویای من بود غذا ویرایشگر و من خرد شد. فقط پس از ابری از ترحم برداشته و اشیاء از روی میز شده بود جذب به آپارتمان من با لباس مبدل از, متعلق, من عقب نشینی به یک هدف جدید: برای ایجاد ایده آل شکلات کوکی تراشه.

من تا به حال فقط ایجاد یک وبلاگ غذا—دستورات زیر از فراق کلمات از من مربی سابق editor-in-chief—و به نظر می رسید مانند چیزی است که یک وبلاگ نویس مواد غذایی را انجام دهد. به علاوه یک دستور توسط ژاک تورس بود فقط به نظر می رسد در نیویورک تایمزو من فکر کردم که سرهم بند با خود تا حدودی پیچیده تکرار می تواند کمک به پیدا کردن من خود من است.

من تازه 25 و برای سال اول است ، کار من افتاده بود قربانی به رکود اقتصادی و تغییر چشم انداز رسانه های چاپی. من به عنوان و به عنوان من می خواهم به حال شده است به آن نقطه و به نوعی: برو پس از کامل شکلات تراشه کوکی perked روح من. آن را به من داد هدف—یک دلیل را به جهت من و تلاش برای تولید چیزی با ارزش چیزی ارزش دادن به جهان است.

از فروشگاه ما

پس از چند هفته و بسیاری از دسته از کوکی ها, من در نهایت وارد در آنچه که من احساس کامل بود کوکی: ترد-هنوز-جویدنی کلاسیک ترکیدن با لایه شکلات, طعم, به پایان رسید با یک نم نمک دریا. من عاشق این دستور آنقدر که من شروع به ساخت آن را در همه زمان دادن کوکی ها دور به دوستان من هر زمان که من تا به حال ببخشید.

به زودی کوکی ها شروع به گرفتن در زندگی و داستان خود را. من صدای یورتمه رفتن اسب آنها را در هر حال حاضر و پس از آن به افتخار اغلب نادیده گرفته شده و پیروزی های کوچک زندگی مانند یک نوع کلمه از یک معمولا grumpy رئیس یا امضای اجاره نامه های جدید در یک آپارتمان. در طول زمان آنها یک قدرت منحصر به فرد.

در نهایت این کوکی ها آمد و همراه با من برای هر جلسه مهم است. من آنها را در زمان به بحث در مورد اولین کتاب آشپزی و اعتبار آنها را برای کسب درآمد دوم من. من آنها را به همراه این نرم افزار برای ارائه در خانه ما در سال 2015—ارتفاع از رونق مسکن در اینجا در سیاتل—با تکیه بر قدرت اجبار.

من نوشت: من اول کتاب کودکان با اعتماد به نفس به انتشار خود ناشی از نوع تعیین شد در ساختمان مواد غذایی من وبلاگ از ابتدا. این احساس طبیعی و سپس به پیشنهاد من شکلات تراشه کوکی ها به عنوان یک پاداش در Kickstarter. جمعیت کمک های مالی مبارزات انتخاباتی صورت گرفت در طول یک هفته در اواسط ماه فوریه سال 2017, و من می خواهم برنامه ریزی یک سری از Instagram و Facebook پست برای ترویج امیدوار پروژه.

یکی بود یک عکس از اولین وب سایت حرفه ای است که شامل یک نسخه از خودم که احساس غیر قابل تشخیص: جوان بدون فرزند و بدون عینک من می خواهم به افتخار پوشیدن یک بار من می خواهم از نقل مکان به بروکلین در سال 2009. در این عکس یک کیفیت مشترک که بیکر و من همچنان به سهم ما بود امضا دسر: شکلات کوکی تراشه.

من تا به حال هیچ ایده که در لحظه نوشتن این پست, من تا به حال یک تومور مغزی در کمین, در لوب فرونتال یا این که روال MRI من برنامه ریزی شده بود که بعد از آن روز آن را نشان می دهد. یک تصادف عجیب و غریب اتفاق افتاده است در این پست هر چند به دنبال بازگشت بعد از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من در تلاش بود به من چیزی بگویید. من استفاده از کلمه “میراث” در این عنوان در اشاره به من دستور کوکی توصیف آن را به عنوان خوب پخته من احتمالا می خواهم یاد می شود برای بهترین. بلافاصله بعد از ارسال متوجه شدم این صدا کمی مرض چون من کاملا سالم—بنابراین من فکر کردم.

که اندک لحظه ای از کتاب درسی نمایشی طنز است خالی از سکنه ،

من ساخته شده آن را گذشته سال پزشکان به من زندگی می کنند. “در حال حاضر چیست؟” من تعجب در خالی ،

هنگامی که من مبتلا به سرطان مغز من تصمیم به رها کردن شکلات, گلوتن, و قند و شکر که عناصر اساسی جادویی من کوکی ها. دلخراش بود اما چشم انداز باقی مانده—به خصوص برای من دو پسر جوان—ارائه یک چشم انداز سالم.

من ساخته شده آن را گذشته سال پزشکان به من زندگی می کنند. “در حال حاضر چیست؟” من تعجب در خالی ،

من در مواجهه با یک کاملا متفاوت زندگی در مواد غذایی که حول یک “جایگزین” پخت واژگان—و یک پشته از صورتحساب های پزشکی. من احساس مانند یک نویسنده کتاب آشپزی بدون موضوع; انتخاب های غذایی است که لازم است برای بقا بود در مخالفت عمومی jack-of-all-trades مواد غذایی ویرایشگر من می خواهم تبدیل شده است. یک بار دیگر رویای من حرفه ای کاهش یافت و شب دور. و یک بار دیگر من به این کوکی ها به عنوان یک ارز از امید.

در اوایل هفته زمانی که من acclimating به زندگی در طرف دیگر از من پیش آگهی بیدار شدم ناگهان در وسط شب. من تا به حال رفته به خواب بعد از وحشتناک بررسی امور مالی ما با شوهرم مبارزه با یک نوع وحشت که احساس به عنوان اگر من می خواهم تشخیص داده شده مبتلا به سرطان بیش از همه دوباره. من گل رز از تخت و تضعیف به میز من در تاریکی پرتاب من ردا بر شانه های من و برروی آن بکشید به من دمپایی.

این آمار به حال من ایده: من غذاهای برگزار شد که معنای عمیق و کشف کردن یک راه به آنها را به عنوان اغلب به عنوان من می توانم. دیدن سوپ گرفته بود در یک نوع از سحر و جادو در زندگی من همان راه من کوکی ها تا به حال — آن چیزی است که مردم به ارمغان آورد به من وقتی که من بیمار بود. همسایگان و دوستان و حتی غریبه ها را من دسته های مورد علاقه خود را روح-تغذیه سالم مانند bowlfuls عدس شنا, با, سبزیجات, در این ماه است که به دنبال من بهبودی از یک عمل جراحی مغز. من کاملا اعتقاد دارم که این صفحه نمایش از جامعه است که shepherded من به خودم و احتمالا به معجزه سلامت زندگی من امروز است.

من تصمیم گرفتم برای تشکر از مردم که با من به ارمغان آورد سوپ با آوردن آنها سوپ. و البته من کوکی ها. فقط به این دلیل من نمی توانستم آنها غذا خوردن معنی نیست که من نمی توانستم آنها را—و یا به اشتراک گذاری سحر و جادو خود را.

و به این ترتیب سوپ باشگاه متولد شد.

من سالم گیاهی, سوپ, زوج کاملا با کوکی ها به یک تعادل آسایش و انحطاط—نشانه های رژیم غذایی من من می خواهم به قدردانی از تشخیص من.

من در حال حاضر زندگی می کنند یک زندگی که در آن من را بیش از یک صد نفر از این کوکی ها یک هفته و ترک آنها را با عشق (و سوپ!) دوستان porches.

اسطوره از این کوکی ها رشد می کند در هر زمان من به اشتراک گذاری آنها. آنها همچنان به فاش متعلق اتصال و امید—فقط به عنوان آنها همیشه از من ایجاد شده آنها را در بروکلین ، و حتی اگر من ممکن است هرگز طعم دوباره من برخی از آنها را تغذیه من همیشه.



که دستور العمل های شما را به راحتی ؟ در نظرات به ما بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>