بهترین کار دستکش برای DIYers و جوانب مثبت | باب ویلا

خرید خوبی ساخته شده کار دستکش ساخته شده از مواد مناسب برای همه مشاغل دشوار در اطراف خانه و حیاط.

The Best Work Gloves for DIYers

هیچ چیز کاملا به عنوان رضایت بخش به عنوان احساس شما پس از فتح یک پروژه خانه با دو دست خود را. آنچه را بسیار لذت بخش هستند دست خدشه دار تاول خراش و تراشه. یک جفت خوب از دستکش کار کمک خواهد کرد که شما کار سختی انجام می شود بدون نیاز به رنج می برند از طریق آن دردناک یادآوری از روز خود را به کار. بنابراین آیا وظیفه شما این است به عنوان ساده به عنوان در حال حرکت برف و خیس برگ خود را گردشگاه و یا به عنوان پیچیده به عنوان ساختمان جدید عرشه همین حالا شروع کنید بدون حفاظت از خود را از دست.

حق انتخاب دستکش کار می تواند چالش برانگیز—از این رو این نرم افزار (جناس در نظر گرفته شده!) راهنمای ترسیم همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد پیدا کردن بهترین جفت را می پوشند برای این پروژه در دست.

 1. بهترین سنگین: ازرو فلکس-گرفتن کار چرم, دستکش
 2. بهترین ارزش: سفارشی Leathercraft نوکر فلکس-گرفتن دستکش کار
 3. بهترین برای باغبانی: G&F دستکش بدون درز با پوشش دستکش کار
 4. بهترین نور وظیفه: G&F طبیعی پنبه دستکش کار

Tips for Choosing the Best Work Gloves

ملاحظات کلیدی برای انتخاب درست دستکش کار

مواد اصلی نگرانی

مختلف کار دستکش ساخته شده از مواد مختلف هر یک مناسب برای کارهای مختلف و کارهای. در واقع, آن است که اغلب ارزش داشتن انواع دستکش کار بنابراین شما می توانید مقابله با انواع پروژه ها در اطراف خانه و حیاط. در اینجا چگونه گزینه های پشته:

 • تمام چرم: وقتی که می آید به سنگین مشاغل مانند برش فلز و برش چوب, دست زدن بسیار داغ یا بسیار سرد آیتم ها و یا مقابله با تعمیرات برق یا تاسیسات دست نیاز به حفاظت از دستکش های کار ساخته شده به طور کامل از چرم است. همه-دستکش چرم ارائه عایق عالی در مقابل دما افراط جذب جزئی شوک های الکتریکی, مقاومت در برابر سوراخ محافظت در برابر خراش ها و بریدگی ها و حفظ رنگ و روغن و مواد شیمیایی کردن پوست خود را. آنها اغلب ساخته شده از چرم یا پوست گاو اگر چه شما در پیدا کردن خوک و دستکش پوست گوسفند به عنوان به خوبی. نیز وجود دارد دو دسته اساسی از دستکش های چرمی. وجود تقسیم چرم سنگین ترین وظیفه و بیشتر مقاوم در برابر آب و مایعات دیگر و وجود دانه چرم است که نرم تر و نرم و صاف به شما کمی بیشتر مهارت و چابکی.
 • کف چرم: این دستکش طبیعی یا چرم مصنوعی در سراسر کف دست و انگشتان, اما پارچه های سنگین در اطراف و پشت دست. آنها اجازه می دهد دست خود را به حرکت آسان تر از تمام چرم, دستکش, انجام, اما شما هنوز هم خوب حفاظت از تاول متوسط افراط ها و خراش ها در طول کمتر خواستار وظایف مانند حرکت چوب انجام حیاط کار با استفاده از ابزار قدرت و یا ساده ساختمانی مشاغل.
 • بوم: ساخته شده از پنبه یا ترکیبی از پنبه و پلی استر بوم دستکش به راحتی به شما اجازه انعطاف پذیری و خم شدن انگشتان و کف دست در حالی که ارائه حفاظت از تاول های جزئی و خراش و گرم و یا سرد سطوح. آنها مناسب برای حیاط کار مخلوط کردن و ریختن بتن ساده نجاری تعمیرات و جمعآوری برگها. بسیاری از بوم دستکش کار کوچک لاستیک نقطه در سراسر کف دست برای گرفتن اضافی.
 • گره: گره سبک کار دستکش به طور کلی ساخته شده از پنبه یا پنبه/پلی ترکیب بسیار چسبناک برای پوشیدن راحت. این دستکش مفید هستند در حالی که نقاشی و انجام کار حیاط و حمل ساده خانگی تعمیرات. آنها کمک به جلوگیری از تاول و یا جزئی و خراش اما ارائه نمی ناهموار حفاظت از چرم یا بوم دستکش.
 • لاتکس و دستکش: لاتکس و آن مصنوعی, نسخه, دستکش (مناسب برای کسانی که با آلرژی) بسیار سبک وزن و اجازه می دهد تا آسان حرکت انگشتان و کف دست. هر دو مواد همچنین ارائه یک کمی رنگ ورو رفته گرفتن است که باعث می شود آن را آسان تر برای نگه داشتن بر روی مرطوب و یا سطوح صاف. نه ارائه می دهد بسیار خوب حفاظت در برابر تاول یا خراش, بنابراین آنها بهترین راه حل مناسب به کثیف اما آسان-در-این-دست کارهای روزمره مانند نقاشی کشیدن علف های هرز گلکاری گیاهان و یا کار با برنامه به طور بالقوه تحریک کننده تمیز کردن مواد شیمیایی.

ویژگی های دیگر به عامل

در حال حاضر که شما را در درک مهم ترین مواد مورد مسائل زیر را در نظر بگیرید ویژگی های دیگر که در هنگام انتخاب دستکش کار.

 • کافهای: اکثر بوم دستکش کار باید یک گره یا لاستیک نصب کاف است که کمک می کند تا حفظ رطوبت و گرد و خاک. سنگین چرم دستکش کار اغلب باید باز کاف که باعث می شود آن را آسان به لغزش دستکش و خاموش. فندک دستکش چرم به طور معمول باز کردن کاف با کمی الاستیک در حال اجرا در اطراف پایه نخل فراهم می کند که حفاظت از رطوبت خاک اره و خاک و دوده در حالی که هنوز هم اجازه می دهد شما را به راحتی حذف دستکش.
 • پوشش: پارچه دستکش با یک پوشش از دستکش و یا پلی اورتان در سراسر کف دست و انگشتان بسیار عالی برای گل آلود باغبانی, پروژه های نقاشی و نور محوطه سازی.
 • Padding: دستکش های چرمی با بالشتک اضافی در کف دست هستند باید برای مشاغل است که شامل مقدار زیادی از لرزش و یا شوک به دست مانند تمدید دوره از چکش با استفاده از یک اره برقی حفر طریق خاک یا سنگی و یا با استفاده از یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن و یا ابزار مشابه. بالشتک را جذب می کند تکان که در غیر این صورت می تواند منجر به آسیب های مچ دست و یا دست از جمله سندرم تونل کارپ.

ساخت حق انتخاب اندازه

دستکش کار هستند که بیش از حد تنگ و ناراحت کننده هستند و اجازه نمی دهد برای طیف گسترده ای از حرکت است. دستکش هایی که بیش از حد شل لغزش و اسلاید است که می تواند خطرناک علاوه بر اینکه آزار دهنده است. در حالت ایده آل, دستکش های خود را باید به صورت چسبیده متناسب در اطراف انگشتان و کف بدون فشردن مالش یا فشار.

اکثر دستکش کار آمده در طیف وسیعی از اندازه—به طور معمول کوچک و متوسط و بزرگ و فوق العاده بزرگ. این اندازه ها مربوط به اندازه گیری در سراسر کف دست خود را در پایه انگشتان دست خود را, بدون, از جمله انگشت شست. اندازه استاندارد نیست, اما, بنابراین مطمئن شوید که به اندازه دست خود را و بررسی تولید کننده شرح آن اندازه شیوه های.

بهترین کار دستکش

به شدت مورد توجه انجام آن را به خودتان مالکان این ما بالا-انتخاب دستکش کار دست پایین!

The Best Work Gloves for DIYers: Ozero

عکس: amazon.com

1. بهترین سنگین: ازرو فلکس-گرفتن کار چرم, دستکش

ساخته شده از 100 درصد واقعی یا پوست گاو دانه های ازرو فلکس-گرفتن کار چرم, دستکش محافظت از دست در چنین دشوار وظایف به عنوان چوب عمده محوطه سازی فلز کاری و پروژه های برق. اضافی پچ چرم در سراسر پالم برتر را فراهم می کند گرفتن در حالی که جذب شوک و ارتعاش. تمام درزهای—دو-بخیه برای دوام—در حال تنظیم دور از پالم پس هیچ مالش یا تحریک کننده پوست خود را. در ضمن کافهای ویژگی یک نوار الاستیک برای حفظ و امان اما مناسب و راحت و بدون لغزش و یا کشویی. این دستکش سوراخ-برش و پارگی مقاوم و ارائه وزش مقاومت به روغن و یا مایعات دیگر.

The Best Work Gloves for DIYers: Custom Leathercraft

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: سفارشی Leathercraft نوکر فلکس-گرفتن دستکش کار

ارائه محکم حفاظت راحتی و انعطاف پذیری سفارشی Leathercraft نوکر فلکس-گرفتن دستکش کار به شما کمک خواهد کرد انجام یک میزبان از کلی نوکر حیاط کار نجاری و خودرو پروژه ها. کف ساخته شده از سنگین چرم faux ارائه عالی حفاظت بدون تبدیل شدن به سفت و یا کاهش زمانی که خیس. پشت دستکش spandex با بالشتک اضافی در سراسر پنجه و نوک انگشتان را صفحه نمایش لمسی-سازگار با چرم faux تکه بنابراین شما می توانید با استفاده از ابزار خود را به عنوان مورد نیاز است. بال-بند کاف بسته نگه داشتن دستکش ایمن حتی در مرطوب و یا کثیف شرایط.

The Best Work Gloves for DIYers: G&F Nitrile-Coated

عکس: amazon.com

3. بهترین برای باغبانی: G&F دستکش بدون درز با پوشش دستکش کار

هنگامی که شما خیس و با کثیف کاری انجام دهید—از قبیل گلکاری گیاهان کشیدن علف های هرز, استفاده از سموم مایع یا کود—برای رسیدن به G&F دستکش بدون درز با پوشش دستکش کار. پشت دستکش چسبناک نایلون گره برای آزادی حرکت انگشت در حالی که جبهه انبوه و پوشش داده شده با آب و مقاوم در برابر مواد شیمیایی دستکش ارائه یک چنگال خوب نرم و صاف کردن در موقعیت های. G&Fs نگه داشتن گل و لای و دیگر گرانج, از پوست خود را در حالی که ارائه وزش حفاظت از خراش تاول ها و سوراخ است. مانند دیگر سبک وزن, دستکش, آنها کشش مچ دست در طول زمان اما آنها با قیمت مناسب به صورت یک بسته شش.

Best Work Gloves - Natural Cotton

عکس: amazon.com

4. بهترین نور وظیفه: G&F طبیعی پنبه دستکش کار

ساخته شده از 100 ٪ پنبه سبک وزن و تنفس G&F طبیعی پنبه دستکش کار پیشنهاد اساسی حفاظت از تاول و کثیف مواد برای نقاشی خود را نظافت و باغبانی و یا تعمیر خانه پروژه. این دستکش به رخ کشیدن برام گره کاف که در محل باقی می ماند و بدون محدودیت محدوده خود را از حرکت در حالی که دو طرفه PVC نقطه یکپارچه پارچه به شما کمک کند گرفتن شرکت در هر آنچه که شما نیاز به نگه داشتن از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im