بهترین های چوبی سالاد کاسه

چوبی سالاد کاسه را ظرافت و قابلیت به میز شام با بسیاری از سبک ها و طرح های را انتخاب کنید.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Wooden Salad Bowl Options

عکس: depositphotos.com

در آشپزخانه پر از gleaming استیل و درخشان گرانیت وجود دارد چیزی است که آرامش در مورد کلاسیک کاسه چوبی cradling تازه خرد شده سالاد. بر خلاف فلز و چوب و بعید است که به واکنش نشان می دهند با مواد اسیدی و چوب کاسه کمتر احتمال دارد به شکستن و یا سر و صدا از شیشه است. چوبی سالاد کاسه نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خدمت به پاپ کورن یا دیگر تنقلات نگه اقلام تزئینی و یا گل و بسته به اندازه و می تواند مورد استفاده به عنوان مخلوط کردن کاسه—پس این چنگال می تواند در خدمت بسیاری از اهداف.

کاسه چوبی بسیار کاربردی و نگاه بزرگ بر روی میز هر چند آنها نیاز به یک کمی از تعمیر و نگهداری—در حالی که برخی از آنها مهر و موم شده یا لاکی بسیاری از نیاز های گاه به گاه و درمان با روغن معدنی یا نفت و این کاسه هرگز نباید اجرا از طریق ماشین ظرفشویی. چوبی سالاد کاسه در انواع طرح از براق و صیقلی به charmingly روستایی بنابراین به خاطر داشته باشید که سبک شما ترجیح می دهید. بهترین های چوبی کاسه سالاد برای آشپزخانه شما است و اندازه ای برای آن در نظر گرفته شده استفاده از چنین به عنوان فوق العاده بزرگ به جای یک مهمانی شام یا کوچکتر برای تک سالاد نفر. ما scoured بازار به ارائه این چوبی کاسه سالاد توصیه.

ما تراکم بالا

ما نمایش طیف وسیعی از با کیفیت بالا, چوبی سالاد کاسه در اندازه های مختلف و سبک—انتخاب یکی که به بهترین وجه در خدمت پخت و پز خود را نیاز دارد.

The Best Wooden Salad Bowl Option: Lipper International Wavy Rim Serving Bowl

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Lipper بین المللی موجی لبه کاسه خدمت

این Lipper بین المللی کاسه سالاد ویژگی های یک دیوار نازک و بزرگواری گرد شکل با لبه تخت که امواج به آرامی در اطراف کاسه برای زیبایی مدرن لهجه. ساخته شده از rubberwood برای تعمیر و نگهداری آسان و مراقبت از کاسه است به پایان رسید با یک گیلاس تیره رنگ که غرق عمیقا به افقی دانه آوردن طرح های منحصر به فرد در هر کاسه. 13-اینچ قطر یک اندازه سخاوتمندانه و به آرامی به طرف سراشیب باز گسترده ای را به خانه, سالاد میوه, چیپس و بیشتر. کاسه باید با دست شسته و تعلق ندارد و در یخچال یا مایکروویو به عنوان مهم تغییرات دما می تواند باعث ترک. مراقبت های ساده را حفظ کند این معاصر کاسه.

The Best Wooden Salad Bowl Option: Dansk Wood Classics Round Salad Bowl

عکس: amazon.com

حق انتخاب: Dansk چوب کلاسیک دور کاسه سالاد

Dansk ارائه می دهد این 16 اینچ اقاقیا چوب کاسه است که به عنوان خیره کننده خالی آن را به عنوان کامل است. بر اساس یک دهه 1960 طراحی از یک استاد هنرمند کاسه گردد از staved چوب جنگلی برای عمودی-الگوی دانه و ماهرانه قوسی طرف به اوج رسیدن در یک شدت لبه پخ برای لمس مدرن است. گسترده ای به اندازه کافی برای نگه داشتن یک سالاد بزرگ برای احزاب و یا گردهمایی بخشنده Dansk کاسه نیز کم عمق به اندازه کافی برای نگه داشتن گل و یا میوه به عنوان یک صفحه نمایش. کاسه وزن در بیش از 6 پوند تا خریداران می تواند اعتماد به نفس است که آنها در حال خرید محکم قطعه. دست-قابل شستشو تنها این اواسط قرن مدرن قطعه را برای سال گذشته اگر تحت درمان با مراقبت.

The Best Wooden Salad Bowl Option: Lipper International Bamboo Wood Salad Bowls

عکس: amazon.com

بهترین تک خدمت: Lipper بین المللی چوب بامبو کاسه سالاد

این مجموعه از چهار 7-inch بامبو کاسه سالاد ارائه یک کلاسیک عنصر به جدول خود را تنظیم. آنها به یک اندازه مفید برای طرف, سالاد, حبوبات, میوه, پاپ کورن و دیگر تنقلات. سخاوتمندانه در تبدیل سه الگوی مشخص, حلقه, هر کاسه کمی متفاوت است و در دانه آن حفظ اما کلاسیک معاصر شکل گسترده با به آرامی گرد و منحنی. بامبو است که برداشت از جنگل های تجدید پذیر, پس این کاسه ها محیط زیست مسئول است. طبیعی پایان مهر و موم کاسه برای استفاده از در حالی که اجازه دادن به الگوی طبیعی از چوب درخشش را از طریق. این بامبو کاسه به دست شسته و تنها مالیده و به صورت دوره ای با روغن معدنی یا نفت اگر آنها شروع به نگاه کسل کننده و در عین حال با دوام کافی برای مقاومت در برابر استفاده روزمره.

The Best Wooden Salad Bowl Option: Lipper International Cherry Finished Footed Salad Bowl

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: Lipper بین المللی گیلاس به پایان رسید کاسه سالاد

کلاسیک مدل دهید و ظریف کاسه سالاد است که نگاه بزرگ در هر آشپزخانه یا اتاق ناهارخوری, اتاق Lipper بین المللی گیلاس به پایان رسید پا کاسه سالاد چند استفاده از کاسه با خطوط کلاسیک. این برنامه شامل یک پا برای ثبات سخاوتمندانه 13 ¾ اینچ اندازه و نازک, حتی, بی پرده, لبه کاسه است crisply مدرن است. گیلاس لکه برجسته متنوع rubberwood دانه برای جالب اما محجوب ، کاسه به اندازه کافی بزرگ است به یک محور یا به خدمت سخاوتمندانه سبز یا سالاد پاستا و خواهد بود علاوه بر جذاب برای هر جدول. شستشو در آب سرد با دست و گاهی اوقات کت با روغن های معدنی برای حفظ تیره براق به پایان برسد.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>