5 بهترین آبیاری می تواند گزینه برای باغبان | باب ویلا

آیا باغ خود را در داخل خانه یا خارج از حق آبیاری می تواند به شما کمک کند ارائه مقدار مناسب از آب سمت راست که در آن شما به آن نیاز دارید.

The Best Watering Can Options

خود را “سبز نما” تلاش در داخل و خارج—وظایف به عنوان متنوع به عنوان houseplant, آبیاری بذر شروع و باغ ظرف نگهداری—شما نیاز به یک آبیاری می تواند ارائه می شود که مقدار مناسب از آب سمت راست که در آن شما به آن نیاز دارید.

اگر آبیاری می تواند یک قطعه ساده از تجهیزات بسیار وجود دارد به نظر در هنگام اضافه کردن یک به باغ خود را, مجموعه ابزار. به منظور واقعا مفید در طول سال را آبیاری می باید ظرفیت کافی برای نیازهای شما. علاوه بر آب-تحویل سیستم انتخاب خود را آبیاری می باید مطابقت با چگونه شما قصد استفاده از آن. بیشتر ملاحظات شامل مواد ترکیب و وزن به دلیل یک, آبیاری می که زنگ در از یک سال و یا یکی که شما می توانید به راحتی حمل نمی شما بسیار خوب است.

جلوتر بدانید به دنبال چه چیزی به شما به عنوان حرکت در دسترس آبیاری می توانید گزینه ها و برای پیدا کردن که چرا ما را انتخاب کرده اید زیر پنج عنوان مورد علاقه ما است.

  1. بهترین تمام اطراف: Behrens 210
  2. بهترین سنگین: Rainmaker
  3. بهترین نور وظیفه: Bosmere Haws لوکس
  4. بهترین برای داخل خانه: MyLifeUNIT

The Best Watering Can Options

کلید خرید ملاحظات

اسپوت گزینه های

چگونه یک آبیاری می تواند ارائه آب نظر مهم است. برخی پور دیگران نم نم و برخی شامل یک ویژگی در پایان اسپوت به نام روزت که باعث می شود آن را آسان برای سوئیچ بین این دو است. برای مثال گیاهان بهره مندی از تک اسپوت ارائه می شود که آب مستقیم جریان به طور مستقیم به خاک. اگر شما به استفاده از همان فواره زدن اب بر روی نهال های که نیاز به یک مهربان رویکرد شما به احتمال زیاد ریشه کن ظریف گیاهان و یا ضربه محکم و ناگهانی خود را به ساقه. در نظر گرفتن دهانه دیگر زمانی که شما می خواهید به گسترش رسیدن به خود را مانند در سراسر کاشت تخت و یا برای گیاهان در سخت برای رسیدن به مکان.

اندازه

آب وزن زیادی بزرگتر آبیاری می تواند سنگین تر از آن خواهد شد زمانی که کامل است. این مهم است برای تعیین چه مقدار آب شما می توانید حمل و آنچه ظرفیت در خدمت نیازهای خود را. اضافه شده بلند از یک بزرگتر آبیاری می تواند به معنی سفر کمتر به شیر آب برای پر کردن مجدد, اما آن را احتمالا به درد نمیخورد هنگامی که شما در حال آبیاری فقط چند گیاهان. اکثر قوطی های آبیاری نگه دارید و بین 1 و 2 گالن آب. کسانی که در پایان کوچکتر هستند ایده آل برای گیاهان و ظرفیت بزرگتر قوطی های آبیاری برای برقراری تازه کاشته درختچه و گل و نهال.

مواد

بسیار سبک وزن و با دوام پلاستیک قوطی های آبیاری هرگز زنگ خواهد شد به طور نامحدود ارائه آنها ذخیره می شود و در نور مستقیم خورشید. اشعه ماوراء بنفش تنزل پلاستیکی است که می تواند منجر به ترک خوردگی و تضعیف آبیاری می تواند. آنها همچنین تمایل به کمتر گران تر از فلز قوطی های آبیاری. برای باغبان دنبال یک نگاه پرنعمت گالوانیزه قوطی هر چند سنگین تر از پلاستیک نمی خواهد زنگ را قلع هستند. زمانی که در حال استفاده از یک گالوانیزه می تواند خوب به نظر می رسد بدون توجه به جایی که باغبان برگ آن است. در نظر بگیرید یک مس یا برنج آبیاری می تواند که دو برابر خواهد شد به عنوان یک قطعه از دکوراسیون زمانی که استفاده نمی کنید. مس قوطی توسعه و دوست داشتنی زنگار به عنوان سن آنها.

نشت-طراحی رایگان

ساخت و ساز یک قطعه بزرگ است نقطه فروش به صورت پلاستیکی و قوطی های آبیاری به دلیل وجود دارد هیچ درز آب به نشت از طریق. قوطی مانند این تولیدات از یکی مستمر قطعه پلاستیکی. برعکس هر غیر فلزی گالوانیزه می توانید بیشتر احتمال دارد به روست و در نهایت نشت. یک منحنی اسپوت مهم است که اگر آبیاری می تواند مورد استفاده قرار خواهد گرفت برای گیاهان. این مانع از نشت به عنوان شما را کامل آبیاری می تواند به دور از ضربه بزنید و یا به عنوان شما در حال حرکت از گیاهی به گیاه است.

یکی در مقابل دو دسته

بهترین آبیاری می تواند راحت خواهد بود برای نگه داشتن و عمل است. با ظرفیت بزرگتر قوطی دو دسته طراحی شده است به خصوص مفید برای آب-کنترل جریان. آن را نیز طول می کشد فشار دست و مچ دست است. باغبان می توانید با استفاده از دسته بالا برای حمل می و پایین دسته برای کمک به ریختن برای دریافت فقط جریان راست. برخی از بزرگ قوطی تک پیوسته رسیدگی که منحنی از بالای آن می توانید به عقب در نزدیکی پایگاه برای حمایت از دو دست ریختن. کوچکتر قوطی مانند کسانی که با ظرفیت کمتر از 1 گالن اغلب تک دسته.

بهترین آبیاری می تواند گزینه های

The Best Watering Can Option: Behrens 210

عکس: amazon.com

1. بهترین تمام اطراف: Behrens 210

ساخته شده از مواد بازیافتی Behrens 210 فولاد گالوانیزه آبیاری می تواند دارای یک نگاه ساخته شده به آزمون زمان ایستاده. آن دارای مقدار زیادی از آب 2.5 گالن و نمی خواهد زنگ مهم نیست که چگونه و یا جایی که شما آن را ذخیره کنید. آبیاری می تواند گسترده ای نم نم الگوی که ساطع شده از غیر قابل روزت در پایان فواره زدن اب. دستگیره در بالا از می و در مقابل دهانه آن را آسان به حمل و کنترل جریان آب.

The Best Watering Can Option: Rainmaker

عکس: amazon.com

2. بهترین سنگین: Rainmaker

در 3.2 گالن the Rainmaker دارای بزرگترین ظرفیت تمام قوطی های آبیاری در لیست ما است. هر چند ایده آل برای گیاهان تازه کاشته درختان و درختچه خرس در ذهن که آن را آسان به حمل سه گالن آب; چه چیزی شما را به صرفه جویی در سفر به جلو و عقب به شیر آب شما برای پرداخت با اعمال فیزیکی. پلاستیک می تواند بسیار سبک وزن است و می آید با یک جابجایی روزت در پایان اسپوت است که باعث می شود آن را آسان به سوئیچ بین دوش گرفتن و ریختن. آن دو-طراحی دستگیره برای حمل و نقل و کنترل جریان طول می کشد فشار دست و مچ دست است که به ویژه مهم است که می تواند به ظرفیت پر شده.

The Best Watering Can Option: Bosmere Haws Deluxe

عکس: amazon.com

3. بهترین نور وظیفه: Bosmere Haws لوکس

برخی از گیاهان در باغ فقط بیش از حد سخت برای رسیدن به نیاز بیشتر جریان مستقیم که تنها یک آب آبیاری می تواند ارائه خواهد شد. این Bosmere Haws لوکس آبیاری می تواند ساخته شده است قابل بازیافت پلاستیک درجه بالا و دارای 1.8 گالن آب. دو دسته آن را آسان به تعادل می تواند به عنوان سطح آب تغییر میکند. تنظیم جریان آب بین نم نم بریزید و توابع با جابجایی برنج روزت و قطع اسپوت فرمت زمانی که شما نیازی به یک دیگر برسد.

The Best Watering Can Option: MyLifeUNIT

عکس: amazon.com

4. بهترین برای داخل خانه: MyLifeUNIT

اگر شما به دنبال چیزی سبک و براق به MyLifeUNIT آبیاری می تواند ایده آل برای خانه و یا در دفتر. قوسی باریک اسپوت ارائه آب به طور مستقیم به ریشه های گیاهان و بدون نشت به شما به عنوان حرکت از گیاهی به گیاه است. موجود در چندین رنگ پلاستیک می تواند دارای یک نیم گالن آب است و آسان به نگه دارید و شیب با یک دسته منحنی است که متناسب با یک دست یا هر دو. در فقط 7 اینچ گسترده ای در پایه می تواند مناسب برای کوچک-فضا سازی اما به اندازه کافی جذاب به نظر می رسد در دفتر.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de