بهترین پر کردن خلاء برای آشپزخانه

پر کردن خلاء ارائه آسان سازی و حفظ و نگهداری از گوشت تازه و سبزیجات و خشک کالا. حفظ زندگی از خود مواد غذایی و جلوگیری از فریزر رایت با این مفید ابزار آشپزخانه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Vacuum Sealer Options

عکس: depositphotos.com

پر کردن خلاء می تواند به کاهش هزینه ها در گوشت خرید صرفه جویی در انرژی و حفظ طعم و افزایش, مدرن, روش پخت و پز. برای مدت زمان طولانی پر کردن خلاء بودند غلط انداز به عنوان دیده می شود در تلویزیون محصولات مدرن اما پر کردن براق هستند فوق العاده مفید ابزار را در آشپزخانه خود را. دستگاه مهر و موم یک بسته با استفاده از یک خلاء از بین بردن هوا در داخل ظرف—اجازه می دهد گوشت به تازه ماندن و رایگان از فریزر رایت برای ماه می باشد. مهر و موم و فروشگاه تازه برداشت سبزیجات فصل تابستان برای عطر و طعم در فصل زمستان به مهر و مسدود کردن دانه های قهوه به حفظ عطر و طعم خود را با امکانات وسیع. برای آشپز که استفاده از sous vide به طبخ یک سیلر خلاء ضروری است تا با خیال راحت محصور گوشت قبل از غوطه ور شدن.

در هنگام انتخاب بهترین سیلر خلاء اندازه موتور و پتانسیل مکش مسائل—اگر دستگاه نمی خواهد بکشد تمام هوا از بیرون نمی توان آن را به عنوان موثر است. مکانیک جارو ایجاد گرما بنابراین برخی از دستگاه ها به طور خاص گرما امن برای جلوگیری از سوختن با استفاده مکرر است. کسانی که نمی گرما-امن هنوز هم می تواند دستگاه های بزرگ اما بهتر خواهد بود برای کاربران گاه به گاه. برخی از پر کردن می تواند با استفاده یا بدون ساکشن, اجازه می دهد تا کاربران به سادگی مهر و موم بسته های آنها در حال حاضر باز است که یک ویژگی مفید در هر آشپزخانه است. ما تنگ کردن بازار و نشان داد برخی از توصیه های پیشرو.

ما تراکم بالا

خود را با خرید ملاحظات در ذهن انتخاب یکی از این بالا انجام پر کردن خلاء را با توجه به پخت و پز خود را و ذخیره سازی نیاز دارد.

The Best Vacuum Sealer Option: FoodSaver V2244 Vacuum Sealer Machine

عکس: amazon.com

بهترین کلی: FoodSaver V2244 سیلر خلاء ماشین

FoodSaver یک غول در سیلر خلاء جهان است. یکی از اولین شرکت ها برای توسعه کارآمد خانه آب بندی تکنولوژی شرکت با صرف سال حد عالی رساندن آنچه در آشپز خانه نیاز خود را در پر کردن خلاء و حذف مراحل غیر ضروری. این دستگاه ویژگی های ساده و یک دست قفل و چفت سیستم است که مهر و موم کیسه. یک سری از چراغ راهنمای کاربران از طریق فرایند بسته بندی و رفع نیاز های مختلف عملیات تنظیمات. دو مکانیسم کار به جلوگیری از نشت: فوق العاده گسترده ای آب بندی و یکپارچه سینی چکه که جلب هر مایع اضافی اخراج در آب بندی. این دستگاه همچنین دارای یک لوازم جانبی شلنگ سازگار با لوازم جانبی اضافی مانند شیشه میسون سیلر برای خرید در دسترس به طور جداگانه. این بسته شامل 10 پا رول بسته بندی مواد به همراه آب بندی کیسه ای در دو اندازه—هنگامی که شما را وادار به می دانم خاص خود را آب بندی نیازهای بسیاری از منابع در دسترس به طور جداگانه. این V2244 ندارد پردازنده خنک کردن سیستم پس از آن مهم است که اجازه دهید آن را سرد برای چند دقیقه در میان مهر و موم. هنگامی که مهر و موم آن را به نگه داشتن گوشت تازه در فریزر خود را برای سه سال بسیار طولانی تر از متوسط 4-6 ماه بدون خلاء مهر و موم.

The Best Vacuum Sealer Option: Geryon Vacuum Sealer Machine

عکس: amazon.com

بهترین طراحی: Geryon سیلر خلاء ماشین

برای آشپز که نمی خواهم دیگر ناخوشایند لوازم خانگی خود را در مقابله با این Geryon سیلر خلاء دستگاه متناسب با این لایحه. فدا کردن هیچ چیز از نظر قدرت و عملکرد Geryon براق نقره ای یا سیاه و سفید ساده و جمع و جور است. این Geryon ویژگی های دو حالت آب بندی که کاربران را انتخاب کنید و با نرم لمسی دیجیتال دکمه نور LED کنترل پنل. خشک تابع می کشد هوا از کیسه ها و ظروف پر شده با خشک کالا, در حالی که مرطوب تابع تنظیم مکش برای حفظ مواد غذایی با رطوبت و یا ترشی بدون استخراج مایع است. این سیلر اتوماتیک: کاربر را مجبور به قرار دادن کیسه فشار پایین برای قفل کردن سیلر در محل شروع مهر و موم و سپس باز کردن و حذف پس از این فرایند به پایان رسید. در بالا از آن کاربر پسند از ویژگی های آن را ساکت تر از بسیاری از آب بندی ، این Geryon می آید با یک رول از مهر و موم های آب بندی کیسه و لوازم جانبی شلنگ به صورت زیپ کیف و لوازم جانبی که در دسترس هستند برای خرید به صورت جداگانه.

The Best Vacuum Sealer Option: KOIOS Vacuum Sealer

عکس: amazon.com

بهترین امکانات: KOIOS سیلر خلاء

این KOIOS سیلر خلاء ارائه می دهد مجموعه ای از ویژگی های موجود در خانه های دیگر پر کردن. گرما نوار دارای یک لایه تعبیه شده ورق میکا اجازه می دهد آن را به مقاومت در برابر درجه حرارت تا 300 درجه فارنهایت: کاربران می توانید تا 40 متوالی مهر و موم بدون نیاز به توقف دستگاه برای خنک کردن. این یک گزینه عالی برای خریداران عمده و یا آشپز پردازش تمام حیوانات. یک الکترومغناطیسی پمپ فراهم می کند 40 درصد قدرت بیشتری نسبت به دیگر ماشین آلات در این اتوماتیک سیلر. نرم-دکمه های لمسی اجازه می دهد تا برای سفارشی سازی و قفل کودک ایمنی و سیستم خاموش شدن خودکار تبدیل سیلر اگر درب نیست بسته به درستی کاهش احتمال آسیب و یا آسیب. برش در این KOIOS مدل خارجی است و دستی اجازه می دهد برای واقعا سفارشی کیسه در اندازه و کاهش ضایعات. سیلر می آید با یک رول از مهر و موم کیسه های برش و لوازم جانبی شلنگ ارائه کاربران با این ابزار ضروری لازم برای آب بندی.

The Best Vacuum Sealer Option: FoodSaver 311 Vacuum Sealer

عکس: amazon.com

بهترین قابل حمل: FoodSaver 311 سیلر خلاء

مناسب برای آشپز که اصلا فضا برای لوازم خانگی دیگر و یا کسانی که نیاز به مهر و موم بر روی بروید FoodSaver 311 به راحتی دستی قابل حمل, سیلر. این دستگاه بسیار قدرتمند و ساده به کار گیرند. سازگار با تمام FoodSaver زیپ کیسه های تازه و ظروف آن می توانید مهر و موم به 60 کیسه در 24 ساعت شارژ و سپس اتهامات به سرعت در آن مینیمالیستی آشپزخانه شارژر. با توجه به آن اندازه ریزه اندام های FoodSaver 311 نیست به رخ کشیدن بسیاری از ویژگی های اضافی: این کار انجام می شود آسان است به کار گیرند و با لمس یک دکمه. این FoodSaver سیلر خلاء بزرگ برای مبتدیان که آماده نیست به سرمایه گذاری در یک آشپزخانه نسخه یا آشپز که می خواهند به مهر و موم در حالی که سفر. این FoodSaver 311 شامل یک شارژر ایستگاه docking و چهار 1-کوارت خلاء مهر و موم زیپ کیسه های.

The Best Vacuum Sealer Option: Weston Pro-2300 Stainless Steel Vacuum Sealer

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: وستون Pro-2300 فولاد ضد زنگ سیلر خلاء

طراحی شده برای استفاده های سنگین تجاری-درجه وستون Pro-2300 فولاد ضد زنگ سیلر خلاء مناسب برای دسته های بزرگ و نزدیک به ثابت استفاده کنید. موتور طراحی شده توسط یک پیستون پمپ خلاء که باعث می شود کار کوتاه از حتی بزرگترین شغل و فن خنک برای جلوگیری از گرمای بیش از حد. این وستون اتوماتیک از ویژگی های است که مهر و موم کیسه در لمس یک دکمه. یک گزینه کتابچه راهنمای کاربر اجازه می دهد تا شما را به انتخاب رشته از خلاء برای محافظت غذاها در معرض خطر از خرد کردن. فوق العاده گسترده ای 5 میلی متر مهر و موم اجازه می دهد تا خلاء به مهر و موم از طریق رطوبت به طوری که حتی غذاهای مرطوب خواهد بود به طور کامل دیوارهایی و بسته شده است. گسترده مهر و موم نوار ظرفیت رول و کیسه های تا 15 اینچ گسترده. این واحد است که به وضوح در نظر گرفته شده برای تجاری و یا سنگین پردازش و عمل با قدرت بسیار بیشتر از گاه به گاه یک کاربر نیاز دارد.

The Best Vacuum Sealer Option: Geryon Vacuum Sealer

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Geryon سیلر خلاء

با گسترده ظهر از بسیاری از رقبای خود را Geryon ارائه یک سیلر خلاء است که با این نسخهها کار در طولانی تر و بزرگتر مواد غذایی. این slimline design با استفاده از یک مکانیزم خودکار برای دست خلاء مهر و موم. مهر و موم چراغ نشانگر ارائه سهولت بهره برداری و توقف عملکرد بیشتر کنترل فشار خلاء این واحد را نیز مهر و موم به طور منظم و صاف کیسه های خود را در آشپزخانه—reseal کیسه چیپس و چوب شور به نگه داشتن آنها را ترد و یا کیسه های نان برای رطوبت. این بسته شامل سیلر انتخاب کیسه و رول بسته بندی مواد به صورت سفارشی و اندازه و قیمت قابل ملاحظه ای پایین تر از دیگر پر کردن با کمتر قابلیت.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im