بهترین صندلی توالت برای دستشویی ارتقاء

یک صندلی در یکی از صلح آمیز ترین اتاق های خانه باید حداکثر رساندن راحتی و قابلیت های خود را در حالی که بهبود زیبایی شناسی.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Toilet Seat

عکس: istockphoto.com

به روز حمام می افزاید: ارزش به خانه خود را در حالی که مطابق با طراحی ترجیحات و نیازهای خانواده است. توالت می تواند نقش قابل توجهی در افزایش زیبایی شناسی حمام خود را و غرور مناطق.

یک صندلی توالت است که به نظر می رسد شل و ول و یا ترک خورده است که نه تنها eyesore اما یک شاخص از کیفیت محصول است که می تواند باعث یک unhygienic ،

بهترین صندلی توالت ساخته شده با محصولات برتر است که می تواند حمایت از وزن قابل توجهی را بسیار آسان برای تمیز کردن و به راحتی به یک جای خلوت. انتخاب های زیر بهترین هستند در دسته بندی های مربوطه.

  1. بهترین کلی: کولر K4639-58 مهر آرام-نزدیک صندلی توالت
  2. بهترین ارزش: Bemis 70000 صندلی توالت
  3. ارتقا انتخاب کنید: BioBidet عالی BB-1000 دراز صندلی توالت
  4. بهترین های چوبی: Mayfair 841EC 047 پیچ چوب صندلی توالت
  5. بهترین ظرفیت وزن: بزرگ یوحنا 6-W اندازه صندلی توالت
Best Toilet Seat

عکس: istockphoto.com

آنچه به دنبال در هنگام خرید بهترین صندلی توالت

هر خرید باید دیکته یک سطح معینی از تحقیقات قبلی و دانش درباره محصول. این که آیا آن است که یک سوال ساده در مورد رنگ های موجود و یا یک تحقیق مفصل در مورد خاص محدودیت وزن در یک مورد این اطلاعات ضروری است. قبل از خرید در نظر گرفتن این عوامل مهم است که می تواند تاثیر تصمیم خود را.

شکل

کاسه توالت طراحی را نشان می دهد شکل صندلی توالت مورد نیاز است. توالت فرنگی به طور کلی در دو استاندارد اشکال: دراز و دور.

برای پیدا کردن که صندلی توالت شما نیاز به اندازه گیری طول کاسه. پیدا کردن مرکز بین صندلی پیچ و مهره و اندازه گیری به خارج از لبه جلویی کاسه. دراز کاسه اندازه گیری خواهد شد بین 18 اینچ به 18.5 اینچ در حالی که یک کاسه گرد را اندازه گیری حدود 16.5 اینچ است. اگر شما نیز خرید یک توالت وجود دارد چند عامل را در نظر بگیرید بین دراز و دور گزینه های:

  • دراز توالت تمایل به راحت تر برای بزرگسالان, آسان تر را برای کسانی که با تحرک و مسائل مربوط به آنها را تا اتاق بیشتر و کمی محدود کردن در یک حمام کوچک.
  • دور توالت بهتر است برای کوچکتر مردم و می تواند یک راه حل ایده آل برای یک کودک ، آنها کمتر قدرتمند به طور متوسط از طویل اما همچنین قیمت پایین تر.

مواد

در هنگام انتخاب یک صندلی توالت, شما می توانید انتخاب مواد برای پیچ و مهره, لولا و صندلی خود را. لولا انتخاب مواد طراحی شده است برای دوام—با فولاد ضد زنگ و آلیاژ آبکاری گزینه های که در پایان بالا و پلاستیک در پایان کم است. اگر صندلی توالت است که در اصلی حمام از خانه در نظر بگیرید که با بالا پایان مواد.

پیچ و مهره آمده در فلز یا پلاستیک. فلزی پیچ و مهره ارائه قدرت و ثبات با کمی انعطاف پذیری برای چرخاندن صندلی. اما آنها بیشتر مستعد ابتلا به درجه حرارت و رطوبت محیط حمام. پیچ و مهره پلاستیکی زنگ نمی, به طوری که آنها آسان تر به حذف برای تمیز کردن, اما آنها فاقد قدرت فلزی پیچ و مهره. اگر ساکنان خانه را بزرگتر در نظر بگیرید فلزی پیچ و مهره به جای.

صندلی خود را می تواند در پلاستیک یا چوب. گزینه های پلاستیکی به طور طبیعی مقاومت در برابر رطوبت و آسان برای تمیز کردن. آنها همچنین با دوام تر در طول زمان به دلیل چوبی صندلی جذب رطوبت و شروع به کرک و پیچ و تاب. چوبی صندلی به طور کلی بهتر است به صورت ثانویه حمام و سرویس بهداشتی خود را به عنوان درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی می تواند بیشتر خود را در دراز مدت قابلیت مسائل.

رنگ

توالت صندلی رنگ کمک می کند تا یک توالت مخلوط را به پس زمینه, طراح, حمام; یا برجسته خنثی طرح با پشت سر هم از روشنایی. اغلب یک صندلی توالت رنگ پایین می آید به آنچه که یک محصول خاص ارائه می دهد و آنچه منطبق بر زمان طراحی حمام.

در نهایت رنگ است که یک فرد ترجیح اما محبوب صندلی توالت مارک اغلب ارائه رنگ های خنثی. بنابراین اگر یک انتخاب گسترده ای در یک نام تجاری خاص مهم است برای انتخاب یک محدوده از زنگ های خنثی و شما خواهد بود به احتمال زیاد برای پیدا کردن یکی که شما را دوست دارم.

نصب و راه اندازی

نصب و محکم کردن صندلی توالت است که معمولا یک پروژه آسان شما می توانید در چند لحظه با از بین بردن پیچ و مهره و صندلی و نصب نسخه های جدیدتر.

این نوع از پیچ و مهره شما را با جدید صندلی توالت نمی خواهد تاثیر نصب و راه اندازی, اما پیچ و مهره’ وضعیت موجود صندلی توالت ممکن است. زنگ زده فلزی پیچ و مهره می تواند به سرعت به نوبه خود این کار ساده به چیزی پیچیده تر است. یک مایع لیز کننده نفت می تواند به شل کردن پیچ و مهره و یا در موارد شدید یک اره اهن بری می توانید از طریق آنها. برخی از صندلی توالت تولید کنندگان سخت افزار است که ظاهرا آسان تر برای نصب از یک مهره و پیچ و مهره با تخصص wingnuts است که به جای قفل به طوری که بالای پیچ تنها نیاز به پیچ با استفاده از یک پیچ گوشتی. این یکی از ویژگی های خوب اگر شما هرگز با یک آچار قبل و نخواهد بود راحت فراتر از یک پیچ گوشتی.

گزینه های دیگر را در نظر بگیرید برای نصب و راه اندازی سریع-انتشار صندلی توالت است که جدا از پیچ و مهره برای تمیز کردن آسان. قادر به حذف کل صندلی بدون کشتی با پیچ و مهره به معنی شما می توانید آن را پاکسازی بیشتر افزایش پاکیزگی حمام.

ویژگی های اضافی

صندلی توالت آمده اند راه طولانی از قطعات ساده از چوب با سوراخ هایی در آنها. در میان ویژگی های بحث شده در بالا چند عناصر اضافی می تواند به سرعت به افزایش یک صندلی توالت قابلیت. آرام-بسته شدن صندلی توالت بسته با کنترل لولا که به آرامی آوردن صندلی را به استراحت در کاسه. ضربه گیر در پایین نشستن از صندلی توالت حفاظت از ظروف بلکه آوردن کاسه برای جلوگیری از صندلی توالت از تغییر.

High-end مدل های صندلی داغ, ماساژ سکسی, جریان, و ساخته شده است در قیمت محصولات سیستم, آوردن یک تجربه لوکس برای خانه خود را. پیشرفته نازل قرار دادن خشک کردن امکانات و کنترل دمای آب هستند فقط تعداد کمی از ویژگی های در دسترس برای کسانی که مایل به صرف پول است.

ما تراکم بالا

انتخاب زیر انتخاب شده اند بر اساس ملاحظات ذکر شده در بالا از صندلی توالت اثر و به طور کلی شهرت صندلی توالت و تولید کننده.

Best Toilet Seat KOHLER

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: کولر K-4639-58 مهر آرام-نزدیک صندلی توالت

طراحی شده برای بهینه سازی کولر آرام-نزدیک صندلی توالت در دسترس است در دراز و گرد نسخه. هر دو سبک را نیز شامل 10 انتخاب رنگ های مختلف اجازه می دهد شما را به سفارشی خود را از صندلی توالت برای طراحی حمام خود را. آرام-نزدیک قابلیت های معنی است که شما دیگر نیاز به نگرانی در مورد کوبیدن درب را بر روی کاسه و یا دست خود را و جامد پوشش پلاستیکی مقاوم در برابر رنگ محو پریدگی و پوست کندن را برای نگاه بزرگ در طول زمان است.

با کولر سریع-ضمیمه سخت افزار, نصب و راه اندازی این صندلی نمی تواند آسان تر است. پس از نصب و راه اندازی سریع-انتشار لولا اجازه می دهد تا صندلی به راحتی می توان حذف شده از پیچ و مهره برای تمیز کردن به طور منظم ساخت حمام خود را بوی و نگاه بهتر است. راحتی انتخاب و قابلیت ترکیب را به این کلی بهترین صندلی توالت.

Best Toilet Seat BEMIS

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: Bemis 70 000 صندلی توالت

صندلی توالت لازم نیست به گران, به خصوص اگر آنها در حال رفتن به حمام مهمان و یا فصلی صفحه اصلی. این Bemis 70 000 صندلی توالت نکنه کیف پول می آید و در هر دو دراز و دور سبک. بالا نصب و راه اندازی سیستم معنی است که شما نمی خواهد که برای دریافت بر روی دست و زانو برای تکمیل این نصب و راه اندازی آسان با قفل بال آجیل. چهار ضربه گیر در پایین صندلی نگه دارید و آن را در محل در استفاده و جلوگیری از تغییر ناخواسته است که می تواند آسیب بستگی دارد. مواد پلاستیکی برای تمیز کردن آسان است و در برابر هر گونه صدمه به آب. وجود ندارد یک صندلی توالت بهتر برای قیمت.

Best Toilet Seat BioBidet

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: BioBidet عالی BB-1000 دراز صندلی توالت

این BioBidet عالی صندلی توالت است هرگز برای رفتن به یک اتاق مهمان از ویژگی های با برچسب قیمت به طور متوسط از صندلی توالت. اما برای مصرف کنندگان لوکس و یا کسانی که به دنبال از بین بردن خود 3-در-1 نازل قابل تنظیم برای پیشرفته هدف و فشار را معرفی شما را به یک تجربه کاملا جدید است.

این کرسی گرم حل مسئله از نشستن در هوای سرد پلاستیکی در وسط شب می آید و در دراز یا دور گزینه های. کنترل دمای آب در سمپاش شما را گرم نگه می دارد حتی در تمیز کردن و ساخته شده در خشک کن حذف نیاز به بیش از حد کاغذ توالت. اما نصب و راه اندازی خواهد شد پیچیده تر از معمول دو تا پیچ و مهره با توجه به گنجاندن یک مخزن آب.

Best Toilet Seat MAYFAIR

عکس: amazon.com

4. بهترین های چوبی: Mayfair 841EC 047 پیچ چوب صندلی توالت

چوبی صندلی توالت اضافه کردن برخی از درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی به یک حمام است که گزینه های پلاستیکی می تواند مطابقت ندارد. نه با انتخاب رنگ های مختلف این کابلها چوب از این صندلی توالت به نظر می رسد خیره کننده اما باید تمیز تنها با استفاده از صابون ملایم و آب. این Mayfair پیچ چوب صندلی توالت با استفاده از یک سیستم چفت و بست که در برابر حرکت و چرخاندن در بستگی دارد. پیچ پیچیده شده در یک پلاستیک سخت است که مانع از لغزش در ظروف سوراخ. علاوه بر این, پیچ و مهره, طراحی شده برای جلوگیری از گشتاور اضافی از آچار پس از مهره رسیده بهینه تنگی. شما می توانید حذف صندلی توالت از پیچ و مهره با انتشار سریع سیستم است که باعث می شود تمیز کردن آسان به صورت شسته و رفته و بهداشتی و حمام.

Best Toilet Seat Big John

عکس: amazon.com

5. بهترین ظرفیت وزن: تالار جان 6-W اندازه صندلی توالت

قادر به حمایت از تا 800 پوند بزرگ جان صندلی توالت طراحی شده است برای بزرگتر فردی است. 19-inch wide نشسته سطح معنی است که شما می توانید به راحتی نشسته و ثبات لاستیک ضربه گیر گرفتن کاسه به کاهش هر گونه تغییر که می تواند آسیب بستگی دارد. اما شما نمی خواهد پیدا کردن شل و ول پلاستیک لولا بر روی این صندلی توالت.

فولاد ضد زنگ, لولا, می تواند بسیاری از گشتاور از چرخاندن صندلی قبل از آنها خواهد خم شدن و یا شکستن. صندلی نشسته دو اینچ بالاتر از نسخه استاندارد ساخت آن را راحت تر برای بزرگتر مردم را به نشستن و ایستادن دوباره پس از استفاده. قوی و با دوام پلاستیک ABS از صندلی توالت است برای تمیز کردن آسان مقاوم در برابر لکه و ویژگی های یک جلو باز برای راحت تر استفاده کنید.

سوالات متداول در مورد جدید صندلی توالت

وجود دارد هیچ چیز بدتر از اطمینان از خرید یک محصول گرفتن آن و تحقق است که شما هنوز هم باید یک تن از سوالات در مورد این که آیا آن را برای شما مناسب است. جست و خیز پشیمانی و نگاهی به پاسخ به برخی سوالات رایج در مورد بهترین صندلی توالت زیر.

س: چه حداکثر وزن که یک استاندارد صندلی توالت می توانید نگه دارید ؟

وزن حد استاندارد صندلی توالت محدوده توسط سازنده اما متوسط حداکثر وزن بین 300 پوند و 500 پوند است.

س: چگونه می توانم پیدا کردن اندازه مناسب برای من ؟

برای پیدا کردن اندازه مناسب صندلی توالت برای خود, توالت, اندازه گیری طول از صندلی توالت عرض صندلی توالت و فاصله بین پیچ و مهره.

س: چگونه می توانم شما جای صندلی توالت?

شما می توانید به جای صندلی توالت با از بین بردن پیچ و مهره های موجود از صندلی با یک پیچ گوشتی و آچار بکس و سپس نصب یکی از جدید با مجموعه ای از جدید پیچ و مهره (فلزی یا پلاستیکی معمولا). با توجه به مقدار که شما سفت کردن پیچ و مهره. اگر شما آنها را سفت بیش از حد صندلی (یا چینی توالت) می توانید ترک. اگر آنها بیش از حد سست و صندلی را حرکت در اطراف هنگامی که در حال استفاده, باعث لولا به خم شدن و شکستن.

Q. چه اندازه در صندلی توالت پیچ و مهره?

متوسط پیچ اندازه ⅜ “x 2 ½” هر چند اندازه های دیگر در دسترس هستند برای صنعتی توالت سنگین صندلی توالت یا تخصص توالت.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im