بهترین پیستون توالت برای دستشویی اضطراری

پاک کردن آن سخت توالت کفش های چوبی با حق پیستون را بی عیب و نقص فلاشینگ پشت به حمام خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Toilet Plunger Options

عکس: depositphotos.com

چیزهای اتفاق می افتد—و بنابراین افسوس که آیا پر کردن توالت. مقادیر بیش از حد کاغذ توالت ضایعات محصولات بهداشتی و حتی می تواند مغشوش کردن صاف خیط و پیت کردن و مسدود کردن رخ می دهد و شما رو به آدرس آن عاجلانه. این بدان معناست که یک پیستون: ساده و در عین حال ضروری لوله کشی ابزار است که باعث ایجاد مکش برای کاهش انسداد از تخلیه و لوله با هوا مجبور.

وجود دارد انواع پیستون و کوتاه-مدل به کار گرفته شده برای تخت تخلیه در یک حمام با وان یا سینک آن را قطع نمی در خود و بر خود مي باليد. یک پیستون توالت ویژگی های تلفظ فلنج (کوتاه لوله مانند فلپ لاستیک) در پایین آن جام و یا زنگ. فلنج متناسب با صورت چسبیده به توالت تخلیه برای ایجاد یک مهر و موم مناسب در حالی که همچنین به حداقل رساندن چلپ چلوپ برگشت. یک بار فلنج قرار داده شده است شما به سادگی فشار و کشش رسیدگی به راندن مسدود.

اگر این لوله کشی بگیرید و یاد دهید بسیار اساسی وجود دارد تغییرات در طراحی مواد و قیمت پس نگه داشتن خواندن برای کلید خرید اطلاعات و پیدا کردن که چرا زیر پنج در نظر گرفته شده بهترین پیستون توالت گزینه های.

    – بهترین کلی: Korky کندوی عسل Max

  1. بهترین ارزش: JS جکسون لوازم حرفه ای دم آکاردئون پیستون توالت
  2. – بهترین سنتی: آقای SIGA پیستون توالت و کاسه برس دسته کوچک موسیقی جاز – بهترین لایه: Neiko پیستون توالت – بهترین NOMUSCLESREQUIRED مدل: SurePlunger اتوماتیک پیستون توالت

The Best Toilet Plunger Options

عکس: depositphotos.com

انواع پیستون توالت

وجود دارد چهار نوع اساسی از توالت پیستون و هر یک از زاویه خاص خود را دارد در نقل و کفش های چوبی است.

  • سنتی: احتمالا تصویری که به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم از یک پیستون از نوع سنتی است که به شکل یک زنگ و یک فلنج زیر.
  • کندوی عسل: به درستی به نام یک کندوی عسل پیستون شبیه آنچه که یک کارتون خرس ممکن است سعی کنید به جلو و از یک درخت—دور در وسط و مخروطی در هر دو به پایان می رسد. این به تدریج گسترده تر شکل همراه با فلنج باعث می شود یک کندوی عسل پیستون و مناسب برای بسته بندی انواع تخلیه اندازه ها و اشکال.
  • دم: به شکل یک آکوردئون یک دم پیستون بسیار تاشو و حرکت می کند مقدار زیادی از هوا و آب در هنگام فشرده پس از آن برای پاکسازی خیره کفش های چوبی است. اما دستیابی به یک مهر و موم می تواند روی حیله و تزویر به دلیل دم پیستون معمولا ساخته شده از مواد سفت مانند پلاستیک خود را برای حفظ آکاردئون شکل در طول استفاده از. استفاده از نازک مهره از ژل نفت خام ممکن است کمک به نزدیک کردن هر گونه شکاف.
  • لایه: لایه پیستون شبیه همتایان سنتی خود را, اما از ویژگی های یک پا فلنج—معمولا در چهار اندازه—به معنای جا به طور خاص به اندازه تخلیه. در حالی که طراحی شده به جهانی آنها اغلب دشوار است به جا از کندوی عسل در حالی که همچنین با داشتن حجم کمتر از یک دم-مدل سبک.

خرید ملاحظات

مواد

پیستون مواد توانا و مهم است. برای فشرده سازی و مکش نرم تر یا لاستیک قابل انعطاف زیادی طول می کشد تلاش کمتر به کار از ضخامت لاستیک سفت و سخت. ضخامت لاستیک بیشتر ناهموار پس از آن ترجیح داده شده توسط جوانب مثبت در برنامه های کاربردی تجاری که در آن پیستون اغلب استفاده می شود اما به طور متوسط برای خانه استیک با چیزی است که شما می توانید به راحتی به کار گیرند.

دسته مواد نیز با توجه به ارزش. یک پیستون با شل و ول پلاستیک رسیدگی خواهد انعطاف پذیری و خم شدن—و نه مفید هنگام کار در مسدود کردن—در حالی که یک مدل با سر دسته چوبی می توانید جمع آوری باکتری ها در مواد متخلخل. به دنبال یک پیستون با محکم پی وی سی, چوب یا آلومینیوم رسیدگی خواهد شد که قوی و آسان برای تمیز کردن.

رسیدگی ظهر

ياوه توالت است ذاتا کثیف بنابراین بیشتر شما می توانید دور ماندن از آب بهتر است. انتخاب یک پیستون با نسبتا طولانی رسیدگی—21 تا 24 اینچ—برای نگه داشتن دستان خود را بالا و بدن از splash zone.

سینی چکه و می ایستد

قرار نیست یک چکیدن germy پیستون شما فقط کشیده از توالت را به یک دولت و یا گنجه و یا حتی در کف حمام خود را بدون وسیله ای برای جمع آوری عرق سیار آب. برخی از مدل های با کیفیت با یک سینی چکه و یا ایستاده اما دیگران ندارند. اگر شما نمی خواهید برای خرید یک پایه یا سینی جداگانه دکل چیزی را با یک سطل و یا گلدان.

تخلیه سبک

نه همه توالت تخلیه هستند به طور یکسان. بسته به سازنده و طراحی آنها ممکن است در زوایای مختلف و یا به طور کامل شکل های مختلف. تخلیه با راندمان بالا توالت (HET) مدل توسعه یافته نسبتا به تازگی به شکل های مختلف از پیشینیان خود. می توان آن را دشوار است به جا یک سبک پیستون به یک HET تخلیه و به شکل موثر و مهر و موم می سازد که جهانی پیستون بیشتر لازم است در حال حاضر از همیشه.

ما تراکم بالا

Unclog یک کمد به سرعت با هر یک از این بهترین پیستون توالت گزینه های.

The Best Toilet Plunger Option: Korky Beehive Max

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Korky کندوی عسل Max

یکی از اولین واقعا جهانی پیستون (به گفته سازنده) این Korky کندوی عسل Max طراحی شده است که متناسب با سبک قدیمی در توالت تخلیه و همچنین جدیدتر HETs. این مدل دارای نرم و قابل انعطاف ياوه پایان و محکم T-شکل دسته اجازه می دهد تا شما را به دریافت یک چنگال خوب برای لجبازی مانع است. برخی از داوران باید اظهار داشت که زنگ می تواند تلنگر داخل به خارج (به احتمال زیاد به این دلیل که کاربر موفق به دریافت مناسب مهر) یک ناراحتی اصلاح با ضربه زدن بل در برابر لبه توالت قبل از ادامه به سقوط.

The Best Toilet Plunger Option: JS Jackson Supplies Professional Bellows Accordion Toilet Plunger

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: JS جکسون لوازم حرفه ای دم آکاردئون پیستون توالت

طرد دشوار کفش های چوبی و اقامت در بودجه با JS جکسون منابع’ آکاردئون پیستون توالت. مثل همه آکاردئون پیستون اصلی آن درخواست تجدید نظر حجم و نیروی آن را می توانید ایجاد کنید و این مدل ساخته شده است ضخیم و انعطاف پذیر پلاستیکی است که به راحتی فرو می ریزد اما ناهموار به اندازه کافی برای بسیاری از تکرار فرو. دسته جدا برای تمیز کردن عمیق اما نتیجه مشترک بین دستگیره و دم مستعد ابتلا به نشت هوا و افت فشار در طول استفاده از.

The Best Toilet Plunger Option: MR.SIGA Toilet Plunger and Bowl Brush Combo

عکس: amazon.com

3. بهترین سنتی: آقای SIGA پیستون توالت و کاسه برس دسته کوچک موسیقی جاز

این برنامه شامل یک محاکمه و درست طراحی مدرسه قدیمی مسدود شکن در آقای SIGA پیستون توالت و کاسه برس دسته کوچک موسیقی جاز کیت کار می کند فقط خوب است. علاوه بر آن همراه با پایه و سینی چکه ترکیب برای به حداقل رساندن فاجعه و همچنین به عنوان یک برس توالت مطمئن است در مفید آمده است برای پاکسازی و. برخی از داوران شکایت دارند که ضخیم تر لاستیک بل باعث می شود ياوه تمرین, بنابراین اگر شما لازم نیست که عضلات برای یک نرم تر پیستون.

The Best Toilet Plunger Option: Neiko Toilet Plunger

عکس: amazon.com

4. بهترین لایه: Neiko پیستون توالت

تا آنجا که لایه پیستون رفتن شما نمی توانید ضرب و شتم این Neiko که ویژگی های چهار اندازه های مختلف فلنج به جای مجموعه ای از درن. زنگ طراحی شده است به مقاومت در برابر کوه در می رم داخل و آلومینیوم سبک رسیدگی دارای یک روزنه در پایان بنابراین شما می توانید چسبیدن پیستون در داخل قلاب تمیز کردن کابینت. برخی از کاربران ادعا می کنند آنها در تلاش برای دریافت مهر و موم خوب—یک اشکال رایج لایه مدل.

The Best Toilet Plunger Option: SurePlunger Automatic Toilet Plunger

عکس: amazon.com

5. بهترین NO-عضلات-مورد نیاز مدل: SurePlunger اتوماتیک پیستون توالت

این SurePlunger اتوماتیک پیستون توالت با استفاده از گاز فشرده به زور زباله از طریق تخلیه از بین بردن هل دادن و کشیدن پیستون معمولی نیاز است. به دنبال کمی مانند یک زمینه چوب هاکی روی آن طراحی شده بود وارد تخلیه در یک زاویه است که باعث خوب مهر و موم. بعد از آن شما وارد یک CO2 کارتریج به رسیدگی و با فشار یک دکمه به انتشار یک انفجار گاز فشرده. در تئوری که انفجار باید قوی به اندازه کافی برای راندن مسدود—اما اگر شما نمی توانید یک ایده آل مهر و موم شما در معرض خطر پاشش فاضلاب در سراسر حمام خود را. آن می آید با یک استارتر پک سه واحد-استفاده از CO2 کارتریج اما شما باید برای خرید بیشتر به طور جداگانه و شامل ایستادگی انجام نمی دهد بسیار به گرفتن چکیدن آب و فاضلاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma