بهترین توالت برس برای حمام خود را

از براق و مدرن برای یکبار مصرف و ترکیب مجموعه این توالت برس کمک به تمیز کردن کمی کمتر از کارهای عادی و روزمره.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Toilet Brush

عکس: amazon.com

پیدا کردن بهترین برس توالت می تواند تمیز کردن یک کمی آسان تر است. بهترین برس همچنین کمک به شما در یک مطلب کاربردی و بهداشتی محل. هر چند شما می توانید صرف چند دلار ارزان تر براش دیگران ارزش کمی بزرگتر سرمایه گذاری و حتی برخی از آنان را برای به صرفه تر گزینه با تعویض سر برس. صرف نظر از آنچه شما به دنبال آن کمک می کند تا به نقد و بررسی چند خرید ملاحظات براش انواع و ویژگی های برای پیدا کردن یک برس توالت که نیازهای خود را بر اساس قیمت, طراحی, و بیشتر.

  1. بهترین کلی: OXO خوب چنگک برس توالت
  2. نفر دوم: simplehuman برس توالت با کدی
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: mDesign باریک و جمع و جور و پلاستیک کاسه توالت برس
  4. بهترین برس/پیستون تنظیم: ToiletTree محصولات برس توالت و پیستون و دسته کوچک موسیقی جاز
  5. بهترین برقی: به روز رسانی چرخش اسکرابر WiMiUS 360 درجه
  6. بهترین یکبار مصرف: JWCE کاسه توالت, قلم مو, حمام, زیر لبه
  7. اکثر بهداشتی: So-معدن بهداشتی توسط Sanimaid برس توالت
  8. همچنین در نظر بگیرید: ToiletTree محصولات لوکس برس توالت با درب
Best Toilet Brush

عکس: depositphotos.com

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک برس توالت

آیا هزینه برای شما مهم است و یا اگر شما ترجیح می دهند پایداری و یا طراحی شما می توانید پیدا کردن بهترین برس توالت برای حمام خود را با توجه به قرار زیر است.

مالش سر

این شکل از شستشو سر مسائل فقط به عنوان به عنوان با کیفیت از موی. بسیاری از استاندارد برس توالت طرح و نمی توانید به تمام گوشه و مخفیگاه از کاسه توالت, نیاز به چند ابزار برای به دست آوردن آن را به طور کامل تمیز می کند. داشتن یک قلم مو است که محکم و به خوبی طراحی شده است بهترین شرط بندی برای تمیز کردن ابزار سرمایه گذاری است.

اما برای الکتریکی و یکبار مصرف برس موی متفاوت است. قلم الکتریکی نیاز ندارد به عنوان نیروی بسیار و مانور به راحتی اجازه می دهد تا شما را به مکان های شما به طور معمول نمی خواهد با یک سنتی برس. یکبار مصرف برس اغلب generic طراحی و نرمتر سر برای یک بار استفاده کنید. به دنبال در های مختلف شستشو سر گزینه کمک خواهد کرد که شما را انتخاب بهترین توالت برس برای نیازهای شما.

رسیدگی

رسیدگی به طرح ها می تواند متفاوت باشد. شما می خواهید یک برس توالت رسیدگی به راحت در حالی که شستشو اما یکی دیگر از رسیدگی نظر است که آیا یک برس خوب گرفتن. یک پنجه می تواند به جلوگیری از قلم مو از لغزش از خود را درک و پاشش شما با آب توالت در حالی که تمیز کردن.

ارتفاع از رسیدگی بیش از حد مهم است از آنجایی کوتاه تر رسیدگی می تواند منجر به غیر ضروری گسترش میکروب ها در حالی که یکی دیگر به طور کلی می افزاید: میزان راحتی و سهولت استفاده. بررسی برس که باید حداقل رسیدگی به ارتفاع 10 اینچ.

قابل استفاده مجدد در مقابل یکبار مصرف

قابل استفاده مجدد برس بیشتر پایدار میدارد گرفتن اقامت در حمام خود را و نیاز به طور منظم بهداشت به عنوان شما آنها را استفاده کنید. اکثر مردم ترجیح می دهند قابل استفاده مجدد برس که شما به اندازه کافی بلند برای آنها را به احساس می کنید که آنها بدست ارزش پول خود را از محصول.

اما یکبار مصرف برس مفید هستند برای چند دلیل. آنها ترجیح داده برای موقعیت های که در آن شما نیاز به یک گزینه به پرتاب قلم مو دور یک بار این کار انجام شده است و یا برای دفع آسان قبل از حرکت ،

کتابچه راهنمای کاربر مقابل برقی

هر دو دستی و برقی برس توالت گزینه های در دسترس هستند که یکی از بهترین بستگی به فرد دلخواه کاربر می باشد. برای یک چیز, دستی, توالت برس تمایل به هزینه کمتر در حالی که برقی توالت برس نیاز به بیشتر از یک سرمایه گذاری است.

برقی توالت برس شارژی و نیاز به تلاش کمتر به طور کامل تمیز کردن کاسه توالت, از موتور بسیاری از کار. برقی برس تمیز کردن کمی ساده تر برای افرادی که تحرک چالش ها و مشکلات.

هر دو دستی و برقی, برس خواهد این کار انجام می شود و هر دو به طور معمول با گزینه تعویض یک سر قلم مو به عنوان مورد نیاز صرفه جویی در پول در replacements.

کنترل بو

کنترل بو مهم است که برخی از مردم هنگام تمیز کردن توالت. یک توالت تمیز به طور کلی کمک می کند تا کاهش بو در حمام, اما برخی از کاربران می خواهند یک لایو بوی به توالت و حمام احساس فوق العاده تمیز….

که با توجه به بوی-کنترل توالت برس با ساخته شده است در پاک کننده توجه داشته باشید که بسیاری از تمیز کردن مواد شیمیایی مورد استفاده در این محصولات حاوی سمی مصنوعی, رایحه است که می تواند یک خطر برای کودکان و حیوانات خانگی. با استفاده از, در خانه, تمیز کردن محصولات خود را با برس توالت می تواند کمک به شما عطر و بوی شما می خواهید. پس از تمیز کردن شما می توانید اضافه کردن چند قطره از اسانس را به کاسه. عالی کنترل بو و ضد باکتری میدارد شامل اوکالیپتوس و روغن درخت چای, اما برای بیشتر از یک تازه و روشن عطر با پرتقال و یا لیمو.

ما تراکم بالا

ما تراکم بالا گرفته اند خرید ملاحظات به حساب برای کمک به خریداران انتخاب موثر برس توالت با امکانات مناسب. زیر میدارد شامل طراحی-زرنگ و دانا انتخاب نوآورانه برس سر و بودجه-گزینه های دوستانه.

Best Toilet Brush OXO

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: OXO خوب چنگک برس توالت

طراحی شده به زیر لبه و رسیدن به این نقاط تنگ است که دیگر توالت برس می تواند از دست OXO در صدر لیست به صورت کلی بهترین برس توالت. قوطی پنهان برس و طراحی شده است برای ارائه تهویه مناسب بین استفاده می کند که می تواند به کاهش تجمع باکتری است.

از آن آسان است به جای قلم مو سر در OXO خوب چنگک برس که این باعث می شود مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست گزینه بیش از دور انداختن کل برس توالت. این OXO شرکت موی و آسان گرفتن برای ساده و موثر برای تمیز کردن و البته گزینه ای برای پاکسازی کل واحد به عنوان مورد نیاز است.

اگر چه این قلم مو و قوطی تماس برای کمی بیشتر از سرمایه گذاری از برخی از توالت برس داشتن یک تعویض سر موجب صرفه جویی در پول زمانی که قلم مو نیازهای در حال تغییر است.

Best Toilet Brush SimpleHuman

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: simplehuman برس توالت با کدی

طراحی simplehuman برس توالت با کدی باعث می شود تمیز کردن ساده تر و باریک مشخصات باز است در پشت مناسب برای تهویه هوا. این اجازه می دهد تا شما را به جای سر در هنگام نیاز کمک می کند که توجیه برچسب قیمت بر روی این برس توالت با طراحی براق.

گزینه خوبی است اگر شما کوتاه در فضای این برس توالت ویژگی های موی سفت به لکه ها و دارای یک نوار مغناطیسی در اطراف یقه کدی برای اطمینان از برس توالت امن باقی می ماند زمانی که حمل. این بدان معناست که بیشتر برس توالت سقوط و یا چکیدن بر روی زمین است. همچنین در انتخاب رنگ (سیاه یا سفید) برای مطابقت با دکور حمام.

یکی باهم به این طرح این است که قلم مو ممکن است رسیدن به اصلی سوراخ های تخلیه در پایین کاسه.

Best Toilet Brush mDesign

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: mDesign باریک و جمع و جور و پلاستیک کاسه توالت برس

با احتیاط و جذاب mDesign باریک و جمع و جور برس توالت و دارنده مجموعه ای ساده طراحی جمع و جور است که متناسب با در فقط در مورد هر فضا. اگر چه آن را به قیمت کم با قلم مو و برس سر نیست تعویض بنابراین وقتی که آن زمان برای یک براش جدید, کاربران نیاز به تعویض کل واحد.

در حالی که طراحی این مجموعه نیست و کاملا براق به عنوان simplehuman این قیمت مناسب است. بودجه دوستانه مجموعه مانند این به طور معمول هیچ منافذ در کدی به کمک قلم مو خشک کردن بین استفاده می کند به این معنی است که آن را کاملا به عنوان بهداشتی به عنوان دیگر برس مگر اینکه تمیز و ضد عفونی به طور منظم.

Best Toilet Brush ToiletTree

عکس: amazon.com

4. بهترین با پیستون: ToiletTree محصولات برس توالت و پیستون و دسته کوچک موسیقی جاز

این ToiletTree برس توالت و پیستون و دسته کوچک موسیقی جاز است که مناسب برای کسانی که مایل خود را با قلم مو و پیستون به طور مخفی در حمام. پشت کاملا باز اجازه می دهد تا خود را با قلم مو و پیستون به خشک کردن درست اما جلو باقی می ماند محصور در خشکی برای یک نگاه.

این ترکیب مجموعه ای است بزرگ برای فضاهای کوچکتر فاقد اتاق به صورت جداگانه پیستون و قلم مو. به علاوه ترکیبی مجموعه ای است با احتیاط به اندازه کافی برای نشستن در چشم ساده بدون حمام بازدید کننده نیاز به نگاه خیره به پایین به یک پیستون و قلم مو. ToiletTree ارائه می دهد جایگزین سر برس که موجب صرفه جویی در پول و بدون هیچ زحمتی از نیاز به تعویض کل مجموعه. خریداران نیز عشق پاک, فولاد ضد زنگ, نگاه این دسته کوچک موسیقی جاز.

Best Toilet Brush Spin Scrubber

عکس: amazon.com

5. بهترین برقی:: به روز رسانی چرخش اسکرابر WiMiUS 360 درجه

این WiMiUS 360 درجه برقی اسپین اسکرابر همراه با چهار برس جایگزینی سر و بی سیم است برای راحتی اضافه شده. در آن طول می کشد بیش از سه ساعت به شارژ به طور کامل فراهم می کند که 60 تا 90 دقیقه (مقدار زیادی از زمان برای تمیز کردن بیش از یک توالت). قلم مو قطب گسترش فراهم می کند که فاصله بین کاربر و در حالی که مسواک زدن.

این دیگر قلم مو نیز می تواند کمک به مردم با مسائل پشت یا دیگر تحرک چالش های مانند آرتروز زمانی که آنها تمیز کردن توالت. به عنوان یک قلم مو چند منظوره با سرعت چرخش بالا ، WiMiUS برقی برس نیاز به کمی فشار از کاربر هنگام تمیز کردن. این قلم مو یک گزینه عالی برای حفظ درخشان, توالت, با به طور منظم اما کم تلاش کردن.

Best Toilet Brush JWCE

عکس: amazon.com

6. بهترین یکبار مصرف: JWCE کاسه توالت, قلم مو, حمام, زیر لبه

بر خلاف بسیاری از دیگر یکبار مصرف توالت برس که حاوی پاک کننده های خشن با عطرهای مصنوعی است که می تواند لکه توالت فرنگی های JWCE کاسه توالت قلم مو با این نسخهها کار با کاربر مورد علاقه کاسه توالت پاک کن. این شامل یک خراش رایگان براش امن برای تمیز کردن.

این یکبار مصرف برس ندارد قابل تعویض یا قابل جابجایی سران این معنی که هنگامی که آن زمان برای یک براش جدید کاربران باید به دور از کل مجموعه و خرید یکی از جدید. اما برای کسانی که حمام و سرویس بهداشتی یا موارد زمانی که یک بار مصرف, قلم مو با این نسخهها کار این است که یک گزینه مقرون به صرفه. این JWCE قلم مو نیز می آید در دو بسته که بدان معنی است که شما باید یک بازگشت به بالا براش آماده زمانی که آن زمان به دور از یک جریان و یا اگر نیاز به اضافی برس توالت مطرح می شود.

Best Toilet Brush SoMine

عکس: amazon.com

7. اکثر بهداشتی: So-معدن بهداشتی توسط Sanimaid برس توالت

این نوآورانه برس توالت استفاده نمی موی برای تمیز کردن توالت—به جای آن یک سر سیلیکون است که توابع مشابه به یک کهنه پاک کردن به خلاص شدن از شر لکه ها و تمیز کردن کاسه.

کدی دارای یک طراحی باز است که اجازه می دهد تا سر از دستگاه به هوا کاملا خشک بین و با استفاده از سیلیکون است که آسان برای تمیز کردن و استفاده مجدد. سر نمی جمع آوری به عنوان مقدار آب به عنوان یک سنتی برس توالت, که به معنی کمتر از مناطق که در آن میکروب می تواند جمع آوری.

استفاده از این نوع قلم مو نیاز به یک منحنی یادگیری پس از آن کار می کند متفاوت از توالت سنتی, برس, اما آن را به یک, بهداشتی, dripless و ارگونومیک طراحی شده است.

Best Toilet Brush ToiletTree Deluxe

عکس: amazon.com

8. همچنین در نظر بگیرید: ToiletTree محصولات لوکس برس توالت با درب

برای فولاد ضد زنگ گزینه ای با درب های ToiletTree محصولات لوکس برس توالت نیازی به هیچ کدی لمس کردن آن می توانید به حداقل رساندن و گسترش میکروب ها. همچنین ویژگی های یک طراحی مدرن برای تکمیل مختلف, حمام, سبک. با یک بادی درب برای میکروب این واحد باریک به اندازه کافی برای کوچکتر حمام و سرویس بهداشتی و مقاوم در برابر زنگ زدگی.

کدی نیست که یک تخلیه فضا در پایین به صورت انباشته از آب است که نیاز به برخی از فوق العاده تمیز و بهداشتی. همچنین سر قلم مو نیست متحرک که به معنی نیاز به تعویض کل قلم مو و رسیدگی به آن را هنگامی که زمان می آید. اما اواسط نقطه قیمت و فولاد ضد زنگ براق نگاه قطعا این قلم مو با توجه به ارزش.

سوالات متداول در مورد جدید خود را برس توالت

آنچه راه درست برای استفاده از یک برس توالت و چگونه اغلب شما باید تمیز کردن آن ؟ پیدا کردن بهترین برس توالت است اما بدون در نظر گرفتن مناسب مراقبت از آن و با استفاده از آن مناسب آن را نمی خواهد به شما کمک کند واقعا تمیز کاسه.

س: چگونه می توانم به شما استفاده از یک برس توالت?

یک برس توالت طراحی شده است برای تمیز کردن داخل توالت خود را تنها. پور پاک به توالت (چه در خانه و یا در فروشگاه خریداری شده) و سپس استفاده از توالت خود را با قلم مو به مالش دادن کاسه. توجه فوق العاده به لبه در بالای صفحه (زیر صندلی توالت) و سوراخ در پایین. وقتی انجام می شود, توالت خیط و پیت کردن و سپس پایان تمیز کردن خارج و فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را پس از آن.

س: چگونه می توانم به شما تمیز کردن برس توالت?

شما باید تمیز کردن توالت خود را با قلم مو در مورد یک بار در هفته و یا پس از هر استفاده. این چیزهای کثیف! شما می توانید تمیز کردن آن به سادگی با ریختن سفید کننده بیش از آن را به عنوان شما را نگه برس پایان بیش از توالت و یا شستشو با آب جوش. شما همچنین می توانید خیس قلم مو در یک سفید کننده و یا سرکه حل برای ضد عفونی. یک برس توالت کدی باید تهویه مناسب اجازه می دهد تا با قلم مو به طور کامل خشک بین استفاده می کند برای جلوگیری از تجمع باکتری ها.

Q. چگونه اغلب شما باید خود را تغییر دهید برس توالت?

شما می دانید که آن زمان برای تغییر توالت خود را با قلم مو بر اساس قلم با کیفیت (و یا قلم-دانلود رایگان طرح های با کیفیت). سفتی برخی قلم را نگه دارید تا بهتر از دیگران است. اگر خود را برس توالت است و چیز ساییده شده و یا به درستی انجام آن کار دیگر زمان خود را برای یکی از جدید. با کیفیت بالا, برس گذشته باید بیش از دیگران است. خوب قاعده کلی این است که تغییر یک برس توالت (یا سر قلم مو) پس از حدود شش ماه. اگر شما یا یکی از اعضای خانواده داشته اند آنفولانزای معده شما همچنین باید در نظر بگیرید تغییر قلم مو برای جلوگیری از گسترش باکتری ها.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>