بهترین نکات برای تمیز کردن ویندوز در داخل و خارج

How to Clean Windows, Inside and Out

عکس: istockphoto.com

حتی زمانی که خورشید در حال درخشیدن است, شما ممکن است مقدار حداکثر از نور طبیعی در خانه شما اگر ویندوز خود را در یک فیلم خاک و گرد و غبار هایش اشکالات و یا لکه های آب. به طور کامل لذت بردن از به روز طولانی تر و با شکوه views خارج از منزل, شستن ویندوز است که در بالا از ما بهار تمیز کردن لیست—و باید آن را در مال شما بیش از حد.

خوشبختانه فرایند تمیز کردن ویندوز به اندازه کافی آسان است. بسیاری از پنجره های تجاری تمیز کردن محصولات در دسترس هستند که همه وعده برای بیان یک “خط رایگان بدرخشد.” اما ما پیدا کرده اند که یک راه حل ساده—یک قسمت سرکه سفید و دو قسمت آب—کامل است که مخلوط را در یک بطری اسپری.

این که آیا شما انتخاب می کنید storebought یا یک خانه, سرکه, تمیز کردن راه حل شروع با این نکات و تکنیک های برای چگونه برای تمیز کردن ویندوز در داخل و خارج به کار به سرعت و به آسانی.

How to Clean Windows Naturally

عکس: istockphoto.com

تمیز کردن داخل ویندوز

 1. پر کردن یک سطل یا قابلمه بزرگ با آب سرد و اضافه کردن چند قطره صابون مایع ظرفشویی.
 2. جای زیادی حوله حمام در زیر پنجره برای گرفتن هر گونه نشت.
 3. استفاده از یک پاک میکرو پارچه و یا اسفنج به بیش از سطح پنجره شروع در بالا و کار به پایین. فراموش نکنید که برای پاک کردن قاب و همچنین هر دو در داخل و خارج.
 4. اسپری پنجره را کاملا با سرکه و آب راه حل و یا اگر شما ترجیح می دهید یک پنجره های تجاری تمیز کردن محصول (مانند Zep یا Windex هر دو در دسترس در آمازون و یا هر یک از دیگر بهترین شیشه پاک کننده ها ما توصیه می کنیم). یکی دیگر از گزینه این است که مخلوط کردن یک capful آمونیاک با دو گالن آب.
 5. با استفاده از یک تمیز بدون پرز حوله (و یا سیاه و سفید صفحات روزنامه) خشک و پنجره به طور کامل با استفاده از Z-شکل حرکت است. شما همچنین می توانید با استفاده از کاغذ پاک حوله برای خشک شدن ویندوز, اگر شما ترجیح می دهند.
 6. اگر خاک یا رگه باقی می ماند اسپری و خشک است. (کثیف ویندوز به طور معمول نیاز به دو دوره سمپاشی و خشک کردن.)

در ذهن نگه دارید: بهتر است به کار در یک سرد و ابری به طوری که آب و صابون و پنجره-راه حل تمیز کردن خشک خود را بر روی ویندوز.

How to Clean Windows from the Outside

عکس: istockphoto.com

تمیز کردن ویندوز از خارج

 1. خارج از ویندوز به طور معمول باید بیشتر خاک و لکه ها. شروع شده توسط شستشو ویندوز با شلنگ و سپس پر کردن یک سطل با آب سرد و اضافه کردن چند قطره صابون مایع ظرفشویی.
 2. با استفاده از نرم پارچه میکرو رفتن بر روی سطح پنجره. برای بالاتر ویندوز با استفاده از یک اسفنج mop (یا یک پنبه نرم و یا میکرو mop) در یک قطب.
 3. کاملا شستشو با شلنگ.
 4. اسپری یا mop با سرکه و آب راه حل و یا با یک تجاری شوینده.
 5. پاک کردن پنجره خشک با استفاده از یک تمیز لاستیک تیغه خشک کن. زاویه خشک کن به سمت پایین پنجره و از بالا به پایین. پاک کردن در خشک کن با تمیز حوله خشک در پایین هر عبور کند. متناوبا, شما می توانید با استفاده از یک تمیز بدون پرز حوله یا صفحات روزنامه برای خشک کردن ویندوز.
 6. برای لجبازی خاک و لکه ها از جمله مدفوع پرنده اشباع به طور کامل با آب و سرکه و اجازه دهید برای چند دقیقه قبل از خشک کردن. شما همچنین می توانید سعی کنید مالش با یک نرم “scrubbie” اسفنج (مانند این Scotch-Brite غیر خراش اسکراب اسفنج از آمازون) اما آیا استفاده از پشم فولاد و یا سخت شستشو پارچه; این را ابتدا پنجره.
 7. غفلت نکنید از پنجره صفحه نمایش. شستشو با آب ساده اسپری را با سرکه و آب حل و سپس شستشو با آب ساده. اجازه دهید به طور کامل خشک قبل از تعویض صفحه نمایش در ویندوز.

گاهی اوقات پنجره ها را رنگ آمیزی با ذخایر معدنی به خصوص در مناطق با آب سخت. چندین روش وجود دارد که برای تمیز کردن ویندوز خدشه دار ذخایر معدنی اما بهترین شرط بندی شما ممکن است یک تجاری شوینده. مثلا CLR (در دسترس در آمازون) حذف کلسیم آهک و لکه زنگ زدگی; به سادگی به دنبال تولید کننده جهت هنگامی که با استفاده از.

اگر چه تمیز کردن ویندوز می تواند یک “درد” آن است که ارزش آن را قادر به لذت بردن از بدون مانع views… و اجازه درخشش خورشید در!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر