بهترین پرتاب بالش برای خانه

تنفس زندگی جدید را به فضای خود را با اضافه کردن چند تزئینی لهجه خانه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Throw Pillows Option

عکس: amazon.com

پرتاب بالش یک راه آسان و ارزان برای تغییر نگاه از اتاق. آنها در مجموعهای از رنگ و بافت و سبک های بسیار وجود دارد محدود به یکی که مناسب سلیقه شما. با بسیاری از گزینه های در دسترس, اما, می توان آن را قریب به اتفاق به انتخاب یک حق برای کار با دکور خود را.

هنگامی که شما در یادگیری اصول اولیه از پرتاب بالش مانند اندازه و شکل و قرار دادن نوع تصمیم گیری آسان تر است برای محدود کردن. در نظر ما راهنمای انتخاب بهترین پرتاب بالش برای خانه خود را.

 1. بهترین کلی: صفحه اصلی درخشان نرم و راه راه پلی اکریلونیتریل را پوشش می دهد
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: HOMFINER تزئینی پرتاب بالش را پوشش می دهد مجموعه ای از 6
 3. ارتقا انتخاب کنید: Merrycolor خانه رعیتی تزئینی پرتاب بالش
 4. کمری انتخاب کنید: پرچ Mudcloth-الهام تزئینی پرتاب بالش
 5. بزرگترین انتخاب کنید: Kevin پارچه مخمل نخی راه راه جامد بافت پوشش
 6. داخل سالن/فضای باز انتخاب کنید: EZVING هندسی پنبه کتانی در فضای باز داخل سالن را پوشش می دهد
 7. پایین جایگزین انتخاب کنید: IZO کمکاری-آلرژی زا پرتاب بالش
 8. پایین قرار دادن انتخاب کنید: پایه اصلی پایین بالش پر درج
The Best Throw Pillows Option

عکس: amazon.com

راهنمایی برای خرید و استفاده از پرتاب بالش

خرید بهترین پرتاب بالش بیش از فقط انتخاب رنگ و طرح. وقتی که می آید به چیدن خانه کامل لهجه وجود دارد چند چیز را در نظر میگیرد. بسیاری از زمان شما خرید بالش را پوشش می دهد به طور جداگانه از درج. قابل حمل بالش را پوشش می دهد و اجازه می دهد تا شما را به تغییر نگاه از فضای خود را و بالش راحت تر برای شستن. ٬ قابلیت شستشو بستگی دارد مواد را پوشش دهد. برخی از پارچه خشک تمیز کردن و یا دست شستن تنها, بنابراین مطمئن شوید که به خواندن دستورالعمل مراقبت. با توجه به محبوبیت خود در بسیاری از پرتاب بالش را پوشش می دهد در حال حاضر دستگاه قابل شستشو.

بالش درج در دسترس هستند با پایین, پایین جایگزین و یا پلی استر پر کنید.

 • این پایین پر دارای بزرگترین انبار و لوکس ترین (و گران ترین) گزینه است. پایین است که راحت نگه می دارد و شکل آن بسیار خوب است. پایین است برچسب پایین/پر نسبت. به عنوان پایین مطالب بالا می رود تشکیل می شود
 • روان تر و سبک تر و گرمتر است.
  اما برخی از افراد حساسیت به پر و بال یا پایین. پایین جایگزین (مصنوعی پایین) یک ضد حساسیت پایین جایگزین می دهد و شما در انبار نزدیک به واقعی کردن اما بدون برچسب قیمت.
 • پلی استر استفاده می شود اغلب پر و مقرون به صرفه ترین. آن می تواند متفاوت باشد در تراکم. کمتر متراکم پلی استر می توانید دسته در قرار دادن ترک یک توده در بالش خود را. آن نیز سخت تر به شکل و دارای حداقل مقدار از گیم لافت.

اکثر مردم دوست بالش های تزئینی چرا که آنها اضافه کردن یک پاپ از رنگ و بافت به خانه های خود. بیشترین پرتاب بالش مربع با 18×18 اینچ بودن محبوب ترین اندازه است. مستطیل نسخه های شناخته شده به عنوان کمری بالش. آنها بزرگتر هستند و به منظور استفاده در سمت صندلی. اشکال دیگر در دسترس شامل مستطیلی, تقویت و دایره بالش.

یکی دیگر از گزینه این است که داخل سالن/فضای باز پرتاب بالش. آنها نگاه و احساس به طور منظم پرتاب بالش, اما آنها ساخته شده با آب و کپک-مقاوم در برابر اکریلیک یا پلی استر الیاف به عناصر ایستاده. این پوشش همچنین ضد آب و اشعه ماوراء بنفش مقاوم است. این اضافه چقرمگی و انعطاف پذیری استفاده می آید با یک برچسب قیمت سنگین اما: چنین بالش معمولا به طور قابل توجهی گران تر.

 • انتخاب منسجم پالت رنگ اما نمی شود ترس به ترکیب الگوهای. انتخاب همان سایه و یا مکمل سایه شما بیشترین تاثیر بصری. استیک با قانون سه: یک رنگ جامد یک الگوی ساده به علاوه یک “مشغول” طراحی شده است.
 • صرف بیشتر از پول خود را در کیفیت قطعات فلزۍ. بالش را پوشش می دهد و نسبتا ارزان هستند بنابراین بهتر خرید درج.
 • انتخاب یک قابل شستشو و پوشش قابل جابجایی. نشت می رویم به اتفاق می افتد بنابراین یک پوشش است که آسان برای تمیز کردن.

ما تراکم بالا

با چند ویژگی و راهنمایی خرید در ذهن ما محدود انتخاب بر اساس مواد cleanability و سبک کلی. در میان این هشت توصیه های برخی از بهترین پرتاب بالش را با توجه به نیازهای شما.

The Best Throw Pillows Option: Home Brilliant Soft Striped Chenille Covers

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: صفحه اصلی درخشان نرم و راه راه پلی اکریلونیتریل را پوشش می دهد

مهم نیست که چه سبک مدرن و سنتی یا روستایی—صفحه اصلی درخشان را پلی اکریلونیتریل مخمل کوسن را پوشش می دهد از ویژگی های 13 رنگ زرق و برق دار به کاملا مطابقت خود را به مبلمان و دکور. آنها به لمس نرم و دارای بافت ظریف است که باعث می شود آنها را ایده آل برای مخلوط کردن و مطابق مشغول الگوهای.

هر بسته شامل دو کوسن را پوشش می دهد اندازه گیری 18×18 سانتیمتر—مناسب برای 20×20 اینچ بالش درج. پوشش ساخته شده با دستگاه-قابل شستشو پلی اکریلونیتریل و ویژگی های یک زیپ نامرئی که به بالش کارآمد نگاه و اجازه می دهد تا نصب و راه اندازی آسان و حذف از درج. برای کمتر از $15 برای دو جلد این مجموعه است که مقرون به صرفه و جذاب است.

The Best Throw Pillows Option: HOMFINER Decorative Throw Pillow Covers Set of 6

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: HOMFINER تزئینی پرتاب بالش را پوشش می دهد مجموعه ای از 6

اگر شما نیاز به چند بالش اما انقباض غیر ارادی ماهیچه در ایده توپخانه یک دسته از پول نقد و سپس این مدرن-سبک پوشش کامل هستند. ساخته شده با 100 درصد طبیعی پنبه پارچه ضخیم و وگان چرم faux این پوشش دستگاه قابل شستشو هستند به جز چرم faux پوشش (که می تواند از پاک و تمیز با یک پارچه).

این مجموعه ویژگی های ترکیبی از طرح های هندسی در رنگ های خنثی و یک شتر پوشش چرم برای اضافه کردن فوری سبک برای هر اتاق. این درز دو بخیه و serged برای دوام و نامرئی زیپ به بالش حرفه ای و نگاه براق. در کمتر از 40 دلار برای یک مجموعه از شش را پوشش می دهد شما می توانید صرف پول ذخیره شده در حق بیمه درج.

The Best Throw Pillows Option: Merrycolor Farmhouse Decorative Throw Pillow

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Merrycolor خانه رعیتی تزئینی پرتاب بالش

مدرن خانه رعیتی روند هنوز رفتن قوی. این جلد بالش ویژگی های مینیمالیستی راه راه در خنثی سایه های سیاه و سفید و صورتی و قرمز و سبز و آبی و یا قهوه عبور با پررنگ چرم faux گروه است.

این پوشش قابل جابجایی اقدامات 18×18 اینچ. با توجه به ترکیبی از مواد پوشش است دست شستن و خشک کردن با هوا نیز توصیه می شود. این بالش باعث می شود یک قطعه بیانیه در یک سمت صندلی و یا جلو و مرکز در یک دسته بندی. این بالش را نگاه دوست داشتنی با HOMFINER تزئینی مجموعه ای از 6 پرتاب بالش را پوشش می دهد.

The Best Throw Pillows Option: Rivet Mudcloth-Inspired Decorative Throw Pillow

عکس: amazon.com

4. کمری انتخاب کنید: پرچ Mudcloth-الهام تزئینی پرتاب بالش

کمری بالش span عرض یک باشگاه و یا سمت صندلی ساخت صندلی بزرگتر به نظر می رسد. علاوه بر این آنها می تواند به من قرض بدهید یک چلپ چلوپ از رنگ در حالی که ارائه پشتیبانی کمری. شامل مرسوم گل پارچه ای الهام گرفته از الگوی این پرتاب می افزاید: یک بیانیه جسورانه به دکور خود را.

پرتاب بالش ویژگی های قابل جابجایی اسباب بازی مخمل خواب دار با الیاف پر شده قرار دادن و پنهان پایین زیپ برای بدون درز نگاه کنید. می آید در دو سایز و چهار رنگ برای مطابقت با هر فضا. پوشش ساخته شده از دوام پنبه و پلی استر و پارچه مخلوط است اما نه دستگاه قابل شستشو. به جای نقطه تمیز با یک پارچه سفید مرطوب و اجازه می دهد آن را به خشک.

The Best Throw Pillows Option: Kevin Textile Corduroy Solid Textured Cover

عکس: amazon.com

5. بزرگترین انتخاب کنید: Kevin پارچه مخمل نخی راه راه جامد بافت پوشش

گاهی 18×18 اینچ بالش فقط به اندازه کافی بزرگ نیست. اگر شما در مقیاس بزرگ از مبلمان و یا فقط دوست دارم نگاه از اندازه بالشتک شما نیاز به 24×24 اینچ پرتاب بالش. ساخته شده از 100 درصد مخملی این بالش مخمل نخی راه راه اضافه کردن فقط حق بافت و علاقه به فضا.

پوشش دستگاه قابل شستشو هستند و از ویژگی های یک زیپ مخفی برای یک نگاه براق. پارچه های ساخته شده با کوچک شدن-مقاوم در برابر مواد که باقی می ماند همان اندازه پس از هر شستشو. موجود در 10 رنگ گزینه های این بالش مناسب برای مخلوط کردن و تطابق خود را با دیگر بالش و مبلمان.

The Best Throw Pillows Option: EZVING Geometric Cotton Linen Indoor Outdoor Covers

عکس: amazon.com

6. داخل سالن/فضای باز انتخاب کنید: EZVING هندسی پنبه کتانی در فضای باز داخل سالن را پوشش می دهد

عمومی, پارچه می تواند به مقاومت در برابر عناصر به طوری که آنها مطمئن هستند که برای مقاومت در مقابل سایش و پارگی در داخل یک خانه است. این لهجه از ویژگی های یک بالش با دوام ترکیبی از پنبه و کتان و نرم به لمس است اما به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر سوء استفاده روزانه.

زنده الگوهای تضمین شده نیست به محو شدن و یا انتقال بر روی مبلمان خود را. پوشش متحرک هستند و دستگاه قابل شستشو در آب سرد یا ملایم چرخه. این داخل سالن/فضای باز بالش در دسترس هستند در چندین طرح و رنگ و همچنین به عنوان اندازه. اگر شما قصد استفاده از آنها شما نیاز به خرید درج شده برای استفاده در فضای باز.

The Best Throw Pillows Option: IZO Hypo-Allergenic Throw Pillow

عکس: amazon.com

7. پایین جایگزین انتخاب کنید: IZO همه عرضه کمکاری-آلرژی زا پرتاب بالش

را پوشش می دهد ممکن است به شما یک پاپ از رنگ و سبک اما درج می آنچه باعث شکستن و یا یک پرتاب بالش. پایین ویژگی های جایگزین از مخلوطی از مواد مصنوعی از جمله رین یا پلی استر است که تقلید کردن. پایین جایگزین درج همان عایق گرما به عنوان پایین اما هزینه بسیار کمتر از آنها استفاده از مواد مصنوعی ساخت آنها بسیار سبک وزن و نرم و همه کاره است. آن را یک جایگزین مقرون به صرفه برای دریافت اضافی انبار بدون صدمه زدن به کیف پول خود را.

این مجموعه از شش 18×18 اینچ درج شده ضد حساسیت و قابل شستشو ماشین. آنها را بزرگ و پایه مجموعه ای از بالش برای فضای زندگی خود را. مبادله را پوشش می دهد به عنوان مورد نیاز در طول سال. بالش خواهد ماند رفیع و آخرین شما را از طریق چند فصل از پرتاب را پوشش می دهد.

The Best Throw Pillows Option: Basic Home Down Feather Pillow Inserts

عکس: amazon.com

8. پایین قرار دادن انتخاب کنید: پایه اصلی پایین بالش پر درج

واقعی کردن ارائه می دهد گرما است که به چالش کشیدن به تکراری با مواد مصنوعی. پایین است به مراتب سبک تر و fluffier از هر نوع دیگر از پر کردن است. این بالش از ویژگی های ظریف پنبه ای با یک پوشش ضد پایین کوک که مانع پر از تحریک کردن از طریق درزهای.

کردن از پر کردن است نه به راحتی قابل شستشو ماشین, پس نگه داشتن این در ذهن در هنگام خرید کردن. همچنین پایین است hypoallergenic و هزینه های قابل توجهی بیش از مصنوعی درج. با این حال, اگر شما به دنبال برای نرمترین بالش که نمی خواهد از دست دادن شکل خود را و انبار شما نمی توانید انجام دهید بهتر از پایین.

سوالات متداول در مورد جدید خود را پرتاب بالش

پرتاب بالش خوب می تواند سرمایه گذاری کوتاه مدت برای اضافه کردن سبک و راحتی به فضای خود را. بر خلاف یک قطعه بزرگ از مبلمان شما می توانید آنها را جایگزین اغلب و به روز رسانی نگاه خود را فصلی. برای کمک به شما تصمیم می گیرید بهترین نوع برای اضافه کردن به دکور خانه شما, در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد پرتاب بالش.

Q. آیا قرار دادن مواد برای پرتاب بالش?

پر و پایین به شما بهترین لافت اما به طور کلی گران تر است. هدف برای یک جایگزین برای دریافت بهترین موجودی انبار و قیمت.

پرسش: چرا در حال پرتاب بالش خیلی گران است ؟

پرتاب بالش اغلب گران قیمت به دلیل استفاده از پارچه, شکل, طراحی و مواد مورد استفاده در درج.

س: از کجا می توانم پیدا کردن خوب پرتاب بالش?

وجود دارد بسیاری از مکان برای پیدا کردن خوب پرتاب بالش. مهم این است که برای خرید پارچه با کیفیت برای بالش را پوشش می دهد و با کیفیت بالا را درج می کند. مطمئن شوید که به خواندن ویژگی های هر یک بالش به اطمینان حاصل شود آن را مطابق با نیازهای خود را.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>