بهترین Tankless آبگرمکن گاز برای خانه خود را

صرفه جویی در انرژی و لذت بردن از آب گرم در تقاضا با بهترین آبگرمکن tankless برای خانه خود را در شیوه زندگی و بودجه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Tankless Gas Water Heater Options

عکس: depositphotos.com

سنتی آب گرم کن را می توان بزرگ انرژی guzzlers به دلیل حجیم سازی مخزن از لوله کشی آب گرم آنها باید حفظ در تمام زمانها. جای تعجب نیست که tankless یا “تقاضا” آبگرمکن توسعه داده شد و از آنجایی که آنها تنها حرارت آب به عنوان شما با استفاده از آن در ساخت آنها بیشتر انرژی کارآمد و به عنوان یک اضافی فضیلت آنها را تا کنون فضای کمتر از متعارف آب گرم کن—عمده به علاوه در خانه که در آن فضای طبقه است در حق بیمه.

بهترین tankless آبگرمکن گاز است که کاهش هزینه های آب و برق در حالی که ارائه کافی آب برای نیازهای خانواده خود را. نگه داشتن خواندن برای یادگیری است که ویژگی های به دنبال در یک tankless آبگرمکن گاز و برای پیدا کردن که چرا در زیر برخی از تراکم بالا برای بسیاری از مالکان است.

 1. بهترین کلی: Rinnai RU199iN سنسی با راندمان بالا آبگرمکن
 2. نفر دوم: Rinnai V65eN داغ آبگرمکن Tankless
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Rinnai V53DeP آبگرمکن Tankless
 4. ارتقا انتخاب کنید: Rinnai RL سری او+ داغ آبگرمکن Tankless
 5. قابل حمل انتخاب کنید: Camplux 5L 1.32 GPM, هوای آزاد, پروپان و آبگرمکن
 6. ذکر شریف: Rinnai RL سری او+ آب گرم بخاری RL75iN
Best Tankless Gas Water Heater Options

عکس: depositphotos.com

قبل از اینکه شما خرید یک Tankless آبگرمکن گاز

در حالی که یک tankless آبگرمکن گاز است گزینه خوبی برای بسیاری از مالکان و اگر متعدد اعضای خانواده با استفاده از یک مقدار زیادی از آب را در همان زمان—به عنوان مثال دو نوجوان دوش گرفتن در همان زمان ماشین ظرفشویی و لباس واشر در حال اجرا—آبگرمکن tankless ممکن است یک زمان سخت به نگه داشتن با تقاضا و در نتیجه کاهش درجه حرارت آب. خوشبختانه زیادی وجود دارد-ظرفیت آبگرمکن tankless که ممکن است کمک به درمان متناقض متوسط مسائل و یا شما ممکن است انتخاب کنید برای نصب دو جداگانه tankless واحد در مناطق مختلف از خانه. برای مثال یکی tankless آبگرمکن گاز نصب می شود برای گرم کردن آب برای آشپزخانه و اتاق رختشویي, در حالی که دوم نصب می شود برای گرم کردن آب برای حمام و سرویس بهداشتی. چون آبگرمکن tankless به طور کلی کوچکتر از یک چمدان متوسط آنها اغلب می تواند به راحتی جمع شود به یک اتاق رختشویی یا یک ابزار گنجه.

در بسیاری از مناطق, گاز کمتر گران تر از برق و بنابراین امید بستن برای یک tankless آبگرمکن گاز است که معمولا یک انتخاب خوب است. این نکته است که اگر فعلی خود را آب بخاری برقی معمولا ساده تر و مقرون به صرفه برای رفتن با برقی آبگرمکن tankless. سوئیچینگ از برق به گاز را متحمل خواهد شد اضافی نصب و راه اندازی هزینه کردن هزاران دلار برای یک مجوز لوله کش برای اتصال جدید عرضه گاز خطوط و منافذ به اگزوز گاز است.

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک Tankless آبگرمکن گاز

در حالی که مفهوم ساده است—گرما آب و توزیع آن به لوله ها و لوازم—انتخاب بهترین tankless آبگرمکن گاز نیاز به درک درستی از چگونگی عملکرد آنها. به طور متوسط بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما می تواند صرف $2000 $6,500 به خرید و نصب یک tankless آبگرمکن گاز, بنابراین شما می خواهید برای دریافت یک حق اولین بار در اطراف.

پروپان در مقابل گاز

برای بسیاری از مالکان یک گاز آبگرمکن tankless بهترین گزینه است چون گاز است که اغلب عرضه شده توسط شرکت آب و برق از طریق خطوط گاز به طور مستقیم به صفحه اصلی. گاز طبیعی به طور معمول مقرون به صرفه تر از پروپان و همچنین اگر چه این می تواند متفاوت باشد منطقه محلی و هزینه.

پروپان است و اغلب تنها نوع گاز موجود به روستایی ساکنان کمپ و کسانی که زندگی می کنند در خارج از شبکه. اگر این امر به شما به دنبال یک آبگرمکن tankless که ظرفیت گاز پروپان. خوشبختانه بسیاری از آبگرمکن تولید کنندگان ارائه تبدیل کیت که اجازه می دهد تا کاربر را به تبدیل یک گاز آبگرمکن به پروپان آبگرمکن و بالعکس.

داخل ساختمان در مقابل, هوای آزاد, نرم افزار

در بسیاری از مناطق کشور که در آن درجه حرارت در زمستان شیب زیر نقطه انجماد آن را توصیه به نصب یک آبگرمکن tankless آب سرد درجه حرارت را کاهش دهد و کارایی آن و حتی می تواند یخ و آسیب های این واحد است. به همین دلیل اکثر مالکان برای انتخاب کردن یک محیط داخلی آبگرمکن tankless. هنوز وجود دارد برخی از شرایط که در آن یک مدل ممکن است حس را مانند زمانی که شما نیاز به آب گرم به صورت یک استخر در خانه و یا در یک مکان از راه دور مانند زمانی که کمپینگ.

یکی دیگر از استثنا شامل خانه که در آن یک فضای داخلی مخزن از نوع برقی است که جایگزین tankless بخاری گازی و هیچ راهی برای نصب تخلیه گاز یا در یک خط گاز (در صورتی که صفحه اصلی در حال حاضر دارای آب گاز بخاری این نمی تواند یک موضوع). در این وضعیت محدود اگر یک گاز آبگرمکن tankless مورد نظر است باید آن را عایق و محافظت شاید در یک متصل گاراژ یا ریختن به منظور کاهش خطر آسیب و انرژی ناکارآمدی از هوای سرد.

نرخ جریان (GPM)

اندازه آبگرمکن tankless به درستی یک گام مهم در فرایند انتخاب به دلیل آن را تعیین خواهد کرد که آیا شما به اندازه کافی آب داغ برای همه نیازهای شما. آبگرمکن Tankless رتبه تعداد گالن آب داغ تولید آنها در هر دقیقه (GPM). برای تعیین خانواده خود را GPM نیاز به در نظر گرفتن چگونه بسیاری از گالن در هر دقیقه در آب داغ (به طور متوسط) زیر وسایل و لوازم استفاده کنید.

 • حمام یا آشپزخانه شیر آب: 0.5 GPM
 • دوش: 2.5 گالن در دقیقه
 • ماشین ظرفشویی: 1.0 B >
 • لباس واشر: 1.5 گالن در دقیقه

با استفاده از مثال بالا به عنوان یک قاعده کلی در نظر بگیرید که زمان از روز خانواده خود را با استفاده از ترین آب گرم. برای مثال اگر دو تن از اعضای خانواده خواهد بود در حالی که دوش گرفتن ماشین ظرفشویی در حال اجرا خود را آبگرمکن tankless نیاز به ارائه حداقل 6.0 GPM. هنگامی که در شک, شما ممکن است بخواهید برای رفتن با یک آبگرمکن ارائه می دهد که 0.5 تا 1.0 GPM بیش از شما فکر می کنم شما نیاز به در طول اوج آب داغ استفاده از زمان.

قدرت ورودی (BTU)

آبگرمکن tankless توانایی به طور موثر حرارت آب مربوط به آن BTU ورودی که مخفف “واحد حرارتی بریتانیا.” یک BTU نشان دهنده انرژی مورد نیاز برای افزایش دمای یک پوند آب را 1 درجه فارنهایت است. هنگام خرید یک tankless آبگرمکن گاز شما می خواهید برای بررسی از آن حداکثر BTU در ساعت ورودی امتیاز.

در حالی که فرمول های پیچیده ریاضی در دسترس هستند برای تعیین موثر BTU نرخ ورودی برای یک گاز آبگرمکن tankless آن متفاوت است بسته به آب و هوا و اینکه آیا این مدل یک تغلیظ یا non-condensing unit (توضیح در زیر)—شما می توانید به سرعت برآورد صحیح BTU ورودی با استفاده از یک آنلاین اندازه calculator (مانند یک ارائه شده توسط Rinnai بالا تولید کننده آبگرمکن tankless).

به عنوان یک قاعده ساده از انگشت شست:

 • یک خانواده از یک تا دو بزرگسالان یا نوجوانان در خانه فقط با یک حمام نیاز به طور متوسط از 140,000 BTUs.
 • یک خانه با دو حمام و دو تا سه بزرگسالان یا نوجوانان و اعضای خانواده نیاز 190,000 BTUs.
 • یک خانه با سه سرویس بهداشتی و سه تا پنج بزرگسالان یا نوجوانان و اعضای خانواده خواهد شد و به احتمال زیاد نیاز 380,000 BTUs.

توجه داشته باشید: کودکان به طور معمول نمی استفاده به عنوان مقدار آب داغ به عنوان بزرگسالان و نوجوانان که کار ماشین ظرفشویی و لباس واشر و به تحریک دوش بنابراین یک یا دو بچه ها در هر یک از دسته های بالا نباید ایجاد یک تاثیر قابل توجه در اندازه. دست انداز به اندازه بعد اگر خانواده دارای سه یا بیشتر از کودکان است.

تخلیه

هر دو پروپان و گاز آبگرمکن tankless ایجاد داغ اگزوز است که باید خارج از خانه از طریق کافی تخلیه. آزاد واحد معاف از تخلیه حکومت در حالی که واحد های داخلی باید بادی در یکی از دو روش زیر:

 • مستقیم-دریچه: این نوع از تخلیه نیاز به دو لوله; یک تساوی در هوا را از خارج از منزل و سپس یک دوم لوله اخراج گازهای اگزوز از طریق یک لوله به خارج از منزل از طریق یک لوله که خروجی یک دیوار خارجی و یا از طریق سقف.
 • قدرت-دریچه: با این نوع تخلیه هوا کشیده شده است به آب بخاری از داخل صفحه اصلی و هوا خسته مجبور است در خارج از منزل (معمولا از طریق یک دیوار خارجی) از طریق یک فن است.

Tankless آبگرمکن گاز موجود در مستقیم-دریچه یا قدرت-دریچه و شما احتمالا می خواهید برای دریافت این نوع است که مطابق با موجود تخلیه پیکربندی در خانه خود را. پس از نصب یک tankless آبگرمکن گاز صرفا یک شغل برای یک مجوز لوله کش, آن را یک ایده خوب به یک لوله کش بازرسی سیستم تخلیه گاز و توصیه می کنیم این نوع از آبگرمکن tankless بهترین راه حل مناسب برای نیازهای شما.

تغلیظ vs. Non-condensing

به عنوان هزینه های آب و برق در ادامه به افزایش تولید کنندگان به طور مداوم در ابداع راه برای کمک به ایجاد وسایل بیشتر انرژی کارآمد است. متراکم شدن tankless آبگرمکن گاز طراحی شده است به حداکثر رساندن مصرف انرژی, اما آن را هنوز هم در مراحل اولیه پیاده سازی. امروز بسیاری از tankless آبگرمکن گاز در بازار غیر متراکم. هر یک از جوانب مثبت و منفی آن.

 • غیر متراکم: این نوع از tankless گاز بخاری آب گرم است گزینه خوبی برای جایگزینی موجود در مخزن از نوع آبگرمکن گاز به دلیل آن را می توان به پیکربندی به استفاده از همان تخلیه گاز به عنوان واحد مخزن. یک non-condensing unit تنها یک مبدل حرارتی و زمانی که گاز اگزوز خروجی واحد آن را بسیار گرم (300 درجه فارنهایت) که بدان معنی است که انرژی هدر رفته در قالب از دست گرما. حرکت صعودی به یک non-condensing unit است که هزینه های اولیه از واحد ارزان تر خواهد بود (حدود 600 دلار تا 1200 دلار بسته به اندازه و به استثنای هزینه نصب). یک non-condensing unit است که در حدود 80 درصد موثر است.
 • تغلیظ: بچه های جدید در بلوک متراکم tankless آبگرمکن گاز ویژگی دوم مبدل حرارتی که با استفاده از recirculated گازهای خروجی از اگزوز به کمک گرما آب است. این دومین حلقه از گرما را افزایش می دهد واحد های بهره وری را تا حد 90 درصد. زمان اگزوز در نهایت خروجی از طریق دریچه این کولر به اندازه 100 درجه فارنهایت است. شما صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی با یک واحد تغلیظ اما شما پرداخت بیشتر برای فن آوری های اضافی جلو (حدود 1200 تا 2000 دلار بسته به اندازه و به استثنای هزینه نصب).

ما تراکم بالا

این tankless آبگرمکن گاز مورد بررسی در زیر با کیفیت بالا و انرژی-کارآمد مدل قادر به تامین آب گرم تقاضا برای سال آمده است.

Best Tankless Gas Water Heater Options: Rinnai RU199iN Sensei Super High Efficiency Tankless Water Heater

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Rinnai RU199iN سنسی با راندمان بالا آبگرمکن

برای بهره وری انرژی و توانایی تولید آب گرم به اندازه کافی برای خانوار به طور متوسط آن را سخت به ضرب و شتم Rinnai RU199iN با راندمان بالا آبگرمکن Tankless. این فوق العاده با کارایی بالا متراکم واحد بازیافت گازهای داغ اگزوز از طریق آن سیستم به منظور کاهش اتلاف انرژی و کاهش صورتحساب ابزار. این ویژگی دلچسب 11 گالن در دقیقه آب گرم جریان و همراه با 199,000 حداکثر BTU ورودی قابلیت بنابراین شما نیاز به انتخاب بین در حال اجرا یک بار از لباس های شسته شده و یا در نظر گرفتن یک حمام. این RU199iN باعث می شود استفاده از ThermaCirc360 تکنولوژی که recirculates کمی از آب گرم را از طریق خانه خطوط آب به اطمینان حاصل شود که شما نمی خواهد که به صبر مزاحم دقیقه پس از روشن کردن شیر آب به لوله کشی آب گرم. این RU199iN نیز همراه با WiFi نظارت پس از آن می توانید برنامه قبل از گردش زمان (مانند زمانی که شما در صبح دریافت) در حالی که همچنین به شما اجازه می دهد برای بررسی واحد های بهره وری از تبلت یا گوشی های هوشمند. این واحد در دسترس است در هر یک از گاز طبیعی یا پروپان مدل و حمایت از 10 سال مبدل حرارتی گارانتی یک سال کار گارانتی و پنج سال گارانتی قطعات.

Best Tankless Gas Water Heater Options: Rinnai V65eN Tankless Hot Water Heater

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Rinnai V65eN داغ آبگرمکن Tankless

طراحی شده به کار گیرند تا 82 درصد راندمان Rinnai V65eN آبگرمکن Tankless نا امید نیست. این ویژگی از 150 ، 000 BTU حداکثر ورودی و فراهم می کند 6.5 گالن در دقیقه آب گرم جریان ساخت آن را به یک گزینه خوب برای یک خانه با یک یا دو حمام و یک تا دو بزرگسالان یا نوجوانان. مانند دیگر Rinnai واحد V53DeP می توانید همگام سازی خود را با وای فای و گوشی های هوشمند و یا قرص خود را و می تواند مورد استفاده قرار گیرد با دیجیتال کنترل (فروش جداگانه). این غیر متراکم مدل در دسترس است در هر دو گاز طبیعی یا پروپان و آن را همراه با 10 سال مبدل های حرارتی با گارانتی یک سال کار گارانتی و پنج سال گارانتی قطعات.

Best Tankless Gas Water Heater Options: Rinnai V53DeP Tankless Water Heaters

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Rinnai V53DeP آبگرمکن Tankless

اگر شما امیدواریم که برای صرفه جویی در انرژی بدون هزینه های زیادی در یک گاز آبگرمکن tankless در نظر بگیرید در غیر متراکم Rinnai V53DeP آبگرمکن Tankless. این tankless پروپان آبگرمکن طراحی شده است برای نصب و راه اندازی و ارائه خواهد شد تا به 5.3 گالن در دقیقه آب گرم جریان بسته به دمای زمین (سرد و درجه حرارت می تواند در کاهش جریان آب). این مقرون به صرفه آب بخاری مناسب برای خانه های کوچک در مناطق روستایی که در آن دماهای بالا باقی می ماند انجماد در تمام سال و در آن گاز طبیعی است که نه لوله کشی به خانه. آن را نیز مناسب برای تعطیلات فصلی خانه که در آن می توان آن را تخلیه و تعطیل در طول ماه های سرد سال. آن می آید با حداکثر BTU خروجی 120,000 پس از آن ارائه خواهد شد آب گرم به اندازه کافی برای یک حمام در خانه و یا در تعطیلات کابین که در آن دوش مبهوت. Rinnai ضمانت نیز اعمال می شود: 10 سال مبدل حرارتی گارانتی یک سال کار گارانتی و پنج سال گارانتی قطعات.

Best Tankless Gas Water Heater Options: Rinnai RL Series HE+ Tankless Hot Water Heater

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: Rinnai RL سری او+ داغ آبگرمکن Tankless

با سنگین 9.4 گالن در دقیقه آب گرم جریان و حداکثر BTU ورودی 199,000 غیر متراکم Rinnai RL94eN او + آبگرمکن Tankless است یک گزینه خوب برای دو حمام خانه به طور متوسط سه بزرگسالان یا نوجوانان و اعضای خانواده. این واحد با ظرفیت بزرگتر ویژگی های Rinnai را ThermaCirc360 تکنولوژی, بنابراین شما نمی خواهد صبر کنید تا آب به حرارت تا زمانی که شما به نوبه خود بر روی شیر آب. این گاز آبگرمکن tankless طراحی شده است که نصب شده در خارج از منزل و مشابه پروپان مدل نیز موجود است (این RL94eP) برای ساکنان روستایی که در ندارد, نصب, گاز, خطوط. آبگرمکن همگام با WiFi منزل خود را پس از استفاده از آن می توان تحت نظارت از طریق گوشی های هوشمند و یا قرص. استاندارد Rinnai گارانتی شامل: 10 سال مبدل های حرارتی با گارانتی یک سال کار گارانتی و پنج سال گارانتی قطعات.

Best Tankless Gas Water Heater Options: Camplux 5L 1.32 GPM Outdoor Portable Propane Tankless Water Heater

عکس: amazon.com

5. قابل حمل انتخاب کنید: Camplux 5L 1.32 GPM, هوای آزاد, پروپان و آبگرمکن

لذت بردن از آب گرم را هر کجا که شما بروید—حتی اگر کمپینگ و یا خارج از شبکه با Camplux 1.32 در فضای باز قابل حمل آبگرمکن Tankless. این پروپان-طراحی آبگرمکن طراحی شده است به ارائه تا 1.2 GPM تامین آب گرم به اندازه کافی برای گرفتن یک دوش یا شستن ظروف. فقط 28,000 BTU این Camplux نمی گرما آب به اندازه کافی برای اجرای یک خانواده اما از آن خواهد شد علاوه بر خوش آمدید که در آن دیگر هیچ منبع آب گرم است یافت می شود. گیرانه در آبگرمکن نیاز به دو D-سلول باتری (یا آن را به یک خروجی استاندارد زمانی که در دسترس). این Camplux زوج می تواند با 12 ولت پمپ افزایش فشار آب و واحد می آید با یک دسته است که می تواند بیش از یک قلاب یا قوی اندام درخت. این Camplux همراه با محدود یک سال گارانتی برای مواد نقص و 90 روز گارانتی لوازم جانبی. اضافی سه سال طرح حفاظت ممکن است خریداری شده را از طریق آمازون است.

Best Tankless Gas Water Heater Options: Rinnai RL Series HE+ Tankless Hot Water Heater Indoor installation

عکس: amazon.com

6. ذکر شریف: Rinnai RL سری او+ آب گرم بخاری RL75iN

لذت بردن از کاهش صورتحساب ابزار با Rinnai RL75iN او+ آبگرمکن Tankless فراهم می کند که به 7.5 گالن در دقیقه آب گرم جریان و همراه با حداکثر 180,000 BTU ورودی آن را به خوبی مناسب برای خانه با دو حمام و دو تا سه بزرگسالان یا نوجوانان. این غیر متراکم گاز-صفحه داغ آبگرمکن tankless همراه با Rinnai را ThermaCirc360 فن آوری برای اطمینان از به طور مداوم آب داغ به عنوان به زودی به عنوان شیر آب روشن است. این واحد همچنین همگام سازی با وای فای و می توان تحت نظارت و برنامه ریزی از راه دور. این RL75iN همراه با 10 سال مبدل های حرارتی با گارانتی یک سال کار گارانتی و پنج سال گارانتی قطعات.

سوالات متداول در مورد جدید خود را Tankless آبگرمکن گاز

به لطف خود را به بهره وری انرژی و فوری آب گرم, آبگرمکن tankless در حال به دست آوردن محبوبیت است. به طور طبیعی مالکان برخی از سوالات مهم در مورد آنها.

Q. چگونه یک گاز آبگرمکن tankless نصب شده ؟

نصب و راه اندازی یک tankless آبگرمکن گاز است که به شدت برای کار در یک لوله کش حرفه ای به دلیل یک خط لوله گاز باید با خیال راحت متصل به واحد (که نیاز به لحیم کاری) و سپس تست برای اطمینان از اتصال نمی نشت گاز.

س: چگونه می توانم به شما خیط و پیت کردن متراکم شدن گاز آبگرمکن tankless?

گرگرفتگی است که روند از بین بردن مواد معدنی و یا آب سخت تجمع در داخل گرمایش محفظه از یک آبگرمکن tankless. آن را نگه می دارد واحد در حال اجرا هموار و مانع از خوردگی است که می تواند رخ دهد اگر سپرده مجاز به ساخت. گاه به گاه گرگرفتگی از متراکم شدن آبگرمکن tankless (یک بار در سال توصیه می شود) نیاز به تخلیه آب و پس از آن در حال اجرا سرکه از طریق سیستم. مشورت کتابچه راهنمای مالک خود و یا پیدا کردن کامل سیفون دستورالعمل در اینجا.

Q. چگونه است, فشار گاز در آبگرمکن tankless چک ؟

Tankless آبگرمکن گاز تولید کنندگان تعیین حداکثر فشار گاز در این خط است که متصل به واحد. اگر شما یک manometer (دستگاه استفاده می شود برای اندازه گیری فشار در یک خط) استفاده از آن برای بررسی فشار است. حذف یک پیچ از آزمون بندر واقع در ورودی گاز از آبگرمکن و سپس اتصال manometer به بندر. به نوبه خود بر روی چندین آب گرم لوله ها به ماشه آبگرمکن حداکثر گرمایش توانایی—فشار ثبت manometer و در مقایسه با کارخانه سازنده توصیه می شود حداکثر فشار گاز. این تست معمولا انجام شده توسط یک تکنسین خدمات در طول بازرسی سالانه (توصیه می شود) از یک واحد تغلیظ.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>