5 بهترین سوپر چسب گزینه برای سریع تعمیرات | باب ویلا

گیر ندهید با تحتانی چسب فقط زمانی که پروژه خود را در حال آمدن است با هم.

The Best Super Glue Options

دستی لوله سوپر چسب می تواند به سرعت به نوبه خود پیچیده تعمیرات خانه به رفع سریع—اگر شما محصول حق. از این راه حل ساده برای یک رنده کاشی به مهر و موم خود را چکه کن شلنگ باغ, بهترین چسب فوق العاده می توانید اطمینان حاصل شود که این کار به درستی انجام شده است و برگزار خواهد شد بصورتی پایدار و محکم. مهم پس از چند چیز به عنوان خسته کننده به عنوان نیاز به ازنو خود را تعمیر دلیل این که شما در ابتدا با استفاده از یک subpar محصول.

چسب فوق العاده واقعا DIYer رویای ابزار—سمت راست وجود دارد با نوار مجرای—با تشکر یک ترکیب شیمیایی است که به سرعت ایجاد می کند قوی و ماندگار اوراق قرضه قادر به تحمل شوک قابل توجهی و تاثیر نیروهای. هر چند بسیاری از آنها طراحی شده برای همه منظوره با استفاده از انواع مختلف چسب فوق العاده دارای ویژگی های مختلف است که آنها را بیشتر یا کمتر مناسب برای پروژه های خاص. در اینجا دریافت کنید 411 در سوپر چسب, فرمول, نرم افزار, پیوند بار و بیشتر و پیدا کردن که چرا محصولات زیر ساخته شده ما پنج لیست.

  1. بهترین تمام اطراف: گوریل فوق العاده چسب و ژل
  2. بهترین سرامیک: دیوونه چسب حداکثر Bond چسب فوق العاده
  3. بهترین برای فلز: Loctite فوق العاده ژل کنترل فوق العاده چسب
  4. بهترین دقت: گوریل میکرو دقیق چسب فوق العاده
  5. بهترین ارزش: فوق العاده چسب 15187
The Best Super Glue Options

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

مواد تشکیل دهنده

تفاوت بین “چسب” و دیگر انواع چسب است که فرمول شیمیایی آن چسبندگی متکی هستند. برای مثال سفید چسب تکیه بر تبخیر آب اجازه می دهد تا پلی وینیل استات, لاتکس, به شکل یک پیوند بین شکاف این چشمانداز به. چسب فوق العاده کار می کند با استفاده از یک فرآیند به نام پلیمریزاسیون آنیونی, که طول می کشد محل اصلی آن عنصر cyanoacrylate (C5H5NO2) می آید در تماس با یونهای هیدروکسیل در آب است.

به عبارت ساده, سوپر چسب تنها نیاز به آب برای پیوند. با توجه به این که تقریبا هر سطح خواهد شد که مولکول های آب از رطوبت در هوا فوق العاده چسب اوراق قرضه به هر سطح در یک دوره کوتاه از زمان. بنابراین خواندن برچسب مواد تشکیل دهنده: اگر محصول شما دنبال آن هستید در شامل نمی شود cyanoacrylate این چسب فوق العاده خواهد شد و به احتمال زیاد کار راه شما می خواهید آن را به.

سطح چسبندگی

چسب فوق العاده استثنایی پیوند متکی بر یک واکنش شیمیایی بین cyanoacrylate و آب. این فرایند ایجاد یک قوی مش ساختار است که سخت به پیوند اشیاء با هم. اما انواع مختلف چسب فوق العاده طراحی شده برای سطوح مختلف. برخی از فرمول تولید یک ماده ژل مانند ایده آل برای سطوح مانند چوب که ممکن است نیاز به یک دیگر پیوند زمان. دیگر فرمول یک مایع بافت برای پیوند خوبی با صاف سطوح فلزی. جزئیات بسته بندی اطلاعات برای شناسایی نوع سطح یک چسب فوق العاده در نظر گرفته شده است.

نرم افزار

یک پروژه مانند جایگزینی سست کاشی ممکن است نیاز به یک برنامه گسترده ای از چسب فوق العاده تماس گرفته و برای به اندازه کافی بزرگ tube حداقل پنج گرم است. شما پیدا کردن دو نوع اعمال در لوله ها از این اندازه: سبک کلاسیک با یک نکته که می تواند در هر برش یا سوراخ مورد نظر جریان و یا یک قلم مو برس که اجازه می دهد تا شما را به سرعت و به طور موثر سکته مغزی چسب به سطح قبل از پیوند رخ می دهد.

اگر, اما, شما نیاز به حل یک تراشه کوچک در یک لیوان مورد علاقه شما نمی خواهید به خطر globs از چسب چکیدن بر روی آیتم طبقه و یا هر گونه دیگر ناخواسته سطح. برای چنین پروژه ای را انتخاب کنید یک نکته دقت برس یا قلم برس. دقت نوک اپلیکاتور ویژگی های مضرس مدتها در بطری و تمدید نکته برای طراحی کوچک و سخت برای رسیدن به مناطق. قلم اپلیکاتور کار می کند به طور مشابه به قلم خود: رول نکته در سراسر یک سطح و چسب منتشر شده است تنها به این منطقه که نوک قلم را لمس. این دقت اعمال کمک به اطمینان از تمیز کردن نتایج. اما مهم نیست که چه نوع از برس شما انتخاب می کنید استرس نیست اگر شما به یک ظرف غذا. استون مبتنی بر ناخن لهستانی روب می تواند کمک به حذف بیش از حد چسب فوق العاده از همه شیوه ای از سطوح از جمله انگشتان دست خود را!

مطابق با زمان

فوق العاده ترین چسب محصولات نسبتا کوتاه مطابق با زمان 10 تا 45 ثانیه است. در حالی که این به طور کلی اجازه می دهد تا شما را به سرعت از طریق یک پروژه را ارائه نمی لوکس از اتلاف وقت—شما رو به کسانی که سطوح با هم به سرعت. کوتاه مطابق با زمان می تواند یک دارایی اگر شما در حال کار در یک منطقه آن را دشوار برای رسیدن به عنوان آنها به شما اجازه جلوگیری از برگزاری یک موقعیت ناراحت کننده هر یک بیش از مورد نیاز است. دیگر مطابق با زمان یک دقیقه یا دو ممکن است آن را لازم را برای شما به نگه داشتن قطعه از پروژه های خود را با هم به اندازه کافی بلند برای چسبندگی; انتشار خیلی زود و شما باید به چسب دوباره. جزئیات بسته بندی اطلاعات به دریافت یک دسته در سوپر چسب پیوند بار. توجه داشته باشید که ژل, محصولات, توسط, طراحی, تمایل به نگاهی دیگر به اوراق قرضه چرا که آنها به طور معمول مورد استفاده بر روی سطوح متخلخل است که نیاز به یک دیگر پیوند زمان.

ویژگی های اضافی

فوق العاده متفاوت چسب محصولات ممکن است شامل پروژه-ویژگی های خاص پس از خواندن برچسب به طور کامل. برای مثال برخی از سوپر چسب مناسب برای استفاده در خارج از منزل. دیگران می تواند رنگ و یا sanded. برخی ممکن است به رخ کشیدن یک ضد مسدود کردن کلاه برای حفظ چسب از خشک شدن در لوله. بسته بندی نیز ممکن است نشان می دهد که رنگ چسب طول می کشد در زمانی که آن را خشک است.

ما تراکم بالا

The Best Super Glue Option: Gorilla Super Glue Gel

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: گوریل فوق العاده چسب و ژل

همیشه محبوب گوریل فوق العاده چسب و ژل با این نسخهها کار به خوبی بر روی طیف وسیعی از سطوح از جمله فلزات, چوب, سرامیک, سنگ و حتی آجر. این ژل با فرمول ویژه طراحی شده برای سطوح متخلخل و برای استفاده در سطوح عمودی که در آن یک مایع چسب را اجرا ایجاد یک ظرف غذا. با چشمگیر مطابق با زمان 10 تا 30 ثانیه بدون بستن این چسب فوق العاده است یک گزینه بسیار عالی برای تقریبا هر نوع پروژه.

he Best Super Glue Option: Krazy Glue Maximum Bond Super Glue

عکس: amazon.com

2. بهترین سرامیک: دیوونه چسب حداکثر Bond چسب فوق العاده

طراحی شده برای پیوند سطوح متخلخل دیوونه چسب حداکثر Bond چسب فوق العاده فوق العاده ضخیم فرمول تراوش می کند که به درز سرامیک و سفال—کف حمام کاشی, برای مثال, یا رنده سینک آشپزخانه. هر چند آن دو دقیقه مطابق با زمان است کندتر از دیگر فوق العاده چسب نتایج بسیار مقاوم در برابر ضربه و تغییرات دما. تمدید برس نکته به شما اجازه می دهد اعمال چسب در سخت برای رسیدن به مکان و کمک می کند تا کنترل مقدار چسب برای افزایش دقت.

The Best Super Glue Option: Loctite Ultra Gel Control Super Glue

عکس: amazon.com

3. بهترین برای فلز: Loctite فوق العاده ژل کنترل فوق العاده چسب

گنجاندن لاستیک نانوذرات می دهد Loctite فوق العاده ژل کنترل فوق العاده چسب و چسب شگفت انگیز, خواص, به خصوص برای پیوستن فلزات با هم. چسب فرم فوق العاده-پیوند قوی و همچنین افزایش مقاومت به شوک و ارتعاش مواد شیمیایی و تاثیر آن را ایده آل برای سطوح فلزی و استفاده در فضای باز. در حالی که آن می آید با یک کمی طولانی تر مطابق با دوره یک دقیقه و به طور کامل درمان ظرف 24 ساعت پس از خشک کردن آن را تقریبا نامرئی و می تواند به راحتی با سمباده و رنگ به طوری که آن را اساسا از بین می رود.

The Best Super Glue Option: Gorilla Micro Precise Super Glue

عکس: amazon.com

4. بهترین دقت: گوریل میکرو دقیق چسب فوق العاده

کوچک و پیچیده پروژه های تماس برای مشکل پسند نرم افزار از گوریل میکرو دقیق چسب فوق العاده. بدون ظروف سرباز یا مسافر اپلیکاتور دارای مضرس لاستیک مدتها در هر دو طرف به صورت امن و غیر لغزش دست زدن به دقت شرایط. سریع-تنظیم فرمول اوراق قرضه به پلاستیک و چوب و فلز و سرامیک و بیشتر در 45 ثانیه است و بسیار مقاوم در برابر ضربه.

The Best Super Glue Option: Super Glue 15187

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: فوق العاده چسب 15187

این بسته از یک دوجین دو گرم, تک-استفاده از لوله های اصلی چسب فوق العاده شرکت اجازه می دهد تا شما پیوند چوب, سرامیک, فلز, پلاستیک, و بسیاری سطوح دیگر. هر واحد-استفاده از لوله در نظر گرفته شده است برای یک تعمیر سریع نیاز به یک مقدار کوچک از چسب مانند رفع شل پیچ گوشتی رسیدگی است. فقط اعمال می شود که در آن مورد نیاز و بازی شیر یا خط لوله زمانی انجام می شود. در حالی که این قوی ترین کاره سوپر چسب در بازار آن را در کوتاه زمان خشک از 10 تا 30 ثانیه در قیمت مقرون به صرفه و به طور کلی اثربخشی آن را یک دستی محصول به ذخیره کردن در یک کشو ابزار یا toolbox.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im