نگاه هیچ بیشتر! این پنج محصول را بلند مزاحم نقاط با سهولت اعطای وام بدون استرس لکه متلاشیکننده قدرت به فرش خود را تمیز کردن معمول است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Carpet Stain Remover Options

عکس: istockphoto.com

تیره و unmissable فرش لکه می تواند خراب کردن یک فضای زندگی است. حداقل می توان آن را eyesore و یک منبع دلخوری. در عین حال بیشتر شما و نگرانی بیشتر قابل توجه لکه ها می تواند تبدیل به—مگر اینکه شما محصول مناسب است. نیز حاوی پاک کننده فرش و لکه ها می تواند محو به هیچ چیز. از لکه شراب برای حیوان خانگی messes انتخاب کردیم بالای محصولات است که کار را برای طیف وسیعی از سخت لکه های.

البته همیشه بهترین برای بلند کردن یک لکه در حالی که آن را هنوز هم تازه است. بنابراین توصیه می کنیم نگه داشتن یک بطری یا دو تا از فرش اسپری در اطراف خانه. که راه شما نخواهد بود گرفتار کردن گارد هنگامی که حوادث به ناچار رخ می دهد. بخش دشوار ممکن است که لکه را انتخاب می کنید ؟ قبل از خرید به عنوان خوانده شده تا در خرید ما ملاحظات به کشف این محصول به صورت خانگی خود را و به همین دلیل این پنج توصیه های در نظر گرفته شده بهترین فرش لکه گزینه های در اطراف.

 1. بهترین کلی: به طور طبیعی آن را پاک کردن لکه های فرش & تمیز کننده بو
 2. بهترین برای لکه چربی: Folex فوری فرش Spot Remover
 3. بهترین برای لکه شراب: شتو نشت شراب قرمز لکه اسپری
 4. بهترین حیوان خانگی MESSES: بیسل حرفه ای, لکه و بوی نامطبوع عرق
 5. بیشتر سازگار با محیط زیست: Puracy فرش حرفه تمیز کننده دستگاه مواد شوینده
The Best Carpet Stain Remover Options

عکس: istockphoto.com

کلید خرید ملاحظات

در حالی که بسیاری از پاک کننده فرش ادعای معجزه آسا نتایج مهم این است که پیدا کردن یک فرمول ملایم به اندازه کافی برای نگه داشتن حیوانات خانگی, انسان و محیط امن—بدون به خطر انداختن قدرت تمیز کردن و یا لکه متلاشیکننده اثر.

نوع رنگ آمیزی

اول آن است که مفید به دانستن خواص برخی از لکه ها است که می تواند به خصوص دشوار است برای حذف بدون فرمول درست.

 • گریس و روغن لکه های تشکیل شده از آب نامحلول مولکول های چربی. به عبارت دیگر آب به تنهایی نمی خواهد تکان دادن لکه های چربی ایجاد می شود. شما نیاز به یک محصول است که حاوی سورفاکتانت ترکیبات که شکستن سد بین آب و چربی اجازه می دهد برای تمیز کردن عوامل به نفوذ کثیف سطوح و پاک کردن لکه های روغنی از الیاف متراکم.
 • قرمز تیره مواد غذایی لکه ها بسیار خیره تشکر به تانن در شراب و آب میوه و قهوه و چای چغندر انار یا توت. این آینه رنگی مولکولهای آلی هستند که اغلب مورد استفاده به عنوان رنگ طبیعی اما می توانید ناخواسته اثر شدت رنگ آميزي فرش و پارچه. بنابراین شما می خواهید یک پاک کننده است که می تواند علامت قرمز بدون سفید کننده فرش خود را.
 • حیوان خانگی messes می تواند باعث بد بو, خطرناک لکه ها به شکل اگر به آن بلافاصله. در علاوه بر این به بوی تند پت حوادث می تواند باکتری نژاد اگر آنها نشستن در فرش خود را برای بیش از حد طولانی است. شما می خواهید برای بلند کردن به عنوان بسیاری خاکی ماده به عنوان ممکن است قبل از پرداختن به زمینه ای لکه دار کردن. شما باید نگاه برای محصولات که به طور کامل شکستن ادرار و مدفوع خود را به عناصر اساسی و حل کردن لکه ها همراه با بو.

مواد تشکیل دهنده فعال

برش از طریق فهرست unpronounceable مواد تشکیل دهنده با درک اینکه دقیقا چه چیزی باعث می شود یک فرش تمیز کننده کار می کنند. دو ترکیبات قوی و فعال زیستی عوامل موجود در انواع لکه پاک هر مفید مختلف برای اهداف خانواده.

 • سورفکتانت ها: اگر شما یک گریس یا روغن لکه, شما می خواهید یک فرمول است که حاوی ترکیبات سورفاکتانت. این ترکیبات کاهش کشش سطحی آب است. این اثر ساخت مولکول های آب “slipperier” و بیشتر احتمال دارد به چوب به گریس و روغن مولکول بلند کردن آنها از فرش خود را و یا روی سطح پارچه. سورفکتانت ها می توان مصنوعی ایجاد شده در آزمایشگاه و یا مشتق شده از مواد طبیعی مانند نارگیل و روغن نخل. گیاهی سورفاکتانت در حال افزایش محبوبیت به خصوص در تمیز کردن و محصولات مراقبت شخصی به عنوان آنها تمایل به ظریفتر و بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار است. نگاه برای فرش پاک کننده که حاوی ترکیبات سورفاکتانت و استفاده از کلماتی مانند “زیست تخریب پذیر” و “غیر سمی” بر روی برچسب.
 • آنزیم ها: بسیاری از پاک کننده فرش با استفاده از آنزیم به شکستن لکه ها را جزء عناصر. آنزیم ها پروتئین ها هستند که با سرعت بالا در فرآیندهای بیولوژیکی مانند هضم و پوسیدگی. این مواد به خصوص مفید است که مقابله با لکه های آلی از جمله مواد غذایی خون و ضایعات. مبتنی بر آنزیم لکه پاک طراحی شده به طور کامل پاک کردن و از بین بردن بو و نه از پوشش زننده با بوی سنگین عطرها و اسپری.

ایمنی و محیط زیست دوستی

بسیاری از پاک کننده فرش شامل یک میزبان از مواد شیمیایی سنگین و ترکیبات مصنوعی از جمله:

 • اسیدهای
 • کلر و یا پراکسید
 • نفت بر اساس محصولات جانبی
 • ترکیبات آلی فرار (volatile organic compounds)
 • CFCs (chlorofluorocarbons)
 • فسفات
 • سوخت و ذرات معلق در هوا
 • سولفات
 • نوری زودهنگام
 • رایحه های مصنوعی و اسپری

این مواد شیمیایی در ترکیب برای ایجاد یک قوی تمیز کردن فرمول است که موثر است اما همچنین سخت. برای مثال, محبوب فرش تمیز کننده حل و فصل دریافت F درجه توسط گروه کاری محیط زیست با توجه به اثرات سوء بهداشتی و خطرات ناشی از آسیب های زیست محیطی.

خوشبختانه در حال حاضر ممکن است برای پیدا کردن فرش پاک کننده است که تکیه تقریبا تنها بر گیاهی پاک کننده اسپری طبیعی و روغن های ضروری است. با تشکر برای حمایت از مصرف کننده و صنعت پژوهش این امن تر و سالم محصولات آغاز به جاي سنگین راه حل های شیمیایی و در برخی موارد اثبات بسیار موثر است. با توجه به WebMD که با توجه به “سبز” و یا “دوستدار محیط زیست” محصولات لازم است برای انجام تحقیقات کمی به عنوان خوانده شده تا در این محصول از منابع مستقل و تعیین اینکه آیا این شرکت واقعا می ایستد پشت خود را بازاریابی می کند.

نرم افزار روش

وجود دارد سه روش اساسی برای استفاده از لکه فرش خود را. یکی از شما انتخاب می کنید بستگی به اندازه و نوع لکه را به عنوان به خوبی به عنوان خود را فرش فیبر و مراقبت از دستورالعمل حذف.

 • اسپری: بسیاری از لکه پاک هستند و اسپری بر روی فرمول. هیچ چیز می تواند آسان تر درست است ؟ فقط اسپری صبر کنید چند ثانیه تا چند دقیقه پس از آن پاک و تمیز. در کل این درست است اما جزئیات محصول و دستورالعمل ها را با دقت برای اطمینان از آن است که برای طراحی های خاص خود را فرش یا فیبر سطح. ظریف مواد مانند پشم سیزال و پنبه ممکن است نیاز به تجهیزات ویژه و یا محصولات تخصصی.
 • نشستن و خیس: آنزیم-بر اساس فرمول اغلب نیاز بسیار طولانی به کار از مواد شیمیایی و یا سورفکتانت بر اساس فرمول و ممکن است نیاز به نشستن برای چند ساعت تا چند روز به حل کردن لکه ها به طور کامل. آنزیم اسپری نیز ممکن است نیاز به مراحل اضافی مانند پوشش منطقه تحت درمان با یک پارچه مرطوب به سرعت واکنش های شیمیایی.
 • شامپو: در حالی که اسپری کمک به نقاط هدف متمرکز مایع شوینده برای بزرگتر رنگ آمیزی مناطق. این مایع فرمول نیز برای تمیز کردن فرش خاکی است که می تواند در پرتاب خود را در ماشین لباسشویی و یا با دست شسته شوند. دوباره جزئیات محصول دستورالعمل برای تعیین مقدار آب برای اضافه کردن و چه نوع از فرش آن در نظر گرفته شده است.

در مورد تمام لکه پاک شما می خواهید به پچ تست محصول خود را انتخاب, اول, اگر ممکن است, قبل از سمپاشی بیش از یک بزرگتر قابل رویت. پیدا کردن یک اینچ یا دو فازی در پشت مبلمان خود را و یا زیر فرش. درخواست محصول با توجه به دستورالعمل و پاک پاک. مطمئن شوید که هیچ فرش رنگ برداشته شده است و هیچ فیبر آسیب قابل مشاهده است.

ما تراکم بالا

این پنج فرمول دیدار با استانداردهای ذکر شده در بالا برای اثربخشی در حذف لکه لطف تشکیل دهنده فعال است که قدرتمند هستند و بدون مواد شیمیایی سنگین. بهترین فرش لکه گزینه های پیش رو خود را آسیب نمی فرش و یا سلامت خود را, و آنها نیز به اثبات ارزش خود را در خانواده در سراسر کشور است.

The Best Carpet Stain Remover Option: Naturally It's Clean Carpet Stains & Odors Cleaner

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: به طور طبیعی آن را پاک کردن لکه های فرش & تمیز کننده بو

به طور طبیعی آن را پاک کردن است که دقیقا آنچه در آن ادعا می شود: غیر سمی تمیز کننده فرش امن برای بچه ها, حیوانات و زندگی به طور کلی. طراحی شده توسط کارخانه بر اساس آنزیم به طور طبیعی آن را پاک کردن است که pH خنثی و زیست تخریب پذیر, بدون VOCs, سوخت, یا رایحه های مصنوعی. نور بوی لیمو می آید از یک اسانس و بو از بین بردن فرمول شکسته شدن لکه ها و بوی خود را به عناصر اساسی, پاک کردن لکه های بدون رنگ یا بوی سنگین. این نرم افزار ساده است: لرزش و سپس اسپری سخاوتمندانه بر روی سطح مورد نظر. اجازه دهید آن را خیس کنید و برای چند دقیقه و سپس پاک کردن پاک کردن و یا مالش دادن با یک اسفنج برای لکه های سمج. تکرار به عنوان مورد نیاز است.

The Best Carpet Stain Remover Option: Folex Instant Carpet Spot Remover

عکس: amazon.com

2. بهترین برای لکه چربی: Folex فوری فرش Spot Remover

مورد علاقه با کارشناسان و مشتریان به طور یکسان Folex یک نقطه remover فوق العاده. با نام تجاری وعده نتایج فوری (بدون شستشو یا جارو). این غیر سمی حاوی هیچ تحریک کننده VOCs, CFCs سنگین بوی یا محصولات جانبی نفت, بنابراین آن را نمی خواهد شما را تحریک پوست یا ریه ها. ماده فعال مبتنی بر آب است سورفکتانت که آسانسور خاک و گریس را با سهولت. Folex است امن برای استفاده در اطراف کودکان و حیوانات خانگی به عنوان طولانی به عنوان آن را اعمال می شود به عنوان کارگردانی. Folex ادعای آن نیز امن برای هر رنگ ثابت تابلو فرش و اثاثه یا لوازم داخلی است که می تواند مرطوب شده با آب است. اسپری و تماشای Folex حل کردن لکه ها قبل از اینکه چشم خود را.

The Best Carpet Stain Remover Option: Chateau Spill Red Wine Stain Remover Spray

عکس: amazon.com

3. بهترین برای لکه شراب: شتو نشت شراب قرمز لکه اسپری

شتو نشت شراب قرمز لکه اتحاد مهار قدرت از علم به خلاص شدن از شر خود را فرش لکه شراب و بیشتر. این اسپری حاوی زیست تخریب پذیر سورفاکتانت است که بلند کردن لکه از فرش و پارچه—بدون سفید کننده خواص پراکسید هیدروژن و کلر و یا فسفات است. به جای فرمول ویژه طراحی شده است به کار بر روی رنگ تیره تانن است. بنابراین اگر شما از یک غذا یا آشامیدنی لکه شتو نشت ممکن است این محصول را برای شما. آن است که آسان برای استفاده—فقط اسپری, لکه و لکه محو دور.

The Best Carpet Stain Remover Option: Bissell Professional Stain & Odor

عکس: amazon.com

4. بهترین حیوان خانگی MESSES: بیسل حرفه ای, لکه و بوی نامطبوع عرق

بیسل حرفه ای, لکه و بوی نامطبوع عرق پاک کننده آنزیمی بر اساس فرمول عاری از فلزات سنگین فسفات و رنگ. طراحی شده به خصوص برای از بین بردن لکه—از جمله روغن موتور, سس اسپاگتی و حتی خون—اختراع بو-busting تکنولوژی مناسب برای حیوان خانگی messes بیش از حد. صبور باشید و اجازه می دهد که محصول زمان به کار می کنند. اول حذف فیزیکی خاک که ممکن است و سپس اسپری رنگ آمیزی منطقه است. پوشش با یک حوله مرطوب و اجازه می دهد 12 تا 72 ساعت به نزول است. اگر مرطوب نگه داشته شود ، پروبیوتیک و آنزیم ها همچنان به ضرب و تمیز خاکی منطقه به طور کامل.

The Best Carpet Stain Remover Option: Puracy Professional Carpet Cleaner Machine Detergent

عکس: amazon.com

5. بیشتر سازگار با محیط زیست: Puracy فرش حرفه تمیز کننده دستگاه مواد شوینده

Puracy را متمرکز مایع است مشتق شده از 99.5 درصد مواد طبیعی از جمله اسانس گریپ فروت و روي ricinoleate معدنی طبیعی مبتنی بر بوی remover. این شامپو فرش را تمیز و deodorize ترین فرش و اثاثه یا لوازم داخلی و دیگر قابل شستشو سطوح به طور کامل—بدون مواد شیمیایی سنگین. فرمول عاری از سولفات و فسفات حیوانی محصولات کلر سفید کننده و رنگ و پتروشیمی caustics عطر و نوری زودهنگام. و در حالی که آن را با برچسب “فرش شامپو” Puracy می تواند به عنوان یک نقطه درمان نیز هست. بهترین از همه این آرام و در عین حال دشوار فرمول امن برای کودکان و حیوانات خانگی برای آمدن به تماس با. فقط رقیق و اعمال با توجه به محصول دستورالعمل سپس تنفس آه امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im