بهترین اسفنج مبس (مبس) برای سطوح سخت

گل آلود پنجه چاپ و یا ریخته سس گوجه فرنگی خود را در طبقه هیچ بازی برای این ساده و در عین حال سخت-ابزار کار.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Sponge Mop Options

عکس: depositphotos.com

آن ممکن است پر زرق و برق ترین آیتم در تمیز کردن زرادخانه اما خانه با طبقه بهره مندی از کیفیت مبس (مبس). این ابزار تمیز کردن متوقف نمی در زمین—مبس (مبس) نیز می توانید استفاده برای شستن بلند, ویندوز, سقف و دیوار واقعا تمیز است. بر خلاف رشته مبس (مبس) اسفنج مبس (مبس) نیازی به ویژه سطل به زور آنها را: آنها ساخته شده است-در اهرم غلتک یا رسیدگی به مکانیزم به فشار بیش از حد آب.

در مقایسه با چگونه ساده اسفنجی مبس (مبس) هستند نیاز به جستجو از طریق تعداد بی شماری از مدل های در بازار مخالف است. ما به شناسایی برخی از مهمترین و با کیفیت بالا و قابل اعتماد گزینه های در دسترس بنابراین شما می توانید پیدا کردن یکی برای خانه خود را.

ما تراکم بالا

با استفاده از طیف وسیعی از sponging مکانیسم های تمیز و براق طبقه در دسترس آسان با این مبس (مبس).

The Best Sponge Mop Option: The Super Standard Double Roller PVA Sponge Mop

عکس: amazon.com

بهترین کلی: سوپر استاندارد دو غلتک PVA اسفنج Mop

سوپر استاندارد دو غلتک قوی انتخاب برای استفاده عمومی در باب mop بازار است. منحصر به فرد آن دو غلتک ساز ارائه می دهد کارآمد تر wringing در جلو و یک اهرم بنابراین mop بار شستشو سریع تر و سریع تر خشک. مجهز به دوام پلاستیک اسفنجی که در برابر چکیدن این بسیار جاذب mop می توانید انتخاب کنید تا خاک و دوده در یک پاس تک نگه داشتن کف تمیز با حداقل تلاش. سوپر استاندارد است محکم و جراحی سر و یک دسته تلسکوپی کاربران اجازه می دهد برای تنظیم mop به ارتفاع مناسب برای شستشو بدون درد. سخاوتمندانه آن حداکثر طول 55 اینچ نیز تضمین می کند که mop می توانید در سخت برای رسیدن به مکان. صدای ساخت و ساز از رسیدگی و اهرم کشش همراه با ساده-به-جای سر اسفنجی—باعث می شود فوق العاده استاندارد مناسب برای هر دو صفحه اصلی و حرفه ای استفاده کنید. فوق العاده نیز مفید شامل اضافی اسفنج دوباره پر کردن در نهایت به جای اول اسفنجی سایش و پارگی.

The Best Sponge Mop Option: Rubbermaid Commercial PVA Sponge Mop

عکس: amazon.com

ذکر شریف: Rubbermaid تجاری PVA اسفنج Mop

Rubbermaid تجاری-درجه اسفنجی mop ویژگی های PVA سر است که مقاوم به مواد شیمیایی خشن در بر داشت در بسیاری از پاک کننده های کف ساخت برای یک مدت طولانی و پربار زندگی است. این Rubbermaid mop دشوار است, جاذب و قطره ای-رایگان تمیز کردن خاک و گرد و غبار از کف به صورت سریع و ساده تصفیوی را تجربه کنند. برای تمیز پایان PVA سر جذب و آسانسور کوچک باقی مانده مانند شن و ماسه و خرده از روی زمین به جای هل دادن آن به اطراف. کاربران زور اسفنج از طریق یک روش ساده کشیدن دسته برای استفاده راحت و سریع تر زمان خشک شدن. کوتاه 35-اینچ اداره شستشو دشوار messes آسان تر و زمانی که اسفنج در نهایت می پوشد از آن به راحتی می توان تغییر کردن.

The Best Sponge Mop Option: Quickie Super Squeeze Sponge Mop

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: عجله ئی فوق العاده فشار اسفنج Mop

عجله ئی فوق العاده فشار مدل شامل ویژگی های کارآمد معمولا در بر داشت در اسفنج مبس (مبس) و همچنین به عنوان منحصر به فرد ویژگی های اضافی. اسفنج قابل جذب سلولز با گزینه ای برای خرید یک میکرو دلبستگی و پر کردن مجدد به طور جداگانه فروخته. کاربران می توانند با استفاده از 48 اینچ قطب برای تمیز کردن دیوار و بالا ویندوز همراه با چندین سطوح سخت است. یک نقطه اسکرابر ساخته شده را به قطب می تواند مقابله با کف لکه ها و سفت در خاک. اسفنج است واپیچیدن توسط یک فلز با دوام بهار-پشت ساز و اضافه کردن انعطاف پذیری در فرایند تمیز کردن. در حالی که استفاده نمی کنید mop می توان به راحتی با آویزان کردن از ویژگی های متصل به رسیدگی است. این عجله ئی است یک انتخاب ایده آل برای بودجه خریداران که می خواهند بیش از این عناصر اساسی یک اسفنج mop.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>