بهترین نرم سردخانه برای نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی های تازه

بهترین نرم سردخانه برای نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی های تازه – باب ویلا

نگه داشتن خود را, نوشیدنی های سرد و سالاد ترد در این بالا انجام نرم کولرهای.

The Best Soft Cooler Options

عکس: depositphotos.com

آیا حمل ناهار برای محل کار و یا در آوردن یک پیک نیک به ساحل نرم کولرهای محافظت از مواد غذایی و نوشیدنی در طول سفر—رایگان از حجم و وزن سخت طرفه کولر—کمک به حفظ مطالب خود را سرد.

بهترین نرم کولرهای تمایل به بسیار سبک وزن و به اندازه کافی بزرگ به خوبی عایق بندی شده و متفکرانه طراحی شده است. برای دیدن محصولات ما بالا گزینه های مورد علاقه در امتداد این خطوط همچنان زیر!

ما تراکم بالا

The Best Soft Cooler Option: Polar Bear Cooler

عکس: amazon.com

بهترین کلی: خرس قطبی کولر

به عنوان محکم آن را به عنوان خرس قطبی کولر نیز آسان برای حمل به لطف و شانه بند و سگک. این تولید کننده همچنین تضمین این کولر به عنوان leakproof. پوشش داخلی پوشش داده شده است با سنگین توشه-نایلون درجه و عایق ساخته شده از فوم با چگالی بالا—نگه می دارد یخ منجمد تا 24 ساعت حتی در 100-درجه حرارت.

The Best Soft Cooler Options: YETI Hopper M30

عکس: amazon.com

بهترین عملکرد: یتی قیف M30 کولر های قابل حمل

این لوکس کولر از یتی ارائه عملکرد فوق العاده است. اگر رئیس خود را به نگرانی نگه داشتن مواد غذایی به طور کامل سرد برای تا زمانی که ممکن است و شما مایل به سرمایه گذاری در انجام این کار نگاه نکنید. یتی قیف M30 ویژگی های سلول بسته لاستیک فوم عایق اندود شده با FDA تایید شده مواد غذایی-مواد درجه همه بسته بندی شده در داخل با چگالی بالا ضد آب DryHide پوسته و مهر و موم شده با نام تجاری جدید HydroShield فن آوری است.

The Best Soft Cooler Option: eBags Crew Cooler II Soft Sided Insulated Lunch Box

عکس: amazon.com

بهترین امکانات: eBags خدمه کولر II نرم طرفه عایق جعبه ناهار

در اصل طراحی شده برای شرکت هواپیمایی کابین خدمه این eBags خدمه کولر دوم ویژگی های آن را به یک گزینه عالی برای بسته بندی و کسی که ارزش یک روز از مواد غذایی و آشامیدنی. هوشمندانه خدمه کولر II کیسه شکسته است به محفظه های متعدد از جمله کولر محفظه یک “مواد غذایی خشک” منطقه جیب zippered و مش دیوارههای برای ظروف, دستمال و تنقلات. این PEVA بوش قابل جابجایی برای تمیز کردن کمک می کند نگه می دارد و داخل سرد و قابل تعویض است باید آن را پاره یا کثیف. کیسه همچنین شامل دستگیره های یکپارچه یک بند شانه و بیرونی آستین را قادر می سازد که آن را به اسلاید بیش از توشه.

The Best Soft Cooler Option: Coleman 42-Can Soft Cooler with Wheels

عکس: amazon.com

بهترین برای خانواده ها: کلمن 42-می توانید نرم کولر با چرخ

بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی به صورت یک گروه بزرگ و یا چند روز تعطیلات ؟ اتمام کلمن 42-می توانید نرم کولر. هر چند وزن آن در تنها 2.2 پوند کلمن است که نزدیک به دو پا بلند می تواند به جای حجم 42 قوطی. هنوز کولر کنترل, که, کامل, با تشکر به دوام چرخ و یک دسته تلسکوپی و یک جفت خوب قرار داده آسانسور دستگیره در دو طرف. این کلمن را سخت بوش پلاستیکی قابل جابجایی برای تمیز کردن و نگه می دارد غذا از خرد. مش و پارچه جیب با طنابهای ارائه اضافی toting ظرفیت را کلمن آسان برای بسته بندی کردن و سازماندهی. راحت تر این نرم کولر برابر تخت برای ذخیره سازی زمانی که استفاده نمی کنید.

The Best Soft Cooler Option: Coleman 9-Can Soft Cooler with Removable Liner

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: کلمن 9-می توانید نرم کولر با بوش قابل حمل

این کلمن 9-می توانید نرم کولر طراحی شده است با جهت عمودی است که اجازه می دهد تا کاربر را به شمع در قوطی یا تنقلات و دسترسی به آنها را بدون از دست دادن هوای سرد. متحرک نرم بوش ویژگی های ضد میکروبی پوشش برای کمک به نگه داشتن مواد غذایی ایمن و حرارت آن جوش داده شده درز رندر کولر ضد آب است. سبک و راحت کلمن کولر شامل جیب های متعدد در داخل است که اجازه می دهد تا برای تنقلات به همراه آورده بدون اینکه خرد.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>