5 بیل بهترین گزینه برای حفر در حیاط خلوت | باب ویلا

دریافت پایین در خاک با بیل برای باغ خود نیاز دارد.

The Best Shovel Options

بوی تازه تبدیل زمین است. محکم بیل را در دست خود را. تخت سبز و سالم ملافه گیاهان در کنار شما در حال انتظار برای به نرمی قرار داده شده به زمین. اگر شما عاشق باغبانی, شما می دانید که شادی از همه این چیزها. و شما همچنین می دانیم که یک بیل خوب می سازد باغبانی—و بسیاری از دیگر وظایف در فضای باز—راحت تر در دست خود را به عقب و خلق و خوی.

وجود دارد کاملا چند نوع از بیل و دیگر حفر ابزار را انتخاب کنید. که باعث می شود آن را از روی حیله و تزویر به انتخاب فقط یکی. خرید ملاحظات شکل تیغه طول رسیدگی به این راحتی گرفتن و وزن ابزار. برای ساده کردن چیزهایی که ما ارائه کرده ایم اشاره گرها در انتخاب یک بیل و ما تراکم بالا در میان بهترین بیل گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد.

  1. بهترین همه منظوره بیل: قلدر ابزار گرد نقطه بیل
  2. بهترین کوتاه-دسته بیل: پیوند Mini D-دسته بیل
  3. بهترین باغ بیل: Fiskars باغ بیل
  4. بهترین باغ حرکت شبیه چمچه زنی: Ames آلومینیوم حرکت شبیه چمچه زنی
  5. بهترین حفر ترانشه بیل: کرونا هدف کلی سنگر بیل

The Best Shovel Options

بیل زدن و یا بیل? تفاوت در چیست ؟

در حالی که بسیاری از مردم با استفاده از شرایط “بیل” و “بیل” به جای یکدیگر از لحاظ فنی آنها همان چیزی نیست. وجود دارد بسیاری از دیگر حفر ابزار از جمله حفر ترانشه بیل و بیل های اتحاد جماهیر شوروی. مشتاق ترین باغبان باید یک انتخاب از حفر ابزار به دسته های مختلف باغ وظایف.

  • تصویر یک ابزار حفر و شما به احتمال زیاد به فکر یک باغ بیلکه دارای یک تیغه منحنی که به گرد نقطه. به طور معمول تیغه تا حدودی مقعر و آن را آسان تر به نگه دارید و حرکت خاک. در نقطه ای که در آن تیغه با دسته وجود دارد به طور کلی کوچک پهن پلت فرم به نام یقه که در آن باغبان می توانید بقیه پا اضافی برای دلربایی هنگام هل دادن ابزار به زمین.
  • با وجود آنچه که به شکل کارت بازی نماد شما ممکن است منجر به این باور یک بیل زدن باغ تخت-لبه تیغ است که مناسب برای برش از طریق ریشه و یا سختی خاک. پیک نیز مفید را برای حرکت و مقدار کمی از خاک باغ باقی مانده و یا اصلاح خاک, چرا مانند بیل تیغه است که به طور معمول تا حدودی مقعر. پیک نیز اغلب یقه برای اضافه کردن اضافی پا-قدرت زمانی که مورد نیاز است.
  • باغ قاشق بزرگ, تخت, تیغه با دیوارههای نگه داشتن مطالب در جای خود. بیل های اتحاد جماهیر شوروی نیست برای حفر اما آنها از ابزار انتخاب برای حرکت بزرگ و انبوهی از خاک و اصلاح خاک برگ و دیگر باغ آوار شن و مالچ.
  • حفر ترانشه بیل به مدت طولانی تیغه های باریک—4 اینچ اندازه شایع ترین—آمده است که به اندکی نقطه. این ابزار دستی مناسب برای حفر ترانشه به نصب و یا تعمیر سیستم های آبیاری و یا برای حفر تخلیه.

خرید ملاحظات

در حالی که حفر ابزار مسلما نه پیچیده و یا هیجان انگیز, هنوز هم وجود دارد یک چند ملاحظات مهم وقتی که می آید به انتخاب بهترین بیل.

تیغه

تقریبا تمام حفاری بیل و باغ پیک دارای تیغه های فولادی به طور معمول در محدوده 8 تا 10 اینچ در سراسر و 10 تا 12 اینچ طولانی است. با دوام ترین بیل را جعلی تیغه معنی تیغه آغاز شده به عنوان یک قطعه واحد از گرم فولاد بود که پس از آن با چکش به شکل. کمتر از گران قیمت بیل به طور کلی باید مهر تیغه های فولادی معنی تیغه و دلبستگی به آن رسیدگی شد دستگاه مهر از یک ورق از فولاد است. شما به طور کلی پرداخت دو برابر برای یک ابزار باغ با جعلی تیغه, اما شما نیز به احتمال زیاد بسیاری از سال از استفاده از آن: یک بیل خوب اگر به درستی مراقبت می تواند برای بسیاری از سال ها و حتی دهه ها.

باغ قاشق معمولا تیغه های آلومینیوم است که باعث می شود آنها را بسیار سبک تر اما همچنین بیشتر در معرض ابتلا به denting یا خم شدن.

رسیدگی ظهر

باغ بیل پیک و قاشق معمولا رسیدگی بین 44 و 48 اینچ طولانی است که راحت ظهر برای بسیاری از باغبان. نیز وجود دارد که کوتاه-دسته بیل و پیک با دستگیره در جایی بین 18 و 24 اینچ به طول. به عنوان یک قاعده کلی طولانی به کار گرفته باغ ابزار ارائه بهتر اهرم ساده تر در باغبان را به خوبی مناسب برای طیف گسترده ای از حفر وظایف. اما هنگامی که مشغول به کار در یک منطقه محدود کوتاه-دسته بیل انتخاب بهتر است. برای بسیاری از باغبان ها بهترین راه حل است که با داشتن هر دو در دست است.

رسیدگی به مواد

وجود مواد رایج مورد استفاده برای ایجاد بیل و بیل دسته: چوبی و استیل و فایبر گلاس. چوب—معمولا درخت گردوی امریکایی یا خاکستر است که مواد سنتی به صورت یک ابزار حفر رسیدگی و بسیاری از باغبان ها ترجیح می دهند نگاه و احساس از چوب است. حرکت صعودی چوب کمتر گران تر از فایبر گلاس. شما به طور کلی پرداخت یک سوم تا نصف کمتر برای یک بیل با دسته چوبی از یک بیل با فایبر گلاس رسیدگی است. در حرکت نزولی, اما, چوب سنگین تر از فایبر گلاس و بیشتر در معرض ابتلا به انشعاب و یا خوراکی از سنگین استفاده کنید و یا سن. فولاد به کار گرفته حفر ابزار به طور کلی هزینه حدود همان کسانی که با فایبر گلاس رسیدگی و قوی تر هستند اما سنگین تر است.

مدتها

بسیاری از ارزان چوب-دسته بیل و پیک در واقع نمی گرفتن: باغبان به سادگی درک محکم دسته چوبی. اما با کیفیت بالاتر چوبی-به کار گرفته و فایبر گلاس به کار گرفته حفر ابزار به طور معمول نوعی از ادراک به ارائه بهتر کشش و برخی از حفاظت از تاول و درد دست. در طولانی مدت به کار گرفته ابزارهای گرفتن است که اغلب ساخته شده از پلاستیک یا لاستیک فوم و تا حدودی بافت و شکل گرفته برای گرفتن امن و آسایش در طول طولانی حفر جلسات. گرفتن معمولا پوشش می دهد حدود 10 تا 12 اینچ از رسیدگی است.

دیگر نوع رایج از گرفتن یک D-شکل گرفتن است که اجازه می دهد تا باغبان به درک تولیدات D در بالای دسته را با یک دست و شفت دیگر. این اغلب استفاده می شود در کوتاه-دسته بیل و پیک, اما آنها همچنین دریافتند در برخی دیگر به کار گرفته ابزار به خصوص باغ بیل های اتحاد جماهیر شوروی. در حالی که یک D-شکل گرفتن باعث می شود کار کوتاه مدت با ابزار بسیار ساده تر از آن را بیشتر به یک موضوع از اولویت در دیگر ابزار. برخی از باغبان احساس D-شکل گرفتن راحت تر است و یا به آنها بهتر اهرم در حالی که حفر و یا در حال حرکت خاک.

وزن

اکثر طولانی به کار گرفته باغ بیل و پیک وزن بین 5 و 8 پوند با فایبر گلاس ابزار نسبت به پایان پایین تر از این محدوده و چوب-ابزار به کار گرفته به سمت بالا پایان. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک طیف بسیار گسترده ای کسانی که چند پوند می تواند یک تفاوت بزرگ پس از چند ساعت از کار حیاط. اگر چه وزن مناسب بستگی دارد به باغبان خود قدرت و استقامت به عنوان یک قاعده کلی سنگین تر بیل با دوام تر است.

ما تراکم بالا

The Best Shovel Option: Bully Tools Round-Point Shovel

عکس: amazon.com

1. بهترین همه منظوره بیل: قلدر ابزار گرد نقطه بیل با فایبر گلاس D-گرفتن دسته

هنگامی که آن زمان به حفاری برای رسیدن به قلدر ابزار گرد نقطه بیل با آن 14-سنج تیغه های فولادی و پلی پروپیلن دسته D شکل است که به شما گرفتن بزرگ است. در کمتر از 5 پوند آن نور به اندازه کافی برای اداره کردن راحت حتی برای کسانی که باغ وظایف آن را تمام صبح. همچنین قدرت برای شکستن از طریق سختی خاک بلند ریگ پر از خاک و دور تراشه در خاک چمن و یا ریشه.

The Best Shovel Option: Bond Mini D-Handle Shovel

عکس: amazon.com

2. بهترین کوتاه-دسته بیل: پیوند Mini D-دسته بیل

کوتاه-دسته بیل دستی در هنگام کار در نقاط که در آن دارای حق اعمال یک دیگر بیل غیر عملی است و یا غیر ممکن است. با پیوند Mini D-دسته بیل باغبان به راحتی حفاری سوراخ, حرکت, خاک, درخواست کمپوست و یا حذف علف های هرز سمج با سهولت. بیل اقدامات کمی کمتر از 28 اینچ از بالا به پایین قوی جراحی رسیدگی و صدر با D-شکل nonslip راحت grip برای نگه داشتن دست از گرفتگی حین کار.

The Best Shovel Option: Fiskars Garden Spade

عکس: amazon.com

3. بهترین باغ بیل: Fiskars باغ بیل

آیا شما می خواهید برای برش از طریق ضخیم و ریشه neaten تا لبه چمن, حرکت توده ای از کمپوست و یا خاک و یا حذف یک بخش از چمن های Fiskars باغ بیل است تا وظیفه. با تیغه های فولادی و شفت این بیل بسیار محکم است اما وزن شگفت انگیزی نور 5 پوند است. یک از ویژگی های بزرگ اضافی-large D-شکل گرفتن است که به اندازه کافی بزرگ برای هر دو دست را به درک ارائه کنترل های اضافی و قدرت در حالی که مشغول به کار است. گرفتن راحت و بدون لغزش به عنوان به خوبی.

The Best Shovel Option: Ames Aluminum Scoop

عکس: amazon.com

4. بهترین باغ حرکت شبیه چمچه زنی: Ames آلومینیوم حرکت شبیه چمچه زنی

شما نمی خواهد حفر سوراخ با آن, اما زمانی که شما نیاز به حرکت شبیه چمچه زنی و حرکت کود, مالچ, خاک, یونجه, برگ, سبک وزن, شن و یا حتی یک بیت از برف شما را درک اثربخشی ایمز آلومینیوم حرکت شبیه چمچه زنی. این غیر قابل زنگ زدن آلیاژ آلومینیوم تیغه اقدامات 15 تا 19 اینچ و منحنی در دو طرف و پشت پس از آن می توانید یک بار بزرگ و بدون مشکل است. 26 اینچ دسته چوب جنگلی است صدر با نرم و راحت D-شکل گرفتن است که نمی لغزش زمانی که دست های خود را دریافت عرق و در کمتر از 5 پوند پشت خود را خواهد شد با تشکر از شما که این کار انجام شده است.

The Best Shovel Option: Corona General Purpose Trench Shovel

عکس: amazon.com

5. بهترین حفر ترانشه بیل: کرونا هدف کلی سنگر بیل

یک حفر ترانشه بیل ممکن است به عنوان متنوع به عنوان دیگر ابزار حفر اما آن را باید در هنگام نصب و یا تعمیر سیستم آبیاری یا حفر کردن تخلیه. تاج هدف کلی سنگر بیل است و قیمت مقرون به صرفه است اما اشتباه نکنید این یک پر زور ابزار است که می شود کار انجام می شود. آن را تا 48 اینچ دسته چوب جنگلی و یک اشاره تیغه های فولادی با 1 اینچ دو طرف برای حفظ خاک در محل در حالی که شما حرکت می کند آن را از راه. ماهرانه طراحی شده برای آن هدف شکل این بیل—به طور خاص زاویه بین تیغه و دسته—عالی را فراهم می کند اهرم بنابراین شما هرگز مجبور به قرار دادن بیش از حد فشار بر روی پشت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de