بهترین آستر قفسه ها برای کابینت و بیشتر

نگه داشتن قفسه های خود را شسته و رفته و تمیز با جذاب آستر فقط حق را برای خود سبک و بودجه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Best Shelf Liner Option

عکس: amazon.com

قفسه آستر انعطاف پذیر قابل حمل ورق است که آن را آسان به گسترش زندگی از هر دولت و یا کشو. پوشش خود را از زیر شلواری و قفسه محافظت سطوح خود را از آسیب و باعث پاکسازی یک نسیم است. هنگامی که سازماندهی مجدد کابینت و یا تمیز کردن اضافه کردن آستر قفسه برای آشپزخانه خود کابینت و زیر شلواری و همچنین pantries و کتانی پستو ارزان است اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که حفظ خود و وسایل و مبلمان و وسایل.

امروز آستر قفسه آمده است یک راه طولانی نه تنها در ماده ، آنها در دسترس در مجموعهای از سبک های سنتی از وینیل به پارچه و یک میزبان از الگوهای تزئینی و بافت را به صورت سریع و ساده و زیبایی ارتقاء است که چشم نواز و همچنین. اما با انواع بسیار پیدا کردن سمت راست قفسه آستر برای نیازهای شما می تواند روی حیله و تزویر. در ادامه به یاد بگیرند که چه ویژگی های به دنبال و به همین دلیل زیر آستر رتبه به عنوان برخی از بهترین در دسته بندی های مربوطه.

  1. بهترین کلی: تماس با نام تجاری پوشش خود چسب وینیل قفسه بوش
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: اردک با نام تجاری 1063853 پوست N’ چوب قفسه بوش
  3. ارتقا انتخاب کنید: تماس با ما نام تجاری Zip-N-مناسب جامد گرفتن چسب قفسه بوش
  4. بهترین برای یخچال و فریزر: DII غیر چسبنده برش مناسب قابل شستشو کاغذ لاینر
  5. بهترین راه حل برای سیم های قفسه بندی: استرلینگ سیم بسته ارزش 5 قفسه آستر
  6. بهترین ها را برای زیر شلواری: گوریل Grip اصلی کشو و قفسه بوش
  7. بهترین ها را برای زیر سینک: Drymate USMC2429 زیر سینک Mat
The Best Best Shelf Liner Option

عکس: amazon.com

انواع قفسه آستر

مواد مهم وقتی که می آید به بهترین قفسه آستر. استاندارد حمایت چسب وینیل قفسه آستر همه با آن آشنا هنوز هم وجود دارد و آنها کار را برای بسیاری از برنامه های کاربردی. اما آنها بهترین گزینه برای سیم قفسه زیرا آنها فراهم نیست محکم پشتیبانی می کند. انتخاب مواد صحیح برای هر وضعیت محافظت از مبلمان خود را به عنوان به خوبی به عنوان کالا که به شما در ذخیره کردن در داخل.

فوم

به جای چسب فوم آستر باید یک grippy بافت است که نمی خواهد ترک مهم باقی مانده در قفسه های که حذف شده. فوم آستر یک انتخاب خوب برای کشو و یا قفسه های حاوی آیتم های ظریف است که نیاز به حفاظت اضافی به دلیل سطح بافت دارای موارد در محل. این آستر یا trimmable با قیچی و یا مجهز به سوراخ بخش است که می تواند به پاره از هم جدا متناسب با ابعاد زیر شلواری و قفسه.

وینیل

وینیل قفسه آستر کمی ضخیم تر از کاغذ و یا پارچه است که باعث می شود آنها را کمتر احتمال دارد به اشک. آنها در انواع زیادی از رنگ ها و الگوهای در هر دو غیر-چسب و نوار چسب انواع و آسان به برش با قیچی به جا قفسه یا کشو. هر چند وینیل قفسه آستر سخت به استفاده مجدد از آنها یکی از کم هزینه گزینه های پس از آن بانک شکستن نیست به جای آنها. متاسفانه حمایت چسب وینیل می تواند روی حیله و تزویر به اعمال می شود و می تواند ترک مهم باقی مانده در قفسه های خود را.

پارچه

پارچه آستر نرم و نخواهد ابتدا قفسه های خود را. به طور معمول غیر چسبنده آنها نمی خواهد ترک هر مانده است. درست مثل پارچه برای لباس آنها در انواع چاپ و رنگ آنها آسان تر و تمیز شستن و استفاده مجدد. در حالی که پارچه آستر را جذب رطوبت اگر چیزی نشت آنها نمی خواهد به طور کامل محافظت از قفسه های خود را و یا آیتم های ذخیره شده را.

پلاستیک

پلاستیک سنگین آستر بهترین کار برای باز کردن سیم قفسه چرا که آنها ارائه یک پایه محکم برای شکل نامنظم موارد. آنها ضد آب نشت ضد و آسان برای پاک و تمیز. این آستر آنها سخت تر و تمیز از آنجایی که آنها معمولا ساخته شده از پلاستیک سنگین بنابراین شما بهترین پیدا کردن آنها را در یک اندازه است که در حال حاضر متناسب با ابعاد دقیق از قفسه های خود را.

ویژگی های به دنبال در قفسه آستر

بدون توجه به آنچه در سطح شما هدف حفاظت از پوشش و یا وجود یک خط را با توجه به نیازهای شما. دوام و عملی کلیدی در هنگام انتخاب بهترین قفسه آستر بنابراین در نظر گرفتن این ویژگی در هنگام خرید.

چسب در مقابل غیر چسبنده

اولین و مهم ترین تصمیم را در مورد آستر قفسه—با یا بدون چسب—پایین می آید به جایی که شما قصد استفاده از آنها را.

  • مقرون به صرفه چسب قفسه آستر تمایل به شما بیشتر محصول در هر رول بنابراین اگر شما یک مقدار زیادی از قفسه ها و زیر شلواری به پوشش آنها یک گزینه ارزان. اما پس از اعمال این هیچ ماده ساده برای تغییر موقعیت از این پوست و چوب آستر و می توان آن را دشوار است به آنها را حذف کنید به طور کامل, بنابراین استفاده از این نوع بوش در سطوح مستعد ابتلا به چسب آسیب مانند چوب پنبه و یا چوب ناتمام. مطمئن شوید که به دقت اندازه گیری و اعمال می شود با یک دست ثابت است.
  • غیر-چسب قفسه آستر باید بدون لغزش گرفتن پایین طراحی به نگه داشتن آنها را از لغزش در اطراف قفسه ها و زیر شلواری. آنها اقامت قرار داده و بسیاری از زمان, اما ممکن است تغییر در مناسبت. آنها گران تر از چسب آستر و شما به مراتب کمتر محصول در هر رول از آنجا که این پوشش ضخیم تر هستند.

بافت

آستر در دسترس هستند در بافت های مختلف. برخی از آنها صاف با یک پلاستیک سخت سطح برخی از آنها آجدار برای گرفتن اضافی و دیگران ساخته شده از پارچه های مصنوعی. نرمتر و گرفتن نوع آستر خوبی برای غذاهای, عینکی, و یا آیتم های ظریف مستعد ابتلا به خارش. صاف آستر کار خوبی برای منسوجات و یا مواردی که مستعد ابتلا به نشت چرا که آنها تمیز کردن با یک ضربه تند وشدید زدن از یک اسفنج.

Cleanability

بوش تمیز کردن گزینه های دیگر متفاوت است بنابراین انتخاب یکی که به بهترین وجه مناسب این منطقه شما را پوشش. آستر ساخته شده از پلاستیکی و یا وینیل آسان برای پاک کردن و تمیز با یک پارچه مرطوب یا اسفنج. اکثر پارچه آستر قابل شستشو هستند.

قفسه نوع

سطح قفسه یا کشو را تعیین چه نوع از بوش بهترین کار خواهد کرد. باز کردن سیم قفسه نیاز به سفت پلاستیکی آستر خیلی کوچکتر اشیاء نمی خواهد از طریق لغزش. چوب کابینت قفسه ها می توانید با استفاده از انعطاف پذیر آستر با چسب یا فوم آستر و بدون چسب.

ما تراکم بالا

با آن ویژگی های کلیدی و نکات خرید در ذهن ما محدود بازار به آن دارای امتیاز بالا محصولات.

The Best Best Shelf Liner Option: Con-Tact Brand Cover Self-Adhesive Vinyl Shelf Liner

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: تماس با ما نام تجاری پوشش خود چسب وینیل قفسه بوش

تماس با یک پیشرو در صنعت قفسه بندی آستر ارائه می دهد بسیار متنوع و نیمه شفاف نسخه شما می توانید برای استفاده از جداول شمارنده و ایستگاه های کاری و همچنین قفسه بندی. آن را ویژگی های یک شبکه بر چسب پشتیبان گیری به کمک دقیق اندازه گیری و برش. چسب پشتوانه نگه می دارد بوش در محل, اما آن را بسیار قوی به آن را ارائه unremovable در مورد شما می خواهید به تغییر آن است. Crafters از این عشق بوش به دلیل آن را می توان در Cricuit ماشین آلات و stencils. وینیل آسان برای تمیز کردن با یک پارچه مرطوب و صابون است. پس از آن شفاف است این بوش برای سطوح در شرایط بکر. اگر شما امیدواریم که برای پوشش نقص یا آسیب رفتن با الگو بوش.

The Best Best Shelf Liner Option: Duck Brand 1063853 Peel N' Stick Shelf Liner

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: اردک با نام تجاری 1063853 پوست N’ چوب قفسه بوش

تک رول اردک با نام تجاری پوست N’ چوب 20 اینچ 15 فوت—عظیم 3,600 اینچ مربع از پوشش همه در قیمت مقرون به صرفه. متوسط اندازه رول وینیل قفسه بوش است که حدود 18 اینچ 9 ساخت اردک یک معامله بزرگ هنگامی که شما به بسیاری از قفسه ها به خط. بوش ساخته شده است سنگین چسب وینیل و ویژگی های یک پشتوانه کاغذ برای آسان اندازه گیری و برش. بوش در می آید که ممکن است نگاه بزرگ در تیره کابینت, اما را پیدا کردن همه چیز در یک تار داخلی آسان تر است. و برای پایه بوش, شما نمی توانید ضرب و شتم قیمت برای پوشش یک رول را فراهم می کند.

The Best Best Shelf Liner Option: Con-Tact Brand Zip-N-Fit Solid Grip Adhesive Shelf Liner

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: تماس با ما نام تجاری Zip-N-مناسب جامد گرفتن چسب قفسه بوش

مهم ترین ترین زمان مصرف بخشی از نصب یک قفسه بوش است که اندازه گیری و برش—حتی قبل از چاپ, شبکه, در پشت. تماس با Zip-N-مناسب غیر-چسب بوش که دارای یک سوراخ هر خط 1/4 اینچ از هم جدا به شما اجازه به راحتی خود را دراز بوش را در یک قفسه و جدا دقیقا همان جایی که مورد نیاز است. اندازه بوش مناسب در اطراف گوشه است همچنین نسیم: فقط پخش بوش در جای خود و با دقت جدا در اطراف گوشه. چنین راحتی ارزان نیست اما با 18 اینچ با 4 پا رول در حال اجرا کمی بیش از $10, بنابراین شما ممکن است بخواهید به استفاده از فایل های فشرده-N-مناسب برای زیر شلواری و قفسه ها را در سخت برای رسیدن به مناطق.

The Best Best Shelf Liner Option: DII Non-Adhesive Cut to Fit Washable Liner Paper

عکس: amazon.com

4. بهترین برای یخچال و فریزر: DII غیر چسبنده برش مناسب دستگاه قابل شستشو کاغذ لاینر

یخچال و قفسه ها به نظر می رسد دعوت از نشت و خرده. کاهش زمان تمیز کردن با این جداشدنی دستگاه قابل شستشو آستر. با این وجود بدون نیاز به پاک کردن messes—فقط حذف بوش و پاپ آن را در ماشین است. این آستر برگشت پذیر هستند بیش از حد. با استفاده از الگوی جانبی برای موسیقی پاپ سرگرم کننده از رنگ و یا شبکه های جانبی برای اضافه کردن سرگرم کننده الگوی هندسی. این قابل شستشو, قفسه آستر نیز کار بزرگ در حمام و اتاق رختشویی و سایر نشت مستعد مناطق.

The Best Best Shelf Liner Option: Sterling Wire Value Pack of 5 Shelf Liners

عکس: amazon.com

5. بهترین راه حل برای سیم: استرلینگ سیم بسته ارزش 5 قفسه بوش

قفسه بندی سیم یک گزینه مقرون به صرفه برای دیوارهای داخلی و pantries با تشکر از دوام آن و تطبیق پذیری. با توجه به فضاهای باز بین سیم, اما, آیتم های کوچک می توانید از طریق لغزش یا سقوط بیش از. راه حل است ؟ سفت قفسه بوش مانند این مجموعه از پنج از استرلینگ. آنها ضد آب مناسب برای کاملا مناسب در اطراف سیم قفسه قطب و آسان برای پاک و تمیز. ساخته شده از سنگین 30 سنج پروپیلن ، آستر ضخیم به اندازه کافی برای نگه داشتن آیتم های کوچک نشسته. وجود دارد چندین گزینه اندازه در دسترس است و آنها طراحی شده اند به تناسب استاندارد سیم قفسه.

The Best Best Shelf Liner Option: Gorilla Grip Original Drawer and Shelf Liner

عکس: amazon.com

6. بهترین ها را برای زیر شلواری: گوریل Grip اصلی کشو و قفسه بوش

گوریل—یک نام تجاری شناخته شده برای خود را قوی چسب های—جالب اینجاست که عالی چسب-رایگان قفسه بوش که واقعا قفل همه چیز در جای خود. ظروف خود را خواهد ماند بصورتی پایدار و محکم در جای خود و بوش همچنین ویژگی های یک کفش-بافت ساخت و ساز است که مانع از آلودگی و باقی مانده از جمع آوری در سطح, در حالی که ارائه یک سطح بافت به نگه داشتن موارد از تغییر. آن را آسان تر و تمیز و پاک و در دسترس در 19 رنگ ها و الگوهای. گوریل گرفتن بوش با قیمت مناسب—فقط زیر 20 دلار برای 12 اینچ 20 فوت رول.

The Best Best Shelf Liner Option: Drymate USMC2429 Under The Sink Mat

عکس: amazon.com

7. بهترین ها را برای زیر سینک: Drymate USMC2429 زیر سینک Mat

اگر وجود دارد یک محل در خانه خود را که خواسته های بوش آن را در زیر سینک. این منطقه حساس به رطوبت لوله کشی نشت و نشت از هر گونه محصولات مایع شما ممکن است فروشگاه وجود دارد. اما نه فقط هر بوش را حفظ خواهد نشت و نشت از puddling به عنوان Drymate می کند. ساخته شده از جاذب با پارچه های ضد آب و پشتوانه این خط شامل مایعات و فتیله رطوبت دور. ضد آب پشتوانه متوقف می شود و مایعات از خیساندن از طریق جلوگیری از صدمه به آب و رنگ به سطح زیر کلیک کنید. همچنین ویژگی های مقاوم در برابر لغزش پشتیبان گیری است که کمک می کند تا به نگه داشتن حصیر ایمن در محل و جلوگیری از آن را از کشویی در اطراف. آسان تر و تمیز به اندازه و دستگاه قابل شستشو حصیر نیست بد قیمت هر دو.

سوالات متداول در مورد قفسه بوش

قفسه آستر را به خود کابینت و زیر شلواری نگاه بهتر در حالی که همچنین ساخت آنها را آسان تر برای تمیز کردن. در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد نحوه استفاده و نصب قفسه آستر.

س: چگونه می توانم به شما استفاده از یک قفسه بوش?

قفسه آستر برش به اندازه و سپس قرار داده شده در داخل یک کشو یا قفسه. بوش ممکن است یک پشتوانه چسب که می چسبد به قفسه یا کشو پایین و یا ساخته شده با گرفتن بدون لغزش مواد است که آن مانع از تغییر.

س: چگونه می توانم شما را قطع قفسه بوش?

استفاده از یک جفت تیز قیچی یا ابزار چاقو برش قفسه آستر به اندازه مناسب.

س: چگونه می توانم به شما در حفظ و یک غیر-چسب قفسه بوش در محل ؟

اکثر غیر چسب آستر باید غیر لغزش زیرین نگه می دارد که آن را در محل. اما اگر شما پیدا کنید که آن را هنوز هم شیفت محل یک نوار از نصب نوار به یک طرف کشو و یا قفسه و سپس ذخیره کردن برش قطعه ای از بوش در بالا.

س: چگونه می توانم شما خلاص شدن از یک قفسه بوش?

برای حذف یک چسب قفسه بوش به سادگی فضولی کردن یک گوشه از بوش و پوست آن را دور. اگر آن گیر می شود در برخی از مکان های, درخواست هوای گرم به این منطقه با سشوار. این باید شل چسب و آن را آسان تر برای حذف بوش.

بیشتر از باب ویلا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>