بهترین سپتیک تانک درمان برای مالکان

جلوگیری از ظروف سرباز یا مسافر و نگه داشتن خود را سپتیک تانک در شکل بالا با تعمیر و نگهداری منظم.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Septic Tank Treatment Options

عکس: depositphotos.com

آن را آسان برای فراموش کردن در مورد خود را سپتیک تانک. شما با تکیه بر آن هر روز, اما شما احتمالا لازم نیست به آن فکر دوم—مگر چیزی می رود اشتباه است و شما را تا پایان با یک بو یک ظرف غذا در دست شما است.

سپتیک تانک کار با آوردن فاضلاب از خانه خود را به یک مخزن که در آن باکتری ها حل می شود و مصرف ضایعات موثر جدا کردن آن به جامدات و مایعات است. مایعات تخلیه از طریق لوله های سوراخ شده را به یک پچ از زمین به نام تخلیه میشه. خاک در تخلیه زمینه پاک سازی آب از طریق لایه های از سنگ و مواد معدنی و بازده آن به آب های زیرزمینی سیستم. برای نگه داشتن یک مخزن در حال اجرا کارآمد باید آن را پمپ یک بار در هر دو تا سه سال است.

گذشته از دوره پمپاژ منظم درمان سپتیک تانک ضروری است که به این باکتری در مخزن افزایش برای کمک به آن را به طور موثر ادامه اهانت آمیز زباله که وارد مخزن. ماهانه دوز درمان سپتیک تانک خود را نگه می دارد تانک کار کارآمد و جلوگیری از آن را از موعد مقرر پوشیدن ، محصولات زیر نشان دهنده برخی از بهترین سپتیک تانک درمان های در دسترس خود را در دسته بندی های مربوطه.

 1. بهترین کلی: کابین وسواس درمان سپتیک تانک
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: سبز, پرخور, سپتیک SAVER باکتری آنزیم Pacs
 3. بهترین کفش های چوبی: فوری قدرت 1868 شوک سپتیک
 4. آرشیو ماهانه: Walex زیستی 31112 زیستی فعال درمان سپتیک تانک Drop-Ins
 5. بهترین فله: GreenPig راه حل 53 متمرکز درمان سپتیک تانک
Best Septic Tank Treatment Options

عکس: depositphotos.com

انواع سپتیک تانک, درمان

انواع مختلفی وجود دارد از سپتیک تانک درمان از جمله اسیدهای معدنی و یا مواد قلیایی, هیدروژن پراکسید, حلال های آلی و زیستی و مواد افزودنی. برخی از این درمان انواع نشان داده شده است به آسیب رساندن به خود را به سیستم سپتیک و حتی ممکن است ممنوع توسط دولت های محلی خود را با توجه به پتانسیل آلودگی در نزدیکی آب های زیرزمینی و یا تخریب خاک محتوا. به دلیل این خطرات بالقوه آن مهم است به درک تفاوت بین درمان انواع.

معدنی اسید یا مواد قلیایی

معدنی اسید یا مواد قلیایی ضعیف هستند گزینه های برای سلامت خود را سپتیک تانک. این ترکیبات مانند سولفوریک اسید و یا اب قلیایی قادر به پانچ یک سوراخ از طریق تقریبا هر مسدود کردن اما تلخ آرایش شیمیایی از بین می برد لازم باکتری در مخزن توقف فرآیند هضم بی هوازی.

در صورتی که روند هضم در داخل مخزن است مانع خام فاضلاب نشت به تخلیه میشه. این می تواند منجر به بوی ناخوشایند, نشت, به محلی آب زیرزمینی و مسدود شدن لوله ها. خورنده طبیعت از این درمان ها نیز باعث می شود آنها را مضر به لوله تانک دیوار و جعبه های توزیع منجر به نارس تضعیف سیستم سپتیک.

هیدروژن پراکسید

پراکسید هیدروژن یک بار محبوب پیشنهاد برای درمان سپتیک تانک توسط بسیاری از مختلف سپتیک شرکت های تعمیر و نگهداری. اما یافته های اخیر نشان داده اند که در حالی که پراکسید هیدروژن ایجاد نمی کند بی آسیب به باکتری اکوسیستم درون مخزن هنگامی که به درستی رقیق شده آن تنزل خاک محتوا و سازش زنده ماندن طولانی مدت تخلیه میشه.

با توجه به این روش اثرات ماندگار خود را تخلیه زمینه توانایی برای فیلتر کردن و جذب فاضلاب آن است که یک گزینه خوب برای دراز مدت مراقبت از خود را سپتیک تانک سیستم.

حلال های آلی

حلال های آلی از جمله متیلن کلرید تریکلرواتیلن و و دیگر هیدروکربن های کلردار هستند در درجه اول استفاده می شود به عنوان degreasers توانایی خود را برای شکستن روغن و گریس. به عنوان یک درمان سپتیک تانک گزینه به خوبی کار می کنند به شکستن جمع آوری روغن و چربی و گریس در پایین مخزن, اما آنها می توانند کار خود را به خوبی با هم شکستن بسیاری از باکتری اکوسیستم.

هنگامی که این حلال های آلی ترک سپتیک تانک آنها نفوذ به تخلیه زمینه همراه با بقیه فاضلاب پساب اما آنها نمی شکستن. به جای حلال های آلی داخل آب های زیرزمینی سیستم و می تواند سبب آسیب زیست محیطی. از آنجا که این خطر حلالهای آلی در حال ممنوع از استفاده در برخی از ایالت ها و استفاده از آنها به طور بالقوه می تواند ایجاد مسئولیت مسائل اگر آب های زیرزمینی آلوده شده است.

مواد افزودنی بیولوژیکی

مواد افزودنی بیولوژیکی مانند باکتری ها و آنزیم های خارج سلولی هستند تنها قابل قبول درمان سپتیک تانک برای ترویج سالم باکتریایی اکوسیستم حفظ موثر تخلیه زمینه حفاظت از سلامت محلی آب زیرزمینی.

این درمان سپتیک تانک افزایش جمعیت باکتری در مخزن و معرفی خاص آنزیم برای شکستن الیاف (کاغذ توالت), سپتیک مخزن تفاله است که جمع آوری در بالای فاضلاب مایع و سایر مواد زائد جامد است که به طور طبیعی اتفاق می افتد و باکتری جمعیت ممکن است مشکل داشته باشند decomposing.

فقط مطمئن شوید که به دنبال تولید کننده توصیه هایی برای جلوگیری از ساخت بیش از حد گاز متان است که می تواند در نتیجه مواد زائد جامد تحت فشار قرار دادند به تخلیه زمینه که در آن آن را مسدود کردن لوله ها و جلوگیری از زهکشی از مخزن.

چه به نظر در هنگام خرید برای بهترین درمان سپتیک تانک

اگر شما مطمئن نیستید که چه اطلاعات شما باید در مورد سپتیک تانک درمان بخوانید ملاحظات زیر برای کمک به شما آگاهانه تر خرید.

قابلیت های درمان

قبل از خرید یک درمان سپتیک تانک مطمئن شوید که شما می دانید به اندازه سپتیک تانک. اگر شما خرید یک درمان در نظر گرفته شده برای 1500 گالن مخزن اما خود مخزن است که تنها 500 گالن ممکن است درمان غلبه باکتریایی اکوسیستم و تغییر آنزیم تعادل بیش از حد.

معکوس اگر درمان خرید شما به اندازه کافی قوی نیست آن را بی اثر خواهد بود در کمک به حفظ سلامت سپتیک تانک. برای جلوگیری از این مسئله خود را بدانید سپتیک تانک اندازه در گالن و اشاره به این شماره زمانی که به دنبال در گزینه های درمان.

فرمت

سپتیک تانک درمان در انواع فرم ها در نظر گرفته شده برای این محصول موثر تر و آسان تر به استفاده از جمله غلاف قرص و پودر و مایعات است.

 • غلاف یکی از محبوب ترین فرمت ها با یک محلول پوشش است که باعث می شود آنها را ساده به رسیدگی شبیه به مواد شوینده ظرفشویی غلاف. به سادگی رها کردن غلاف به توالت و خیط و پیت کردن. پوشش حل و درمان منتشر می شود به مخزن. با هیچ ظروف سرباز یا مسافر بدون اندازه گیری و کمی تاخیر در زمان انتشار این یکی از ساده ترین روش.
 • قرص ها استفاده می شود در همان راه به عنوان غلاف, اما آنها فاقد پوشش محافظ. به جای کل تبلت باید استراحت کردن در داخل مخزن است که طول می کشد کمی طولانی تر از یک غلاف. از آنجا که قرص های اندازه گیری دوز این روش یکی دیگر از ساده و آسان برای استفاده و درمان سپتیک تانک.
 • پودر نیست به عنوان ساده به عنوان غلاف یا تبلت نیاز به شما برای اندازه گیری دوز صحیح و با دقت آن را بریزید ، قبل از سیفون شما اجازه می دهد تا پودر را به آب فرو رفتن در غیر این صورت برخی از پودر مجبور خواهد شد به هوا در هنگام سیفون. پودر در حال حاضر شکسته معنی آنها به کار بلافاصله پس از ورود به مخزن. بر خلاف غلاف و قرص که قبل از اندازه گیری خاص و حجم شما می توانید با استفاده از پودر برای هر اندازه مخزن ارائه شده شما اندازه گیری صحیح دوز.
 • مایعات شبیه به پودر است که در آنها باید اندازه گیری شده قبل از استفاده و شروع به کار حق دور. اکثر درمان مایع در نظر گرفته شده برای کفش های چوبی به طوری که این فرمت به طور کلی کمتر از دیگران است.

طول عمر

طول عمر یک مخزن سپتیک درمان تعیین چه مدت آن باقی مانده موثر است. اکثر درمان های آمده در یک بار-ماهانه دوز, اما آنها همچنین می توانید در سه چهار شش یا 12 ماه دوز. نیز وجود دارد که تنها با استفاده از درمان های در نظر گرفته شده برای درمان کفش های چوبی است.

اگر شما فکر می کنم شما می خواهم که مشکل به خاطر سپردن به درمان سپتیک تانک ماهانه آن را ممکن است کمک به پیدا کردن یک محصول با یک عمر است که منطبق با تعطیلات و یا رویدادهای مهم. برای مثال اگر شما یک محصول با سه ماه طول عمر شما می توانید با استفاده از فصلنامه حوادث مانند تعطیلات به عنوان یادآوری برای درمان مخزن.

کشورهای عضو اکو دوستانه دارایی

سپتیک تانک کار با اکوسیستم اطراف آنها را به طور طبیعی درمان فضولات انسانی و بازگشت آن به خاک و آبهای زیرزمینی. این دوستدار محیط زیست مدل باید بالای ذهن زمانی که شما در حال خرید برای درمان سپتیک تانک محصولات برای اطمینان از بهداشت و درمان مناسب و قابلیت های باکتریایی اکوسیستم تخلیه زمینه خاک و آب های زیرزمینی.

سیستم های طبیعی درون خود سپتیک تانک با این نسخهها کار بهتر با محصولات دوستدار محیط زیست به این معنی است که شما لازم نیست که به قربانی کارآمدی برای محیط زیست با وجدان بودن. نگاه برای محصولات درمان که به طور کامل آلی که حاوی فسفات یا فرمالدئید به عنوان این مواد شیمیایی بسیار مضر به اکوسیستم.

بوی

کفش های چوبی در سیستم سپتیک شما نیاز به درمان می شود و محلول به سرعت برای جلوگیری از آسیب ادامه داد: ساخت مواد زائد جامد در لوله ها و قوی بوی ناخوشایند است که می تواند نفوذ کف و دیوار خانه خود را. به عنوان مسدود است حل های ناخوشایند عطر رو به افزایش از لوله های خود را ممکن است بدتر خواهد شد و به احتمال زیاد معطل بعد از لوله ها روشن هستند.

برای کاهش این بینی-چین و چروک و بوی در نظر بگیرید درمان سپتیک تانک به شکستن مسدود است که شامل بوی-کنترل و یا بو-کاهش ویژگی های.

مواد تشکیل دهنده فعال

سپتیک تانک های متکی بر سلامت خود را از باکتری ها نسبت به خاک محتوای خود را تخلیه زمینه عملکرد لوله کشی و زیرساخت ها است. بدون این سپتیک تانک کمی بیش از یک سوراخ در زمین است.

برای اطمینان از سلامت سیستم سپتیک شما همیشه بررسی مواد تشکیل دهنده فعال در درمان سپتیک تانک قبل از خرید. در نظر گرفتن هدف شامل آنزیم ها تعداد باکتری ها و وجود مواد شیمیایی مضر و یا مواد غیرآلی. معرفی هر گونه افزايشي به خود سپتیک تانک باید انجام شود تنها با اطلاعات دقیق در مورد این محصول برای اطمینان از سیستم شما در حال گرفتن بهترین درمان بدون هر گونه اثرات بد.

قیمت

قیمت همیشه یک عامل در هنگام ساخت هر گونه خرید و سپتیک تانک درمان هستند بدون استثنا.

 • ارزان سپتیک تانک درمان حدود 8 تا 12 دلار برای یک محصول است که خواهد شد از چند ماه تا یک سال کامل.
  متوسط قیمت سپتیک تانک درمان را می توان بین 15 دلار به 35 دلار به صورت ماهانه یا سالانه محصولات و اغلب استفاده می شود توسط صاحب خانه. آنها قوی ترین راه حل اما با استفاده منظم از آنها بیش از اندازه کافی برای حفظ خود سپتیک تانک بین pumpings.
 • گران قیمت سپتیک تانک درمان می تواند هزینه بین $35 تا 80 دلار برای یک سال کامل, اما آنها معمولا موثر ترین راه حل در دسترس است. این درمان ها اغلب توسط سپتیک تانک تعمیر و نگهداری حرفه ای, اما آنها ممکن است لازم باشد برای به طور منظم تعمیر و نگهداری خانگی.

ما تراکم بالا

انتخاب با این ویژگی های کلیدی و نکات خرید در ذهن زیر شامل پنج توصیه برای بهترین سپتیک تانک درمان در دسترس است. این گروه با تمرکز بر انواع مواد افزودنی بیولوژیکی و آن سپتیک تانک حرفه ای توصیه می کنیم بیش از گزینه های دیگر به دلیل آنها نمی آسیب سیستم خاک یا آب زیرزمینی.

Best Septic Tank Treatment Options: Septic Tank Treatment - 1 Year Supply

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: کابین وسواس درمان سپتیک تانک

کابین وسواس یک سال درمان سپتیک تانک همراه با 12 قبل از بسته بندی ماهانه دوز برای استفاده با 1000 گالن مخزن جمعا یک سال کامل از سپتیک تانک حمایت می کند. میلیاردها باکتری ها در درمان تنها غلاف شکسته شدن زباله ها در لجن و تفاله لایه و جایگزین هر باکتری های مرده در داخل مخزن.

این متوسط قیمت دوستدار محیط زیست درمان شامل صفر افزودنی شیمیایی ساخت آن را بی خطر برای محیط زیست است. علمی انتخاب شده باکتری فرهنگ نیز باید بوی-کنترل کیفیت به نگه داشتن خانه خود را بو بزرگ. خانواده ها با چهار یا بیشتر اشغال اتاق خواب و یا با تانک بیش از 1000 گالن باید با استفاده از دو غلاف در هر ماه به جای فقط یک.

Best Septic Tank Treatment Options: Green Gobbler SEPTIC SAVER

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: سبز, پرخور, سپتیک SAVER باکتری آنزیم Pacs

امیدوار شش ماه مداوم سیستم سپتیک درمان, سبز, پرخور شش ماه سپتیک تانک عرضه زیست تخریب پذیر با استفاده از محتوا به اطمینان حاصل شود آن را بی خطر برای محیط زیست است. قدرتمند باکتری ها و آنزیم مخلوط می آید در غلاف-فرم استفاده می شود برای شکستن روغن و گریس و چربی و کاغذ و دیگر مسدود کردن-تولید ترکیبات.

در کسری از هزینه از دیگر سپتیک تانک درمان جای تعجب است که سبز, پرخور را غلاف همچنین آمده با بوی-حذف امکانات و ضد خوردگی مواد افزودنی برای کمک به محافظت از تخلیه لوله و داخل مخزن.

Best Septic Tank Treatment Options: Instant Power 1868

عکس: amazon.com

3. بهترین کفش های چوبی: فوری قدرت 1868 شوک سپتیک

با استفاده از این محصول نمی تواند آسان تر است. به سادگی تخلیه محتویات بطری را به توالت خود را و آن را خیط و پیت کردن به سپتیک لوله که در آن شروع به کار فورا آن بو از بین بردن آنزیم ها کمک به جلوگیری از بوی نامطلوب از نفوذ خود را در خانه.

فوری قدرت سپتیک شوک درمان دوستدار محیط زیست با استفاده از لیپاز, پروتئاز, سلولز, آلفا آميلاز و قدرتمند دیگر آنزیم برای هضم چربی صابون و کاغذ و چربی در قیمت ارزان. چند وجود دارد مسدود متلاشیکننده گزینه به عنوان موثر به عنوان یکی از این, اما شما باید جلوگیری از استفاده از این محصول به عنوان یک به طور منظم تعمیر و نگهداری درمان آن را به عنوان به طور خاص طراحی شده برای کفش های چوبی و محتویات آن ممکن است غلبه سالم سیستم سپتیک.

Best Septic Tank Treatment Options: Walex BIO-31112 Bio-Active

عکس: amazon.com

4. آرشیو ماهانه: Walex زیستی 31112 زیستی فعال درمان سپتیک تانک Drop-Ins

Walex زیستی فعال درمان سپتیک تانک همراه با 12 متوسط قیمت ماهانه دوز قادر به به طور موثر درمان 1500 گالن مخزن با سهولت. قبل از اندازه گیری غلاف حاوی میلیاردها باکتری های خوب به جای باکتری در مخزن است که ممکن است کشته شده اند توسط مضر تمیز کردن محصولات دفع کردن سینک ظرفشویی و یا توالت.

دوستدار محیط زیست غلاف همچنین استفاده از سپتیک تانک-آنزیم های خاص برای هدف قرار دادن کاغذ چربی و پروتئین و دیگر غالبا اتفاق می افتد پسماندهای جامد است که باکتری ها در داخل مخزن هضم نمی شود. این محصول می تواند در ترک باقی مانده در داخل توالت خود را پس از استفاده به فکر استفاده از آن قبل از توالت تمیز برای جلوگیری از نصب کاسه توالت بارها و بارها.

Best Septic Tank Treatment Options: GreenPig Solutions 53

عکس: amazon.com

5. بهترین فله: GreenPig راه حل 53 متمرکز درمان سپتیک تانک

قبل از اندازه گیری تعداد غلاف در آمده است که در این صورت فله گزینه های درمان باید مورد استفاده قرار گیرد یک بار در هر سه ماه. با هشت شامل غلاف یک خرید به معنی خود را سپتیک تانک تحت پوشش به مدت دو سال از درمان است. خوک های سبز دو سال درمان سپتیک تانک برای استفاده در مخازن تا 1500 گالن در اندازه چند تانک های کوچک تر می توانید با استفاده از همان غلاف, اما کمتر.

دوستدار محیط زیست غلاف حاوی میلیاردها باکتری و سپتیک خاص آنزیم برای هضم چربی, مقاله, لجن و دیگر زباله های آلی است. این فرمول متمرکز است در دسترس در ارزان هزینه و شامل بو از بین بردن آنزیم ها برای محافظت از بینی خود را از فاسد بوی در حالی که آن کار خود را می کند. این درمان سپتیک تانک کار نمی کند به خوبی برای خانواده ها است که با استفاده از مقادیر بیش از حد کاغذ توالت پس از آن ممکن است بهترین راه حل برای خانواده ها با فرزندان جوان است.

سوالات متداول در مورد جدید خود را درمان سپتیک تانک

قبل از تصمیم گیری در یک جدید درمان سپتیک تانک در نظر بگیرید این پرسش و پاسخ های متداول بنابراین شما می توانید اعتماد به نفس در خرید خود را.

Q. چگونه اغلب من نیاز به درمان من سپتیک تانک ؟

به طور متوسط شما باید خود را درمان سپتیک تانک یک بار در ماه به یک بار در سال با توجه به توصیه های سازنده و شما باید تانک خود را پمپ یک بار هر دو تا سه سال به نگه داشتن آن را به درستی.

پرسش: آیا ممکن است به استفاده بیش از حد درمان سپتیک تانک?

بله هر چند اثرات بستگی به نوع درمان شما با استفاده از. بیش از حد بسیاری از مواد افزودنی بیولوژیکی را افزایش می دهد تعداد باکتری در مخزن باعث یک مقدار سریع تر تجزیه مواد جامد و ساخت تا از گاز متان. گاز هل زباله در اطراف در داخل مخزن و می تواند باعث جذب و تخلیه زمینه سیستم برای مسدود کردن.

اما اگر بیش از حد معدنی اسید و حلال آلی افزودنی استفاده می شود, آن را به کشتن باکتری در مخزن خود را مورد نیاز برای آن را به تابع. هیدروژن پراکسید نمی کشتن باکتری ها اگر شما استفاده از بیش از حد, اما آن را تنزل ساختار خاک در اطراف منطقه و کاهش توانایی تخلیه زمینه درمان و جذب پساب فاضلاب.

Q. چه چیز دیگری می توانم حداکثر رساندن عمر من سپتیک تانک ؟

وجود دارد چند مرحله ساده شما می توانید به گسترش زندگی خود را به سیستم سپتیک. جلوگیری از غیر ضروری فاضلاب استفاده با افزایش حفاظت از آب تلاش. این فشار کمتر بر روی سیستم سپتیک شما در طول زمان و اجازه می دهد تا آن را به تابع برای یک دوره طولانی تر است. شما همچنین باید به دنبال یک پمپاژ مناسب برنامه به اطمینان حاصل شود که مخزن پمپ حداقل یک بار در هر دو تا سه سال است. در نهایت سازمان دیده بان آنچه شما خیط و پیت کردن. معدنی مواد مانند پوشک و یا محصولات بهداشتی زنانه می توانید کفش های چوبی در سپتیک تانک اگر آنها دفع در توالت.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>