بهترین خود رو چمن برای حیاط مراقبت

آیا فشار خود را به عقب فشار سنگین ماشین چمن زنی در سراسر بیش از حد رشد چمن زمانی که شما می توانید برای انتخاب کردن رو ماشین چمن زنی چمن خود را برای دیدار با حیاط-مراقبت نیاز دارد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Self Propelled Lawn Mowers Option

عکس: amazon.com

یک ناهنجار نوکر تبدیل می شود که بینی خود را در پیچ گوشتی برقی یا ترجیح handsaw بیش از یک گردبر ممکن است فکر می کنم او نیاز به یک خود رو ماشین چمن زنی چمن. اما برای هر کسی که نمی خواهند چمن خود را به نظر می رسد ناهموار خود را به صدمه دیده و ماشین چمن زنی خود را به طور منظم مسائل مربوط به آن رانده شده و در اثر سرعت خود رو ماشین چمن زنی چمن است و در گام بعدی به سمت بی وقفه نگه داشته حیاط.

بهترین خود رو ماشین چمن زنی چمن ویژگی های سرعت-نگه داشتن فن آوری است که اجازه می دهد تا شما را به راه رفتن در سرعت راحت به طوری که شما نمی گیر در حال اجرا در پشت یک سرعت ماشین چمن زنی. این ماشین چمن زنی نیز باید انواع عرشه سطح در دسترس برای بهینه برش. بهترین ویژگی می رود با آنچه که نام خود را نشان می دهد—این ماشین چمن زنی حرکت خود را اجازه می دهد شما را به تمرکز بر روی فرمان.

محصولات زیر به برخی از بهترین های موجود را در دسته بندی های مربوطه و خواهد بود مفید ارسال به هر ابزار ریخته.

  1. بهترین کلی: Greenworks 40V 21″ براشلس رو ماشین چمن زنی چمن
  2. نفر دوم: Husqvarna 967820592 LE221R خود رو ماشین چمن زنی
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: چمن-پسر 17732 21 اینچی خود رو ماشین چمن زنی چمن
  4. ارتقا انتخاب کنید: اهمیت XD 82V حداکثر گام حس شارژی ماشین چمن زنی چمن
  5. آرامترین انتخاب کنید: Greenworks 21 اینچ 40V خود رو شارژی ماشین چمن زنی
The Best Self Propelled Lawn Mowers Option

عکس: amazon.com

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید خود رو ماشین چمن زنی چمن

قبل از انتخاب جدید خود رو ماشین چمن زنی خریداران باید چند دقیقه به آموزش خود را در تعداد کمی از ویژگی های ضروری را در نظر بگیرید و چه نوع چمن چمن اندازه و یا استفاده از تعیین نوع ماشین چمن زنی مورد نیاز است.

قدرت موتور

قدرت یک موتور بنزینی لیست در یک سانتی متر مکعب (cc) و می تواند کمک به شما در پیدا کردن یک ماشین چمن زنی است که مناسب برای حیاط خود را. موتورهای کوچک حدود 125 سی سی خوب برای کارگاههای کوچک با متوسط سالانه چمن رشد. به طور متوسط به اندازه موتور از 140 cc به 180 سی سی مناسب برای کوچک تا متوسط متری و می تواند در حد متوسط به سنگین سالانه چمن رشد. بزرگ موتور بیش از 180 cc برای بزرگتر متری با سنگین سالانه چمن رشد.

به طور مشابه باطری ماشین چمن زنی خود را اندازه گیری قدرت موتور در ولت (V). قدرت موتور این خود رو باطری ماشین چمن زنی چمن در محدوده 18V برای موتورهای کوچک به 120V بسیار زیادی موتور. بسیاری از این چمن اجرا در بین 40 و 80 ولت است که بیش از اندازه کافی برای رسیدگی به کارهای مشابه به عنوان یک 140cc به 180cc موتور.

کنترل سرعت

رو چمن زن انواع کنترل سرعت از جمله دسته فشار درایو نوار شماره گیری و حتی سرعت-نگه داشتن سیستم که به طور خودکار تنظیم به سرعت خود را. برخی از ماشین چمن زنی کار تنها در یک سرعت در حالی که دیگران شامل چندین تنظیمات سرعت تا 4 مایل در ساعت. کنترل سرعت و سرعت گزینه های متفاوت در میان خود رو چمن و چه مناسب است برای یک نفر ممکن است بهترین کار برای بعد.

نگاهی به ماشین چمن زنی را با سرعت کنترل قبل از خرید به پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار خود را با چمن زنی ، برای مثال فشار بار است که یک گزینه عالی برای خود رو ماشین چمن زنی چمن است که خواهد شد مورد استفاده توسط بیش از یک نفر. این سبک حرکت ماشین چمن زنی سریع تر به عنوان کاربر فشار نوار سمت رسیدگی به آن را آسان تر برای چپ یا راست دست اعضای خانواده به توده یونجه یا کاه به راحتی.

گزینه های برش

به طور سنتی, چمن آمده اند با یکی از چندین گزینه های برش از جمله جوراب توری مالچ و طرف تخلیه. اکثر خود رو چمن در حال حاضر با دو و یا حتی سه گزینه های برش در یک دستگاه.

  • تک گزینه چمن ساده و سر راست است هر چند آنها ارائه نمی دهد تطبیق پذیری برای انطباق با انواع چمن شرایط به همین دلیل است که بیشتر ماشین های چمن زنی در حال حاضر ارائه بیش از یک گزینه است.
  • 2-در-1 و چمن و ارائه دو از سه در دسترس برش گزینه ها از جمله, دامن کوتاه مالچ یا سمت تخلیه. آنها متنوع تر از تک گزینه چمن اما سقوط کوتاه از گزینه های ارائه شده توسط a 3-in-1 ماشین چمن زنی.
  • 3-در-1 ماشین چمن زنی به سرعت در حال تبدیل شدن به استاندارد صنعت. به عنوان نام نشان می دهد, آنها اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب از میان دامن کوتاه مالچ یا سمت-تخلیه با یک ماشین برای برش بیشتر تطبیق پذیری است.

وزن

اگر چه این ماشین چمن زنی “فشار” خود خریداران هنوز هم ممکن است در نظر ماشین چمن زنی را وزن. اگر ماشین چمن زنی است که تنها خود رو در حالی که برش و یا اگر شما نیاز به بلند کردن ماشین چمن زنی بیش بتن لب و یا به ذخیره سازی شما باید فکر می کنم در مورد وزن خود را.

هنگام بلند کردن ماشین چمن زنی برای ذخیره سازی و یا در سراسر زمین دشوار سبکتر دستگاه آسانسور بیشتر به راحتی. رو چمن از محدوده به عنوان نور به عنوان 60 پوند سنگین تر از 100 پوند است. باطری ماشین چمن زنی اغلب وزن کمتر از بنزینی چمن و یک گزینه خوب برای کسانی که نگران از دست زدن به یک ماشین سنگین.

تعمیر و نگهداری

همه ابزار قدرت و حیاط تجهیزات از جمله خود رو چمن نیاز به برخی از نوع تعمیر و نگهداری برای اطمینان حاصل شود که آنها همچنان به کار به طور موثر و آخرین تا زمانی که ممکن است. در کل تفاوت بسیار کمی وجود دارد بین نگهداری از یک گاز ماشین چمن زنی در مقابل یک باطری, یک, به جز که یکی نیاز به مخزن گاز پر کردن مجدد و دیگر نیاز به یک باتری که شارژ. فراتر از این همه خود رو چمن نیاز به برخی از تعمیر و نگهداری مداوم به نگه داشتن آنها را به درستی کار.

مشترک تعمیر و نگهداری مورد نیاز به صورت خود رو چمن شامل تغییرات منظم روغن شستشو برای حذف خاک و آوار, بازرسی ماشین چمن زنی تیغه برای اطمینان از آنها تیز و لازم نیست شکافهای یا ترک جایگزینی مخازن گاز و به طور منظم شارژ و نگهداری باتری.

قطر چرخ عقب

چرخ عقب قطر می تواند متفاوت باشد بسته به اندازه از ماشین چمن زنی و زمین آن است که مجهز به رسیدگی است. برخی از خود رو چمن چهار چرخ برابر اندازه که اغلب اندازه گیری بین هفت و هشت اینچ در قطر.

این ماشین چمن زنی هستند که بهتر است برای پر از دست انداز زمین و چمن ضخیم بزرگتر چرخ های عقب از چرخ های جلو با چرخ عقب قطر اعم از 8 اینچ به 12 اینچ. این چرخ پیکربندی بهتر است اگر خود را در حیاط سنگین چمن رشد و یا بسیار ناهموار زمین.

گارانتی

زمانی که صرف مقدار قابل توجهی بر روی چمن-مراقبت از محصول شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما در حال گرفتن یک ماشین که در آن تولید کننده دارای اعتماد به نفس است. رو چمن که ساز می تواند تضمین کمک می کند تا خریداران بدانند که سرمایه گذاری خود را خواهد پرداخت.

خوب ماشین چمن زنی چمن گارانتی آسان خواهد بود به مرجع و به اطلاعات شفاف در مورد طول زمان است که آن را پوشش می دهد چمن فعالیت هایی است که صاحبان می تواند انجام دهد تحت گارانتی و محدودیت های است که می تواند خنثی که گارانتی. اگر رو ماشین چمن زنی چمن ندارد گارانتی این باید باعث نگرانی به ویژه هنگامی که خریداران قرار دادن صدها دلار برای آنچه که قرار است به یک محصول با کیفیت.

ما تراکم بالا

این تراکم برای خود رو چمن بودند انتخاب شده برای خود را با کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری.

The Best Self Propelled Lawn Mowers Option: Greenworks 40V 21" Brushless Self-Propelled Lawn Mower

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Greenworks 40V 21″ براشلس رو ماشین چمن زنی چمن

این Greenworks 40V, 21 اینچ الکتریکی خود رو ماشین چمن زنی چمن MO40L03 با استفاده از سرعت نگه داشتن فن آوری به منظور افزایش و یا کاهش سرعت از ماشین چمن زنی برای مطابقت با سرعت کاربر برای جلوگیری از نگرانی در مورد در حال اجرا به عقب و یا قدم زدن به آرامی پشت ماشین. این 40V موتور قدرت 70-lb ماشین چمن زنی است که حرکت رو به جلو تنها زمانی که کاربر باعث کاهش فشار بار, از بین بردن نگرانی در مورد ماشین چمن زنی نورد دور یک رخداد است که ممکن است تحت پوشش ضمانت است.

8-اینچ چرخ های جلو و 10 اینچ چرخ های عقب اجازه می دهد تا خود رو ماشین چمن زنی برای رسیدگی بیشتر متری و 3-در-1 گزینه های برش می توان به مالچ کیسه و یا سمت تخلیه برش چمن. عرشه ماشین چمن زنی مجموعه به یکی از هفت ارتفاع های مختلف مواضع و Greenworks’ هوشمند برش تکنولوژی تنظیم قدرت خروجی از ماشین چمن زنی برای افزایش قدرت و یا افزایش زمان اجرای باتری بسته به ضخامت چمن.

The Best Self Propelled Lawn Mowers Option: Husqvarna 967820592 LE221R Self-Propelled Mower

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Husqvarna 967820592 LE221R خود رو ماشین چمن زنی

با یک فشار ساده نوار کنترل Husqvarna 967820592 خود رو باتری ماشین چمن زنی چمن به زحمت حرکت رو به جلو در یک سرعت ثابت با استفاده از آن تقریبا بی صدا 40V موتور برای مقابله با سنگین حیاط رشد. Husqvarna گارانتی با پشتیبانی از 70-lb رو ماشین چمن زنی چمن و آن را با استفاده از دو باتری در دو خلیج سیستم به تمدید زمان اجرا.

خود رو ماشین چمن زنی چمن شامل گزینه ای برای انتخاب بین مالچ, اماتور, و یا سمت تخلیه برش چمن و 8 اینچ چرخ های جلو زوج با 11 اینچ چرخ های عقب برای استفاده در ناهموار و یا شدت-سراشیب زمین. تا نیم هکتار از ظرفیت برش قبل از این باتری ها نیاز به شارژ این خود رو ماشین چمن زنی چمن است ایده آل برای مقابله با متوسط تا بزرگ به اندازه متری.

The Best Self Propelled Lawn Mowers Option: Lawn-Boy 17732 21-Inch Self Propelled Lawn Mower

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: چمن-پسر 17732 21 اینچی خود رو ماشین چمن زنی چمن

چمن-پسر 17732 21 اینچی خود رو ماشین چمن زنی یک گاز گزینه ای است که با استفاده از کوچک 7 اینچ چرخ های جلو و کمی بزرگتر از 8 اینچ چرخ های عقب به سر خوردن بیش از حتی زمین. این 149 cc موتور را ارائه قدرت بیشتر از یک باطری ماشین چمن زنی برای برش از طریق چمن ضخیم به راحتی اما در یک نقطه قیمت مقرون به صرفه.

خود رو ماشین چمن زنی چمن یک فشار ساده برای کنترل و وزن آن تنها 66 پوند ساخت آن بسیار سبک وزن گزینه با وجود اینکه یک گاز ماشین چمن زنی. ماشین چمن زنی است که با حمایت چمن-پسر گارانتی و همراه با سه برش مختلف گزینه برای مالچ, اماتور, و یا سمت تخلیه برش چمن.

The Best Self Propelled Lawn Mowers Option: Snapper XD 82V MAX Step Sense Cordless Lawn Mower

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: اهمیت XD 82V حداکثر گام حس شارژی ماشین چمن زنی چمن

قدرتمند 82-ولت موتور از اهمیت XD 82V حداکثر گام حس چمن می آید در قیمت حق بیمه, اما اجازه می دهد تا ماشین چمن زنی به حرکت را از طریق ضخیم رشد چمن بدون کاهش و یا توقف. هنگامی که برش ماشین چمن زنی می مالچ کیسه و یا سمت تخلیه چمن با توجه به نیاز کاربر و یا تنظیمات.

72-lb رو ماشین چمن زنی چمن 8 اینچ چرخ های جلو و 10 اینچ چرخ های عقب را به حرکت در سراسر زمین پر از دست انداز و بدون موضوع است. آن را با استفاده از یک فشار نوار و سرعت-نگه داشتن فن آوری به طور خودکار حرکت رو به جلو در سرعت است که مسابقات آن کاربر. ماشین چمن زنی خرید شامل دو باتری و یک شارژر سریع. اگر گارانتی دشوار است برای قرار دادن بدون خرید ماشین چمن زنی آن گنجانده شده است در کتابچه راهنمای اپراتور است که همراه با ماشین چمن زنی.

The Best Self Propelled Lawn Mowers Option: Greenworks 21-Inch 40V Self-Propelled Cordless Mower

عکس: amazon.com

5. آرامترین انتخاب کنید: Greenworks 21 اینچ 40V خود رو شارژی ماشین چمن زنی چمن

این Greenworks 21-اینچ, 40V خود رو چمن با استفاده از یک باطری موتور برای برش چمن در نزدیکی سکوت. یک فعال باتری نشسته در زنده باتری پورت و یک باتری دوم می توانید سوار همراه در ذخیره سازی پورت برای تعویض سریع زمانی که اولین باتری اجرا می شود. 67-lb رو ماشین چمن زنی است که تحت پوشش Greenworks’ گارانتی تا خریداران می دانم که آنها در حال گرفتن یک محصول با کیفیت.

کاربر کنترل این ماشین چمن زنی با یک فشار میاره و می توانید انتخاب کنید برای مالچ کیسه و یا سمت تخلیه برش چمن برای بهینه تطبیق پذیری است. 8-اینچ چرخ های جلو و 10 اینچ چرخ های عقب آن را آسان تر برای اجرای خود رو ماشین چمن زنی چمن پر از دست انداز و یا زمین ناهموار و برای جلوگیری از تلاش برای نگه داشتن تیغه از برخورد به زمین است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>