بهترین حرکت اره برای کارگاه

برای پروژه های استادانه درست شده, آن را سخت به ضرب و شتم برش دقیق عمل scroll saw—به ویژه یکی از با کیفیت بالا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 خرداد 1399

برای پروژه های استادانه درست شده, آن را سخت به ضرب و شتم برش دقیق عمل scroll saw—به ویژه یکی از با کیفیت بالا. یاد بگیرند که چگونه خود را در کارگاه می توانند از این ابزار قدرتمند و سپس فروشگاه ما دارای امتیاز بالا توصیه هایی برای بهترین حرکت را دیدم.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Scroll Saw Option

عکس: depositphotos.com

اگر پروژه های خود نیاز به پیچیده کاهش, مانند کسانی که مورد نیاز هنگامی که شما به سادگی شیرینی زنجفیلی تر و تمیز و یا مد استادانه درست شده طلا و جواهر, جعبه, چوب, علائم یا birdhouses خود بروید به ابزار نجاری ممکن است از آن لیگ. برای بیشتر مجهز گزینه در نظر اسکرول دیدم. این تخصص اره ضروری در نظر گرفته شده ابزار نجاری خصوص ضروری برای صنعتگران و صنعتگر دستگاه های خانگی به دنبال اضافه کردن جزئیات ظریف. (اگر شما تا کنون دیده ام پیچیده پازل چوبی, شما احتمالا دیده می شود کار رفته اره.) نه تنها این نوع از اره مجهز برای, جزئیات, اما آن را نیز برگ های نزدیک به لبه های صاف, بنابراین حداقل سنباده لازم است برای رسیدن به صاف پس از اتمام.

قبل از سرمایه گذاری در تخصص ابزار شما باید احساس اعتماد به نفس است که آن را مناسب نیازهای شما و سطح مهارت و آخرین برای سال آمده است. پیش رو این راهنما را پوشش می دهد باید بدانید, خرید, راهنمایی و توصیه پنج گزینه برای بهترین حرکت اره برای ماشین آلات نجاری از هر سطح مهارت از مبتدی به جوانب مثبت.

  1. بهترین کلی: دی والت آگاه كن. 20-Inch Variable Speed Scroll Saw
  2. بهترین برای جوانب مثبت: دلتا 20 اینچ Variable Speed Scroll Saw
  3. بهترین ها را برای ميانجی: Excalibur 16 اینچ کج رفته دیدم
  4. بهترین برای مبتدیان: Rockwell ShopSeries 16 اینچ Scroll Saw
  5. بهترین ارزش: ون 16 اینچ Variable Speed Scroll Saw
The Best Scroll Saw Option

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

Scroll saw قیمت در اطراف شروع $125 اما ممکن است هزینه بیش از $1000 بسته به کیفیت و ویژگی های. اکثر خانه دستگاه های خانگی می توانید خرید مناسب و معقول حرکت اره برای کمتر از $500. مدل های گران تر بهتر مناسب برای حرفه ای fabricators. زیر نظر ویژگی های ابزار در هنگام خرید.

گلو ظرفیت

در یک حرکت دیدم گلو ظرفیت فاصله از تیغه اره به پشت قاب را دیدم. عمیق تر گلو ظرفیت گسترده تر مواد شما می توانید برش. برخی اره بیا با گلو ظرفیت به عنوان کم عمق به عنوان 12 اینچ که بزرگتر تجاری اره ممکن است گلو ظرفیت به عنوان عمیق به عنوان 30 اینچ. برای بسیاری از نجاری, وظایف, یک, گلو ظرفیت حدود 16 تا 18 اینچ کافی است. اگر شما برنامه ای برای برش طرح های بزرگتر انتخاب کردن برای یک دیدم با عمیق در گلو, گلو ظرفیت.

نگه داشتن در ذهن است که شما می توانید چرخش مواد شما در حال برش تا عرض حداکثر از مواد شما می توانید برش حدود دو برابر دیدم گلو ظرفیت. برای مثال اگر دیدم گلو ظرفیت 16 اینچ شما می توانید برش مرکز 32 اینچ صفحه گسترده.

تنظیم تنش

یک scroll saw همراه با یک کنترل است که اجازه می دهد تا شما را به افزایش و یا کاهش تنش در پره در حالی که شما کار می کنند. با تنش بیش از حد نازک تیغه می تواند ضربه محکم و ناگهانی. از سوی دیگر اگر تنش بیش از حد شل تیغه ممکن است پیچ و تاب و در حالی که شما در حال برش و ایجاد یک jagged edge در مواد خود را.

در برخی اره شما حرکت یک اهرم برای تنظیم تیغه تنش است. دیگر اره از ویژگی های تنش دستگیره کنترل. معمولا تنش کنترل, که واقع در جلوی دیدم بهتر است. اگر شما دیدم یکی در پشت شما باید حرکت به عقب دیدم هر زمان که شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن تنش بر روی یک تیغه.

تیغه و تیغه تغییر

حرکت اره قبول یکی از دو نوع بسیار نازک تیغه: "دشت-انتهای تیغه" و یا "pin-پایان پره."

  • دشت-انتهای تیغه برگزار می شود در میان آرواره که گیره محکم در بالا و پایین تیغه (در زیر جدول را دیدم). این رایج ترین نوع تیغه پذیرش و طیف گسترده ای از دشت پایان تیغه ها به آسانی در دسترس برای برش انواع مواد (چوب و فلز). معمولا حرکت اره که قبول دشت-انتهای تیغه نیاز به استفاده از یک ابزار (شامل دیدم) برای سفت و شل بست.
  • پین پایان پره از ویژگی های کوچک عبور پین در هر پایان است که متناسب با در قلاب. پین پایان تیغه ها ساده تر از دو نوع تیغه برای تغییر زیرا هیچ ابزار اضافی لازم است. اما کمتر از گونه های در دسترس هستند که ممکن است تاثیر اندازه خود را کاهش دهد. برای مثال اگر شما نیاز به ایجاد یک برش باریک عبور پین در انتهای تیغه ممکن است بیش از حد گسترده ای به جا از طریق شکاف در مواد.

گزینه های سرعت

یک scroll saw دارای حداکثر تعداد بالا و پایین تیغه سکته مغزی این ابزار می توانید در یک دقیقه. که می تواند طیف وسیعی از کم 400 سکته مغزی در هر دقیقه (spm) به عنوان بالا به عنوان 1,800 spm. نرم جنگل. مانند سرو. به راحتی می توان برش در 400 spm در حالی که پهن برگان مانند گردو هستند راحت تر به برش در سرعت های بالاتر. حرکت اره با سرعت متغیر تنظیمات ارائه بهترین از هر دو جهان.

مورب برش

بسیاری از حرکت اره ارائه کج جداول است که اجازه می دهد تا شما را به قطع مواد در یک زاویه. این مفید است برای کسانی که بار زمانی که شما می خواهید برای ایجاد یک لبه پخ. بیشتر دیدم جداول شیب 45 درجه معمولا به سمت چپ اما برخی از شیب در هر دو جهت. چرخش هر دو راه است یکی از ویژگی های مفید است اما ضروری نیست—شما همیشه می توانید به نوبه خود مواد شما در حال برش به برش مورب در طرف دیگر. علاوه بر این یک نوع جدیدتر از scroll saw ارائه می دهد یک سر که متمایل به جای یک جدول که tilts.

Hold-Down پا

به عنوان یک احتیاط ایمنی همه رفته اره در آمریکا قابلیت hold-down پا نگه می دارد که مواد شما در حال برش فشرده بصورتی پایدار و محکم در برابر دیدم جدول به عنوان شما را کاهش دهد. نه هر کس قدردانی این از ویژگی های ایمنی به دلیل بزرگ نگه دارید-پایین پا را بلوک می تواند چشم انداز خود را که در آن شما در حال برش. برخی از دستگاه های خانگی و حتی حذف ، بهتر (و امن) گزینه را انتخاب کنید را دیدم با یک نگه به پایین پا است که ساخته شده از قوی و در عین حال نازک فلزی. بزرگ می تواند یکی از مبهم تر از برش منطقه است.

وظیفه روشنایی

هنگامی که شما در حرکت اره شما ممکن است متوجه یک لوله کوچک است که مارها در اطراف لبه تیغه. که یک LED طراحی شده برای روشن کردن نقطه دقیق در مواد که در آن شما در حال برش. روشن و روشنایی لازم را بهترین کاهش. ترین حرکت اره در حال حاضر ارائه انعطاف پذیر tube وظیفه روشنایی.

گرد و غبار دمنده و مجموعه

گرد و غبار دمنده حذف گرد و غبار انباشته شده از سطح مواد خود را, بنابراین آن را نمی ساخت اطراف تیغه و بلوک خود را از نظر cutline. برخی از مدل ها نیز قابلیت جمع آوری گرد و غبار به طور معمول در قالب یک پورت روی میز برش زیرین که متصل به یک استاندارد مرطوب/خشک فروشگاه-نوع خلاء. شروع vac فروشگاه قبل از ساخت کاهش خواهد خورد تا گرد و غبار به عنوان شما بروید. یک جمع آوری گرد و غبار پورت کمک می کند تا به نگه داشتن گرد و غبار از هوا در مغازه نجاری (و مهمتر از خشک کردن چوب به پایان برسد).

ما تراکم بالا

آن بوده است هرگز ساده به پیچیده را کاهش! بهترین scroll saw گزینه های زیر از ویژگی های سرعت متغیر گزینه های ساخت و ساز با کیفیت و طرح های خود را استادانه درست شده, برش, پروژه های ضربه محکم و ناگهانی.

The Best Scroll Saw Option: DEWALT 20-Inch Variable Speed Scroll Saw

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی اسکرول دیدم: دی والت آگاه كن. 20-Inch Variable Speed Scroll Saw

با دلچسب 20 اینچ گلو ظرفیت و قابلیت تنظیم سرعت دوالت 20 اینچ Variable Speed Scroll Saw یک انتخاب عالی برای جدی چوب صنعتگران. این طراحی شده است که با دو بازو موازی است که به حداقل می رساند سر و صدا و لرزش. به علاوه دیدم ویژگی های نازک و در عین حال قوی فلزی نگه دارید و به پایین پا طراحی شده است نه برای جلوگیری از خط خود را از دید. روشن/خاموش سوئیچ تنش اهرم و تنظیم سرعت در حال تمام واقع در مقابل ابزار برای دسترسی آسان. اره قبول دشت پایان پره. سکته مغزی با سرعت قابل تنظیم از 400 به 1,750 spm ساخت این scroll saw مناسب برای برش هر دو نرم و سخت جنگل و همچنین پلاستیک و فلز. اره جدول tilts تا 45 درجه به چپ و راست برای برش bevels. آن را در دسترس با یک چراغ و یک دمنده هوا اما هیچ گرد و غبار پورت.

The Best Scroll Saw Option: Delta 20-Inch Variable Speed Scroll Saw

عکس: amazon.com

2. بهترین برای جوانب مثبت: دلتا 20 اینچ Variable Speed Scroll Saw

اگر شما می خواهید یک scroll saw با قدرت کافی و تطبیق پذیری برای مقابله با روزانه مشاغل برش اتمام دلتا 20 اینچ متغیر با سرعت حرکت دیدم. آن را ویژگی های 20 اینچی گلو ظرفیت سرعت قابل تنظیم یک جدول که متمایل 45 درجه به هر دو سمت چپ و یا راست می آید و با هر دو یک نور LED و یک دمنده هوا. سکته مغزی تنظیم سرعت از 400 به 1,750 spm به طوری که شما می توانید برش انواع مواد را با سهولت. دو بازوی مجمع باعث کاهش لرزش و بازو بالابر و قفل از راه طول تیغه تغییرات. دلتا دیدم قبول دشت-انتهای تیغه ها و ویژگی های نازک فلزی نگه دارید و به پایین پا که نمی بلوک خط خود را از دید. سرعت تنظیم تنش کنترل و سوئیچ قدرت تمام در جلو واقع شده از ابزار است. تنها عیب آن این است که عدم وجود گرد و غبار پورت.

The Best Scroll Saw Option: Excalibur 16-Inch Tilting Scroll Saw

عکس: amazon.com

3. بهترین ها را برای ميانجی: Excalibur 16 اینچ کج رفته دیدم

برش bevels یک ضربه محکم و ناگهانی با Excalibur 16 اینچ کج رفته را دیدم که ویژگی های دقت چرخش سر و انقلابی سریع-پیچ تیغه تغییر سیستم است که اجازه می دهد تا برای سریع باز از دشت سر پره. آن را ویژگی های ساخته شده در نور یک دمنده هوا و گرد و غبار که پورت را حذف خواهد کرد تا به 90 درصد از گرد و غبار تولید شده توسط برش. Excalibur را نگه دارید و به پایین پا نازک است و طراحی شده است به شما نمایش بدون مانع هنگامی که شما قطع شده است. این طرح شامل یک جلوی سوئیچ قدرت و کنترل سرعت متغیر و تنش کنترل دستگیره در بالا و عقب بازو. سر نه جدول tilts (30 درجه به سمت چپ و 45 درجه به راست) بنابراین شما می توانید برش مواد در امن و حالت افقی. شما می توانید تنظیم سرعت از 400 تا 1400 spm که اجازه می دهد تا شما را به شاهد انواع چوب و مواد دیگر است.

The Best Scroll Saw Option: Rockwell ShopSeries 16-Inch Scroll Saw

عکس: amazon.com

4. بهترین برای مبتدیان: Rockwell ShopSeries 16 اینچ Scroll Saw

ورود به سطح راکول ShopSeries 16 اینچ Scroll Saw ارائه می دهد همه چیز مبتدی نیاز به ایجاد پروژه های پیچیده. آن می آید با یک جدول که tilts تا 45 درجه به سمت چپ. اره ویژگی های 16 اینچ گلو ظرفیت و ارائه می دهد کافی متغیر قدرت 500 به 1,700 spm بنابراین شما قادر خواهید بود برای برش طیف وسیعی از مواد. Rockwell scroll saw قبول دشت-انتهای تیغه می آید و با دستی ساخته شده است در تیغه سازی. همچنین ویژگی های یک گرد و غبار دمنده و بلند بالا و پلاستیک سپر ایمنی است که باعث کاهش پوشش تیغه و نگه دارید و به پایین پا برای ایمنی اضافی هنگامی که یادگیری را حرکت داد.

The Best Scroll Saw Option: WEN 16-Inch Variable Speed Scroll Saw

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: ون 16 اینچ Variable Speed Scroll Saw

ون 16 اینچ Variable Speed Scroll Saw ویژگی های یک جدول که متمایل به 45 درجه به چپ و ارائه می دهد سرعت متغیر برش, همه در یک نقطه قیمت مقرون به صرفه. ون همراه با 16 اینچ گلو ظرفیت; و روشن نور LED برای روشن کردن برش منطقه یک دمنده هوا و گرد و غبار پورت. آن را می پذیرد پین-سر تیغه همراه با پردازنده تیغه سازی و شامل نازک نگه دارید و به پایین پا. یک شست آداپتور اجازه می دهد تا شما را به تغییر تیغه های به سرعت. شما می توانید این حرکت را دیدم به قطع از 400 به 1600 spm پس از آن قیمت پایین تر نمی کند برابر محدود تطبیق پذیری است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب