بهترین بیت روتر خود را برای جعبه ابزار

گیر ندهید با کیفیت پایین بیت است که مالش و خرد کردن. این تراکم بالا اطمینان از صاف برش برای آینده خود پروژه نجاری.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Router BIts

عکس: depositphotos.com

یک روتر یک صفحه ابزار برش است که با استفاده از بیت های مختلف برای برش های مختلف شیار زاویه و اشکال به چوب. این ابزار دستی بسیار عالی برای پروژه نجاری از جمله کابینت ساخت برش قالب و طراحی مبلمان.

اما یک روتر بی فایده است بدون یک مجموعه بزرگ از روتر بیت است. شما می خواهید مطمئن شوید که شما یک تنوع از گزینه های برای تمام برنامه های کاربردی شما در برنامه ریزی برای مقابله با, با بهترین روتر بیت ساخته شده از بادوام انواع مواد مانند کاربید تنگستن.

روتر بیت زیر هستند برخی از بهترین در دسته بندی های مربوطه خواهد بود و بسیار عالی اضافه شده به هر جعبه ابزار.

 1. بهترین کلی: Hiltex 10108 کاربید تنگستن روتر تنظیم بیت
 2. ذکر شریف: EDMBG 35 روتر تنظیم بیت
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: LU&MN کاربید بیت روتر
 4. ارتقا انتخاب کنید: Whiteside روتر بیت
 5. بهترین برای مبتدیان: KOWOOD روتر تنظیم بیت
 6. بهترین برای جوانب مثبت: Yonico 17702 70 بیت روتر تنظیم بیت
Best Router Bits

عکس: depositphotos.com

انواع شایع از بیت روتر

روترها با استفاده از تعداد زیادی از قطعات مختلف است که هر یک در نظر گرفته شده برای یک هدف خاص. رایج ترین انواع روتر بیت عبارتند از: راست خیط و پیت کردن-اصلاح rabbeting, chamfer, edge, تشکیل, قالب, stile و راه آهن مطرح پنل و نازک کاری بیت است. بهترین انتخاب برای شما بستگی دارد که چگونه شما قصد استفاده از روتر و مواد شما نیاز به حفاری را از طریق.

راست روتر بیت

راست روتر بیت یکی از اغلب استفاده می شود از همه بیت و آن را در دسترس در انواع قطر از 3/16-اینچ به 1 ½ اینچ. مستقیم بیت است که در درجه اول مورد استفاده برای ایجاد یک شیار یا dado راست پایین به مواد است. همچنین می تواند مورد استفاده برای خالی کردن منطقه از این ماده برای جفت کردن و یا موجود.

خیط و پیت کردن-اصلاح روتر بیت

خیط و پیت کردن-اصلاح روتر بیت یک خلبان تحمل است که راهنماهای کمی طول برش. خلبان تحمل است به همان اندازه به عنوان بیت را برش شعاع به طوری که خیط و پیت کردن-تمیز بیت می توان برای برش لبه از یک ماده به طوری که آن را خیط و پیت کردن با آن دیگری. نمونه هایی از این بیت استفاده شامل پیرایش veneered سطح به نشستن خیط و پیت کردن با لایه زیرین یا به اصلاح قفسه لبه.

Rabbeting روتر بیت

Rabbeting بیت روتر استفاده می شود به طور خاص برای برش rabbet (شکاف یا شانه) به لبه مواد. این بیت با استفاده از یک خلبان تحمل به راهنمای آنها را از مواد جانبی به طوری که rabbets تولید شده با دقت و به همان اندازه برش. اکثر روتر بیت مجموعه خواهد شد که طیف وسیعی از خلبان بلبرینگ به طوری که یکی rabbet بیت می توانید برش انواع rabbet اندازه.

چمفر روتر بیت

چمفر روتر بیت را زاویه دار کاهش در سراسر گوشه ای برای حذف 90 درجه لبه و طراحی جذاب ایجاد کنید و یا برای حذف یک ضرب دیده تا لبه و بازگشت مواد به یک لبه برش. چمفر بیت روتر نیز می تواند به صورت یک لبه پخ برای استفاده در نازک کاری.

لبه-تشکیل بیت روتر

لبه-تشکیل روتر بیت در انواع پروفیل های هر طراحی شده برای برش لبه تزئینی به مواد. محبوب لبه تشکیل بیت عبارتند از:

 • دور بیش بیت خاص شعاع است که مورد استفاده برای برش گرد فرم به سطح.
 • اوجي بیت برش ‘-شکل مشخصات و اغلب دیده می شود در روم اوجي ،
 • لبه کارتن بیت قطع ¼ اینچ یا ½ اینچ مهره به یک لبه یا گوشه. مهره شبیه به یک نیم دایره مشخصات پس از آن قطع شده است به مواد است.
 • یارو بیت روتر قطع مقعر چهارم-دایره مشخصات به سمت مواد.

قالب روتر بیت

قالب روتر بیت یک نسخه بزرگتر از لبه تشکیل روتر بیت است. آنها استفاده می شود برای ایجاد معماری قالب پروفیل و ممکن است ترکیب چند لبه-تشکیل پروفایل را به یک تک بیت. با توجه به اندازه آنها با استفاده از یک جدول روتر.

نردبان و راه آهن بیت

نردبان و راه آهن روتر بیت هستند عمدتا مورد استفاده برای فریم و پانل های ساخت و ساز. این بیت از ویژگی های لبه تزئینی مشخصات و مستقیم مشخصات برای برش یک اسلات در سری (یا عمودی قطعه از قاب). آنها همچنین مربوطه قطع در پایان راه آهن و یا افقی قطعه از قاب به طوری که راه آهن می تواند حافظه را به stile. این بیت به فروش می رسد به عنوان یک جفت برای تکمیل هر دو کاهش و یا به عنوان یک تک بیت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش.

مطرح پنل بیت

مطرح پنل بیت غالبا با استفاده از نردبان و راه آهن بیت برای ایجاد یک دیوار لبه در یک پانل درب. این بیت در آمده یا عمودی استفاده کنید و یا افقی استفاده کنید.

 • عمودی-استفاده از پانل برجسته بیت در نظر گرفته امن تر چرا که آنها با قطر کوچکتر و راحت تر به استفاده از. با مواد در آن لبه کمی اشکال جدید و تزئینی مشخصات.
 • افقی-استفاده از پانل برجسته بیت باید با استفاده از یک جدول روتر خود را با توجه به قطر بزرگ. به قطع مواد آن باید تخمگذار تخت روی میز به این بیت گرایش خود را بر اساس نام.

نازک کاری بیت

نازک کاری روتر بیت تخصصی به تولید یک دقت مشترک است که می تواند به راحتی به ضمیمه دو نوع از مواد مانند مفاصل در یک کشو یا میز قهوه. تخصصی نازک کاری بیت شامل جفت کردن روتر بیت کشو قفل روتر بیت انگشت مشترک بیت ها و قفل کردن تاج بیت است.

چه به نظر در هنگام خرید روتر بیت

قبل از سرمایه گذاری در یک محصول جدید آموزش خود را بر روی ویژگی های ضروری است. ملاحظات زیر کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید چه روتر بیت برای شما بهتر است.

نوع پروژه

نوع پروژه ای است که شما در حال کار بر روی است که همیشه رفتن به نشان می دهد نوع از کمی مورد نیاز است. این که آیا شما در حال ایجاد یک قاب درب و یا دادن یک پروفایل جدید به لبه یک میز چوبی بیتی است که شما نیاز دارید یا یک نردبان و راه آهن روتر بیت یا یک لبه-تشکیل روتر بیت.

نوع مواد نیز کمک خواهد کرد که تعیین کمی شما نیاز دارید. شما به راحتی می توانید به مقابله با سوزنی برگان با سرعت بالا فولاد یا کاربید روتر اما برخی از پهن برگان و فلزات ممکن است نیاز به یک جامد کاربید بیت به ارائه یک پایان تمیز.

برای مبتدیان که جدید هستند با استفاده از یک روتر انتظار می رود که شما خود را به اولین روتر بیت نسبتا به سرعت. مناسب فشار برای اعمال خواهد شد و با تجربه اما اگر این مورد است, سپس این پروژه ممکن است ماده کمتر از قیمت. مبتدیان باید اول سعی کنید یک روتر ارزان قیمت کمی تا زمانی که تبدیل شدن آنها به مهارت بیشتر با این ابزار.

مواد

به طور کلی تقریبا تمام روتر بیت از ویژگی های هر دو فلزی با سرعت بالا (HSS) و یا کاربید.

 • HSS روتر بیت ساخته شده از فولاد کربن و حرارت بالا مقاومت است که آنها را نگه می دارد از شکستن در طول استفاده طولانی. این بیت مقرون به صرفه تر هستند و یک گزینه عالی برای نادر روتر استفاده کنید و یا مبتدیان هستند که به احتمال زیاد اشتباه می کنند. آنها همچنین می تواند به مقاومت در برابر ضربه و آسیب از کاربید بیت روتر بدون از دست دادن لبه خود آنها را ایده آل برای یک کارگاه ریخته.
 • کاربید بیت روتر می تواند به طور کامل پوشش داده شده در کاربید یا فقط نوک کاربید و آنها را یک عمر طولانی تر نسبت به HSS بیت است. سخت تر از مواد اجازه می دهد تا بیت به گذشته با استفاده مکرر و داشتن لبه بیش از یک HSS بیت اجازه می دهد شما را به صرف زمان کمتر جوش یا جای بیت و بیشتر در زمان استفاده از آنها است. نگه داشتن در ذهن است که کاربید بیت روتر گران تر هستند و بیشتر در معرض آسیب ضربه. در حالی که این نمی خواهد از تداخل با استفاده از آنها در یک روتر رها کردن آنها و یا درمان آنها را ضعیف و کسل کننده خواهد شد, نیک یا شکستن لبه کاربید روتر بیت در عجله بسر می رسانید.

Shank اندازه

ساق پا در یک روتر بیت استوانه بخشی از این بیت است که می رود به collet در روتر. تمام روتر بیت آمده با هر دو ¼ اینچ shank یا ½ اینچ shank و اکثر روترها قابل تعویض طوقه به قبول هر دو اندازه هر چند برخی تنها قبول ¼ اینچ shanks.

 • ¼ اینچ shanks معمولا پذیرفته شده توسط اکثر روترها و کار به طور موثر انجام شده اما خود را با قطر کوچکتر می تواند باعث آنها را به پرش در اطراف بیش از ½ اینچ shank منجر به کنترل ناکافی و دقت است. اما بیت روتر با ¼ اینچ shanks مقرون به صرفه تر از بیت با ½ اینچ shanks آنها را ایده آل برای مبتدیان که ملزم به شکستن چند بیت.
 • ½ اینچ shanks در حال سخت شدن و قوی تر از ¼ اینچ shanks, به این معنی که وجود دارد کمتر لرزش در حالی که با استفاده از آنها به شما یک درجه بهتر از کنترل است. روتر بیت با ½ اینچ shanks بیشتر هزینه, اما ارائه به طور قابل توجهی بالاتر از ثبات و طول عمر آنها را به خوبی به ارزش آن. فقط مطمئن شوید که روتر خود را collet است برای اندازه ½ اینچ shanks در غیر این صورت شما نخواهد بود قادر به استفاده از این بیت.

هشیاری

به وضوح از یک روتر بیت دیکته توانایی کمی برای برش از طریق این مواد به راحتی. کسل کننده بیت خود را کاهش می دهد روتر اثر باعث سوختگی در مواد و ترک شما با یک فقیر و پایان است که شما نیاز به صاف با کاغذ سنباده و یا یک فایل. تیز روتر بیت از طریق کاهش سرعت عامل در بهره وری مطلوب بدون ترک علامت تاول پشت سر گذاشت.

تمام روتر جدید بیت باید کارخانه-تیز اما این می تواند دشوار است برای دیدن در هنگام خرید یک مجموعه جدید. اما شما می توانید تحقیق روتر بیت برای پیدا کردن آنهایی که شما می توانید بارها و بارها تیز کردن برای حفظ نازک برش لبه. این به شما توانایی یا تیز کردن خودتان و یا آنها را به یک حرفه ای به طوری که بیت خود را همیشه تیز و آماده برای پروژه بعدی خود را.

تعدادی از قطعات شامل

قبل از انتخاب هر محصول, مطمئن شوید که شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن. روتر تنظیم بیت باید شناسایی تعداد بیت در کیت اندازه بیت و بیت انواع گنجانده شده است.

دانستن این اطلاعات اجازه می دهد تا شما را به انتخاب یک قیمت مناسب برای تعداد بیت آمده است که در این مجموعه است. شما همچنین می دانم که آیا یک 24 قطعه مجموعه همراه با 20 بیت و چهار rabbeting بیت و یا اگر آن را شامل مناسب انواع روتر بیت به طوری که شما می توانید مقابله با پروژه بعدی خود را با اعتماد به نفس.

ما تراکم بالا

مهم نیست که چه نوع از بیت روتر شما خرید شما می خواهم آنها را به محصولات با کیفیت بالا. این روتر بیت هستند برخی از بهترین در دسترس بر اساس بالا, خرید عوامل مانند قیمت, اثربخشی و شهرت.

Best Router Bits Hiltex

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Hiltex 10108 کاربید تنگستن روتر تنظیم بیت

این Hiltex کاربید تنگستن روتر بیت مجموعه ای است بسیار عالی برای پروژه های مختلف از جمله لبه پیرایش veining و پیچ آن را مناسب برای پانل های درب و قاب عکس. این ¼ ” shank بیت ساخته شده از دقت دستگاه برش کاربید تنگستن که شما می توانید تیز کردن برای حفظ لبه های.

24-قطعه کمی روتر تنظیم می آید در مورد چوبی که برچسب را نشان می دهد و یک تصویر از هر بیت. سبک شامل بدون بلبرینگ هستند مرتسنج بیت ترکیب مورب جفت کردن, 90 درجه “V” شیار دور بینی, پنل خلبان و یک راست بیت. سبک با بلبرینگ شامل پیرایش خیط و پیت کردن-trim, radius, دور بیش بیت یارو 45 درجه پخ روم اوجی, شیار, برش و rebating.

Best Router Bits EDMBG

عکس: amazon.com

2. ذکر شریف: EDMBG 35 روتر تنظیم بیت

این روتر بیت مجموعه شامل 35 قطعه مختلف که اجازه می دهد تا هر دو مبتدیان و تجربه DIYers برای بهره مندی از طیف گسترده ای از بیت روتر. ½ اینچ shank بیت تنگستن کاربید به نگه داشتن خود را به لبه دیگر می باشد و می تواند تیز چندین بار به طوری که شما لازم نیست به جای آنها را در هر زمان به زودی.

آلومینیوم کیف حمل و نقل دارای برچسب محل برای هر روتر بیت از جمله ⅛ اینچ و ¼ اینچ core جعبه بیت ½ اینچ 90 درجه “V” شیار ¼ اینچ دور بینی ½ اینچ مرتسنج ½ اینچ و ¼ اینچ جفت کردن, ⅛-اینچ ¼ اینچ ½ اینچ و ¾ اینچ مستقیم و بسیاری دیگر به دور از این ارزش بالا تنوع پک.

Best Router Bits LU&MN

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: LU&MN کاربید بیت روتر

این مقرون به صرفه کمی روتر تنظیم می آید بسته بندی شده در یک مورد چوبی با مفید کارت های شاخص برای آسان بیت شناسایی و سازمان است. این ¼ اینچ shank بیت هستند ایده آل برای کاربران جدید در حالی که دستگاه تیز تنگستن کاربید لبه های کمک خواهد کرد که حفظ بیت واضح تر دیگر. زمانی که آنها کسل کننده آنها را به یک حرفه ای تیز و یا تیز کردن خودتان آنها را به بازگشت به لبه به سابق خود را از توانایی برش.

این LU&MN کاربید بیت روتر مجموعه ای عالی برای لبه پیچ و پیرایش و آن را همراه با 15 قطعات مختلف. این خدمات عبارتند از ½ اینچ ¼ اینچ, ⅝ اینچ و ⅛ -inch مستقیم بیت ⅛ اینچ و ¼ اینچ پوشش جعبه بیت ½ اینچ 90 درجه “V” شیار بیت ½ اینچ مرتسنج بیت یک ⅜ -اینچ گوشه گرد بیت ½ اینچ جفت کردن بیت های 1 ¼ اینچ 45 درجه پخ بیت ¼ اینچ پنل خلبان ¼ اینچ یارو بیت ½ اینچ خیط و پیت کردن-اصلاح کمی و 5/32-اینچ روم اوجي بیت برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی.

Best Router Bits Whiteside

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: Whiteside روتر بیت

این روتر بیت مجموعه فقط شامل هفت بیت های با کیفیت بیت و مواد از آنها ساخته شده است را به قیمت حق بیمه برای این متوسطی مجموعه به خوبی به ارزش پول است. این مجموعه شامل یک ¼ اینچ و ½ اینچ مستقیم بیت ⅜ -اینچ شعاع دور بیش از یک ⅜ -inch x ½ اینچ rabbet یک ⅜ -اینچ شعاع یارو 45 درجه پخ و ½ اینچ خیط و پیت کردن-تمیز بیت در یک صورت پلاستیکی با دوام.

هر یک از هفت ½ اینچ shank بیت ساخته شده است به طور کامل از کاربید به طوری که لبه تیزی و سختی برش است و نه صرفا بر اساس سخت نکته. به جای کل بیت را می توان با اتکا به قطع هموار و پاک برای مدت زمان طولانی.

Best Router Bits Kowood

عکس: amazon.com

5. بهترین برای مبتدیان: KOWOOD روتر تنظیم بیت

این روتر بیت مجموعه در نظر گرفته شده است برای مبتدیان با استفاده از مقرون به صرفه تر از انواع مواد و رایج ترین ¼ اینچ shank اندازه به اطمینان حاصل شود که فقط در مورد هر کسی می تواند انتخاب کنید تا یک روتر برای اولین بار و قادر به تکیه بر این مجموعه. همه کاره بیت روتر برای پیچ یا پیرایش و با سرعت بالا از جراحی نگه می دارد و آنها را از آسیب ضربه اگر آنها کاهش یافته و یا زدم در جعبه ابزار.

24-قطعه تنظیم می آید در یک برچسب و جعبه های چوبی و شامل شایع ترین ماشین تیز bits برای انواع مختلفی از مبتدی پروژه ها.

Best Router Bits Yonico

عکس: amazon.com

6. بهترین برای جوانب مثبت: Yonico 17702 70 بیت روتر تنظیم بیت

حق بیمه درجه هالتر-دانه کاربید تنگستن بیت را حفظ خواهد کرد برش لبه تیز در طول یک هفته کار طولانی. آنها را می توان تیز بارها و بارها برای جلوگیری از مواد سوختگی و پس از اتمام. ½ اینچ shanks حفظ بیت از پریدن به اطراف در طول استفاده از اجازه می دهد شما را به یک حرفه ای در پایان هر زمان و سپس شما می توانید آنها را بسته منظمی به برچسب های چوبی ذخیره سازی مورد.

این Yonico روتر بیت مجموعه همراه با 70 بیت از جمله هشت مستقیم بیت چهار خیط و پیت کردن-تمیز بیت یک پنل خلبان بیت پنج جفت کردن بیت سه دور بینی بیت سه مرتسنج بیت شش دور بیش بیت شش یارو بیت چهار چمفر بیت سه rabbeting بیت و بیشتر است که می توان در جزئیات در اینجا.

سوالات متداول در مورد روتر جدید بیت

اگر شما هنوز هم نمی به طور کامل اعتماد به نفس در مورد کدام نوع از بیت روتر شما نیاز به نگاهی به این سوالات و پاسخ های خود را زیر.

س: چگونه می توانم با استفاده از روتر بیت ؟

به استفاده از یک روتر بیت شما باید به درستی ضمیمه آن را به یک روتر و کار بر روی مواد و پروژه ای است که کمی در نظر گرفته شده است برای اطمینان از بهترین نتایج. با استفاده از یک روتر نیاز به دقت و صبر به اندازه کافی تراز روتر و به آرامی تغذیه آن از طریق مواد اجازه می دهد چرخش روتر بیت به کار در آن مطلوب قدرت است.

وادار کردن روتر از طریق مواد ممکن است برش سریعتر انجام می شود اما شما در معرض خطر خوراکی روتر بیت با توجه به نیروی بیش از حد و شما به احتمال زیاد به کاراکتر مواد و آن را ناهموار لبه است که نیاز به سمباده و یا صاف شده. به جای استفاده از کم عمق و آهسته می گذرد به بهترین برش کار خود را در راه عمیق تر به این مواد با هر عبور کند.

س: چگونه می توانم پاک کردن روتر بیت ؟

بیت روتر می تواند به سرعت تبدیل در رزین پوشش داده شده در هنگام کار با جنگل مانند کاج که به طور طبیعی بسیار صمغی. شما نیز به احتمال زیاد به تار و گرد و غبار و متفرقه دیگر باقی مانده پخته-به بیت تداخل با روتر عملیات و در پایان بر روی چوب.

تمیز کردن به طور منظم از بیت طول می کشد مراقبت از این موضوع است. آغاز شده توسط چیدن یک روتر بیت و رزین تمیز کننده آنلاین و یا از سخت افزار محلی خود را ذخیره کنید. این راه حل باید به درستی آماده شده با توجه به توصیه های سازنده و سپس اسپری براق و یا آزادانه در سراسر لبه های برش از روتر بیت است. اجازه دهید کمی ایستاده برای 10 تا 15 دقیقه با این پوشش و سپس اقدام به اسکراب بیت پاک کردن با یک مسواک یا سیم برنجی قلم مو زیر جریان آب گرم. پس از شستشو و خشک بیت به درستی و در نظر با استفاده از روغن به کت بیت و محافظت در برابر خوردگی است.

س: چگونه می توانم تیز روتر بیت ؟

به خود روتر بیت بهترین لبه به کار انجام می شود شما باید آنها را به یک حرفه ای تیز کن. آنها قادر خواهند بود برای حفظ مناسب برش و شکل کمی در حالی که بازگشت آن به مانند جدید هشیاری است.

اما اگر شما می توانید کمی به یک تیز کن, شما می توانید با استفاده از الماس hones برای حذف یک لایه نازک از برش تیغه دو لبه است. روان الماس با سنگ تیز کردن با آب و ذخیره کردن تخت کنار بیت در برابر آن. سکته مغزی کمی عقب و جلو در سراسر با سنگ تیز کردن و از بین بردن لایه های نازک از بیت با هر پاس تا لبه برش بازگشته است. برای حفظ بیت متعادل حتما به سکته مغزی هر دو طرف بیت مساوی تعداد بار.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>