بهترین پاک کننده استخر رباتیک برای مالکان

رباتیک استخر پاک کننده اسکراب استخر خود را در حالی که شما صرفه جویی در وقت و پول است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Robotic Pool Cleaners Option

عکس: amazon.com

تعداد کمی از مردم لذت بردن از جارو استخر خود را, اما آن را مهم تعمیر و نگهداری کار است که محدودیت رشد جلبک ها و اجازه می دهد مواد شیمیایی موجود در آب به کار موثر تر نگه داشتن شما و خانواده خود را امن و سالم است. مطمئن شوید که شما می توانید استخدام کسی برای تمیز کردن استخر خود را اما که می تواند هزینه. که یکی از دلایل بسیاری از مردم به نوبه خود به فن آوری-در قالب روبات پاک کننده استخر–به انجام این کار برای آنها. روبات پاک کننده استخر عمل بسیار شبیه به روبات جاروبرقی برای صفحه اصلی به شما اجازه می دهد به راه اندازی سنسور مرز را انتخاب کنید و چگونه آنها را به کار گیرند.

بهترین استخر رباتیک پاک کننده اسکراب, استخر, کف هر شکل با فشار یک دکمه. شما حتی می توانید برخی از پاک کننده استخر رباتیک مدل به کار بر روی یک برنامه هفتگی به طوری که آنها تمیز کردن استخر خود را هنگامی که شما در حال خواب, در حال اجرا errands و یا در محل کار. وقتی که شما آماده برای شنا, استخر خود را آماده خواهد شد. در نظر گرفتن بهترین روبات پاک کننده استخر های ذکر شده در زیر برای پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار برای شما.

  1. بهترین کلی: دلفین ناتیلوس CC به همراه خودکار پاک کننده رباتیک
  2. نفر دوم: PAXCESS اتوماتیک, استخر, تمیز کننده
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Aiper خودکار پاک کننده استخر رباتیک
  4. بهترین برای INGROUND استخر: Pentair 360031 Kreepy Krauly ولگرد 820 تمیز کننده
  5. بهترین برای بالای سطح زمین استخر: دلفین E10 خودکار پاک کننده استخر رباتیک
  6. بهترین ها را برای سفارشی شکل, استخر: دلفین سیگما پاک کننده استخر رباتیک با بلوتوث
The Best Robotic Pool Cleaners Option

عکس: amazon.com

چه به نظر در هنگام خرید برای بهترین پاک کننده استخر رباتیک

قبل از شما انتخاب می کنید یک پاک کننده استخر رباتیک خود را به در نظر گرفتن چند پارامتر برای کمک به راهنمای شما تصمیم گیری خرید.

استخر کف مواد

یکی از مهم ترین نقاط را در نظر بگیرید در هنگام انتخاب یک پاک کننده استخر رباتیک است که استخر خود را از طبقه و نوع مواد. در صورتی که برای تلفن های موبایل اولیه به یاد داشته باشید که استخر طبقه می تواند تخت سنگی نامنظم و یا کف شیب دار. هنگامی که شما در نظر گرفتن طبقه نوع, مطمئن شوید که شما می دانید که آیا آن را ساخته شده از فایبر گلاس و وینیل و یا کاشی. همه روبات پاک کننده استخر کار با تمام مواد طبقه. در واقع برخی از رباتیک کف پاک کننده ها آسیب می تواند انواع خاصی از طبقه بنابراین مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید یک امتیاز برای استخر خود را طبقه خاص مواد.

شکل استخر

شکل استخر خود نقش کلیدی خود را در پاک کننده استخر رباتیک گزینه های. اگر شما یک گرد یا مستطیل استخر با هیچ بی نظمی شما به راحتی پیدا کردن یک پاک کننده استخر رباتیک که اسهال در هر اینچ بدون شکست (به استثنای پله). یکی دیگر از اساسی توجه این است که آیا خود را به استخر در زمین یا بالای سطح زمین. روبات پاک کننده استخر است که می تواند تمیز کردن طرف از استخر خود را برای در زمین استخرهای اما می توانید استرس بیش از حد روی دیوار بالای سطح زمین استخر.

نگاه کمی بیشتر است و شما می توانید بسیاری از تولید کنندگان خود را بسته پاک کننده های پیشرفته با ویژگی های هوشمند است که با استفاده از هوش مصنوعی برای یادگیری طرح از استخر خود را به طوری که آنها تمیز کردن موثر و به سرعت. اگر شما یک سفارشی استخر با افزایش دامنه ساخته شده است در کافه ها و زاویه های تیز شما می خواهید برای پیدا کردن یک پاک کننده با ویژگی های پیشرفته تر که ممکن است شامل منحرف مکانیسم های ژیروسکوپی تحرک و نرم افزار اسکن.

اندازه استخر

اندازه خود را در استخر یکی دیگر از عوامل در نظر گرفتن زمانی که شما انتخاب می کنید یک پاک کننده استخر رباتیک. هر پاک کننده استخر رباتیک همراه با یک سیم رابط و درجه مهم است. اگر شما یک 20 فوت, استخر, مورد نیاز فرمت بند ناف ظهر خواهد بود که بسیار کوتاه تر از 50 پا استخر. همچنین استخر اندازه تعیین سرعت که در آن خود را پاک کننده استخر رباتیک خواهد کار خود را انجام دهید. استخر, تمیز کننده, تاریخ 30 پا استخر می تواند تمیز کردن استخر که فقط در دو ساعت است اما اگر شما سعی می کنید به استفاده از همان استخر تمیز کننده در 50 پا استخر شما گسترش پیدا بند نیست به اندازه کافی بلند برای تکمیل کار. حتی اگر بند ناف بود به اندازه کافی طولانی پاک کننده استخر رباتیک را دو بار به عنوان طولانی به تکمیل و ممکن است دارای ظرفیت ذخیره سازی به نگه داشتن جمع آوری باقی مانده است.

تصفیه قابلیت

روبات پاک کننده استخر تابع بهترین اگر شما نیز در نظر گرفتن نوع باقی مانده در استخر خود را. که بستگی به چشم انداز خود را به آب و هوا و موقعیت جغرافیایی خود را. این همه کمک به نوع خاک و شن و ماسه و دانه گرده و دانه و برگ و شاخه و اشکالات که بی اراده به استخر خود را. برای مثال اگر شما حیاط پر از درختان شما می خواهید یک پاک کننده استخر رباتیک با تصفیه سبد نیست که پر کردن بیش از حد به سرعت. اگر خاک و شن و ماسه و گرده هستند نوع اصلی از باقی مانده در حیاط خود را در نظر بگیرید روبات پاک کننده استخر با فوق العاده خوب فیلتر که تصرف خاک از آب است.

برنامه نویسی و برنامه ریزی

همه روبات پاک کننده استخر زندگی می کنند تا خود را به فن آوری پتانسیل و نیاز شما به صورت دستی شروع به آنها را. برخی از بهترین پاک کننده استخر رباتیک اجازه می دهد تا شما را به مجموعه ای روزانه یا هفتگی برنامه ریزی برای عملیات خود را. پاک کننده هم می توانید اقامت در استخر و یا شما می توانید آن را حذف و آن را به عقب در زمان برای برنامه ریزی ،

گارانتی

روبات پاک کننده استخر هزینه بیش از یک کتابچه راهنمای, استخر, خلاء, بنابراین شما می خواهید می شود که برخی از سرمایه گذاری برای سال طول می کشد و سال. خواندن گارانتی تا شما را در درک که بخش هایی از استخر, تمیز کننده ها پوشش و تحت چه شرایطی. اگر شما فکر می کنم که غیر ضروری را در نظر بگیرید که هزینه جایگزینی یک موتور در یک پاک کننده استخر رباتیک در حدود $400. اگر منبع تغذیه نتواند آن می تواند هزینه حدود 200 دلار برای رفع. با تعمیرات این هزینه شما به احتمال زیاد می خواهم به خرید یک روبات جارو برقی با دو – سه سال گارانتی.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا روبات پاک کننده استخر های ذکر شده در زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن یکی از سمت راست برای استخر خود را.

The Best Robotic Pool Cleaners Option: Dolphin Nautilus CC Plus Automatic Robotic Cleaner

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دلفین ناتیلوس CC به همراه پاک کننده استخر رباتیک

دلفین ناتیلوس CC به همراه پاک کننده استخر رباتیک با استفاده از دو برس شستشو و تصفیه سیستم برای تمیز کردن و جمع آوری برگ و شاخه و خاک و گرده و دیگر باقی مانده فقط در حدود دو ساعت است. شما می توانید برنامه پاک کننده استخر رباتیک برای اجرای هر روز هر روز یا هر روز سوم. این پاک کننده استخر رباتیک دارای دیوار بالا رفتن قابلیت پاک کردن در استخر شنا زمین تا 50 فوت در اندازه. این جارو می توان در تمام انواع استخر طبقه بدون موضوع است و یک درهم و برهم کردن رایگان مفصل گردنده کابل به آن اجازه دهید آزادانه به گردش. اگر چیزی می رود اشتباه پاک کننده استخر رباتیک همراه با دو سال گارانتی.

The Best Robotic Pool Cleaners Option: PAXCESS Automatic Pool Cleaner

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Paxcess پاک کننده استخر رباتیک

این Paxcess رباتیک در زمین/استخر در زمین فوق پاک کننده ایده آل برای فقط در مورد هر نوع از استخر. فوق العاده بزرگ تصفیه سبد به راحتی رسیدگی به شاخه و برگ و بزرگ دیگر اب اورد و کالای اب اورد. پاک کننده با استفاده از چهار PVA اسفنج غلطک کشش هنگامی که آن را صعود دیواره و یک طناب مفصل گردنده برای جلوگیری از دولایه. این Paxcess می تواند برنامه ریزی شده به طور خودکار تمیز برای یک, دو یا سه ساعت بسته به مقدار باقی مانده در استخر. پلاگین و بازی پاک کننده استخر رباتیک است ایده آل برای استخر تا 50 فوت در اندازه و حمایت گسترده دو سال گارانتی کننده.

The Best Robotic Pool Cleaners Option: Aiper Automatic Robotic Pool Cleaner

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Aiper رباتیک در زمین/استخر در زمین فوق تمیز کننده

شما می توانید با استفاده از Aiper رباتیک در زمین/بالا-زمین پاک کننده استخر در استخر با هر نوع کف برای تمیز کردن باقی مانده اعم از کوچک و برگ و شاخه به ریز خاک و ذرات شن و ماسه. این پاک کننده استخر رباتیک با استفاده از 4 PVA برس برای تمیز کردن هر دو در زمین و بالای سطح زمین استخر تا 50 فوت در اندازه. این پاک کننده استخر رباتیک ضد رول اور تکنولوژی به نگه داشتن آن را مستقیما هنگامی که آن را صعود دیواره. به علاوه شما می توانید برنامه های آن را به طور خودکار تمیز کردن استخر خود را برای دو یا سه ساعت. یک درهم و برهم کردن رایگان مفصل گردنده کابل نگه می دارد پاک کننده رایگان از نردبان و یا دیگر استخر اشیاء. آن را نیز همراه با دو سال گارانتی.

The Best Robotic Pool Cleaners Option: Pentair 360031 Kreepy Krauly Prowler 820 Cleaner

عکس: amazon.com

4. در زمین استخر: Pentair 360031 Kreepy Krauly ولگرد 820 تمیز کننده

این Pentair Kreepy Krauly رباتیک استخر در زمین Cleaner پاک سازی هر استخر در زمین به 50 فوت در اندازه فقط دو ساعت و نیم. این پاک کننده استخر رباتیک با استفاده از یک خودکار-عملکرد معکوس برای نگه داشتن آن در حال حرکت پس از آن را پوشش می دهد کل استخر. به علاوه شما می توانید بسته بندی ضد درهم و برهم کردن طناب مفصل گردنده در اطراف شامل کدی برای اطمینان از هیچ یک سفر بر روی آن. بزرگ فیلتر تله همه چیز را از شاخه به بسیاری از ریز ذرات خاک و واحد تحت پوشش یک دو سال گارانتی.

The Best Robotic Pool Cleaners Option: DOLPHIN Sigma Robotic Pool Cleaner with Bluetooth

عکس: amazon.com

5. برای بالای سطح زمین استخر: دلفین E10 خودکار پاک کننده استخر رباتیک

بسیاری از پاک کننده استخر رباتیک کار نمی کند در بالای سطح زمین استخرهای اما دلفین E10 پاک کننده استخر رباتیک طراحی شده است به طور خاص برای آنها. این پاک کننده استخر رباتیک نیست بالا رفتن از دیوار, اما آن را پاک استخر طبقه ساخته شده از هر گونه مواد در استخرهای تا 30 فوت است. این دستگاه دارای دو برس شستشو و بزرگ با ظرفیت فیلتر تله تمام اندازه باقی مانده و در طول 90 دقیقه چرخه تمیز کردن. شما به طور خودکار فعال کردن استخر با یک کنترل از راه دور شروع می شود. استخر تمیز کننده نیز حمایت با دو سال گارانتی به طوری که شما می توانید احساس اعتماد به نفس در خرید خود را.

The Best Robotic Pool Cleaners Option: Dolphin E10 Automatic Robotic Pool Cleaner

عکس: amazon.com

6. برای سفارشی شکل, استخر: دلفین سیگما پاک کننده استخر رباتیک

دلفین سیگما پاک کننده استخر رباتیک یک انتخاب عالی برای سفارشی شکل, استخرهای که دارای ویژگی های مانند نیمکت و مدفوع. پیشرفته ناوبری و نرم افزار اسکن برای جلوگیری از آن و موانع دیگر. این لینک پاک کن به گوشی خود را, بلوتوث, برای, فوری, نقطه-تمیز کردن. 3-محور ژیروسکوپ اجازه می دهد تا آن را به بالا رفتن از دیوار, مراحل و نیمکت بدون سقوط به طور خودکار تنظیم به سرعت زاویه ای در اطراف پاک کن. عظیم فیلتر می توانید ضبط باقی مانده اعم از برگ های بزرگ و شاخه به ultra-fine گرده و ذرات شن و ماسه تمیز کردن استخر در دو ساعت و نیم. برنامه دقیق تمیز کردن روزانه دو بار در هفته یا سه بار در هفته به نگه داشتن استخر خود را به دنبال و احساس پاک. این پاک کننده استخر رباتیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر استخر کف مواد در استخرهای تا 50 فوت در اندازه و حمایت گسترده سه سال گارانتی.

مزایای استفاده از یک پاک کننده استخر رباتیک

به طور منظم تمیز کردن استخر خود است که باید هر چند وقت گیر و خسته کننده و طاقت فرسا. رباتیک پاک کننده کار می کند برای شما در حدود دو تا سه ساعت است.

تمیز کردن منظم نیز زندگی طولانی از استخر خود را به دلیل آن را حذف خاک و آوار کارآمد تر از تمیز کردن دستی. به علاوه یک پاک کننده استخر رباتیک قطاری باقی مانده که در غیر این صورت تبدیل به دام افتاده در سیستم های تصفیه. یک پاک کننده استخر رباتیک کاهش نیاز به تعمیرات و استخر تمیز کردن خدمات, شما صرفه جویی در زمان و هزینه. نکات زیر خلاصه مزایای روبات پاک کننده استخر.

  • روبات پاک کننده استخر پاک کردن بیشتر خاک و آوار از استخر خود را نسبت به سایر روش های تمیز کردن.
  • ساده برای استفاده و پاک کننده استخر رباتیک نیز صرفه جویی در پول شما در یک حرفه تمیز کردن خدمات.
  • روبات پاک کننده استخر شما صرفه جویی در وقت و انرژی از آنجا که اکثر تمیز کردن استخر در عرض سه ساعت.

سوالات متداول در مورد روبات پاک کننده استخر

در نظر گرفتن این پرسش و پاسخهای متداول در مورد روبات پاک کننده استخر.

س: شما می توانید ترک یک پاک کننده استخر رباتیک در استخر ؟

شما می توانید ترک روبات تمیز کننده استخر بدون تجربه فوری پیامدهای منفی اما تمدید زمان صرف شده در زیر آب را به استفاده از پاک کننده استخر رباتیک سریع تر از اگر آن را برداشته و تمیز زیر تکمیل چرخه تمیز کردن.

Q. چگونه اغلب باید استفاده کنم من پاک کننده استخر رباتیک?

روبات پاک کننده استخر می تواند اجرا به صورت روزانه اگر استخر به شدت استفاده می شود. اگر استخر استفاده نمی شود هر روز شستشو بارگیری باید حفظ استخر خود را.

س: چگونه می توانم به شما در حفظ یک پاک کننده استخر رباتیک?

روبات پاک کننده استخر تابع مانند رباتیک خلاء. مانند رباتیک خلاء شما باید خالی و تمیز روبات پاک کننده استخر برای نگه داشتن آنها را به درستی کار. برس تحت ربات و طرف براش باید به طور منظم تمیز برای جلوگیری از پاک کننده استخر رباتیک از خطاب. هر گونه تعمیرات باید انجام شود پس از مراجعه به گارانتی محصول.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im