بهترین ربات خلاء برای زحمت تمیز کردن روال

بهترین ربات خلاء گزینه برای زحمت تمیز کردن | باب ویلا

به دنبال استخدام یک high-tech ربات خلاء به انجام کار کثیف برای شما ؟ این سه گزینه باید قابل تمیز کردن قدرت در یک قیمت معقول نقطه.

The Best Robot Vacuum Options for Effortless Cleaning Routines

هیچ کس لذت می برد جارو به عقب و جلو در سراسر کف هر اتاق و پس از آن نیاز به تکرار کارهای عادی و روزمره فقط یک یا دو هفته بعد. اما گرد و غبار و خاک و مو حیوان خانگی متوقف نمی برای هر کسی!

تمایل برای بهتر و راحت تر راه به خلاء آن رسیده نتیجه اجتناب ناپذیر با ظهور ربات خلاء. هر چند مدل های اولیه بودند بیشتر رمان از عملی, ربات خلاء بهبود یافته با فراز و نشیب به سرعت تبدیل شدن به خانواده و یاران به خوبی به ارزش سرمایه گذاری برای گجت عاشقان, پاک, انجمن, و هر کس در میان است.

نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن آنچه شما باید بدانید قبل از خرید یک ربات خلاء و به همین دلیل این سه مدل بالا ایستادگی کردن به عنوان بهترین.

  1. بهترین خانه: iRobot Roomba 675
  2. بهترین آپارتمان: Eufy RoboVac 11S
  3. بهترین ارزش: GOOVI ربات جارو برقی

The Best Robot Vacuums for Effortless Cleaning Routines

ملاحظات کلیدی برای انتخاب یک ربات خلاء

هزینه در مقابل قدرت تمیز کردن

اول و مهمتر از همه درک کنند که حتی بهترین ربات جاروبرقی را تمیز نیست بهتر از خلاء سنتی. برای شروع یک ربات vac قدرت مکش کمتر خواهد بود و آن گرد و غبار بن کوچکتر است. علاوه بر این در بسیاری از موارد ربات خلاء نمی تواند تمایز بین مناطق است که نیاز به تنها نور جارو و مناطقی که به شدت خاکی و نیاز به تمیز کردن کامل. که گفت:, ربات خلاء می تواند به شما صرفه جویی بخش قابل توجهی از زمان خود را در تمیز کردن معمول است.

اگر چه هیچ سیستم استاندارد برای تست و امتیاز ربات خلاء مدل های گران تر تمایل به رخ کشیدن برتر قدرت تمیز کردن. به عنوان شما ممکن است انتظار داشت حداقل هزینه ربات خلاء به طور معمول ارائه حداقل قدرت آنها همیشه کار بر روی انواع کفپوش. اواسط محدوده مدل های بیشتر موثر است. اما آیا قاضی یک ربات خلاء این اثر به شدت بر روی قیمت; در نظر بگیرید همچنین ویژگی های است که ممکن است یک مدل بیشتر مناسب برای نیازهای خود را از دیگری.

شکل ویژگی های

در هنگام انتخاب یک ربات خلاء مالکان اغلب بیشتر علاقه مند در دستگاه قدرت تمیز کردن. اما اثر هر مدل خاص بستگی به عوامل مختلف مانند اندازه اتاق شما قصد پاک کردن این نوع کفپوش ها شما باید خلاء عمر باتری و خلاء سهولت بهره برداری است. قبل از انتخاب یک مدل زیر را در نظر بگیرید:

  • پوشش کف: بررسی تولید کننده مشخصات دقت کنید. برخی از مدل های طراحی شده برای کم و متوسط-شمع فرش, اما نه حالا در حالی که دیگران باید تنها مورد استفاده قرار گیرد جامد کف مانند چوب تخته و یا کاشی.
  • عمر باتری: حتی اگر یک ربات خلاء تبلیغ بزرگ مکش آن را نمی خواهد به تمیز کردن به طور موثر و بدون یک به درستی شارژ باتری. تولید کنندگان اغلب لیست زمان اجرای باتری و همچنین اندازه منطقه (در فیلم مربع) است که این خلاء را با موفقیت پاک کردن با یک شارژ. گسترده چرخه تمیز کردن برخی از مدل ها را حتی به طور خودکار حوض در ایستگاه های شارژ تا سوخت گیری مجدد و سپس ادامه جارو جایی که آنها به سمت چپ خاموش.
  • کنترل از راه دور: در حالی که دقیق توابع بستگی به مدل بسیاری از ربات خلاء آمده با کنترل از راه دور به برنامه حالت های عامل (پایین را ببینید) و یا فعال کردن این خلاء در صورت لزوم آیا برای تمیز کردن کل اتاق و یا فقط یک نقطه بر روی زمین.
  • فن آوری هوشمند: جدیدتر ربات خلاء اتصال به Wi-Fi را اجازه می دهد تا کاربران را به کار گیرند و آنها را از راه دور از طریق یک برنامه روی گوشی های هوشمند خود. در علاوه بر این به برنامه نویسی مینیاتوری ماشین آلات به عنوان یک کنترل از راه دور ممکن است در غیر این صورت انجام این برنامه همچنین ممکن است نظارت بر ربات تمیز کردن پیشرفت عمر باتری و زباله دانی.
  • اندازه و شکل: هر چند همه آنها نسبتا در اندازه (اعم از 2.8 اینچ به 5 اینچ قد بلند) به ارتفاع یک ربات خلاء می تواند یک tie-breaker بین دو پیشرو در مدل های. در حالت ایده آل شما می خواهید را انتخاب کنید که پاک حتی کوتاه صندلی یا میز و دیگر پایین-به-کف مبلمان. دور شکل میبینید در اکثر ربات خلاء اجازه می دهد تا برای آسان عطف و مسیر الگوهای اما D-شکل مدل می تواند به نوبه خود تخت برای پاکسازی همراه baseboards.
  • گزینه های برنامه: برای تهیه این مقدار شما نیاز به تمیز کردن ربات خلاء اغلب شامل مجموعه ای از حالت های عملیاتی: “توربو” حالت که ارائه سریع و شدید قدرت تمیز کردن “محیط زیست” حالت است که صرفه جویی در قدرت باتری و “آرام” حالت است که نمی خواهد با دخالت خود را در هر روز (تحصیل یا تلویزیون زمان). توانایی برنامه یک برنامه تمیز کردن در پیشبرد—به طور معمول از سه تا هفت روز—نیز ممکن است در فهرست اولویت خود را برای یک خلاء است که باعث می شود تمام کارهای عادی و روزمره عملا به صورت خودکار.

ما تراکم بالا

با استفاده از معیارهای ذکر شده در بالا ما ساده خرید خود را حتی بیشتر با گرد کردن تا سه نفر از مورد علاقه ما میدارد در میان بهترین ربات خلاء در بازار است. قرار دادن کارهای خود را بر روی خلبان اتوماتیک هیچگاه آسانتر نبوده است!

Best Robot Vacuum with WiFi: Roomba675

عکس: amazon.com

1. بهترین خانه: iRobot Roomba 675

ویژگی های آرام-نحوه عمل و برتر سیستم ناوبری را iRobot Roomba 675 یک ضربه بزرگ با داوران. در تنها 3.5 اینچ بالا و 13.4 اینچ در قطر این دستگاه اجرا می شود خود را به ثبت رساند سه مرحله تمیز کردن سیستم به مدت 90 دقیقه در طبقه سخت و فرش و همه در حالی که قادر به خامه تحت باز پا-صندلی و مبل های بدون گرفتن گیر کرده است. مطبوعات “پاک” در ربات خلاء آن را شروع و یا برنامه پاکسازی از هر نقطه از طریق iRobot صفحه اصلی برنامه و یا یک دستیار صوتی. زمانی که iRobot باتری کم اجرا می شود و یا کار کامل خلاء به طور خودکار بازگشت به اسکله در آن شارژ ایستگاه.

Best Robot Vacuum for Tight Spaces: Eufy 11S

عکس: amazon.com

2. بهترین آپارتمان: Eufy RoboVac 11S

نه فرش و نه پایین مبلمان می تواند به توقف Eufy RoboVac 11S تولید میشود. آن باریک 2.85-اینچ قد بلند و طراحی متناسب با مبلمان بیشتر در حالی که آن چرخ بزرگ سهولت انتقال از کف پوش سخت به کم یا متوسط-شمع فرش. فعال کردن ربات خلاء به صورت دستی و یا برنامه زمان و حالت برای تمیز کردن آینده با استفاده از واحد کنترل از راه دور. عملیات بدون نگرانی با تشکر نه تنها به ساخته شده است در BoostIQ تکنولوژی (که ارائه اضافی قدرت تمیز کردن به طور خودکار به عنوان مورد نیاز است) بلکه به رها کردن سنسور که جلوگیری از vac از سقوط بیش از یک لبه یا پایین پله ها. بی سر و صدا در حال اجرا به مدت 100 دقیقه در یک زمان RoboVac خودرو-اسکله هنگامی که آن را در نهایت در خارج از آب.

Best Robot Vacuum for Your Money: Goovi

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: GOOVI ربات جارو برقی

هزاران نفر با بیحوصلگی حرف زدن در این مورد مقرون به صرفه ربات خلاء از GOOVI که ویژگی های یک 2.83 اینچ قد بلند, مشخصات رها کردن سنسور و از پیش تنظیم جارو بار در همه در حالی که ارائه تا 100 دقیقه از قدرت تمیز کردن قبل از نیاز به حوض و شارژ مجدد. در مقایسه با ربات خلاء که هزینه قابل توجهی بیشتر GOOVI ارائه می دهد فقط به عنوان بسیاری از ویژگی های و ارائه می شود فقط به عنوان رضایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر