بهترین تصادفی مداری ساندرز برای هر کارگاه

5 Best Random Orbital ساندرز برای DIYers و دستگاه های خانگی | باب ویلا

رسیدن به صاف و عاری از لکه دار کردن نتایج در نجاری پروژه های بزرگ و کوچک با حق ساندر برای این کار است.

The Best Orbital Sander Option

یکی از اولین قوانین نجاری است که به شن و ماسه در جهت woodgrain برای جلوگیری از ایجاد cross-دانه مارکس که خود را به سازش صفحه اصلی پروژه به پایان رسید. اما زمانی که یک woodgrain الگوی تغییرات—مثلا در یک کف پارکت که در آن دانه جهت متفاوت است از هیئت مدیره به هیئت مدیره آن را دشوار است به شن و ماسه بدون ایجاد حداقل برخی از لکه های.

در این شرایط بهترین (و سریعترین راه حل این است که استفاده از random orbital sander—ابزاری است که امکانات یک سنباده پد است که به طور همزمان چرخش و نوسان (مدار) در یک بیضی الگوی. سحر و جادو که ترکیبی از چرخش و نوسان به طور چشمگیری کاهش می دهد خطر ابتلا به سنباده علائم.

با توجه به ابزار سودمند و سرعت هیچ احترام و کارگاه آموزشی است که واقعا کامل و بدون. اگر شما در بازار, نگه داشتن خواندن برای یادگیری بیشتر در مورد قرار گرفتن این امکانات و برای پیدا کردن که چرا ما را انتخاب کرده ایم که در زیر به عنوان بهترین random orbital sander گزینه های در دسترس است.

  1. بهترین ارزش: دی والت تصادفی مدار قرار گرفتن
  2. بهترین کلی: ماکیتا 18V تصادفی مدار قرار گرفتن
  3. بهترین روز رسانی: بوش الکتریکی تصادفی مدار قرار گرفتن
  4. بهترین برای جوانب مثبت: Dynabrade هوا Random Orbital Sander
  5. بهترین برای لکه های تنگ: شیکاگو پنوماتیک مینی Random Orbital Sander

The Best Orbital Sander Option

کلید خرید ملاحظات برای انتخاب Random Orbital Sander

هنگامی که برای خرید یک random orbital sander, ویژگی های متعددی را در ذهن نگه دارید به شما کمک کند را انتخاب کنید آنچه که به بهترین وجه مناسب نیازهای شما.

سرعت تغییرات

بسیاری از تصادفی مداری ساندرز تک سرعت اما برخی از مدل ها از ویژگی های سرعت متغیر که تغییر ساندر پرخاشگری. سرعت بالاتر مفید است هنگامی که شما می خواهید به سرعت عمل خرد کردن یا اسیاب کردن خشونت (به عنوان زمانی که از بین بردن لاک از یک قفسه کتاب). کاهش سرعت مناسب بهتر است برای خوب سنباده (برای رسیدن به یک سطح صاف بر روی میز به عنوان مثال). عدم سرعت متغیر نباید مقابله شکن, اما, به عنوان موفقیت را می توان به سادگی با استفاده از مناسب کاغذ سنباده شن (درشت برای مقابله با زبری متوسط برای صاف و خوب برای پایان کار).

اندازه دیسک

دیسک های استاندارد و اندازه به صورت تصادفی مداری ساندرز است 5 اینچ در قطر و شما پیدا کردن یک طیف گسترده ای از generic 5-اینچ کاغذ سنباده دیسک در هر فروشگاه سخت افزار یا صفحه اصلی بهبود (persian) مرکز. شما همچنین می توانید پیدا کردن ساندرز با کوچکتر 1 – 4-اینچ دیسک که دستی برای سنباده در نقاط تنگ. برای پروژه های بزرگتر (مانند سنباده طبقه چوب جنگلی), 6 اینچ و یا بزرگتر دیسک بهترین شرط بندی شما. بسته به اندازه و مدل خود را sander, شما ممکن است مجبور به خرید نام تجاری خاص سنباده دیسک.

جمع آوری گرد و غبار

برخی از تصادفی مداری ساندرز با بهم پیوستن یا ضمیمه کیسه گرد و غبار است که جمع آوری برخی از گرد و غبار چوب تولید شده در حالی که سنباده. دیگر شامل فایل های پیوست است که می تواند متصل به یک استاندارد مرطوب/خشک شلنگ خلاء برای جمع آوری گرد و غبار. این مجموعه روش نمی خواهد حذف هر ذره گرد و غبار (شما باید همیشه پوشیدن ماسک گرد و غبار در هنگام سنباده) اما آنها تا حد زیادی می تواند آن را کاهش دهد به طوری که آنها گزینه های خوب به دنبال, به خصوص اگر شما سنباده داخل خانه.

گزینه های قدرت

تصادفی مداری ساندرز در حال طراحی در یکی از سه روش: کابل های الکتریکی باتری های قابل شارژ و یا هوای فشرده (پنوماتیک). هر روش دارای مزایای آن است.

  • طناب دار: به دلیل وجود هیچ باتری به شارژ طناب دار ساندرز همیشه آماده برای رفتن تا زمانی که وجود دارد یک پریز برق در این نزدیکی هست. فقط پلاگین در خود طناب دار random orbital sander و شروع به کار.
  • بی سیم: این ساندرز زمانی که شما دور از یک منبع قدرت مانند زمانی که شما در حال ساخت این بچه ها یک قسمت و لازم نیست که یک سیم رابط به اندازه کافی بلند برای رسیدن به. با یک بی سیم, قرار گرفتن, اما, شما محدود به زمان اجرای باتری (معمولا 30 تا 45 دقیقه با هر بار شارژ). اکثر کاربران نگه داشتن یک باتری یدکی در دست است.
  • پنوماتیک: طراحی شده توسط هوای فشرده و پنوماتیک ساندرز یک انتخاب خوب برای خراط که یک مرکزی کمپرسور هوا به قدرت تعدادی از ابزارهای بادی. کوچک کلوچه-نوع کمپرسور هوا, اما همیشه به اندازه کافی قدرتمند برای اجرای یک ساندر بدون متوقف مکرر به شارژ با هوا. برای بهترین نتایج استفاده از پنوماتیک چرخ سنباده با کمپرسور هوا است که می تواند تولید یک حجم هوا از 40 فوت مکعب بر دقیقه (CFM) و یا بالاتر.

وزن

یک نمونه 5 اینچی random orbital sander وزن آن در حدود 2 تا 4 پوند است. مینی ساندرز وزن 1.5 پوند در حالی که بزرگتر تصادفی مداری ساندرز می تواند وزن 7 پوند یا بیشتر. فندک ساندرز ایجاد کمتر دست و خستگی مچ دست به خصوص اگر شما در حال سنباده یک سطح عمودی مانند چوب قاب سازی.

فوق العاده رسیدگی

ترین تصادفی مداری ساندرز قابلیت بالا گرفتن نخل است که باعث می شود آن را آسان به مانور تنها با یک دست. اگر شما در حال رفتن به انجام بسیاری از سنباده, اما, شما ممکن است بخواهید یک مدل با سمت اضافی گرفتن که اجازه می دهد تا به دو دست کنترل است.

ما تراکم بالا

آیا کارگاه خود را توسط سیمی با چند رسانه و یا شما قصد استفاده از سنباده و در رفتن از زیر random orbital ساندرز است که مطمئن شوید که برای دیدار با نیازهای شما.

The Best Orbital Sander Option: DEWALT Random Orbit Sander

عکس: amazon.com

1. بهترین ارزش: دی والت تصادفی مدار قرار گرفتن

اگر شما به دنبال برای محدود کردن گرد و غبار هوابرد به عنوان شما شن و ماسه اتمام طناب دار دی والت تصادفی مدار قرار گرفتن. چرخ سنباده همراه با جدا شدن گرد و غبار کیسه جمع آوری و ویژگی های دو سرعت (بالا و پایین) بنابراین شما می توانید برای قدرت بیشتر هنگام سنباده پایین به خصوص سطوح خشن. این 5 اینچ, 4-پوند ساندر موتور طراحی شده برای کاهش لرزش و آن را ویژگی های لاستیکی کف گرفتن; هر دو ویژگی های طراحی کمک به کاهش خستگی دست ساخت ابزار آسان تر به استفاده از در طول مدت پروژه خود را.

The Best Orbital Sander Option: Makita 18V Random Orbit Sander

عکس: amazon.com

2. بهترین کلی: ماکیتا 18V تصادفی مدار قرار گرفتن

زمانی که رسانه های الکتریکی کمیاب هستند و یا زمانی که شما نیاز به رایگان دامنه حرکت خود را برای تکمیل پروژه های متغیر با سرعت ماکیتا 18V تصادفی مدار قرار گرفتن بهترین انتخاب خود را بالاتر از همه. در پایین سرعت شارژ 18 ولت لیتیوم-یون باتری دارای یک زمان اجرا تا 40 دقیقه و ابزار انجام می دهد تحسین تا 20 دقیقه در سرعت بالا است. 5-اینچ ساندر در وزن صرف 2.9 پوند و ویژگی های ارگونومیک گرفتن نخل ساخت آن زحمت آسان برای استفاده است.

The Best Orbital Sander Option: Bosch Electric Random Orbit Sander

عکس: amazon.com

3. بهترین روز رسانی: بوش الکتریکی تصادفی مدار قرار گرفتن

اگر شما روکاری تازه کردن کف چوب و یا به طور معمول انجام همین پروژه های بزرگ در اطراف خانه شما را درک اضافی سنباده قدرت از بوش الکتریکی تصادفی مدار قرار گرفتن. آن 6 اینچ دیسک کمک خواهد کرد که کاهش سنباده زمان و ویژگی های آن هر دو جریمه سرعت برای پایان کار و توربو برای قدرت اضافی مورد نیاز برای خرد کردن چوب خشن سهام. طناب دار چرخ سنباده همراه با انفصال طرف رسیدگی به صورت اختیاری 2-کنترل دست خود را سنگین 7.68-پوند بدن و ویژگی های آن منفعل گرد و غبار سیستم جمع آوری است که می تواند متصل به یک مرطوب/خشک شلنگ خلاء را به تصرف بیش از حد گرد و غبار.

The Best Orbital Sander Option: Dynabrade Air Random Orbital Sander

عکس: amazon.com

4. بهترین برای جوانب مثبت: Dynabrade هوا Random Orbital Sander

اگر شما در حال ایجاد یک کارگاه ابزار پنوماتیک 5-اینچ Dynabrade هوا Random Orbital Sander را علاوه بر جریمه. وزن در فقط 2.04 پوند Dynabrade آسان است در دست و بسیار سبک وزن و به اندازه کافی برای استفاده برای مدت طولانی است. این تک سرعت ساندر ویژگی های ارگونومیک گرفتن نخل و متناسب با استاندارد 3/8 اینچ کمپرسور هوا شلنگ.

The Best Orbital Sander Option: Chicago Pneumatic Mini Random Orbital Sander

عکس: amazon.com

5. بهترین برای لکه های تنگ: شیکاگو پنوماتیک مینی Random Orbital Sander

شیکاگو پنوماتیک مینی Random Orbital Sander باعث می شود آن را آسان به شن و ماسه در نقاط تنگ با محدود اتاق به مانور. این تک سرعت مینی چرخ سنباده ویژگی های تولیدات لاستیک باعث گرفتن و وزن آن فقط 1.5 پوند است. طراحی شده برای مناطق کوچک, شیکاگو ساندر همراه با تعویض 1 اینچ 2 اینچ 3-اینچ پشتوانه پد و 60 کاغذ سنباده دیسک (20 در هر پد اندازه). چرخ سنباده متصل به یک استاندارد 3/8 اینچ کمپرسور هوا شلنگ و آن را در تولیدات پلاستیکی مورد برای ذخیره سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر