بهترین باغ تخت برای حیاط خلوت گیاهان

4 بهترین باغ تخت گزینه برای حیاط خلوت | باب ویلا

باغ تخت را باغبانی تر و به حیاط شما طراحی شده به پایان رسید.

The Best Raised Garden Bed Options

تخت های مطرح باغبانی است که بسیار محبوب در بخشی به دلیل این حالت باغبانی را قادر می سازد شما را به رشد تزئینی و گیاهان خوراکی عملا در هر نقطه.

تخت مطرح شده ارائه چندین مزایای دیگر نیز هست. آنها ارائه زهکشی بهتر و کمتر مستعد ابتلا به فشردگی خاک. به این دلیل که خاک باغ شما اضافه کردن به تخت مطرح شده است که سرشار از مواد آلی بستر خواهد شد که تعادل خوبی از حفظ رطوبت و زهکشی. این غنی رطوبت متعادل و رو به رشد محیط زیست کمک می کند تا گیاهان خود را رشد و تولید و بازده بیشتر. در عین حال یکی دیگر از دلایل به عشق تخت مطرح شده: در بهار خاک در قاب هوا گرم سریع تر از زمین های اطراف آن که به شما می دهد شروع به سر فصل رشد خود را.

وجود ندارد “استاندارد” وقتی که می آید به باغ تخت. چیدن بهترین باغ تخت خواب شما بستگی دارد فضا محدودیت, محدودیت های فیزیکی و طراحی کلی تنظیمات. خواندن ادامه به یاد بگیرند که چگونه برای انتخاب بهترین باغ تخت برای خود حیاط خلوت—و برای پیدا کردن که چرا زیر ایستادگی کردن به عنوان مورد علاقه ما است.

  1. بهترین تمام اطراف: Greenes حصار سرو باغ کیت
  2. بهترین برای باغ کوچک: Patiomore 3 ردیف باغ تخت
  3. بهترین روز رسانی: Vegepod مطرح باغ تخت
  4. بهترین برای سالمندان: CedarCraft بالا سرو زمینی
The Best Raised Garden Bed Options

عکس: amazon.com

انواع باغ تخت

وجود دارد سه نوع از باغ تخت مطرح زمین تخت پشتیبانی تخت مطرح شده و کانتینری تخت مطرح شده است.

  • مطرح شده زمین تخت بدون نیاز به مواد اضافی دیگر از خاک است. این یک فرم ساده از مطرح تخت و با تخت در صدر تپه معمولا 6 تا 8 اینچ بالا. مطرح شده زمین تخت بزرگ برای باغبان که مناطق زیادی به گیاه اما نمی خواهید هزینه ارسال از ساختمان پشتیبانی از فریم.
  • پشتیبانی تخت مطرح شده دارای یک لبه یا قاب اطراف آن تخت است که نگه می دارد در خاک به طور معمول ساخته شده از چوب, سنگ, پلاستیک و یا فلز. پشتیبانی مطرح باغ تخت مناسب برای سراشیب یا ناهموار متری و آنها را به باغ جذاب ظاهر به پایان رسید.
  • یک کانتینری تخت مطرح شده است بلندتر طرف (10 اینچ یا بیشتر). کانتینری تخت مطرح شده را می توان فقط در مورد هر نقطه از جمله چمن گردشگاهها و یا عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. آنها را بیشتر خاک برای پر کردن اما تطبیق پذیری و سهولت استفاده از آنها را ایده آل برای مناطق پر ترافیک و یا برای افراد با مسائل دسترسی.

کلید خرید ملاحظات

مواد

به طور سنتی باغ تخت ساخته شده از پوسیدگی مقاوم در برابر چوب مانند سرو. امروزه شما می توانید پیدا کردن تخت مطرح شده از سنگ بافته شده بید پلاستیک و بتن. مواد شما انتخاب می کنید بستگی به ترجیح شخصی شما. اما برای باغ سبزی توصیه می شود که شما استفاده از فشار تحت درمان با چوب به دلیل آن leaches فلزات سنگین به خاک. خوشبختانه اکثر آسان به مونتاژ تخت مطرح تمایل به ساخته شده از مواد غذایی سالم پوسیدگی و مقاوم در برابر چوب و یا پلاستیک است.

اندازه

وقتی که می آید به طول و عرض یک تخت مطرح شده شما نیاز به در نظر گرفتن خود محدودیت فضا. ظهر محدود است به اندازه حیاط خود و توسط خود ساختمان مواد.

عرض از سوی دیگر تعیین می شود که تا چه حد شما می تواند رسیدن به. شما می خواهید می شود قادر به رسیدن به مرکز تخت از دو طرف قاب بدون نیاز به گام به تخت که فشرده سازی خاک. برای بسیاری از افراد ایده آل عرض 4 فوت است.

اکثر تخت های مطرح شده بین 6 تا 12 اینچ قد بلند است. تخت ارتفاع می تواند به عنوان بالا به عنوان 36 اینچ یا بیشتر. تخت مطرح شده با بلندتر طرف بیشتر خواهد شد نیاز به خاک اما آنها آسان تر بر روی پشت خود را به دلیل شما را مجبور به خم شدن به پایین تا آنجا که برای رسیدن به گیاهان است.

سهولت مونتاژ

مجمع است که در آن باغ تخت تحت الشعاع قرار دادن کیت DIY مطرح باغ تخت. اگر شما خودتان آن را انجام, شما باید به فروشگاه برای مواد و برش آنها را به اندازه. باغ تخت, کیت, با این حال, با همه چیز شما نیاز به قرار دادن آنها را با هم و برخی می تواند آماده برای رفتن در فقط چند دقیقه. بسته به اینکه چقدر کار شما می خواهید برای انجام وجود دارد یک کیت برای مطابقت با سطح مهارت خود را.

ویژگی های خاص

تخت باغ مطرح می آمد با یک بی شمار از ویژگی های. برخی دارای چرخ برای حمل و دیگران ساخته شده است-در داربست متحرک گلخانه ای را پوشش می دهد ذخیره سازی قفسه های بلند که بالا بردن بستر و یا ساخته شده است در سیستم های آبیاری. یکی دیگر از ویژگی های خاص است stackability: برخی مطرح باغ تخت می تواند انباشته برای ارائه عمق بیشتر و یا پیکربندی های مختلف. بدون توجه به آنچه شما در حال رشد در محیط است مانند وجود یک باغ تخت است که برای شما کار می کنند.

ما تراکم بالا

بر اساس طراحی, هزینه, کارایی و اثربخشی این بهترین باغ تخت گزینه های در نظر گرفتن حیاط خود را.

The Best Raised Garden Bed Option: Greenes Fence Cedar Raised Garden Kit

عکس: amazon.com

1. بهترین تمام اطراف: Greenes حصار سرو باغ کیت

این باغ تخت ساخته شده از پوسیدگی و حشرات مقاوم در برابر سرو. این یک پایه باغ تخت است که کار خواهد کرد برای بسیاری از باغ های کاربردی. وجود دارد هیچ ابزار خاص نیاز به جمع آوری فریم. تخته اسلاید به گوشه ای نوشته های, و شما فقط نیاز به یک پیچ گوشتی به ضمیمه تزئینی تاپ. کیت های ساخته شده با دوام 11/16-اینچ ضخامت تخته و چهار راه روت گوشه ای نوشته های, اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد کامل پیکربندی برای فضای بیرون از منزل و یا گسترش به عنوان مورد نیاز است. Greenes حصار سرو باغ کیت 4 x 8 x 14 اینچ—اندازه قابل کنترل برای یک سبزی یا باغ گل.

The Best Raised Garden Bed Option: Patiomore 3 Tier Raised Garden Bed

عکس: amazon.com

2. بهترین برای باغ کوچک: Yaheetech 3 ردیف باغ تخت

این Patiomore 3 ردیف باغ تخت خود را حداکثر رساندن فضای باغبانی. ساخته شده از 100 درصد شیمیایی-رایگان صنوبر, چوب, این زمینی اشغال تنها در حدود 4 x 4 پا از فضا. هر لایه در ارتباط با چوب و شاخه و می تواند به راحتی تبدیل به سه جداگانه رشد تخت در اندازه های مختلف و یا انباشته برای ایجاد یک راه پله-پله زمینی. ساده جفت کردن طراحی اجازه می دهد تا شما را به اسلاید تخته به محل و بدون ابزار. از اعماق مختلف خاک اجازه می دهد برای کاشت انواع و کارآمد آن طرح را علاوه بر جذاب برای حیاط خود را.

The Best Raised Garden Bed Option: Vegepod Raised Garden Bed

عکس: amazon.com

3. بهترین روز رسانی: Vegepod مطرح باغ تخت

این Vegepod is a self-آبیاری تخت مطرح شده با متصل پوشش است که کمک می کند تا محافظت از گیاهان خود را از یکشنبه خشن, شبنم بادهای قوی و آفات است. ساخته شده از پلاستیک پلی پروپیلن به Vegepod است پوسیدگی مقاوم و با دوام است. آن را با استفاده از یک فتیلهسازی سیستم برای نگه داشتن خاک حاصلخیز و مرطوب به طوری تاسیس گیاهان می تواند هفته گذشته بدون آبیاری است. تجاری آن درجه تاج پوشش فراهم می کند حفاظت در حالی که اجازه می دهد هوا و آب به داخل نفوذ کند. تاج همچنین دارای یک ساخته شده است در غبار-اسپری سیستم آبیاری است که متصل به یک استاندارد شلنگ. سایه بان ایجاد یک محیط زیست کمک خواهد کرد که شما شروع به سر گرفتن در کاشت در بهار و نگه داشتن سبزیجات خود را گرم و در پاییز و اوایل زمستان با توجه به آب و هوا. این Vegepod نیز قابل تنظیم است. آن را به آسانی می تواند مطرح شود به ارتفاع کمر برای کاهش فشار بر روی زانو و پشت.

The Best Raised Garden Bed Option: CedarCraft Elevated Cedar Planter

عکس: amazon.com

4. بهترین برای سالمندان: CedarCraft بالا سرو زمینی

اگر شما تحرک و یا دسترسی مسائل CedarCraft بالا سرو زمینی ممکن است یک گزینه عالی برای شما. در 30 اینچ قد بلند این زمینی کاهش نیاز به خم شدن و یا خم شدن که باعث کاهش کمر و زانو فشار است. ارتفاع نیز کمک می کند تا به نگه داشتن خرگوش و دیگر آفات باغ خود را از خوردن تولید کند. آن را ساخته شده از پوسیدگی مقاوم در برابر سرو و هیچ ابزار مورد نیاز برای مونتاژ. در 18 x 34 x 30 اینچ, این زمینی است که مناسب برای یک عرشه یا پاسیو.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma