بهترین Portable Induction اجاق برای آشپزخانه

لذت بردن از سریع ، امن و مناسب پخت و پز در خانه و یا دور—با بهترین اجاق القایی قابل حمل برای سبک خود را به فضا و بودجه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Portable Induction Cooktop Option

عکس: depositphotos.com

قابل حمل اجاق القایی ارائه امن انرژی کارآمد و مناسب روش پخت و پز در خانه و یا بر روی بروید. این نوآورانه لوازم تکیه بر القای مغناطیسی به انتشار الکتریسیته به گرما به وسایل آشپزی از طریق کویل مس است. از آنجایی که اجاق خود نمی گرما تا مگر یک قابلمه یا تابه را روی آن مشعل سرد باقی می ماند برای یک اضافه شده ویژگی های ایمنی.

هر چند آنها به طور کلی فقط یک یا دو مشعل قابل حمل اجاق القایی می تواند در مفید آمده است به عنوان یک محل های اضافی برای سرخ کردن نهفته یا جوش به تقویت های موجود خود را استاندارد اجاق گاز است. به علاوه از آنجایی که آنها در حال جمع و جور و سبک به اندازه کافی به حمل و نقل آنها یک انتخاب عالی برای اردوگاه و یا RV. در ادامه به یادگیری بیشتر در مورد این وسایل و به همین دلیل زیر پنج رای به عنوان برخی از بهترین اجاق القایی قابل حمل در بازار امروز است.

  1. بهترین کلی: Duxtop 1800 وات قابل حمل اجاق القایی
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Rosewill اجاق القایی با فولاد ضد زنگ گلدان
  3. بهترین دو رایتر: NutriChef دو اجاق القایی
  4. سفر دوستانه انتخاب کنید: NuWave دقت اجاق القایی فلکس
  5. با تکنولوژی بالا انتخاب کنید: iSiLER قابل حمل اجاق القایی, 1800W
The Best Portable Induction Cooktop Option

عکس: depositphotos.com

قبل از اینکه شما خرید یک اجاق القایی قابل حمل

قابل حمل القای اجاق تنها کار با تخت کف گلدان و تابه ساخته شده از مواد مغناطیسی مانند فولاد و چدن. هنوز مطمئن شوید که اگر وسایل آشپزی خود را سازگار خواهد بود? برگزاری یک آهنربا به پایین و ببینید که اگر آن چوب. اگر شما واقعا می خواهید یک قابل حمل اجاق القایی, شما ممکن است مجبور به سرمایه گذاری در یک یا دو قطعه از وسایل آشپزی به عنوان به خوبی.

این اجاق در حال طناب دار و نیاز به اتصال به یک پریز برق (معمولا یک استاندارد 120 volt outlet اما مدل های بزرگتر ممکن است نیاز به قدرت بیشتر). همچنین از آنجا که شما ممکن است می خواهم این ایده از یک اضافی سطح پخت و پز در آشپزخانه شما اگر خود را در مقابله با فضای محدود است, شما ممکن است اتاق را برای یک. قابل حمل اجاق القایی اندازه گیری حدود 11 توسط 14 اینچ تا 14 23 اینچ و وزن بین چهار و 12 پوند است.

چه به نظر در هنگام خرید قابل حمل اجاق القایی

هنگامی که برای خرید یک اجاق القایی قابل حمل ارزیابی ویژگی ها و مزایای هر مدل قبل از ساخت انتخاب شما. عامل زیر است:

اندازه و تعداد مشعل

قابل حمل اجاق القایی می آیند در اندازه های مختلف و رایج ترین مدل ها دارای یک یا دو مشعل. اگر شما می خواهید حداکثر قابلیت حمل بدون در نظر گرفتن فضای بیش از حد یک تک سوز گزینه یک انتخاب هوشمند است. اگر شما برنامه خود را با استفاده از القای اجاق طبخ آیتم های متعدد در یک بار با دو مشعل خود را بهینه سازی زمان پخت و پز.

سوز اندازه متفاوت است بیش از حد—و ابعاد وسایل آشپزی خود را دیکته ممکن بهینه سوز اندازه. اکثر تک سوز اجاق القایی قابل حمل می تواند به جای گلدان و تابه زیر 10 اینچ در قطر اما این متفاوت بر اساس اندازه کلی اجاق.

قدرت

قدرت قابل حمل اجاق القایی اندازه گیری در وات (W) و نشان می دهد حالت های مختلف پخت و پز از به جوش و خروش آمدن. حداکثر قدرت متفاوت بسته به مدل اما خوشبختانه بیشتر با طیف وسیعی از سطوح قدرت است که می تواند افزایش یا کاهش بسته به آنچه که شما در حال پخت و پز است. تنظیمات بیشتر به معنی بیشتر کنترل پخت و پز. بسیاری از اجاق شروع در حدود 100 وات و رفتن تمام راه را تا 1800 وات است. قابل تنظیم بازه اجازه می دهد تا برای دقت بیشتر و کنترل در طول پخت و پز.

طیف وسیعی از حرارت

قابل حمل اجاق القایی به طور معمول شامل طیف وسیعی از درجه حرارت تنظیمات اجازه می دهد تا شما را به شماره گیری در یک درجه حرارت ایده آل برای هر آنچه که شما در حال پخت و پز. این درجه حرارت خاص تنظیمات دقیق تر از استاندارد “کم” به “بالا” تنظیمات متعارف گاز یا اجاق برقی.

چه چیزی بیشتر به نفع عمده القای پخت و پز است که تقریبا فوری کنترل دما که اجازه می دهد تا برای سریع و دقیق پخت و پز. تنظیم دمای پایین تر به صورت نهفته و بالاتر از دمای جوش آب است. از آنجا که انتقال حرارت به سرعت در هنگام انتخاب یک جدید تنظیم حرارت شما همیشه باید دمای مناسب.

ویژگی های اضافی

قابل حمل اجاق القایی ارائه تعدادی از زنگ ها و سوت که کمک به ترویج کارآمد و راحت و امن پخت و پز. برخی از این امکانات عبارتند از ایمنی قفل ساخته شده است در تایمر دیجیتال نمایش می دهد. یکی دیگر از اضافه کردن در برخی از مدل های سازگار قابلمه یا ماهی تابه.

ما تراکم بالا

قابل حمل اجاق القایی زیر انتخاب شدند برای کیفیت و قیمت و رضایت مشتری است. شما مطمئن برای پیدا کردن یکی که مناسب شیوه زندگی خود را کوک فضا و بودجه.

The Best Portable Induction Cooktop Option: Duxtop 1800W Portable Induction Cooktop

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Duxtop 1800 وات قابل حمل اجاق القایی

این بسیار سبک وزن تک سوز اجاق توسط Duxtop با استفاده از یک استاندارد 120 ولت و 15 آمپر برق خروجی و جمع و جور به اندازه کافی برای حمل و نقل آسان و ذخیره سازی. وجود دارد 10 دمای مختلف تنظیمات بین 140 و 460 درجه فارنهایت و 10 سطح قدرت اعم از 200 تا 1800 وات است. دیجیتال کنترل پنل شامل یک تایمر شمارش معکوس برای راحتی اضافه شده. می آید مجهز به یک پان خودکار-تشخیص ویژگی های ایمنی است که به طور خودکار خاموش کردن اجاق پس از 60 ثانیه اگر هیچ وسایل آشپزی شناسایی شده است و همراه با بالا و پایین ولتاژ سیستم هشدار دهنده. این شیک قابل حمل اجاق القایی می آید در هر یک از طلا و یا نقره به پایان برسد.

The Best Portable Induction Cooktop Option: Rosewill Induction Cooktop with Stainless Steel Pot

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Rosewill اجاق القایی با فولاد ضد زنگ گلدان

این بودجه گزینه پسند دارای هشت سطح قدرت و تنظیمات دما با حداکثر 1800 وات قدرت و 450 درجه فارنهایت است. بزرگ صفحه نمایش LED و سه-ساعت و تایمر تنظیم برای کمک به حتی بیشتر کارآمد پخت و پز. شاید بهترین قسمت این سادگی قیمت لوازم خانگی است که شامل 3.5 لیتر استیل کرکماز. زیبایی این اجاق دارای یک طراحی بدون درز و کریستال سطح بشقاب است به خوبی مناسب برای انواع دکور سبک. وزن فقط هشت پوند این جور لوازم حمل و نقل آسان است و به اندازه کافی همه کاره برای استفاده در داخل خانه یا خارج از منزل.

The Best Portable Induction Cooktop Option: NutriChef Double Induction Cooktop

عکس: amazon.com

3. بهترین دو مشعل: دو القایی قابل حمل 120V اجاق

این دو سوز سرامیکی اجاق القایی ویژگی های دو دایره بالای پنل مناطق گرم دیجیتال LCD نمایش درجه حرارت قابل تنظیم برای کنترل دقیق تر پخت و پز. این همچنین شامل گرم شدن تابع برای نگه داشتن مواد غذایی پخته شده در درجه حرارت ایده آل. خو سرامیک شیشه ای سطح نچسب و مقاوم در برابر لکه کمتر messes و پاک کردن آسان تر. شما می توانید به راحتی سوئیچ بین حالت های پخت و پز با یک کلیک ساده یک دکمه—و ساخته شده است در قفل ایمنی کودک کمک می کند تا جلوگیری از آسیب های با قفل کردن عمل کنید.

The Best Portable Induction Cooktop Option: NuWave Precision Induction Cooktop Flex

عکس: amazon.com

4. سفر دوستانه انتخاب کنید: NuWave دقت اجاق القایی فلکس

قابل حمل است و اولویت با NuWave تک سوز دقت اجاق القایی انعطاف پذیری. در 6 16 13 4.25 اینچ و وزن آن را ایده آل را به همراه در سفرهای کمپینگ و سفر دیگر. تنظیمات دما از محدوده 100 – تا 500 درجه فارنهایت و شما می توانید تنظیم دمای 10-درجه افزایش در مجموع از 45 دقیق تنظیمات دما. تا 1300 وات قدرت این اجاق می تواند رسیدگی به چند روش پخت و پز از جمله بخار sauteing و نهفته. برنامه های مورد علاقه خود را پخت و پز عملکرد با استفاده از ساخته شده است در فن آوری است که می آید با 100 ساعت از حافظه است. بسته قابل حمل این اجاق القایی و شامل 9-اینچ, غیر چوب ماهی تابه های بعدی خود سفر جاده ای برای پخت و پز آسان در هر نقطه.

The Best Portable Induction Cooktop Option: iSiLER Portable Induction Cooktop, 1800W

عکس: amazon.com

5. با تکنولوژی بالا انتخاب کنید: iSiLER قابل حمل اجاق القایی, 1800W

با کاربر پسند کنترل های لمسی چندگانه پخت و پز و تنظیمات ایمنی و ساخته شده است در تایمر قابل حمل اجاق القایی دریافت نمی کند بیشتر با تکنولوژی بالا تر از این! محدوده قدرت از 100 وات به 1800 وات قابل تنظیم برای پخت و پز و تنظیمات دما بین 140-و 460 درجه فارنهایت می توان در بازه 20, ساخت اجاق به طور کامل قابل تنظیم است. تایمر می تواند در یک دقیقه افزایش با حداکثر سه ساعت است.

ویژگی های ایمنی شامل یک قفل ایمنی کودک لبه های گرد و حفاظت از گرمای بیش از حد است که قدرت خاموش واحد اگر دمای داخلی بیش از انتخاب خود را متوسط. ساخته شده در فن سرعت پراکندگی گرما به گسترش طول عمر محصول و آن را حتی می آید با یک آهنربا به بررسی وسایل آشپزی سازگاری.

سوالات متداول در مورد قابل حمل جدید اجاق القایی

هنوز هم سوالات خود را در مورد قابل حمل جدید اجاق القایی? در اینجا برخی از اطلاعات مفید به شما به سرعت.

Q. چگونه یک اجاق القایی قابل حمل کار می کند ؟

قابل حمل اجاق القایی با استفاده از القای مغناطیسی به عنوان مخالف به حرارت مستقیم. یک جریان الکتریکی سفر از کویل مس در اجاق به آهن در وسایل آشپزی و منتشر برق به تابه به عنوان گرما. سوز فقط داغ شود. پس از دریافت حرارت باقی مانده از قابلمه یا ماهی تابه.

س: چگونه می توانم به شما استفاده از یک اجاق القایی قابل حمل?

پلاگین در القای اجاق محل سازگار وسایل آشپزی در بالا و قدرت آن را در. تنظیم درجه حرارت و قدرت کنترل را به عنوان مورد نیاز است. خاموش کردن لوازم زمانی که شما به پایان رسید پخت و پز.

س: از کجا باید به شما در محل قابل حمل اجاق القایی?

شما می توانید با استفاده از قابل حمل اجاق القایی در بسیاری از مکان ها از جمله خانه و آپارتمان و اتاق خوابگاه و rv ها. شما نیاز به قرار دادن آن بر روی یک میز و یا آشپزخانه در مجاورت نزدیک به یک خروجی برق.

Q. آیا portable induction اجاق صرفه جویی در انرژی ؟

قابل حمل اجاق القایی هستند و بیشتر انرژی کارآمد تر از معمولی برق یا گاز مشعل. پس از قابلمه یا ماهی تابه منبع حرارت اجاق القایی با استفاده از حدود نیمی از انرژی گاز و حدود 10 درصد انرژی کمتر از استاندارد برق stovetops. آنها همچنین اجازه می دهد تا به صورت دقیق تر کنترل دما و گرما تا با سرعت بیشتری از خود برق یا گاز هستند.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>