نگه داشتن ناهار لوازم سرد و تازه بر روی بروید با این بالا انجام portable فریزر.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Portable Freezer Options

عکس: depositphotos.com

بین سفر کمپینگ و یا نیاز به یک راه حل موقت که خود اصلی فریزر پایین است کوچک و قابل حمل فریزر می تواند فوق العاده مفید است. این دستی لوازم تمام طراحی شده برای نگه داشتن مقادیر کمی از مواد غذایی منجمد. بسیاری قابل حمل فریزر نمی نیاز به یک پریز برق معمولی و به جای استفاده از منابع مانند انرژی خورشیدی یا باتری.

وقتی که آن زمان به انتخاب خود شما قابل حمل فریزر وجود دارد چند عامل مهم برای حفظ در ذهن است. شما می خواهید به در نظر گرفتن فریزر حداقل متوسط ظرفیت و دوام و بودجه خود را. با بسیاری از دستگاه های موجود در بازار را انتخاب کنید از ما انجام legwork برای ارائه گزینه های برای بهترین های قابل حمل فریزر.

ما تراکم بالا

خود را با خرید ملاحظات در ذهن وجود دارد فریزر قابل حمل در این لیست است که با توجه به نیازهای شما.

The Best Portable Freezer Option: Dometic Portable Electric Cooler Refrigerator/Freezer

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Dometic قابل حمل برقی کولر یخچال/فریزر

ایده آل برای کمپینگ tailgating پیکنیک و بیشتر این قدرتمند Dometic دستگاه می تواند سرد به چشمگیر -8 درجه فارنهایت است. دمای داخلی به طور کامل قابل تنظیم از طریق ترموستات کنترل نصب شده در سمت. یک چراغ ترموستات نمایش باعث می شود آن را آسان برای نظارت بر درجه حرارت و پس از باز داخل فریزر روشن شده است توسط یکی دیگر از روشن به رهبری نور. 34 لیتر فریزر طراحی شده است برای دسترسی آسان و حمل و نقل با آن foldable حمل دسته و قابل جدا شدن درب. سازماندهی مواد غذایی خود را در داخل ساده است هم با دو جابجایی سبد گنجانده شده است. شامل چگالی پلاستیک و سنگین فولاد ضد زنگ این Dometic فریزر ساخته شده است به آخرین. این را می توان از طریق تقریبا هر منبع برق را از باتری ماشین به استاندارد AC رسانه ها. هر فریزر می آید با خود AC و DC آداپتور برق—شما حتی می توانید با استفاده از فریزر به شارژ دستگاه های کوچک از آن را به یک پورت USB.

The Best Portable Freezer Option: EdgeStar Compact Portable Refrigerator or Freezer

عکس: amazon.com

کارآمد ترین: EdgeStar جمع و جور قابل حمل یخچال یا فریزر

این دستگاه توانا توسط EdgeStar با استفاده از کمپرسور-بر اساس خنک کننده انجماد مواد غذایی سریع تر نسبت به ترمو انواع. فریزر شامل انفصال بند ناف قدرت است که می تواند متصل به هر استاندارد خروجی AC. این EdgeStar موثر خنک کننده فن آوری اجازه می دهد تا آن را برای رسیدن به درجه حرارت کم به عنوان -8 درجه فارنهایت برگزاری مداوم حتی زمانی که دمای محیط گرم است. این درجه حرارت قابل تنظیم با استفاده از دیجیتال ترموستات در دستگاه جانبی. اگر شما نیاز به نگه داشتن مواد غذایی تازه در عجله فلش یخ تنظیم سرد داخلی به پایین ترین درجه حرارت. این تنظیم, راه عالی برای نگه داشتن مواد غذایی منجمد پس از یک سوپر مارکت سفر اگر شما در حال رفتن بر روی جاده درست بعد از. این EdgeStar همچنین دارای دو دستگیره حمل ساخت به صورت ساده و موثر حمل و نقل.

The Best Portable Freezer Option: Whynter 62-Quart Portable Fridge Freezer

عکس: amazon.com

بزرگترین ظرفیت: Whynter 62 لیتر قابل حمل یخچال فریزر

این Whynter 62 لیتر مدل دارای یک ویژگی است که ضربان بسیاری دیگر قابل حمل فریزر در بازار: دو جداگانه خنک کننده محفظه اجازه می دهد آن را به عنوان هر دو یک یخچال و یک فریزر. با یک کمپرسور قدرتمند سیستم خنک کننده این دستگاه می تواند به طور چشمگیری پایین دمای -6 درجه فارنهایت است. یک LED نمایش دما باعث می شود برای نظارت ساده با مجموعه ای از کنترل درجه حرارت در کنار دستگاه. یکی دیگر از LED نصب شده در فریزر داخلی قرار می دهد خود را, مواد غذایی و نوشیدنی ها بر روی صفحه نمایش کامل. نگه داشتن همه چیز سازمان یافته هرگز یک مشکل با دو سیم سبدهای متحرک از داخل کشور و نه تمیز کردن: یک ساخته شده است در تخلیه پلاگین را انتشار هر گونه مایعات و تراکم. مجموعه ای از امن فولاد ضد زنگ دستگیره در هر طرف از این دستگاه باعث می شود برای سریع و حمل و نقل آسان. این همه کاره یخچال-فریزر می تواند توسط هر دو AC و DC منابع قدرت قادر به جلب قدرت از هر دو باتری خودرو و استاندارد قدرت رسانه.

The Best Portable Freezer Option: Alpicool Portable Refrigerator Mini Fridge Freezer

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Alpicool قابل حمل, یخچال, مینی یخچال فریزر

این Alpicool دستگاه می تواند کار انجام می شود و بانک شکستن نیست, موجود در ظرفیت های مختلف از 16 تا 53 لیتر است. کاربران می توانند تنظیم درجه حرارت پایین به عنوان کم به عنوان -4 درجه فارنهایت با استفاده از یک پانل کنترل دیجیتال. با تشکر از AC و DC شامل کابل با فریزر آن را می توان تقریبا در هر نقطه که شما بروید. آن را حتی می توانید اتصال به پنل خورشیدی برای کشورهای عضو اکو دوستانه عملکرد. این Alpicool فریزر ساخته شده از بادوام و در عین حال سبک وزن پلاستیک بهبود قابلیت حمل آن بدون به خطر انداختن خود سرسختی است. مجموعه ای از ساخته شده است در دسته های قرار گرفته در هر طرف باعث می شود حمل و نقل ساده تر با مدل های بزرگتر نیز از جمله مجموعه ای از چرخ و عمودی رسیدگی است. این واقعه را پوشش می دهد تمام پایگاه های و می تواند به حفظ هر چیزی از مواد غذایی فاسد شدنی را به اردوگاه به یک تازه گرفتن در سفر ماهیگیری خود را.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de