بهترین شیرجه رفتن روتر برای دستگاه های خانگی

نگاهی به شیرجه رفتن و آوردن نجاری خود را به سطح بعدی با حق مسیریابی ابزار برای پروژه های خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Plunge Router Option

عکس: amazon.com

این که آیا آن گرد کردن لبه قفسه هیئت مدیره و یا ایجاد یک جفت کردن در مرکز یک قطعه از چوب جنگلی و دستگاه های خانگی اغلب به صورت غوطه روتر به کار انجام می شود. این چند منظوره با سرعت بالا ابزار قدرت باعث می شود خسته کننده دقیق الگوها و محکم نازک کاری یک روند سریع تر از دست ابزار می توانید مدیریت. غوطه روتر است ایده آل برای ساخت قفسه های cabinetmaking و جفت کردن و زبانه نازک کاری, اما اگر شما در بازار برای یک, شما می خواهید خرید خود را برای مطابقت با مهارت های خود را در سطح و بودجه و همچنین پروژه های خود را. این راهنما به شما آموزش مبانی و ویژگی های غوطه روترها و ارائه بهترین و غوطه روتر گزینه های از مارک های معتبر برای اضافه کردن به خود را ابزار ضروری است.

  1. بهترین کلی: بوش 2.3 HP غوطه پایه روتر
  2. بهترین برای مبتدیان: دی والت ثابت/غوطه پایه روتر کیت
  3. بهترین روز رسانی: ماکیتا 3-1/4 HP غوطه روتر
  4. بهترین برای پروژه های کوچک: بوش کلت متغیر با سرعت نخل روتر
  5. بهترین برای جوانب مثبت: Festool از 1400 EQ غوطه روتر
The Best Plunge Router Option

عکس: amazon.com

ویژگی های به دنبال در بهترین غوطه روتر

روتر ها ابزار های دوار که چرخش تخصص بیت در سرعت های بسیار بالا. کاربر تدابیر کمی به collet و یا flips یک سوئیچ یا پرس ماشه به نوبه خود دستگاه و شروع به کنده کاری.در حالی که ثابت روتر بیت است که همیشه در معرض (اما می تواند برای تنظیم ارتفاع), شیرجه, روتر را به حالت تعلیق در پایگاه های است که اجازه می دهد تا کاربر را به پایین کمی به قطعه کار—ضروری برای مسیریابی در وسط هیئت مدیره.

دستگاه های خانگی تکیه بر غوطه روتر را نه تنها قطع dados شیار و mortises در مرکز هیئت مدیره بلکه به میل پروفیل در کنار هیئت مدیره و خیط و پیت کردن-برش یک قطعه از لایه به اندازه. در اینجا چند چیز را در نظر بگیرید هنگامی که به دنبال بهترین غوطه روتر.

اندازه

روتر اندازه نیست مراجعه کنید به چگونه دستگاه خود است اما قطر collet مکانیسم است که دارای روتر بیت در محل. به دلیل سرعت بالا درگیر و نوع کار روتر انجام collets باید ماشین را نگه بیت ایمن و کاملا متمرکز است.

دو استاندارد نجاری collet اندازه 1/4 اینچ و 1/2 اینچ. اکثر روترها به شما اجازه استفاده از هر دو اندازه با تعویض collet با یک شامل جایگزینی یک ارزش واقعی پس شما قادر خواهید بود به استفاده از هر اندازه بیت با همان ابزار است. برخی از خرما-سبک روتر و یا ورقه ورقه طرمرس ندارد و قابل تعویض collet و استفاده از 1/4-inch collets تنها; ترین بخش این فندک-وظیفه مدل های با کمتر موتور قدرتمند است که نیاز به یک کمی کوچکتر برای عملکرد درست.

سرعت

روتر از همه نوع با سرعت های مختلف و تنظیمات سرعت. سرعت های پایین (برای استفاده بسیار پهن برگان یا بزرگ بیت) تمایل به در 8,000-10,000 دور در دقیقه متغیر است. در انتهای دیگر این طیف متوسط سرعت بالا برای بهترین روتر است و نزدیک به 22,000 RPMs کافی برای تمام چوب-مسیریابی نیاز دارد. هر چیزی بالاتر از آن در نظر گرفته شده است بسیار سریع خواهد بود و در درجه اول مورد استفاده برای پروژه های مانند پیرایش لایه در یک آشپزخانه.

تنظیم سرعت است که معمولا تعیین یک شماره گیری دکمه یا سنج دیجیتال. کاربران می توانید انتخاب کنید مورد نظر خود را با سرعت با چرخاندن دستگیره و یا شماره گیری به راه درست و یا با فشار دادن دکمه برای تنظیم بازخوانی دیجیتال را تنظیم.

سبک

غوطه روتر سبک شامل استاندارد پالم و لمینت صاف کننده. استاندارد روتر به طور معمول بزرگتر و قدرتمند و در عین حال سنگین مدل است که می توانید دریافت هر دو 1/4 اینچ و 1/2-inch سبک بیت است. آنها معمولا استفاده می شود برای مسیریابی طرح شیار یا dados در این زمینه از یک تکه چوب, اما آنها همچنین قادر به مسیریابی لبه هیئت مدیره.

لمینیت و کف-سبک روتر (طراحی شده برگزار می شود در کف دست خود را به عنوان مخالف با استفاده از دستگیره) در حال کوچکتر و سبک تر و کمتر قدرتمند. آنها مناسب برای استفاده با کوچکتر روتر بیت است که نیازی به حداکثر سرعت یک مدل بزرگتر را ارائه می کنند. آنها دستی برای خیط و پیت کردن-پیرایش لایه و نازک تر (1/2 اینچ ضخامت و یا کمتر) چوب به عنوان به خوبی.

نرم شروع

نرم شروع به تکنولوژی اجازه می دهد تا یک ابزار قدرت برای رسیدن به سرعت به تدریج—یک برنامه به طور بالقوه مهم از ویژگی های ایمنی بر روی روتر. روتر فاقد این ویژگی تمایل به پیچ و تاب و یا پرش زمانی که برای اولین بار تبدیل شده است. اگر ابزار نیست ایمن برگزار می شود, این تکان خوردن ناگهانی می تواند باعث شود کمی به چرخش خارج از کاربر دست به طور بالقوه باعث آسیب جدی است. این تکان خوردن بر راه اندازی می شود به خصوص با تلفظ بزرگتر روتر بیت chocked در collet. نرم شروع به تکنولوژی رمپ سرعت به آرامی اجازه می دهد آن را به حداقل می رساند اولیه گشتاور کاهش احتمال پرش و یا پیچ و تاب و زمانی که سوئیچ و یا باعث فعال است. این می تواند یک گزینه بسیار امن تر برای یک مبتدی عادت به روتر و خود را به سرعت در حال اجرا.

روتر جدول سازگاری

به صورت بسیار دقیق و کار مداوم برخی از کاربران با نصب یک روتر در جدول روتر که تخت را فراهم می کند خدمات برای دستکاری چوب در سراسر بیت, به عنوان مخالف به برگزاری روتر در دست شما است. غوطه روتر بدون swappable پایگاه به طور معمول نمی قرض خود را به خوبی به جهانی روتر جداول. مسئله اصلی این است که تنظیم ارتفاع به عنوان یک غوطه روتر به طور طبیعی آویزان در بالای آن, سفر به دور از میز—که باعث می شود آن را دشوار برای تنظیم ارتفاع کمی و حفظ نتایج سازگار.

به عنوان یک جایگزین برای یک اختصاص داده شده غوطه روتر شما می تواند خرید یک کیت با swappable پایگاه. این مدل با استفاده از هر دو پایه است که موافقان و یک پایگاه ثابت ارائه انعطاف پذیری از دو روتر.

دوک نخ ریسی قفل

با خیال راحت به کار با یک شیرجه رفتن روتر collet باید ریز ماشین و محکم گرفتن روتر بیت. به عنوان یک نتیجه می توان آن را به چالش کشیدن برای نرم کردن. به آن را آسان تر به مبادله بیت به دنبال یک روتر با یک دوک نخ ریسی قفل.

دوک نخ ریسی قفل (به طور معمول دکمه در سمت روتر) ضربه محکم و ناگهانی به یک شیار در روتر دوک به نگه داشتن آن را از تبدیل. کاربر می تواند با فشار دوک نخ ریسی قفل و جای یک آچار در اطراف collet به شل و یا سفت شدن آن است. هنگامی که انجام این کار در دست به سادگی دکمه و دوک نخ ریسی را چرخش آزادانه.

نرم افزار نکته: دوک نخ ریسی قفل نیست ویژگی های ایمنی. هر زمان که شما تغییر یک روتر بیت شما باید جدا آن را از آن منبع قدرت قبل از اینکه شما می توانید آن را امن برای رسیدگی به.

الکترونیکی بازخورد مدارات

برای بهترین در غوطه روتر تکنولوژی به دنبال یک مدل با الکترونیکی بازخورد دهد. این فن آوری به طور مداوم نظارت بر حجم کار روتر است که تجربه ساخت تنظیمات لازم برای حفظ سرعت مناسب.

این مهم است زیرا بیت متفاوت عمل می کنند در سرعت های مختلف. به عنوان یک قاعده, بالاتر از نرخ برش صاف. اگر بار را افزایش می دهد—می گویند از طریق متراکم تر بخش از چوب — یک روتر با الکترونیکی بازخورد مدارات را جبران کند و تلاش برای حفظ سرعت مناسب. الکترونیکی بازخورد مدار فراهم می کند و بیشتر نتیجه سازگار و لذت بخش تر تجربه کاربر.

Swappable کیت در مقابل اختصاص داده شده غوطه روتر

وجود دارد دو نوع از غوطه روترهای موجود: کیت با swappable پایگاه و اختصاصی شیرجه رفتن روتر. کیت با swappable پایگاه عالی برای DIYers و یا دستگاه های خانگی که می خواهید بهترین از هر دو جهان به عنوان این کیت با هر دو پایگاه ثابت و غوطه پایگاه. کاربر به سادگی آنلاک روتر بدن از پایه و متناسب با پایه های جدید در خود جای داده است. اختصاصی شیرجه رفتن روتر اصلا قابل پایگاه. این مدل ها برای همیشه-مجهز به ياوه پایگاه. سود اختصاص داده شده است که به ياوه عمل گرایش به نرم و صاف تر از یک کیت مدل.

ما تراکم بالا

از مبتدی مدل های حرفه ای, دنده غوطه روتر در این لیست بهترین در کلاس. بررسی ویژگی های آنها قابلیت ها و جوانب مثبت و منفی برای انتخاب بهترین مدل برای خود مغازه نجاری.

The Best Plunge Router Option: Bosch 2.3 HP Plunge Base Router

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: بوش 2.3 HP غوطه پایه روتر

این بوش غوطه روتر یابو درست است قادر به مقابله با هر کار. آن می بالد تا 25,000 RPMs از اجرا با سرعت به لطف 2.3 اسب بخار 15 آمپر موتور الکتریکی. این همه نیروی عضلانی هر چند به لطف ویژگی های مانند یک دسته سوار ماشه نرم شروع tech, الکترونیکی, کنترل بازخورد و توانایی را به میکرو-تنظیمات با نتایج سازگار. همچنین انعطاف پذیری با استفاده از هر دو 1/4 و 1/2-inch collets. تنها اشکال این است که این مدل بزرگ ممکن است بیش از حد روتر برای تازه, به خصوص کسانی که تلاش پیچیده و یا ظریف کار مانند کنده کاری یا الگوهای مسیریابی نازک قطعه چوب.

The Best Plunge Router Option: DEWALT Fixed/Plunge Base Router Kit

عکس: amazon.com

2. بهترین برای مبتدیان: دی والت ثابت/غوطه پایه روتر کیت

این دوالت کیت را پوشش می دهد تقریبا در تمام پایگاه های خود—یک مزیت به نوپا دستگاه های خانگی که ممکن است باید از این بودجه به خرید چندین روتر. آن می آید با هر دو شیرجه رفتن و ثابت بازها (یکی از ویژگی های خوب است که باعث می شود این مدل مناسب برای یک روتر جدول) به علاوه یک قیمت مناسب با توجه به حرفه ای خود را در شجره نامه. سرعت را می توان تنظیم بین 8000 و 24,000 RPMs با موتور 12 آمپر گرفتن کار انجام می شود در همه نوع از جنگل. همچنین ویژگی های میکرو-امکان تنظیم که باعث می شود شماره گیری در کامل عمق سریع و دقیق است. متاسفانه وجود دارد و بارها گزارش شده با کیفیت collet همراه با برخی از دوالت دارد; برخی از آنها شکسته و نیاز به تعویض—یک معامله بزرگ به عنوان طولانی به عنوان واحد است که هنوز تحت گارانتی است.

The Best Plunge Router Option: Makita 3-1/4 HP Plunge Router

عکس: amazon.com

3. بهترین روز رسانی: ماکیتا 3-1/4 HP غوطه روتر

اگر شما برای خرید یک روتر با برخی از جدی قدرت ماکیتا 3-1/4 اسب بخار, شیرجه, روتر باید برای پر کردن این لایحه به لطف 15 آمپر موتور الکتریکی. به علاوه چندین کاربر پسند از ویژگی های واقعا کمک به کار انجام می شود. Makita اختصاصی شیرجه-روتر که اجازه می دهد تا به صورت مسطح غوطه وری ممکن است عمل با فوق العاده دقیق میکرو تنظیمات. این باعث می شود برای یک به طور کامل از تماس های گرفته شده-در روتر است که لذت استفاده کنید. گرفتن نصب شده باعث فراهم می کند برای امن تر شروع می شود در حالی که ترمز برقی به سرعت به ارمغان می آورد دوک به یک استراحت می کند.

شما پرداخت هزینه برای این نوع از ویژگی های, البته این روتر نیست باید انعطاف پذیری از یک روتر کیت با swappable پایگاه.

The Best Plunge Router Option: Bosch Colt Variable-Speed Palm Router

عکس: amazon.com

4. بهترین برای پروژه های کوچک: بوش کلت متغیر با سرعت نخل روتر

یکی دیگر از با کیفیت بالا از گزینه بوش این کوچکتر خرما-سبک روتر یک انتخاب عالی برای نور وظیفه کار می کنند و دو برابر یک لایه صاف کننده. این کیت همراه با یک شیرجه رفتن پایه و همچنین به عنوان یک پایه ثابت و لبه-راهنمای. با وجود اندازه کوچک آن این روتر بسیار سریع حتی با یک بزرگتر بیت chocked به collet. غوطه پایه ویژگی های آسان برای استفاده و تنظیم عمق و عمل بسیار هموار. با تشکر از اندازه آن از آن آسان است به کنترل با وجود کمبود نرم شروع می شود. سرعت متغیر است اما بدون یک شروع نرم افزار از ویژگی های ساخته شده در یک بیت در آن collet می تواند آن را به پرش از یک بیت در هنگام شروع.

The Best Plunge Router Option: Festool OF 1400 EQ Plunge Router

عکس: amazon.com

5. بهترین برای جوانب مثبت: Festool از 1400 EQ غوطه روتر

Festool تولید برخی از ابزار فوق العاده و 1400 EQ فوق العاده قوی و فوق العاده قابل اعتماد روتر است که مورد علاقه در میان حرفه ای ها در این زمینه است. این ارگونومی طراحی شده بنابراین ایده آل برای تمام روز مسیریابی آن فوق العاده صاف ياوه می توانید با مته سوراخ کردن کامل 2 3/4 اینچ و ویژگی های آن, میکرو تنظیم به 1/256-اینچ است. الکترونیکی بازخورد نظارت را فراهم می کند نتایج کامل تحت بارهای متغیر. این یک اختصاص داده شده غوطه روتر بنابراین شما نمی توانید هر swappable پایگاه های اضافی و یا دستگاه یا چرخ دنده ها. و همانطور که با هر چیزی Festool آن را یک سرمایه گذاری — تقریبا دو برابر قیمت از گران قیمت ترین مدل در این لیست بدون هیچ گونه ویژه add-on کیت.

سوالات متداول در مورد جدید خود را غوطه روتر

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در دسترس در غوطه, روتر, و این می تواند به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان به سعی کنید به آن را همه در یک بار. در اینجا تعداد کمی از سوالات متداول که می آیند تا در مورد این ابزار است. اگر شما یک سوال حل نشده زیر تماس بگیرید و مدل خود را تولید کننده برای پاسخ.

پرسش: چه می توانم با یک شیرجه رفتن روتر?

غوطه روتر می توانید برش dados, mortises و یا حتی الگوهای در وسط هیئت مدیره و همچنین به عنوان مسیر و لبه های برش tenons در انتهای تخته.

س: چگونه می توانم به شما استفاده از غوطه روتر با یک جدول ؟

غوطه روتر ممکن است نیاز به یک جدول سفارشی و یا مقاوم سازی اگر آن را نمی آمد از پایگاه خود را. ثابت-پایگاه روتر بهتر مناسب برای روتر جداول.

س: می توانید غوطه روتر استفاده می شود به عنوان یک ثابت روتر?

غوطه روتر قطعا می تواند همه چیز را ثابت روتر می تواند فقط به طور بالقوه کمتر و با دقت. ثابت روتر باید چند حرکت قطعات و ساخت آن را آسان تر به دقت شماره گیری آنها را در.

Q. چگونه می توانید غوطه روتر برش ؟

این بستگی به مدل اما عمیق ترین ياوه روتر در لیست ما فرو 2 3/4 اینچ. برخی از فندک-وظیفه مدل را کمتر سفر می کند.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de