بهترین پیتزا برش برای آشپزخانه

این ابزار سریع کار استفاده کرد از چهار نان به ظرف با هیچ ظروف سرباز یا مسافر و یا از دست دادن از پر کردن.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Pizza Cutter Options

عکس: depositphotos.com

پیتزا یک جزء اصلی برای بسیاری از خانواده ها: قشنگ داغ و جویدنی پیتزا یک تجربه لذت بخش. این است که چرا از آن می تواند مانند یک ناامیدی برای رسیدن به یک تکه و دیدن تمام لذت پر کردن اسلاید کردن و تلاش برای کاهش آن به طور منظم آشپزخانه چاقو نیست یک راه حل عالی. خوشبختانه در حال برش به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما با این مشکل است. پیتزا برش به راحتی برش از طریق نازک ترد پوسته ضخیم جویدنی يافته و تمام toppings بدون کشیدن و یا اخلال در برش. پیتزا برش نیز برای برش نوار طولانی از خانه پاستا یا ذوب, برش پوسته پای به نوار برای latticing تقسیم پان کوکی ها به مربع و تعدادی از دیگر وظایف در آشپزخانه.

پیتزا برش وجود داشته باشد دو اشکال اولیه: چرخ و mezzaluna سبک. چرخ برش تیز استفاده کنید دایره تیغه با رسیدگی به طریق رول پیتزا. Mezzaluna برش را ثابت تیغه با یک دسته که فشار پایین در یک رفت و برگشت. چرخ ها کمی ساده تر برای مدیریت و ذخیره اما mezzalunas به طور کلی واضح تر و قوی مستقیم کاهش است. بهترین پیتزا برش برای شما بستگی دارد که چگونه شما ترجیح می دهند پیتزا را قطعه قطعه مورد نظر وضوح ارگونومی و دوام.

ما تراکم بالا

ما مونتاژ یک لیست از برخی از بالا انجام برش پیتزا در بازار برای کمک به تصمیم خرید خود را آسان تر است.

The Best Pizza Cutter Option: Love This Kitchen Pizza Cutter

عکس: amazon.com

بهترین کلی: عشق این آشپزخانه برش پیتزا

عشق این آشپزخانه پیتزا برش mezzaluna-سبک ابزار شامل 14 اینچ تیغه است که به آرامی در امتداد لبه. برش طراحی شده است که قرار داده شده در پیتزا و سپس بصورتی پایدار و محکم را لرزاند از یک طرف به طرف دیگر برش منظمی از طریق لایه های پر و پنیر به شکل راست برش تمیز. سخت تیغه های فولادی ضد زنگ است و پرچ در شش مکان به دو رنگ نارنجی روشن سخت دستگیره های پلاستیکی. این دسته اجازه می دهد تا کاربر را به اعمال راحت تر فشار رو به پایین و بیشتر فراهم فاصله بین انگشتان دست و تیغه اضافه کردن هر دو بهره وری و ایمنی. عشق این آشپزخانه فراهم می کند یک غلاف برای تیغه برای ذخیره سازی امن بنابراین کاربران لازم نیست برای دریافت انگشتان دست خود را نزدیک به لبه به ضمیمه را پوشش میدهد. این پیتزا برش نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انجام وظایف معمولا با انجام منظم کوچک mezzalunas مانند خرد کردن گیاهان و یا خرد کردن سیر. کل واحد را می توان در ماشین ظرفشویی اگر چه عشق این مادر توصیه می کند مراقب باشید شستن دست ها به حفظ لبه تیغ.

The Best Pizza Cutter Option: Kitchy Pizza Cutter Wheel

عکس: amazon.com

بهترین طراحی: Kitchy پیتزا برش چرخ

این Kitchy پیتزا برش چرخ پرش استاندارد زاویه دار رسیدگی به نفع یک تیغه مسکن با ارگونومیک گرفتن. چرخ های پلاستیکی پوشش شامل یک نرم گرد گرفتن بنابراین کاربران باید کنترل کامل بیش از کجا برش رول. این Kitchy برش پیتزا گرفتن باعث کاهش فشار بر روی مچ و دست و می افزاید: اهرم برای برش سخت تر يافته.گارد تیغه های ساخته شده به مسکن: آن را به سادگی اسلاید بالا و از راه هنگامی که دستگاه در حال استفاده است بنابراین هیچ بخش وجود دارد که باید از دست داده و امن ذخیره سازی خودکار ساخت این برش برای خانواده ها. این Kitchy نیز می توان به ریز ریز کردن گیاهان, بخش خمیر و بریدن پای يافته و quiche. پس از برش آن را پرس در لحظه به پاپ به ماشین ظرفشویی با هیچ نگرانی در مورد حفظ آب و یا زنگ زدن.

The Best Pizza Cutter Option: KitchenAid Classic Pizza WheelThe Best Pizza Cutter Option: KitchenAid Classic Pizza Wheel

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: KitchenAid پیتزا کلاسیک چرخ

این برنامه شامل یک تیز پخ فولاد ضد زنگ 3-اینچ برش چرخ این بسیار کاربردی KitchenAid برش ارائه شده است در یک قیمت معقول. مورب پرس پر و پوسته با هم به مهر و موم آنها را به جای پاره کردن پنیر کردن هر تکه. دسته محکم ساخته شده از پلاستیک سخت و شامل یک انگشت گارد برای ایمنی. سر این KitchenAid پیتزا چرخ زاویه برای کمک به کاربر در اعمال فشار رو به پایین در محل صحیح برای کاهش مچ دست فشار است. برای آشپز به دنبال حرفه ای-عملکرد درجه بدون حرفه ای درجه قیمت گذاری این برش ارزشمند است گزینه.

The Best Pizza Cutter Option: Cuisinart Alfrescamore Pizza Cutter

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: Cuisinart Alfrescamore برش پیتزا

Cuisinart Alfrescamore سریع برش پیتزا برش شامل دوام 15-inch تیغه های فولادی ضد زنگ. تیغه قرار دارد در لاستیک سیاه و سفید دسته اجرا می شود که طول برش تا آشپز می تواند بصورتی پایدار و محکم گرفتن ابزار در هر کجا که آنها پیدا کردن آن را راحت ترین. Cuisinart Alfrescamore تیغه است به آرامی منحنی ارائه آسان تاب حرکت آن را به عنوان برش از طریق حتی به شدت دلمه پیتزا با یک پاس. پس تیغه حرکت نیست از طریق پنیر آن را کاهش, پاک, پس, آشپز می تواند تکه از پیتزا خود را بلافاصله پس از از بین بردن آن را از فر. این Cuisinart برش پیتزا می آید با یک غلاف برای محافظت از تیغه (و دست) در طول ذخیره سازی و همچنین ویژگی های یک حلقه اگر کاربران ترجیح می دهند به چسبیدن به آن را با خیال راحت هنگامی که استفاده نمی کنید.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>